BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 2 miesiąc temu #855485 przez violcia00
witajcie.


ja padam dzisiaj,w domu taki syf ze nie wyobrazacie sobie,jutro caly dzien pewnie bede sprzatac,a musze jeszcze rafaello zrobic,salatke i wymyslilam ze zrobie tortille z krewetkami i warzywami,oby wieczor sie udal :P

zosiu-gratuluje pierwszego zabka :blink:

tomus ale z ciebie ciacho,bedziesz kiedys lamal serca dziewczyna :silly:

miledy,kurcze co za pech,wspolczuje kochana,jak sie czujecie,jak dzieci?nie ma co M obwiniac twojego brata,co z tego ze prowadzil,przeciez to nie byla jego wina,trzymaj sie :kiss:


szosteczka pokoik ladny i pawelek sliczny ,doczekasz sie i ty niebawem pewnie zabka :silly:

gochen to ci babcia,starsi ludzie tak wlasnie maja,dawniej inaczej dzieci wychowywano a jak zwrocisz uwage to sie obrazaja ;)

karolka to kiedy masz czas na strzyzenie :unsure: :lol: i dzieki za przepis,zrobie kiedys napewno :blush: daj troche ciacha :P

hania mloteczek fajny :blink:

a do nas dzisiaj doszla paczka od t i dlatego wszystko rozpierdzielone w mieszkaniu,ale dzisiaj nie mam juz sil sprzatac...a wiec dostalam 2 kurteczki ,jedna skorzana ,droga zwykla,jak dla mnie za krotkie,ale rozmiarowo dobre :blush: ,koszulke,2 torebki,jedna skorzana,a druga nie w moim typie,dla mnie tyle :blink: ,oskarek tez troche ciuszkow dostal,kurteczke fajna no i mezu tez kilka rzeczy i mase obrusow,serwetek,serwet choc mamy tylko jeden stol :lol: ,firanki,zaslony,a i dla oskarka wlozyl 100 euro,dobry dziadek :blink:

wybaczcie ze nie do wszystkich sie odnioslamm,ale nie wszystko zdazylam przeczytac.

trzymajcie sie,milego wieczorku. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855508 przez Hania84
Lenka śpi...ja wykapana ...ale musze jeszcze pozmywać :P

Violcia usiądź i odpoczywaj...co Ty kobieto tak wciaż latasz i sprzątasz. kto Ci tak syfi? przecież tam tylko 2 osoby prócz Ciebie :)
Szczęście że kasa doszła...ja jak tacie wysyłałam raz to już list nie doszedł (ale to list był a nie paczka) a mój jak wysyłał w zeszłym roku na święta swoim dzieciom to była z boku paczka otwarta i chyba macali kopertę czy jest :angry: Ja nie wysyłam w ten sposób już kaski ;)
Boli Cię jeszcze kręgosłup? bo wyczaiłam chyba dobry lek ;) co prawda nic nie zastąpi lekarza...ale mama mi przysłała na różne bóle (głównie krzyżowe pisze w ulotce) i na stany zapalne...bo jeszcze wtedy nie wiedziałam ze pójdę do ginki i facetka w aptece dała mojej mamie m.in. na zapalenie jajników. Czytałam w ulotce że też na mocne bóle menstruacyjne to jest, na bóle zębów takze po ekstrakcji i na krzyzowe ;) Nazywają się Nalgesin Forte 550mg :) To tak w razie braku czasu na lekarza ;) ale wiadomo że jednak lekarz to lekarz ;)
Fajnie ze tak Was obkupili T. :) liczy się pamięć i chęc :) jak to mój Tato mówi jak wysyłają coś do nas - No z tej "bogatej" Polski do tych "biednych" Niemiec hehe :D tudzież "biednej" Francji :blink: :D :lol:

kakaszka jak w szkole jazdy?

PAtrzę właśnie na film oglądany milion razy ...ale prócz tego i Jackie Chana nic nie ma...a ten film to Bodyguard :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855545 przez malutkamilka
Dojechałam i w tą i spowrotem. Załatwione wsio. Nawet zdarzyłam odebrać zamówiony materiał na budowę bo akurat dojechał jak i ja dojeżdżałam;)

nadrobiłam dzisiejszy dzień ale nie mam mocy pisać bo Wiki dala popisową noc no i prawie caly dzień za kółkiem i padam. Więc idę spać bo może dziś kolejna popisowa noc będzie...

Dobrej nocy.

P.S. A Milady się nie odzywa coś, mam nadzieję że z dzieciaczkami wszystko już dobrze. Ucałuj maluszki kochana i uszka do góry a będzie dobrze nie inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855548 przez violcia00
Hania moj syfi tak ze glowa mala,zabawki porozrzucane po pokoju,w kuchni naczynia leza w zlewie zamiast w zmywarce,ja po pracy tylko troche ogarne po zmeczona jestem a na drugi dzien to samo,no ale co ja moge wymagac od faceta...no a tesc faktycznie sie postaral,ciesze sie glownie z tych kurtek :laugh: ,a paczka byla duza,30 kg,wiec musieliby dobrze szukac jakby sie chcieli dogrzebac do tej kasy....mi tez raz zaginela kasa jak wysylalam poczta :angry: ,a za lek dziekuje,powiem mamie zeby mi kupila,a plecy mniej bola,pomagaja mi plastry wygrzewajace i masci,bo tabletki wogole :dry:

Hania a jak tam lenka,zaczyna cos raczkowac?bowszystkiego nie doczytalam,cos moze mnie ominelo :S

lece spac,jutro sie odezwe.

dobrej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855568 przez Milady
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Dziewczyny musiałam sie wygadac bo bym zgłupiała ...

Ucałowałam dzieci od was dziekuje za wsparcie jestescie najlepsze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855587 przez violcia00
hej,wstajemy.


ja myslalam ze dluzej pospie,ale o 6.30 juz mi sie spac nie chcialo :P ,Oskar obudzil sie chwile pozniej,a noc nie za dobra,od 24-3 budzil sie co chwile,chyba z 20 razy latalam do niego,pozniej juz stwierdzil ze nie bedzie spal wiec zrobilam mu mleko ,zjadl i po chwili zasnal i pozniej juz bez pobudek,wiem ze nie powinno sie w tym wieku juz dawac jesc w nocy,ale widac ze byl glodny,teraz chlopaki poszli na basen,ja mialam ze odespie troche ale pewnie wezme sie za sprzatanie i plaCUSZKA :laugh:


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


gochens jak po ogladaniu meskich dupek :unsure: :silly: ,tez bym sie chetnie wybrala na taki pokazik :lol:

milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855598 przez szósteczka
Hej my dzis pobutka o 6 pawel sie wyspal a ze moj K jechal do pracy to go zniósł i bylo koniec spania. Pogoda sie popsuła a ja na bazar sie wybieram a tu pada deszcz ale morze zioła ktore posadzilam mi podleje i odrzyja. Ogladam programy o ogrodach i czatuje z rodzicami na watsapie .
Milejdi trzymajcie sie
Haniu mlotek czaderski
Gohenes jak tam czipejdelsi
Violcia pokarz ciuszki.
Kakaszka jak po pierwszych zajeciach przetrwalas czy przespalas
Miłego dzionka i dzieki za uznanie Patrysia bardzo sie cieszyla z waszych milych slow i dziekuje. Papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855602 przez kakaszka
dzien dobry paniuski :)

u nas noc fajna, a dlatego, ze snil mi sie aktor na ktorego mam chcice i sie calowalismy :D normalnie nadal mam motylki w brzuchu :D ile do szczescia trzeba :D

rodzice moi pojechali na wies, wiec mamy dzien spokoju i odpoczynku :)

wczoraj juz nie pisalam, bo nie chcialam walic w klawiature, bo mysza zasypiala.
w szkole na prawko bylo ok, tylko siedziec 3 godziny i sluchac nowa informacje dla mojego mozgu bez przyzwyczajenia ciezko bylo i na koncu juz sie wylaczalam :)

jak sie okazalo, eliza strasznie wystraszyla mojej babci, bo byli wczoraj i zrobila taki koncert, ze moja mama musiala z nia siedziec w drugim pokoju, bo jak widziala ja to ryk, ale jak ja przyszlam juz bylo dobrze, moj maly cycek, bez mamusia strachobzidlo :D

milady tez mysle, ze narazie nie jest czas na jakiekolwiek decyzje. najwazniejsze zeby dzieciaki juz doszly do siebie, no i ty, a czas pokaze co z marcinem, wazne, ze jest przy was.

eliza juz sie podnosi na kolanka przy wszystkim, ale z ladowaniem juz gorzej, albo sie walnie, albo zesliznie, wiec musze za nia biegac wszedzie. wczoraj prawie przewrocila na siebie kosz dla brudnych rzeczy ( jest plastikowy, ale dosc potezny), ale dobieglam w sekunde i ja uratowalam :D

gochens zazdroszcze golych tylkow, ale ja musialabym pozyczyc u elizy sliniak :D

violcia nie zazdroszcze ciaglych porzadkow, ale nic z tym niestety nie zrobisz, trzeba znaczy trzeba.

milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855614 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)

Violcia Ty ranny ptaszku :p udanej rocznicy Wam zycze i oby sie poukladalo i bylo ich wiecej :)
Co do strzyzenia tobprzyjedz jak bedziesz miala czas ja poki co w domu siedze wiec nawet popoludniuvw tygidniu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kakaszka fajnie ze na kursie ok no i sen pierwsza klasa :) moja tez sie podnosi na kolankach narazie i zawsze glowe sobie stlucze :/

Nocka w miare dobra choc budzila sie na piciu :) pobudka o 7.30 i zauwazylam ze jak o 5 zje mleko tak sama zasypia i tovtak twardo ze jej nic nie obudzi a wcsesniej to byle skrzypienie i Ona sie wierci :/
Dzisiaj sprzatanie, zakupy i o 17 idziemy na kawke do tej znajomej z naprzeciwka chxemy zeby mezusiowie sie poznali :)
Ja zrobilam sobie wczoraj pazurki pokaze Wam to ocenicie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855627 przez Marta1985
Halo :)

Pazurki śliczne :)

Awans... no awans to już formalność jest ale mój kierownik jeszcze będzie latał za podwyzką :( bo to wiadomo w urzędzie cieżko :( ale mam nadzieje że mu się uda :blush: nie chce wiele chociaż 300 zł:)

Milady tez sie wzruszyłam :( bedzie dobrze kochana .... musi być. Tylko dużo nerwów i cierpienia przy tym :(ale wazne ze jestescie razem :kiss: i my tez do twojej dyspozycji jestesmy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855628 przez violcia00
karolka ja tak wlasnie myslalam zeby kiedys w tygodniu po poludniu,od pon-sr moge bo koncze wczesniej,a Ty pozniej wybierasz sie do jakiejs pracy czy na kurs ??dzieki za zyczenia :blush: i miłej wizyty u sasiadki :blink:
a pazurki swietne :P


kakaszka sen pierwsza klasa, :P a Elizka pierwszy raz prababcie widziala to stad pewnie ten placz :dry:

a wlasnie mi sie przypomnialo,moj dlugo sie nie golil,zapuszczal brode i przed wczoraj sie ogolil a Oski na jego widok w ryk i tak strasznie plakal ze ledwo go uspokoilam,dzikusek maly :dry:

ja juz pranie wstawilam,jeden pokoj ogarniety,biore sie za pozostale,ale zaraz chlopaki wracaja wiec pewnie za duzo nie zrobie.

a i musze sie pochwalic ze znow 2 kg schudlam :woohoo:


szosteczka prosze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855640 przez Marta1985
Violcia życzę Wam dużo miłości :* a prezenciory śliczne :)

A Bartkowi ida chyba zęby bo kapie mu ślinka mocno no i noc nie byłazbyt fajna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855641 przez KaRoLkA
Violcia to zapraszam po pracy napisz mi tylko w ktory dzien :) prezenty super ta skorzana kurteczka Oskarka bombowa :)
A ja chce do pracy o ile znajde cokolwiek :)

Marta to trzymam kciuki obys ta podwyzke dostala :)

A wiecie jaki ja mialam dzisiaj okropny sen :/ najpierw mi sie snilo ze moj mnie zostawil i z jakimis dwoma laskami poszedl i Gabi chcial mi zabrac :/ avpozniej mi sie snilo ze bylam w szpitalu z Gabi i niewiem co to ale jakies igly jej wbijali w kregoslup no masakra az zryczana sie obudzilam :/ i ze usg mieli mi robic a ja im mowie ze @ mi sie skonczyla 2 dni temu i niemozliwe jest zebym w ciazy byla normalnie moja wyobraznia plata figle ;/

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855646 przez Marta1985
No jak o snach mowa to mi się śniło ze czajnik elektryczny mi się spalił bo włączyłam a nie było w nim wody :P

A u nas pada :(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855675 przez kakaszka
u nas tez leje masakrycznie, a ja juz sie zastanawiam co z dzieckiem robiz caly dzien w domu, biegac za nia i pilnowac by sie nie zabila, super :)

bartus " wypusccie mnie" :)

jezu dalej mnie moj sen nie puszcza, bylby moj obok zostalby zgwalcony :D

violcia super prezenciki, tez tak chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl