BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799619 przez Hania84
www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/ka...podawac-czy-nie.aspx

Violcia no to super jak macie taki sklep...tutaj też gdzies taki jest...ale wiem, ze daleko i ponoć drogo...poszukam buraczków na targu jutro.

Natali oj to się przytrafiło Erniemu :( oby to nic poważnego...może jak się dobrze czuje to nic poważnego to nie jest...ale dobrze, ze poszłaś na konsultację. I każdą kupkę do pojemnika musisz zbierać? I później zanosisz je do badania razem czy z każdą osobno musisz latać? No bo jak dziecko robi raz dziennie, no to jak to przechowywać?

Lena marudziła...a jak jej smokiem robiłam po dziąsłach to miała ulgę i był spokój...więc posmarowałam jej dentinoxem.
A powiedzcie mi...mogę Lenie zapodać czopek na noc przeciwbólowy? jest on też przeciwgorączkowy ale ona gorączki nie ma. Nie wiem sama ale widze że denerwują ją te dziąsła trochę a nie chcę by się tak męczyła wieczorem przy zasypianiu jak wczoraj i chciałam jej zaaplikować go. Mogę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799623 przez kakaszka
haniu ja prbowalam elizie dawac czopka jak miala kryzys zebowy, ale nic jej to nie dalo, nie przestala marudzic ani troche, wiec nie wiem. napewno mozesz dac, lenicie nie zaszkodzi chyba, ale czy pomoze, ja bym sprobowala na twoim miejscu.

nie wiem co z eliza sie dzieje w dzien ladnie spala i teraz znowu marudzi ewidentnie na sen, oczy jej sie kleja, a gdzie o tej porze bedzie spala, a co w nocy bedziemy robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799626 przez natali
Haniu kupki mam w pojemniczkach pszechowywac w lodowce.
A co do srodkow przeciwbolowych to pewnie ze mozesz podac doustnie lub doodbytniczo zadzialaja szybciej z tego co sie orientuje bynajmniej jesli to na goraczke ale na zabkowanie to nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799659 przez _Klara_
Witam dziewzynki :)

Ale miałam zaległości, wszystko przeczytałam i połowę juz zapomniałam :(


Lenko sto lat ślicznotko :)

Gratuluje ząbka Alankowi i Zosi.

Aleksia kombinezon jest niezastąpiony, mam kurtkę dla Juli też ale nieużywany jej.

Rysa ale mężuś Twój zrobił Ci piękny prezent, wszystkiego naj z okazji urodzin :)
I gratulacje dla Filipka :) bardzo szybko zaczoł Ci raczkować, niedługa pewnie zacznie chodzić.

Natali oby z ta kupką to nie było nic poważnego.

Juli mi zasneła coś po 18-tej i jeszcze śpi :S
A dziewczyny byłam dzisiaj w biedrące bo niby promocja -20% na mleko, kaszki i obiadki nasze mleko nie jest w promocji. Już napakowałam do koszyczka 4 opakowania a tu zonk, zawiesili małą karteczkę z informacją ze Nan 1 nie jest w promocji :angry: Do kitu taka promocja.

Jula się obudziła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799680 przez rysa
Filip wietrzy stopy,pościągał skarpetki i zadowolony :)

Zaraz idziemy sie kapac, my używamy Johnsona a potem oliwki z Ziaji, ale jak sie skonczy to juz chyba niczym go nie bede smarowac.Chociaz maly to lubi i ja tez :)

Klara dzieki za zyczenia.Filipowi coraz lepiej idzie raczkowanie.Moja mama sie smieje ze jak mu sie spodoba to nie bedzie mu sie chcialo chodzic.A tez zaczynal od tego ze zamiast sie podnosic do siadania to ten od razu na proste nozki :)

Musze zrobic jakas salatke na jutro.Macie pomysly na jakas latwa i nie droga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799687 przez Marta1985
Halo :) Spotkanie bardzo udane i ciacha smakowały :) Bartuś zachował się jak dżentelmen :)Dostał ciuszki i gryzak :) a my dostaliśmy worek czekoladowych euro na dokończenie remontu ... to tak nawiązanie do naszej pracy :P A mój szef ma takie pomysły europejskie :)

Co do narzut to to szare to narzuta a pomarańczowa jest pościel :)

Co do diety to każdy lekarz mówi inaczej :) My już obadaliśmy mięsko wszystkie bo i królik i indyk i cielęcinkę i kuraka tez :) No i Pani dr kazała żółtka wprowadzić max 4 razy w tyg ale można całe ... no i powoli twarożek i jogurt naturalny np z miodem lub owocami mrożonymi: maliną truskawką jeżyną czy jagodami.

Ta Pani dr to taka troszkę starej daty i podoba mi się jej podejście do dzieci ich diety, zachowania i chorób że nie obchodzi się z dzieckiem z jajkiem, mówi też że to są mądre istoty i nie dadzą sobie krzywdy zrobić - jakto ona mówi (bo kojarzy mnie z dzieciństwa i ja pracowałam z jej synem) "Martusiu, ty jesteś mądrą mamą wiec będziesz to napewno z głową robić" :) Wiadomo, że to pomalutku wszystko - narazie dostał deserek z gerbera z twarożkiem od jednej łyżeczki począwszy i jogurtu też pomału będzie próbował - do tego bacznie go obserwuje i brzuszek i kupki i wszystko inne :)

To ci Filip mały podróżnik pokojowy :)

A i żadne mleko nr 1 nigdy nie będzie w promocji tak na szkole rodzenia mówili bo to mleko początkowe i nie chcą zachęcać do karmienia sztucznego bo najważniejsze jest karmienie piersią :P tak jakby nasze maluchy po mm były jakieś gorsze :P Zauważcie ze jak dostajecie próbki mm to tylko od nr 2 :)

Nic uciekam na wieczór z mężem :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799699 przez aleksiaa88
Rysa mój też jak złapie się go za rączki to robi siup na tyłek a potem hyc i na nogi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799706 przez _Klara_
Martuś miłego wieczorku :) My wczoraj mieliśmy bardzo miły wieczorek z mężusiem.
Dzisiaj narazie jesteśmy same. Mała wykąpana, na siedząco mamy juz coraz mniej miejsca w wanience i na pleckach nie lubi ewentualnie na brzuszku i na siedząco. Dzisiaj mi nachlapała jak nigdy w pokoju potop. Wypiła mleczko sama a teraz próbuje zasnąć.
A ja wysyłam zdjęcia do wywołania, mam spore zaległości jeszcze zdjęć z ciąży nie mam wywołane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799721 przez natali

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799722 przez Hania84
Lena śpi od 20.15 :) Zasypiała dziś ładnie :) ale dałam jej czopek w pupę przed spaniem i posmarowałam dziąsełka a na zaśnięcie smok i w 20 min. po butelce odleciała :)

No w sumie Marta ta Twoja lekarka ma rację :)

Klara moja mała tez już się za bardzo nie mieści we wanience...ale jeszcze sama nie siedzi żeby móc ją kąpać na siedząco. Tata ją czasem tak posadzi i trzyma ...podoba jej sie to bo widzi swoje stopy i chlapie też...a najbardziej jej to idzie jak leży na brzuchu :lol:

Marta tutaj są też te pieniążki euro czekoladowe hehe...kupiłam je w zeszłym roku dzieciakom z rodzinki...miały radochę :lol: fajnie że spotkanie udane :)

Rysa zobacz do nas na pocztę czy jakies sałatki są...ogólnie teraz mi nic do głowy nie przychodzi. Chyba że całkiem zwyczajna - drobny makaron, czosnek, ogórek zielony i szynka...makaron ugotować...szynkę i ogórek w kostkę do tego 2 ząbki czosnku i majonez i już jest :)

a gdzie Kasia?

Natali synuś fajny :) mały śmieszek :)

miłego wieczoru i nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799724 przez rysa
No wlasnie na 1 nigdy nie ma promocji.I teraz w Biedronce jest -20%na produkty do jedzenia dla dzieci i juz sie cieszylam ze kupie 2 w fajnej cenie i dupa 2 tez jest w normalnej cenie.

Marta Filipa lekarka tez takiej starej daty i ma podobne zdanie do twojej :)

Erni jaki slodki :)

Haniu wlasnie juz podobna robie tylko zamiast szynku daje tunczyka tylko chcialam jeszcze jedna zrobic a na te przepisy nie moge wejsc z telefonu a do mojego laptopa nie mam zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799729 przez makapaka
Drogie mamusie zapraszam Was do sklepu makapaka.com.pl - ubranka w normalnych cenach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799730 przez Hania84
Rysa no to nie pomogę bo ja rzadko robię sałatki...znam też z tuńczykiem ( tuńczyk, makaron, kukurydza i szczypior - taki z cebulek małych) pyszna jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799738 przez _Klara_
Rysa a sałatka gyros? To moja ulubiona :laugh:

Erni przystojniak malutki,a ile ma zabawek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799739 przez natali
Rysa ja ci polece taka
Seler ze sloiczka takie posiekane paseczki
Wedzona piers z indyka
Jajka na twardo
Ananas z puszki
Kukurydza
Troche majonezu ale nie za duzo tak z dwie lyzki stolowe
Wszystkiego wedlug uznania


Jest pycha czesto ja robie zamiast jarzynowki ktora juz mi zbrzydla



Zabaweczki mamy po starszym braciszku. Tylko baterie przekladamy bo jak bym miala zakupic do kazdej zabawki to bym zbankrutowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl