BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #813774 przez abrakadabra
Szósteczka, wystarczy przeczytać to co niektóre dziewczyny pisały na temat wypowiedzi Iki. Nie napisałam,że się żegnam , bo się nie pożegnałam. I naprawdę niemiło się czyta,że mam Was gdzieś, że Was nie potrzebuję bo mam męża. Jedno z drugim nie ma żadnego powiązania. No ale cóż... Nic na to nie poradzę. Naprawdę trzymajcie się ciepło i jak ktoś chce zapytać czemu mnie nie ma, nie odpisuję to wolałabym,żeby mi napisał na priv, bo potem z jednej rzuconej wypowiedzi do konkretnej sytuacji wynika coś dziwnego. Buźka. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813783 przez aleksiaa88
Dziewczynki macie jakieś postanowienia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813789 przez kakaszka
gochens gratuluje 1000 postow :D
jak sie wyszykujesz jutro to cyknij fote obowiazkowo :)

my nocnik mamy w planach, na poczatek trzeba go zakupic :)

zoska dzielna dziewczyna :) no i ladnie rosnie :)modelencja bedzie napewno :)

marta dywanik suepr do tego jeszcze pare samochodzikow i nic wiecej nie trzeba :)

haha postanowienia? chyba nie, moze nowy rok sie wiaze ze zmianami, czyli wyjazdem a tam sie zobaczy co z tego wyniknie.

sophie my bardzo dlugo mialysmy plesniawke. a powiedz mala ma tylko na policzkach, czy ma cala buzie i gardlo? bo u nas byla katastrofa, no i trzeba bylo uzywac nestatyny, ale jest na recepte, ale jakos super mega nie dzialala. caly czas tarlam aphtinem, pozniej juz jak pamietalam, az z czasem zniknelo swinstwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813794 przez Hania84
Hej Laseczki :lol:

Rodzinka przyjechała w sobotę przed 16 :) jest głośno i fajnie :) Lenka zadowolona, nic się nie bała...od razu sie uśmiechała do wszystkich...widze, ze bardzo lubi dzieci...a wymęczona po dniu to w 2 minuty zasypia :lol:
Lenka dostała śliczną sztruksowa sukienkę i fioletowy dresik :)

DZIĘKUJEMY CIOTECZKOM ZA PAMIĘĆ I ŻYCZONKA NA 7 MIESIĘCY :lol: ale ten czas leci :)

przeczytałam bardzo pobieznie bo czasu brak...miałam do nadrobienia 71 postów :ohmy: ale super że piszecie tyle :)

Widzę że znów było jakies małe nieporozumienie..dziewczynki nie kłóccie się ;) ciocia Hania kontroluje jednym okiem wszystko :)



zdjęcia dzieciaczków wszystkie śliczne :) Zosia pod choineczką cudna, Elizka chyba buraczkowa (bo nie doczytałam) ekstra :)

Jeśli bym nie weszła jutro te życze Wam Na Nowy 2014 rok wiele dobrego...miłości, szczęścia i zadowolenia z rodzinki :lol: Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia w Nowym Roku i by ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy od tego mijającego :)

Agusia miłego balowania w Szczawie :lol:
i Wam dziewczyny też :) bawcie się dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813797 przez Sophie25
No moja ma na usteczkach i gardło ;/ niestety ... To na recepte mam tez ale nareazie tym aftinem smarujemy zobaczymy czy pomoze jak nie to cos silniejszego :)

Abra nikt Cie nie wyrzucał tylko jestesmy zdziwionie ze wogole Cie niema, przeciez od czasu do czasu chyba znalazłabyś czas zeby sie odezwac hm ?
A co do tematów to niechce juz nic mowic bo jesli nie interesuje Cie temat kup i posiłkow naszych pociech to moze poprostu forum o macierzynstwie nie jest odpowiedni dla Ciebie ?
Abra ja nie znam Cie tyle co dziewczyny bo pozniej doszłam ale jesli one Cie wspierały i przeniosły sie to czemu niechcesz tu bywac ?
Sorry .... Koncze :) Ty tez sie 3maj :)

Marta no ubranka są BOSKIE! :D strasznie mi sie spodobały :) A i dywanik mega mezus m i wczoraj powiedział jak zamawialismy puzzle piankowe ze chciałby kiedyś synkowi taki kupić i jezdzili by sobie resorakami :D

A moj J jeszcze z roboty nie wrocił ;/

Hania fajnie ze weszłaś do nas :* :* Szcześliwego Nowego roku kochana tez Ci śle :D :*

Agusia bedzie ponad 100 km od mojej miejscowości :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813805 przez Gochens
Marta super ten dywanik tez chce taki kupić Alkowi jak będzie trochę starszy żeby mógł się bawić autkami :lol:

Hania fajnie ze u Was wszystko gra, jak by co Szczęśliwego Nowego Roku dla Was :kiss:

Sophie zadzwoń do niego ale pewnie niedługo wróci ;)

Ja mam postanowienie :) napewno biorę się za siebie i ćwiczę regularnie i mniej się denerwuje i myślę pozytywnie i hmmm nie wiem jeszcze co :lol:

Abra wspieralysmy Cie kiedy tego potrzebowalas wiec jeśli nie chciałaś tu być trzeba było pisać bo też między innymi wątek został przeniesiony z czerwcówek tutaj ze względu na Ciebie :dry: No cóż....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813856 przez violcia00
czesc dziewczyny.

na poczatek spoznione zyczonka dla lenki.

haniu wszystiego najlepszego w nowym roku.

dzieciaki sliczne wszystkie.

marta ja dzisiaj identyczny dywan mialam w reku,moze tez kupie kiedys :)

tematu abry nie bede za bardzo komentowac,zawsze darzyłam ja sympatia ,a jak nie chce to niech nie pisze i tyle,tezz czasem nie mam czasu na pisanie ;)

karolka opowiadaj jak bylo na chrzcinach :blush:

gochens czekamy na fotke,baw sie dobrze i reszcie dziewczyn tez zycze milej zabawy :blink:

sophie mozna by bylo kiedys z robic jakies spotkanko bo ja karolkai aleksia z podkarpacia,moze jeszcze ktos by sie przylaczyl :lol:

plesniawki poki co nie mamy :)

ja postanowienie mam podobne jak gochens,musze wrocic do wagi przed ciaza i mniej nerwów,to straszny nerwus ze mnie :silly:

z julki juz duza panienka :kiss:

moj tez nie za bardzo umie tanczyc ale jak idziemy na impreze to zawsze tanczymy,nie siedzimy,tak jak umie to tanczy :woohoo:

do soboty mamy jeszcze tescia,moj B mnie dzis tak wkurwil i coraz czesciej mnie wkurza,nie dlugo przez niego osiwieje,jeszcze czeka mnie rozmowa z szefem to kolejny stres,ale po nowym roku pojade,bo jakos nie moge sie zebrac :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813866 przez Ikunia1910
Abra nie bede pisac dwa razy tego samego.

Gochens co wy kombinujecie... Czuje ze sie posikam przy tych fotach :p a i dla jasnosci watek zostal przeniesiony dla naszej Hani nie dla Kejti bo wtedy jakies ceregiele z wisnia byly i Hania chciala odejsc.

Haniu super ze jestes z nami na pirata, ale zawsze hihi :*

Sophie Moja miala plesniawke na dolnej wardze tylko po tyg z aptinem zlazla.

Marta fajne lupy;)

Julcia gratuluje kolejnego szczepienia i modelka z Ciebie bedzie przy takim wzroscie ;)
Sukienusia cudna;)

Elizka pieknie zajadala buraczki hihi
No i fajnie Kakaszka ze nie bedziecie witac nowego roku samotnie;)

Szósteczka najwazniejsze ze nie bedziesz sama z pociechami bedzie niezly bal noworoczny:D




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813876 przez Gochens
violcia to się nie denerwuj :P Ja też jestem nerwus i byle pierdoła potrafi mnie wyprowadzić z równowagi :) Jak T teraz z Wami jest to pewnie nie możesz się do woli wykrzyczeć :P
Czyli postanowienie mamy podobne no i dobrze, będziemy się wspierać :lol:

Ika wiem, że dla naszej Hani ale też były jazdy z Abrą więc napisałam m.in :P Zresztą nie ważne już to :silly:
A Ty już wróciłaś z goszczenia?

Ja oglądam Ekipe z Warszawy heh mój gra, Alan śpi a w ogóle to już mu opuściliśmy spanko na niższy poziom bo harce wyczynia z rana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813890 przez Ikunia1910
Wygoscilam sie :p

Co do postanowien noworocznych to tak: zmniejszyc ilosc kawy w moich żyłach:p i byc jeszcze bardziej szczesliwa, znalesc prace i wyjsc na wódkę z Gochensikiem ;)

Powiedzialam ze jak dzis nie wroci to sie wyprowadzam chyba ze przyjedzie z frytuniami. Jakas chcica mnie dopadla na wiesniaka:p otwieram piFko i czekam:) powiedzial ze nie da mi odejsc :lol:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813891 przez Marta1985
No i okres dostałam, czuję się masakrycznie ... Normalnie co 2 tygodnie teraz okres .... ale już skończyłam brać tabsy i mam nadzieje ze się to wyreguluje :(

I jak Alan zareagował na niższy poziom? my obniżyliśmy poziom jak przebierałam pościel mu na swięta i dziwnie było na początku :P najgorzej na mnie bo na palcach musze wstawać żeby buziak mu dac :P No i my od kilku dni jezdzimy w spacerówce ;p

uciekam spac :( Buziaki dziołszki :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813901 przez Marta1985
Chętnie bym z wami poszła na wodeczke ;-)

Kasia my musimy šie jakoś spiknac i teraz umówić bo to skandal :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813911 przez Gochens
Oj tak wódeczka jest obowiązkowa... w sumie mogłybyśmy się kiedyś naprawdę spiąć i spotkać wszystkie :) Mam cichą nadzieję, że do tego dojdzie :P A z Tobą Ika to już musssss :silly:

Marta w sumie to nie wiem bo od razu poszedł spać ...znaczy nie tak od razu bo oczywiście jazdy były, ale położyłam go w ogóle na takiej dużej "dorosłej" poduszcze bo u mojej mamy tak przespał całą noc, bo nie miał możliwości przewrócić się na brzuch więc nie było marudzenia ale jak weszłam niedawno to już go znalazłam na brzuchu :lol: póki co śpi ciekawe jak się obudzi jaka reakcja ale na wyższym poziomie jak się czołgał to walił głową w przewijak więc chyba będzie zadowolony :P Okresu nie zazdroszcze ja póki co przechodzę go bez większych boleści więc gitarka :)


Ika ja dziś zafundowałam sobie MC w sumie nie wieśka ale było pysznie :) I nie odchodz od niego bo jeszcze chłopak się załamie i w ogóle już zniknie :P

Też uciekam spać kissssiorki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813917 przez szósteczka
Mialam napisać jutro ale pewnie bym zapomniała wiec pisze teraz. Dzieki dziewczyny wreszcie rodzice zdecydowali sie przyjechać chyba głupio im sie zrobilo jak walnęłam tacie ze woli szampana od nas no i przyjadą na nocleg, dziewczyny cieszą sie jak nie wiem ze będą z dziadkami balować. Moje postanowienia to wsiąść sie za siebie zdrowotnie musze isc do gastrologa bo mam jakieś problemy z żołądkiem i do tego od tarczycy no wyleciało mi z głowy jak on sie nazywa no i moze cos schudnę zobaczymy. Ciuchy sliczne a dywanik ekstra tez taki marzył mi sie dla chłopaków moze wyjdzie przy Pawełku bo Szymkowi strzeliliśmy fajne panele i szkoda ich zasłaniać. Dobra spokojnej nocy z życzeniami noworocznymi zajrzę jutro na razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813918 przez szósteczka
Z ta wódeczka to raczej nie ze mna ale ogólnie bardzo bym chciala spotkać sie z wami i waszymi bąblami moze gdzieś przy okazji jakiś wypadów, wakacji, ferii . Zobaczymy fajnie by było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl