BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #799883 przez Marta1985
Ikunia proszę Cię Bardzo :)

Bartuś przed wieczorną kąpielą ;)



A na jeszcze większą poprawę humoru to dziś Bartusia Tata ubierał i przy przewijaniu został osikany przez Bartusia i kupa poszła na przewijak :) Także tatuś miał kupę doznań :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799889 przez Hania84
hehe Ikunia bo ja nigdy urazy w sobie nie chowam...co na sercu to na języku i dzięki temu mam zawsze wątrobę zdrową :P

haha Marta to na prawdę mąż miał KUPĘ doznań :lol: a Bartuś juz taki dorosły :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799896 przez Gochens
Dzień dobry kochane!!

Nie było mnie wczoraj za dużo bo byliśmy z Alim na spacerze a później pojechał do dziadków a my sobie poszliśmy do manufaktury coś zjeść a później do znajomych na grzanca :lol:

Kakaszka trzymam kciuki za dziadka!!!!!
Ikunia co to za chandra? grzaniec i do łóżka!
Karolka ja używam Nivea zarówno płynu do kąpieli i później smaruję go całego po, podobnie jak Ikunia Lubie zapach kremu na dzidzi
Abra to nie fajnie z tą teściową, może wyjaśnić sobie powinniście?
Rysa super sałatka : kurczak, kukurydza, ananas, curry, majonez, łyżka musztardy. :-) u mnie zawsze wszystkim bardzo smakuje.

Wszystkie dzieci piękne!

Niebawem jedziemy po syncia wiec będę później :kiss:
Ikunia 4You :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799906 przez Sophie25
Aleee chłopy slicznoty! :D
Alenek jaka ma zabaweee :D
No to bartuś załatwił tate na całego :D

Wczoraj mielismy odwiedzinki i Kubuś roczniak dawał popalic,wszedzie Go było pełno a to szuflady odsuwa a to mandarynki rozsypał z koszyczka i raczkował tak ze ciezko Go dogonic,sam potrafi zrobić pare kroczków ale leniwyyy jest tylko na raczki i na dupke jak Go prowadziłam a jak Jego tatuś wziął Zosie na raczki to On ryk zazdrosny był i rekami do Niego i krzyk a jak sie przewrócił to Zosia w płacz to sie nazywa solidarność :D

A powiedzcie mi dlaczego sa takie kobiety ktore chytają sie zonatych chłopów :( :( Nierozumiem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799916 przez aleksiaa88
On te pierdy przed herbata juz miał

Słonce wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799931 przez Gochens
Sophie to zalezy czy robia to celowo bo chca rozbić małżeństwo czy np nie wiedzą że facet ma żonę... Moja znajoma spotykała sie z zonatym gościem oczywiscie nic o tym nie wiedziała. Bardzo sie e nim zakochała i kiedy dowiedziala sie zd jest zonaty to zalapala depreche, bo gosciu nawet jej sie oswiadczyl !!!!

Eh znow jakas aktualizacja i polskich znakow brak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799932 przez kakaszka
sophie a co sie stalo, ze takie pytanie o kobietach? moim zdaniem to sa zdziry, bo swojego szczescia na cudzym nieszczesciu nie zbudujesz. dla takich musi byc wyrok :)

alan gryz tate gryz :D

bartek jestem w tobie zakochana :D

uwielbiam salatki z ananasem i kurczakiem ( wedzonym czy zwyklym), wlasnie taka jak gochens pisala i kurcze nie moge znalezc kto jeszcze :) tez sie spotykalam, ze zamiast kurczaka byla szynka, tez dobre.

dziewczyny jak podajecie kaszki? zrobilam dzis pierwszy raz a to takie jakies zadkie wyszlo, lyzeczka bym sie do wieczora meczyla, a przez butelke nie leci i teraz sie pogubilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799944 przez aleksiaa88
Ja kaszke daje w butli z moczkiem nr 2 na 120 daje 2 płaskie i 3 pół a łyzke mam z mleka bebiko taka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799948 przez Hania84
Wróciłyśmy ze spacerku ...zahaczyłyśmy o targ i kupiłam 3 małe buraczki na kilka obiadków dla Lenki :) dzis pierwszy raz buraczkowa Lenka bedzie :) Tylko nie wiem czy zrobić ten buraczek na parze czy ugotować? bo ziemniak tez do tego bedzie i może lepiej uparować ziemniaka i buraka?

Alan miał nie złą zabawe z taty ręką :) a Ty Gochens do Top Model :blink:

Sophie a skąd to pytanie? Czy do Twojego małża jakas startuje??? :ohmy: to za kudły i poobijać troszku aż się nauczy :P ja to zawsze jestem bezpośrednia :lol:

Wygrzałyśmy się z Lenitą na słonku :) ale pięknie i ciepło było :) Lenka spała a ja odwróciłam wózek na słońce i tak stałyśmy na środku chodnika z 15 minut :P ale było przyjemnieeee mmmm :)

Kakaszka ja też mam problem z tymi kaszkami...teraz mam smoczki dwójki ale nie kusze się by podawać do butelki kaszkę...lepiej do pojemniczka i łyżeczką. Ale ja na razie to tylko mleczną zbożową teraz jej daję dwie płaskie na 150ml.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799959 przez kakaszka
no wlansie haniu zrobilam jej jak napisane bylo na 150ml 5 lyzek to juz jest taka mleczna, no i wyszlo mi takie zadkie, ze az wyplywalo z ust elizy. nie wiem musze cos pokombinowac.
zazdroszcze sloneczka :)

gochens nic nie napisalam o tobie, bo za pierwszym razem mi zdeice sie twoe nie pojawilo, nie wiem czemu. sliczna kobitka z ciebie :)

ostatnio mi na fb dodala do znajomych jakas laska, moze z 3 miesiace temu, a dopiero wczoraj do mnie dotarlo kto to. to dziewczy na z ktora lezalam w szpitalu na patologii ciazy, bo ona tez przeterminowana byla, ale jakos dwa dni dluzej tam siedziala. a byla taka fajna babeczka, ze pozniej zalowalam, ze nie mialam do niej kontaktu. ma synka dwa dni mlodszego od elizku, juz jesmyumowione na spacerek, moze eliza sobie zmieni narzeczonego :D
jednak fajnie mic znajma bliziutko co ma dzieciaka w tym samym wieku. ucieszylam sie jak jak starej kolezance, a lezalysmy razem tylko dobe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799972 przez abrakadabra
Kochane, to nie teściowa mówiła :P TYLKO JEGO BABKA :D Jakby moja teściowa spróbowała tak powiedzieć, to by afera była jak stąd do Warszawy :P
Ale że kobiecina na 70lat to przemilczę to wszystko :P
Teściowa na samym początku zaznaczyła,że nie będzie mi mówiła,co i jak mam robić, ponieważ uważa,że to moje dziecko i ona nie ma prawa mi narzucać swoich metod wychowawczych ;) Także z teściówką mam dobre relacje :P

A co do kobiet startujących do żonatych facetów jestem tego samego zdania, co Haneczka za kudły i niech sie nauczy,że NIE TWOJE NIE RUSZAJ :D

Jakie kaszki? Mój Kuba, nie chciał pić mleka, które miało w sobie choćby odrobinę kaszki. To stwierdziłam,że spróbuję mu dać zwyczajną taką gęstą, je z Nestle :) W takim biszkoptowym opakowaniu, aa właśnie miałam się pochwalić, po ponad roku od zamówienia, w reszcie przyszły mi próbki z Johnsona.. SZOK.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799975 przez Agusia83
dziewczynki postaram Was sie nadrobic wieczorkiem, teraz lecę do kuchni gotować obiad dla nas i dla Artusia...
z D. juz dużo lepiej :silly: oby na dłuższy czas....przepraszam, że tak przelotem, ale po prostu chciałam choc na chwilkę do Was wpaść...
do wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799976 przez Sophie25
Tak niestety startowała do Niego wiedząc ze ma dziecko i żone ...
Zadzwonił do niego przyjaciel i poprosił by zawiózł Jego i narzeczona z kolezanką ( Maz je zna od 2 miesiacy ) Wiec J tam pojechał a Wiktor mowi ze zostanie z Renatą a On niech jedzie z iza noi moj mezuś oczywiscie mu nie odmowił i pojechał, pojechali tam gdzie chciała a pozniej pojechali na kebaba i wrocili do przyjaciela i tam siedzieli jeszcze i Go podrywała .... A pozniej co najlepsze zaproponowała wypad na miasto iiii On jeszcze odwiozł ją do domu ........................................... !!!!!!!!!!!!

Zdzira jedna....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799977 przez Sophie25
a wczoraj pisała mi zebym wpadła z Zosia ..........

Noz kurde co za hamstwo ....

J mowi ze to przeciez nic takiego... Ze kocha i niezrobi nigdy nic głupiego .......... Ze wiecej zaufania .....

Ja mu ufam ale Izie nie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799979 przez abrakadabra
Na twoim miejscu bym sobie z nią pogagała.. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl