BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #814131 przez Sophie25
Dziewczyny powoli sie szykuje,bo kawałeczek drogi za nami jest :) Zoske zawioze o 5 do żłobka :)
Klara Jutro wstawie zdj Zoski na macie :)
Wiec : :*

Niech się spełnią świąteczne życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzę w Nowym Roku.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814143 przez Gochens
dziewczyny moje kochane :

Wszystkiego najlepszego, samych cudownych chwil bez nerwów i smutków. Aby ten 2014 przyniósł nam wszystkim jeszcze lepsze chwile, aby nasze buraczane połówki się zmieniły i może nawet siostry albo braci zrobiły :lol: OBY NAM SIĘ!!!
Całusy dla wszystkich i udanej zabawy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814174 przez Marta1985
Dziewczyny ....

Szczęśliwego Nowego Roku :) Aby był on lepszy od minionego i aby zrealizowało się w nim wszystko to co zaplanowałyście :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814197 przez rysa
Szczęśliwego Nowego Roku!
Pociechy z dzieciaczków,mężów no i może teściowych.Zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814223 przez Agusia83
Kochane,pisze ze Szczawy..wczoraj tu przyjechalismy. Ciezko mi bylo rozstac sie z dzieciakami,ale jakos poszlo...dzis od rana wisialam na telefonie...wiem,ze krzywda im sie nie dzieje a to najwazniejsze. Teraz ide sie zrobic na bostwo i wybywamy na impreze.
Tak wiec zycze Wam wszystkiego, co najlepsze,by rok 2014 byl jeszcze lepszy...bo przeciez zawsze moze byc lepiej:-)by dzieciaki nie chorowaly,tesciowe nam pomagaly i dobrze o nas mowily i jeszcze wiecej maluszkow sie pojawilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814241 przez violcia00
Dziewczynki kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku,duzo zdrowia,szczescia,miłosci,pociechy z dzieciaczkow i zadowolenia z mezow/partnerów,samych szczesliwych dni i zeby ten rok 2014 byl lepszy oraz szalonej zabawy na Sylwku :kiss: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814247 przez aleksiaa88
Mamuśki ja Wam życzę dużo miłości tym mamusiom które myślą o rodzeństwie powodzenia dużo namiętności. Życzę aby mężowie i partnerzy byli dla Was kochani i pomagali Wam i żebyście zawsze się dogadywali. Dzidziuśkom zdrowia.

P.S. dziś przypadkiem zauważyłam kreseczkę na dziąśle pod palcem nic nie czułam a wieczorem już było wyczuwalne będziemy mieć dolnego prawego kła :lol:

Robię placka i podjadam rodzynki :woohoo:


Ale mały w kąpieli zrobił nam ubaw po pachy nie dość że zalał dywan wielka plama to przy wychodzeniu stał w wanience kicał i przy tym tak piszczał radocha była.

Marta ładna z Ciebie babka i Bartuś ładnie ubrany taki mały mężczyzna, a co ma na stópkach jakieś zwierzątka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814249 przez aleksiaa88
Mamuśki które się bawią myślę, że wstawicie foteczki i się zaprezentujecie jak wyglądałyście dla pociechy oczu tym które siedzą w domu czyli Ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814262 przez srenka_918
Witam Was. Ja też spędzam sylwka w domu... I jak na złość net mi padł... Weszłam z telefonu męża by Wam wszystkim życzyć Szczęśliwego Nowego Roku 2014 ;)

Neta naprawią nam dopiero 3ciego... Wtedy Was nadrobię i naskrobię tyle żeby nadrobić braki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814274 przez szósteczka
Dziewczyny juz nowy rok jestem pierwsza w tym nowym chichi sto lat i dosiego roku 2014. Idę spac szalonej zabawy do jutra bo dzis juz raczej nie zajrzę bo będziemy sie gościć. Papa kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814280 przez Marta1985
Halo :-)

Miło i spokojnie było :-) tak na luzaka :-) po 12 jak już na dobre zaczeli puszczać fajerwerki to poszłam do dzieciacZków i patrzę a Bartuś oczy jak 5 zł i luka w okno z lozeczka to mówię wezmę go na rączki i popatrzmy przeź okno - tak ku šie podobalo ze szok :-) wodzil oczkami jak szalony - i takim sposobem widział pierwszy raz fajerwerki i doczekał północy ;-) a potem padł :-)

Aleksia dzięki za komplement a Bartuś nanóżkach ma reniferki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814290 przez kakaszka
dzien dobry, zabijcie mnie :)

polozylam glowe na poduche o 6,50, a juz o 8 pobudka :D
niunka byla aniolkiem, w halasie po 22 padla w lozeczku i spala jak zabita, czasami sie przykrywala podusia mowia, ze ma nas gdzies :)
goscie poszlli gdzies o 3, a nam wlaczylo sie gadanie do rana. nie ma to jak wygarniecie po pijaku wszystkiego. dowiedzialam sie, ze jestem idealna, ze lepiej nie mogl trafic, bardzo mnie docenia, a to jak zajmuje sie dzieckiem wrecz zachwyca go, choc na codzien tego nie mowi. a ja powiedzialam, ze potrzebuje pomocy i takie tam.
juz myslalam sie nie klasc, ale grawitacja wziela swoje. mam mega kaca, jestem mega niewyspana i czekam az laska bedzie miec drzemke :) dzis spie z nia caly dzien.

trzymajcie za mnie kciuki bym przezyla ten dzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814317 przez Marta1985
Halo Halo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814318 przez Marta1985
Wszystkiego naj dla Pawełka i Fifiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814336 przez Ikunia1910
Witam w nowy rok i składam wszystkim mamuska krainy mlekiem i miodem plynacej:*
My zutylizowalismy mala do moich rodzicow a sami cudownie bawilismy sie u kuzynow B.
Głowa boli jak cholera:p
Zaraz jedziemy na obiad do mamy i po zoche. Chyba dopiero jutro was nadrobie bo mam helikoptra :p
Buziaczki




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl