BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #814668 przez szósteczka
Czesc dziewczyny ja tylko na chwilke. Dziekujemy za zyczonka i tez filipkowi i nastepnym jubilatom sto latek życzymy. Jutro przyjeżdżają goscie na nocleg wiec musze sie szykować sprzątanko i gotowanie żeby z gośćmi posiedzieć a nie przy garach a w niedziele mamy kolędowanie z przyjaciółmi pewnie będę was podglądać ale nie wiem kiedy cos skrobnę wiec pozdrawiam. No proszę Filipek juz staje a mój leniuch tylko pływa niby czasem podniesie sie na czworaka ale wiecej mu nie wychodzi no niby dzis jak byl na brzuchu złapał sie łapką góry łóżeczka ale poza tym to tak leniuszkuje i jojczy a zębów jak nie ma tak nie ma. Pozdrowionka i buziaczki i dawajcie zdjecia z balów sylwestrowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814694 przez Sophie25
A oto obiecane :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814715 przez Gochens
świetne puzzle :) mamy takie same heh

Zosieńka potagrana-słodziak :)

Szósteczka jak będziesz miała czas to wpadaj do nas.

Muszę Wam pochwalić moje dziecko-mianowicie dziś zrobił 2 czworaczki heh powoli zaczyna kumać czaczę :lol:

Fifi gratki za wyczyn!!!
Marta gratki za tysiaczka
Aleksia no to ta temperatura pewnie przez ząbki :blink:

Ja też w marcu wracam do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814726 przez aleksiaa88
Zośka na drugim zdjęciu przyprawiła mnie o uśmiech :lol:

Mały śpi, matka je i muszę się wziąć za sprzątanie szafy
baj baj

A ja się pytam będą sylwestrowe foteczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814741 przez kakaszka
na poczatek pare zdjec :)
calujemy sie z kula :D
podciaga sie za porecz i siedzi, juz oparta nie chce byc cwaniarka :)
no i smieszek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814747 przez kakaszka
jejku albercik biedulko, niech ten zebol juz wyjdzie i przestanie meczyc robaczka.

ja wlasnie czekam az kuzynka z mezem przyjada, za jakas godzinke czy wczesniej powinni byc, moj uciekl z domu, bo mowi, ze nie wyglada, a moze i dobrze, bo ona jest rosjanka jej maz czechem i raczej musialabym wszystko mu tlumaczyc, wiec bedzie mi latwiej. troche sie glupio czuje, bo mam tylko ciacho i herbate, nawet kawy nie mam, no ale...

jestem z siebie mega dumna, bo rano na drzemke eliza zasenla juz w 15 minut troche z placzem, ale juz szybciutko w lozeczku, a teraz trwalo to 40 sekund i bez placzu :D wystarczylo tylko torche cierpliwosci i jest spokoj :D

musze jeszcze na szybko posprzatac i siebie ogarnac, ale jakos weny nie mam.

o alanek skoro juz zalapal to jestem pewna ze na dniach poczwarokuje :D gratulacje, ale te nasze dziecieczki sie rozwijaja :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814749 przez Marta1985
Halo :)

Zosia i Elizka cudne dziewczynki :) Alanek kolejny zdolniacha :)

A tu my na dywaniku frajda straszna ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814785 przez Ikunia1910
Cześć dziewczyneczki:*

Nadrobilam szybciutko dużo nie pisałyście czyżby jeszcze nastroje rodzinno świąteczne?

Marta śliczne to zdjątko przy chojance:) cud:) no i Bartuniu na autostradach też mega.
No i mam nadzieję że jak sie pojawicie w Ldz to my też zostaniemy poinformowne ;)

Kasiu śliczny Tomuś i fajowe puzle ma nie widziałam takich jeszcze.
I pytałaś skarbie o gluten.
Więc tak ja juz rzadko kiedy daję manne ale jak juz daje to zazwyczaj wsypuje 2-3 łyżeczki do wywaru w którym gotuje warzywka. Ale gluten ogólnie jest w produktach z pszenicy, żyta i jęczmienia. Moja nie ma już uczulenia bo ładnie przyswoiła gluten wiec podaje jej już makaron, kasze czasem troche pieczywka uskubię z masełkiem.

Klara frytki nie przyszły ale za to mój pikny był bardzo szybko w domu żebym nie uciekła haha:P

Albercik gratuluje zębola. I jak gorączka?

Fifi suuuuper:) zdolniacha jesteś jak tak dalej pójdzie to pierwszy ruszysz w tango :P No chyba że Bartuniu przegoni.

Zosia pod tą kołderką śmieszna no i ta fryzura niesamowita :) od razu sie buzia cieszy.

Aluś gratuluje opanowania pozycji "na pieska" teraz lewa prawa przednia tylna i już jesteś u ciotki iki:)

Eli jak ślicznie ćwiczy podnoszenie i buziaki z hulą kulą superanckie:)

Nam sylwek minął bardzo fajnie zdjęc nie mam bo tak naprawde to wszystko wyszło na wariackich papierach i nowy rok przywitałam w zwykłych jeansach i adidasach :P ale co tam.
W sumie dużo nie wypiłam bo przez całą noc od 20 do 6 rano tylko 4 piwka (B. 5) no i kilka łyków szamponu :P ale za to po roku pierwszy raz paliłam ( a własciwie to bezczelnie uprowadziłam papieroska z paczki B. :lol: ) no i wszyscy palili więc była siekiera :P i pewnie dlatego tak głowa bolała.
B. przy składaniu życzeń noworocznych powiedział ze jak drugie dziecko to tylko ze mną :blush: a ja się rozpłynęłam jak masełko hihi. A Zoska grzecznie u mamy mojej spała obudziła się przed fajerwerkami także strzelanine przespała.

Dziś byłyśmy u doktorka na szczepieniu i zobaczyc co to za krostki dostała na pipuli. Okazało się ze ma grzybice i że to normalne u dzieciaczków chowanych w pamperach, mamy smarować maścią i bedzie gitara. :side:
No i zaczyna coraz bardziej sie drapac po dziąsłach. Zaraz wstawie foto jak rano pożerała tatusiowego palucha. No i się pluje wreszcie :cheer: więc może może cuś z tego będzie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814855 przez srenka_918
Witam Was ;) Mam neta w końcu ;) Jak ja się za Wami stęskniłam :*
Zabieram się za nadrabianie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814864 przez aleksiaa88
Jestem pod wrażeniem Elizy i Bartusia jak pięknie siedzą :cheer:

A Zośka zdeterminowana chce palucha odgryź

Temp nadal koło 38 się kręci daje mu w zawiesinę do buzi

Ja nie wiem jak to możliwe ale z rana jeździłam palcem i był delikatnie wystający a teraz to już characze czy one tak szybko wyskakują?

Malutka gdzieś Ty i Wikusia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814880 przez kakaszka
aleksia szybko szybko, u nas tez najpierw pasek, a wieczorem juz wystawal zebol :)

no wlasnie malutka na fb byla, a tu cos nie zajrzala :P

zocha gryz tate :D

bartus slicznosci, my jeszcze sie gibamy troche na boki.

wlasnie zoska sophie tez jest duperpupermegazajefajna :D

kuzynka pojechala, mala byla super grzeczna, a no i jest kuzynka w ciazy :) ma 35 lat i drugie dziecko, ma nadzieje na dziewczynke, bo pierwszy chlopczyk 3 latka.

gdzie w ogole wiekszosc dziewczyn? jakos tu cicho i pusto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814885 przez Marta1985
Halo :-)

My całe popołudnie spędzilismy na nowym dywanie w trójkę na zabawach i wyglupach :-)

Bartuś już spi :-) padł jakby 3 noce imprezowal ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814912 przez Sophie25
Melduje sie znowu ja :D

Elizka jestes śliczna :* Jej jaka ona cudna jest :D Skarpety ma czaderskie :D

Bartus jak na kawalera najstarszego przystało jest mega przystojniacha :D :*

Zoska fajnyyy ma gryzak :D Pieknota :*

Zosia dziekuje za komplementy :) kakaszka miło nam niezmiernie :D :*

No własnie gdzie nam sie kobitki podziały :( MAlutkiej nie było juz ohohoh ....

KaROLKa jeszce pewnie z rodzina Hania tez :) ale reszta hooo tu wszystkie :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814923 przez aleksiaa88
Sprzatałam potem posciel zmieniałam a na koncu spa stopom zrobiłam a zebol taki ostry :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814925 przez Gochens
Elizka śliczna i chyba zabrała kulę Alkowi :) mamy taką samą. Kakaszka to jutro po rosyjsku troche pogadacie? Heh miałam ten język w średniej szkole i go lubiłam :)
Bartuś wyglądasz już na mocno siedzącego.. tylko rodzice Ci jeszcze samochodów nie dali na te rajdy dywanowe :lol:
Już pisałam, że Zosi dać palec to zaraz całą rękę będzie chciała jeść haha. Fajnie, że Wam tak miło sylwester wypadł. Mnie też zawsze po fajkijkach boli głowa ehh Oby szybko Zosi zeszło to paskudztwo z dupci
Srenka dobrze, że jesteś nadrabiaj nadrabiaj

Ja zaraz wstawie kilka fotek z Naszego Kiczu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja już poćwiczone dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem "postanowienia w toku". W ogóle od kilku dni kąpiemy się w wannie z Aluśkiem ale ma ubaw a taki wymęczony wychodzi , heh oczywiscie cala wanna wody zeby nie było ;)

Uciekam z suką bo mnie woła :blush: :blink: :side:

Dziewczyny gdzie wy :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl