BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #813329 przez aleksiaa88
Ikunia ale Zośka będzie mieć smaczną wyżerkę. Jak to Twój w niedziele robi, to gdzie i co robi?

My nigdy nie byliśmy na sylwestrze. I nie zapowiada się, żeby iść.

Jak nie będziemy pisać o dzieciach o jedzeniu spaniu to o czym? Chyba by było parę stron na tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813332 przez Sophie25
My wrociłysmy własnie z objazdu rodzinnego :D
Zoska gaworzyła calą droge :D

Ikunia wiem co to znaczy jak chłop ciagle w pracy mam to samo :( Dzis mi zapowiedział ze jutro cały dzien Go nie bedzie i niewie kiedy wroci ...

Szkoda ze forumowiczka nam znika ;/ No ale jej wybór :D Ja mysle ze przeciez nie tylko o tym gadamy kiedyś był nawet temat SEKSU haha :D Duzo jest tematów ktore odbiegają od macierzynstwa i ja osobiscie nie uwazam ze tu jest nudnoooo :D
No nie dziewczyny ? :D


Gochens to musisz mi pokazac te kreacje :D
Ja własnie sie zastanawiam co na siebie jeszcze narzucić bo w sali to wiadomo ale jakies okrycie płaszcz zapewne :D
Bo wersja jest taka ze zdecydowałam sie isc :)

Buszuje po allegro i zamowie Zosce puzzle piankowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813337 przez aleksiaa88
Oczywiście, że tu nie jest nudno. Zawsze coś ciekawego się znajdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813394 przez _Klara_
Witamy po świętach :)

Ostatnio rzadko zaglądam z braku czasu, stęskniłam się za wami :( Wykańczamy mieszkanie i sporo czasu zajmuje mi wybieranie drzwi, paneli i płytek i innych.
Dużo gości też ostatnio mieliśmy,apropo macie jakieś pomysły na niechciane prezenty? Przeważnie przekazuje je dalej :woohoo: ale np. dzisiaj mała dostała coś tak brzydkiego ze az wstyd mi to komuś dać.

Jutro idziemy na szczepienie, ciekawe ile ten mój klocuszek waży. Jak będzie źle chyba będę też musiała zacząć ją odchudzać :laugh:

Miłej i bez pobudek nocki wam i sobie życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813411 przez Gochens
Hahahaha że my tylko o dzieciach???? a to przepraszam bo chyba te inne tematy to mi się przyśniło że były :lol:

Ikunia tak on ma alergie na mnie zwłaszcza jak go odbieram od babci :) a jeśli o basen chodzi to my na nowej Gdyni byliśmy ale jest też basen inny wodniś chyba ale to nie należy do nowej Gdyni
Sophie pokaże jak się ubiorem ;)
Klara a co to za prezenty???

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813416 przez Agusia83
I ja sie witam. Leb mi dzis znow napieprza. Jak bylismy u kuzyna D.to az musialam zwymiotowac. Zauwazylam,ze po urodzeniu Artka przy silnych bolach glowy zbiera mnie na wymioty,ktore pomagaja.
Poza tym moja mama sie rozchorowala i nie moze wziasc Emi...juz myslalam,ze z nia pojedziemy,ale na szczescie tesciowa sie zgodzila wziasc cala dwojke.
Z D.dzis kiepsko,wkurzal mnie caly dzien,troche sie podarlam na niego a pozniej u kuzyna on mi ciagle dogryzal,tak,ze jak wrcalismy do domu,to lzy mi same poplynely..a teraz ciagle mnie zagaduje...jutro wyjezdzamy a mnie sie wcale nie chce i do tego nic nie mamy spakowane,nawet dzieci do babci jeszcze nie popakowalam. Jutro bedzie na wariackich papierach bo o 13-14 wyjezdzamy.

Lenitko,sto lat skarbeczku...Haniu,bawcie sie dobrze.

Bartus,ale z Ciebie duzy chlopczyk,jestem pod wrazeniem jak szybko chcesz juz chodzic :)

Ikunia,Zosia przynajmniej juz lepiej siedzi a Artek lamie sie w pol :woohoo:

Szkoda,ze Abre nudzilysmy..mogla wprost napisac,a nie znikac bez slowa.

Srenka,moim zdaniem taka natura Pawelka,a jak zacznie raczkowac,chodzic to spali tluszczyk...a moj brzdac tez nie lepszy,ostatnio jak go wazylam ukazalo sie magiczne 9,5kg...

Gochens to ladnie maz pobalowal..do 6 rano..;-) pokazuj swoja kreacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813421 przez Sophie25
Gochens w takim razie czekam niecierpliwie :D :D

No pożegnać byś Abra się mogła :P
A ostatnio roznorodność tematów jest wielka :D

Agusia kochana miłego wypadu Ci życzę! :*
No ładnie Arturek przystojniak waży :D

Klara fajnie ze jesteś :) To pokaz te prezenciory :D Daj poogladamy czy brzydactwa hehe :D

Gralismy z mezem w scrubble i WYGRAŁAM haaaa :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813425 przez Marta1985
Agusia trzymam kciuki żeby ten wyjazd poprawił wasze relacje :kiss:

Ikunia bardzo się ciesze ze tak wam šie udało stworzyć Zosi rodzinke :-)

Gochens plamki znikną zobaczysz my też mielismy na rączkach i plecach a już ńie ma - na makowca h albo kwietniowkach też czytałam ze dzieciaki to mają :-(

Kakaszka a gdzie ty? Wez temu swojemu wytlumacz ze ma šie dzielić kompem bo my tu czekamy :-)

Hania pewnie ńie ma czasu na czytanie i pisanie ale ńiech šie relaksujent w gronie rodzinnym :-) należy jej šie :-)

A Karolka to już wróciła do Szajcarii?

Sytuacji z abra ńie skomentuje :angry:

Wiolciu, malutka a co u was?

Klara ja współczuję urządzania gniazdka ja to przeżywałam jak bylam w zaawansowanej ciąży i myślałam ze w castoramię urodze ;-) i czekamy na foto efektów :-)

Sophie ty šie elegancko wystrój i baw šie dobrze na tym sylwestrze :-) należy ci šie :-)

Srenka i pozostałe dziewczyny ńie martwcie šie waga taka natura dzieci - zaczną chodzić to wróci do normy wszystko :-) przecięż o 22 ńie karmicie ich schabowyn ;-) ciężko takiemu maluszkowi ograniczyć dietę :-( mój bartuś ostatnio mial problemy z jedzeniem co nas martwiło bardzo bo ńie chciał jesc i co chwilę go wazylam nic ńie przybywal ale nieszczęście dziś już pięknie jadl i coś tam šie ruszyło - powiem wam ze strasznego stresa miałam przeź to jego niejedzeńie :-( takie myśli do glowy przychodza ze szok :-(

Ńie wiem czy kogoś ominęłam :-( jeśli tak to przepraszam :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813428 przez Marta1985
Coś postaw ńie można było wstawić - dobrze ze skopiowałam ;-)

Ja Šie smieje ze Bartuś prędzej zacznie chodzić niż zeby dostanie ;-)


My dziś skonczylismy ogladac grę o tron :-) i zaraz spac ide bo jutro zakupy mam nadzieję ze kupimy dywanik i coś do ubrania ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813439 przez Ikunia1910
Gochens chce isc na basen pisz mi dokladnie co trza zabrac, czy godzina to nie za długo jak sa takie maluchy liczone w kasie, gdzie te pampersy wodne kupic u nas w ldz i czy mozna wniesc aparat na plywalnie bo widzialam ze mieliscie zdjecia z baseniku.

Agusia udanego pakowania i nie denerwuj sie kochanie:* dobrze ze t sie zgodziła zostac z dziećmi.
Wejdz do nas jeszcze przed wyjazdem :*

Martusia bardzo prawdopodobne ze my tez bedziemy najpierw chodzic a dopiero pozniej zebole wyjda.

Aleksia B. ma firme, jest hydraulikiem i zaklada i serwisuje ogrzewanie piece, solary, kotly, podlogowka itp. takze jak u klienta sie cos jebie to dzwoni i zeby go nie stracic to musi jechac :(

A tu siedzimy :




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813484 przez kakaszka
witam dziewuszki kochane :)

u nas noc mniej wiecej jakos tako :D co najlepsze, ze podskoczylam w nocy pobieglam do lozka, a moj do mnie krzyczy co ja robie, osknelam sie i wyszlo na to, ze lunatykowalam czy cos takiego, bo mala spala :)

no to z abra nie jestem zdziwona, ma teraz meza widocznie nas juz nie potrzebuje. a to ze ja nudza nasze tematy to dobrze, ze zdecydowala odejsc. tylko jak potrzebowala pomocy i wsparcia zawsze bylysmy przy niej, a teraz nas poprostu nie potrzebuje.

haha gochans ja tez mam wrazenie, ze eliza ma na mnie alergie :D

agusia wymioty przy migrenach sa normalne, u mnie to jeszcze dretwieje zwykle polowa twarzy i wszystko mi sie rozplywa w oczach.

bartus ale ty jestes dzielny facet, a co najlepsze, ze nie raczkuje, co nie?

lenko spoznione 100 latek :)

agusia baw sie dobrze, wyrzuc wszystko z glowy i relaksujcie sie z mezem, napewno na dobre wam wyjdzie :)

no slicznie zosienka siedzi, my jeszcze sie bujamy :)

a tak w ogole najwazniejsze wiczenie elizy to foczki, lezy na brzuchu i sie turla z boku ns bok jak foczka :D do czego to do raczkowania chyba nie, do siadania tez nie, pelzac bedzie moje dziecko :D

a wczoraj wieczore mialam kryzys. eliza byla tak wykonczona gdzies o 16 ze zasnela w wozku w sekunde, ja szczesliwa ze posiedze chwile, bo prawie caly czas z nia na rekach, a tu telefon mojego zadzwonij i dupa. on wyszedl a mnie histeria dopadla, poryczalam sie jak bobr, ale kiedy juz wrocil uspokoilam sie, a chcialam mu wygarnac.

szyjka u nas dalej ladna, ale nie chce zapeszyc. za chwilke wstawie zdjecie jak wczoraj jadlysmy obiadek z burakiem, eliza sie chyba na mnie wsciekla, jak zawsze je slicznie to wczoraj pierdziala ustalami z pelna buzia jedzenia, plula gadala itd, we dwie bylysmy cale czerwone, tylko ze ta mniejsza byla zachwycona D

milego dnia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813503 przez szósteczka
Hej dziewczyny porannie u nas dzis suxces Pawelec obudził sie tylko dwa razy wreszcie moze nie będę zasypiać w ciągu dnia bo ostatnio wciąż byłam śnięta a bąbel wstawał co godz. Teraz szaleje z zabawkami od Mikołaja w łóżeczku. My tez zębów nie mamy i wciąż na siedząco się gibamy trochę do raczkowania się szykuje bo na czworakach się buja i wiecznie wokól własnej osi się obraca.
Agusia sylwek będzie na pewno super pakuj sie a dzieciaki do t fajnie ze wezmie dwójkę, milej zabawy.
Ikunia super ze wam sie układa dalej trzymam kciuki i wspominam za wami tylko szkoda ze tyle roboty ale niestety takie czasy jak matka chce byc z dziećmi to ojciec musi zasuwać mojego tez dużo niema raz służba raz druga praca w firmie juz nie mogę doczekać sie kiedy to sie unormuje i odejdzie z tej strazy choć wszyscy mówią że na wyższym stanowisku to i roboty wiecej i później będzie musiał wracac ale zawsze weekendy i swieta będzie mieć wolne.
Sophie tez dobrej zabawy i pokazujcie dziewczyny jakie kreacje bedziecie mieć niech przynajmniej sie na patrzymy my co w domu siedzimy w pidżamach.
Kakaszka super ze szyjka juz ok
Dziewczyny a ja co do wagi wogole nie wiem ile on teraz wazy gruby nie jest ale bidnie tez nie wygląda u nas po prostu waza jak tylko sie szczepi a jak sie jest na zwyklej wizycie i nie trzeba znac wagi do podawania dawki lekarstw to nie waza a ze my po ospie to musimy czekać 3 miesiące do szczepienia wiec zostali nam jeszcze 1,5 mies.
Wszystkim dzieciaczkom którym nie składałam zyczonek to przepraszam i stoooo lat z buziakami. Zaczynamy jednym slowem 7 miesiąc Bartus sliczny i juz zaczyna powoli tuptac gratulacje.
Chyba nic nie pominęłam miłego dnia nara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813508 przez Kasiasia
hej mamusie :)
"dzien dobry jak się macie...." taką piosenkę spiewam co rano Tomkowi jak tylko usłyszy to na buzi bananik mu wyskakuje :)

Marta mnie pominełaś sąsiadko :P Bartuś już tak sztywno stoi B) wooow.
Ikunia twoja niunia tak fajnei siedzi:)
Abry tez nie skomentuje.
Gochens a to jakaś tradycja sylwestrowego kiczu?
ja od wczoraj lecze przeziebienie i chyba dobrze mi idzie, ale musialam odwołac wizyte dzis u koleżanki na szczeście jutro rano wpadnie inna :) Nie moge sie juz doczekac gdzy moj synus bedzie normalnie w samochodzie siedział (bez płaczu) i sobie bede z nim jezdzić po wszystkich koleżankach :P bez męża :P :P :P :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A Hania upaja się teraz rodzinną atmosferą...
Sophie ja tez uwielbiam skrable i kiedys duzoo grałam ale moj mąż ich nie lubi. Ostatnio zapodalismy sobie na gwiazdkę gry dla 1 osoby takie na "niby rozwoj inteligencji" i układamy klocki :)

Ikuniu kochana a powiedz mi co zawiera gluten - cos co mogłyby teraz jesc nasze szkraby?
Bo mnie lekarz powiedział ze jak daje skórke chleba Tomkowi to juz mam kaszy manny nie dawac bo skórka to tez gluten. Bardzo sie ciesze bo ta kasza mnie osłabiała :silly: a coś jeszcze mogłoby go zastapić?

Miłego dnia zycze bo mały juz stęka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813509 przez Gochens
Dzień dobry kochane ;)

U nas noc znośnie w sumie to obudził się o 2 i 5 ale chętnie bym pospała jeszcze.

Ika za dziecko nie płacisz, takie pampersy kupisz w markecie, możesz wziąć aparat tylko później musisz go pilnować. jest tam taki fajny mały brodzik z ciepłą wodą nikogo tam praktycznie nie ma no chyba że akurat są jakieś inne dzieci.myślę że godzina to jest wystarczająco długo. My wyszliśmy po 40 minutach bo jeszcze trzeba było go ubrać itd. są tam też takie pomieszczenia przy saunach zamykane z przewijakiem wiec nie jest bardzo zimno. Nie pamiętam ile za godzinę się płaci ale na stronie jest to napisane no i tam masz wodę ozonowaną wiec jest plus. minus ze jest daleko a jak wy nie autem to kawał drogi.
Zosieńka pięknie siedzi!!

Kakaszka fajowa buraczana buzia :) smakowało?? Pewnie Elizka juz niedługo tez zacznie raczkowac

Agusia udanego wyjazdu, odpręż się.

Aleksia a czemu nigdy nie chodziliscie na sylwestra??

Marta udanego zakupu :) pokaż później co wyrwałaś

Idę na śniadanie i jadę do apteki mam nadzieję że będzie to mleko

Kasiu a to Tomcio jeszcze płacze?? gadalas ze swoim o tym żeby był milszy ze go potrzebujesz itd??
Szosteczka a nie masz wagi? bo ja tak ważę Alka ze najpierw sama wchodzę na wagę a później nim. zobacz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813512 przez Kasiasia
aaa zapomniałam jeszcze dodać ze Eliza superowa w tym czerwonym makijażu:) i z kubka tak fajnei pije :)
Mojemu tez przy jedzeniu na gadkę sie zbiera i parska jedzeniem na prawo i lewo.No i jeszcze ma zabawę jak z zaskoku zaatakowac pełną łyżke i walnąc mi w nia z całej siły!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl