BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #800323 przez Ikunia1910
Karolcia jesli zrobisz zupki i zapasteryzujesz to moga kilka miesiecy stac ale musza byc sloiki wygotowane ja tak robilam dynie dla malej.

Gochens robaki takie: www.wedkarskiportal.pl/images/image959a557f5f6beb4.jpg
No identyczne jak mady na ryby, a mady to sa chyba larwy much:(
Zaraz podszykuje obiadek i sie biore za trzepanie szafy.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800325 przez aleksiaa88
Sophie Zosieńka śliczną ma tą sukienusię dzierganą.
Kurczę mi zawsze się podobało jak ubiera się dziewczynkę na święta w czerwoną sukienusię taki miałam zawsze obraz w głowie na dziewczynke, a chlopaka w co, sukienusia słodko wyglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800327 przez Hania84
ja słoiki wyparzam wrzątkiem...zalewam je i stoja tak 5-10 minut a później jeszcze na 120 stopni do piekarnika...następnie w to jedzonko..pasteryzowanie 25 min. , dokręcenie wieczek, przekręcenie do góry dnem i finito :)

Bleee okropne te larwy...Ikunia weź tam bojowo się nastaw do tego dziadostwa. A jak coś znajdziesz to masz pomysł jak to wyplenić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800331 przez Gochens
Wygląda na larwe much zobacz czy gdzieś jakiegoś może kawałka mięsa albo czegoś co śmierdzi bo na tym muchy znoszą jaja. na początku wygląda to jak niteczki a później robią się larwy. One żywią się mięsem więc w rzeczach nie powinno ich być. zobacz dobrze każdy zakamarek ciała w tym pupcie i cipcie.
Obyś szybko znalazła to gowno.

Hania uważaj na te sloiczki kochana a rękę pod wodę zimną :-) ale pewnie już tak zrobiłaś.
Violcia a to Twój mężu to silny facet :lol: fajnie!
Karolka super kombinezon!
Srenka na te rozmiary nie ma co patrzeć. Rozmiar 68 niby na 6 msc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800346 przez aleksiaa88
Srenka gratuluję wygranej P.S. Twoje zdjęcie było najlepsze jak je zobaczyłam i opis to się uśmiechnęłam- super komentarz zrobiłaś.

Ikunia robale bleee. Ja mam takie coś, że jakbym zobaczyła robala na małym to od razu bym go szorowała bo bym sobie wyobraziła, że to coś po nim lazło i pewnie musiało zostawić jakieś zarazki albo coś innego ale gołym okiem nie widoczne :angry:

Oskarek milusio wygląda w tej czapie mikołaja trochę jak elfik zielono- czerwony nie wiem skąd to skojarzenie chyba musiałam jakiś film widzieć

Coś jeszcze miałam pisać ale kiedyś się przypomni.

Buziaki dla półroczniaków.

Ja tak sobie czytam, co jakiś czas popijacie winko grzańce, a ja ponad rok nie miałam alkoholu w ustach i w ogóle mi obrzydło teraz jak wącham to już mi nie dobrze nawet likiery mi już nie wchodzą nic zero.

Mały znów zakichany od wczoraj aż bu bule wychodzą. A 11-tego ostatnie szczepienie lepiej niech mu przejdzie, żeby miał spokój na pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800353 przez Hania84
Byłam na jakiejś stronie i zobaczcie jaka reklama mi się pokazała...jak dla mnie bardzo ładna ta suknia :) i nie droga :)
www.lightinthebox.com/de/YULIYA---Kleid-...pos=ultimately_buy_5

A wiecie że wczoraj w wypadku samochodowym zginął Paul Walker? Aktor ze "szybkich wściekłych" szkoda chłopaka bo młody i fajnie grał w tym filmie. Zaczęli już nawet kręcic 7 częśc szybkich i teraz nie wiedzą co zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800357 przez Sophie25
Gabi piekna! :D :) JAk sie ładnie bawiii zabaweczkami od dziadzia :D
A moja niunia ani dziadzia nie ma z obydwu stron niestety :( Kiedys jak przyjechał wujek Jarka to tak sie do Niego smiała i mowił ze bedzie zastepczym dziadkiem! :D

Ikunia dzieki za info z ta herbata, a i nie fajna sytuacja z tymi robalami holeraaa z czego takie cosik :(

Hania śliczna ta sukienkaaaa :D :*

Ej wasze malichy tez takie okropne ryczenie robia jak sa spiace ?
Moja tooo tak sie strasznie drze jak jest spiaca ze szokk,podrze sie a pozniej usnie....
Wszyscy mowią ze jaki ona ma głos :D

A dzisiaj rano zobaczyłam wpis ze nie zyje aktor, a J Go uwielbiał i filmy z Nim .... ;( szkoda człowieka i osierocił corke :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800358 przez Gochens
No właśnie słyszałam o tym aktorze... szkoda go bardzo :( a sukienka fajna taka trochę inna, nietuzinkowa :)

Aligator śpi ja już po obiedzie, mój piłkarz pojechał kopać piłkę. Nic mi się nie chce i to tak

sophie mój sie ostatnio wydziera cały czas więc ciężko stwierdzić heh ;) sam wciaz nie usypia no ale mam nadzieję że kiedyś będzie dobrze. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800364 przez malutkamilka
Czesc lasencje,

jakie ladnego pomocnika mikolaja mamy, a i Gochens ile polecialas juz z wagi bo slicznie wygladasz?

Ikunia wiesz co fakt to sa robale na ryby. Twoj czasem nie jest milosnikiem? Kurcze kiedys jak tata w garazu zlapal mysz i ja wyrzucil do kosza na smieci to po dwoch dniach bylo pelno wlasnie tych robali. moze gdzie cos lezy zdechlego. albo kiedys u nas w kauflandzie w suszonych owocach i chusteczkach dla dzieci byly wlasnie te robale- przejrzyj paczke pampersow...
a my wczoraj mielismy gosci w postaci moich rodzicow- przyjechali bysmy same w andrzejki nie siedzialy i nocowali u mnie. dzis po obiedzie dopiero pojechali.

dzis mam dzien pizamowca zmienilam tylko koszulke i chodze w spodenkach od pizamy i grubych dlugich skarpetach frote ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800387 przez Hania84
Miał 15 letnią córkę bodajże. Też go lubiłam. :(

Lenka ma jednego dziadka i dwie babcie :)

Gochens miałam się pytać już wczoraj...ile dałaś za bieżnię? Kurka chciałabym coś takiego ale mam małą chatę...ale jak będziemy mieć własny dom to na pewno sobie coś takiego sprawię :)

Lena po obiadku ...dziś ziemniak, marchew i buraczek :) nawet wchodziło jej to :)

Ikunia jak tam te robale? Obejrzałaś dokładnie małą wszędzie? Jeny aż strach teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800397 przez Marta1985
Fifi i Pawełek :) Buziak z okazji pół roku :*

Oskarek cudny Gabi rownież :)

Ikunia dasz radę z robalami:)

Szósteczka - trzymam kciuki za awans mężluka ;)

Kurcze tyle mialam napisać ... i mi umkło ...

U nas wieczór rownież udany filmowo ... :) wiadomo :)

Dzis do 8 lezelismy ja bylam w kosciele a potem poszlismy na spacerek :) ogolnie cały dzień przelezelismy prawie w łózku w trójkę a dziś tez wieczor filmowy i mąż pizze robi ;)

Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800401 przez violcia00
Ja wywaliłam letnie ubrania do piwnicy bo w szafach juz sie nie mieszcza,teraz pije małe piwko z tej samotnosci :silly:

Tez słyszałam o smierci tego aktora,szkoda faceta :(

Oskarek na szczescie ma 2 babcie i 2 dziadkow...ja dziadka od strony taty wogole nie znałam,za szybko umwrł za to bardzo kochałam dziadkow (rodzicow mamy)ale zbyt szybko odeszli,teraz została mi juz tylko jedna babcia ale z nia nie mam takiego kontaktu wiec ciesze sie ze moje dziecko ma dziadkow w komplecie :blush:

Oski wlasnie zasnal,ale pewnie nie na długo,ogladal swojego misia i króliczka,troche pojeczał i zasnal :blush:

Sophie moj tez tak ma ze piszczy,jeczy,krzyczy przed zasnieciem,ale przynajmniej wtety wiem ze bedzie spal bo na ogol po 5 minutach spi ale to tylko na spacerze w domu mu dłuzej schodzi. :dry:

Bieznia pewnie z 2 tysiaki,ja myslalam o takim orbiterku jak ma Rysa,fajna sprawa,moze kiedys sobie sprawie :lol:

Gochens wlasnie duzo juz zrzucilas :unsure:

Hania suknia ladna ,kiedy weselicho?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800405 przez Gochens
Malutka ogólnie zostało mi jeszcze 3 kilo ale waga raz pokazuje więcej raz mniej :dry: ogólnie zaczęłam ćwiczyć wiec może być tego zasługa ;-) tez mam dziś dzień pizamowo -lozkowy ;-)

Hania my kupiliśmy za ok 2000 zł. Reeboka fajna jest bo można biegać pod różnym kątem nachylenia, udźwig też ma duży, składana wiec mało miejsca zajmuje ;-) fajna sprawa dla leniwych. Włączę sobie fakty, kąt nachylenia 4 i czuje się jakbym po górach chodziła :lol:

Marta daj pizze!

Violcia też mam taki orbitrek u mamy ale niestety w ogóle z niego nie korzystałam :dry: będę chciała sprzedać bo mama miała ćwiczyć ale nie może więc stoi i się kurzy. No i na taki sprzęt potrzeba więcej miejsca :-) :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800410 przez aleksiaa88
Mały ma 4 dziadków i 2 prababcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800417 przez Ikunia1910
dziewczyny zrobiłam czystke w mieszkaniu w szafach. Kurcze nie wiem skąd to dziadostwo się przypałętało. Małą też wyoglądałam już wczoraj. Matko całe szczęscie że jej do cipci nie wlazło :( Jezu czuje się jakbym miała niemiłosierny syf w domu :huh: a Przeciez miesiac temu sie wprowadziliśmy dokładnie wszędzie sprzątałam tymbardziej ze nie mamy za wiele mebli na tych naszych 5m kw. :( Śmieci wyrzucam co drugi dzień więc nie ma możliwosci zeby to coś z jakiś resztek miesa wyszło czy cos. Nigdzie nie śmierdzi. Nie wiem co z tym dalej:(
Albo coś przynieśliśmy z dworu albo wpełzło przez okno jak wietrzyłam albo coś na strychu się dzieje nie tak i przyniesione zostały larwy z ciuchami ( bo my na strychu suszymy) ale tu znowu zonk bo ciuchy małej suszymy na kaloryferach u teściów więc sama już nie wiem. Boję się strasznie tymbardziej ze znalazłam to na niej. :(

Ja dziś zrobilam knedle z mieskiem i pieczarkami. Ze względu na to ze sniadanie jedlismy dopiero ok 13 obiad bedzie na kolacje :P

Maje skarby się pospały zaraz budze zoske na deserek ( kaszka ryzowa z musem gruszkowym i ciasteczkiem ) a i wogole to coś mi się zdaje ze jak tak bedziemy z B. szaleć to niedługo Zocha bedzie mieć rodzeństwo :P

Zosia ma fuul opcje jesli chodzi o dziadków : 3 babcie, 3 dziadków, 4 prababcie, 2 pradziadków (na dzień babci i dziadka padne na cycki jak bede miala tyle laurek z Zośką robic :P




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl