BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #857084 przez cordis
kaaaaaaaaaaaaaaaaaawy ktoś też chce????

dzisiaj noc mega hiper do bani spałam... właściwie nie spałam, nie wiem czy to zęby czy moje dziecię wyło do pełni :unsure: :blink: ale o 5:40 był gotowy do zabawy.


aleksia chciałaś sobie najnormalniej wycieczkę zrobić ;-) następnym razem bierz termon kanapki ;-)

tak tak gacie złapane ;-) biegłam o ile biegiem to można nazwać raczej połamańcem przez te plecy, nic kuźwa nie przechodzi :angry:

Hania dokładnie jestem tego samego zdania co Malutka lepiej bym tego nie mogła napisać olej je ciepłym moczem i to najlepiej tym porannym z pierwszego strumienia.
Niestety czasem trzeba chłopa kopnąć solidnie w dupę żeby zebrał się do roboty i do jakiegokolwiek działania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857087 przez kakaszka
dzien dobry :)

no wiec ide dzis do ginana 15 jakos, trzymajcie kciuki, zeby to bylo cokolwiek tylko nie ciaza :)

gadalam wczoraj z moim na szybkiego, powiedzial, ze i tak mnie kocha i kazda moja decyzje zrozumie, zebym wszystkie za i przeciw przemyslala. serio mowiaz jestem nastawiona bardzo na aborcje, ale zycie pokaze, bo cos mi chyba z nerwow dzis boli podbrzusze :) mamie powiedzialam, ze mi cos boli i ze nie mam okresu i ze sie martwie,a ona mnie zapisala do prywaciarza.

haniu rozumiem sytuacja nie zbyt, ale zeby rezygnowac ze zwiazku to troche przesadzilas wedlug mnie. przemysl wszystko na spokojnie i wracaj do nas, bo bez ciebie bedzie pusto :-*

aleksia uwierz mi ze ja z drogami zawsze tak mam, ale jak narazie na pieszo, zawsze wybiore ta dluzsza, zabladze i sie zgubie :)

no to dopiero stres mnie ogarnia przed ginem, cala mnie telepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857095 przez malutkamilka
Tak Cordis ja poproszę kawę, hektolitry kawy :ohmy:

Nie chce pisać komu zazdroszczę spania w nocy bo jeszcze zapeszę i maleństwo przestanie ładnie spać :silly:

Co do bóli pleców nigdy nie miałam z nim do czynienia ale do dziś. Jak się obudziłam, przeciągnęłam się i jak cos zagruchotało tak mnie lupie cos miedzy prawą łopatką a kręgosłupem. Taki ból jak czasami gdy przewieje albo źle się spało w nocy i kark boli przy ruszaniu głową, tak mnie łopatka boli aż kłuje.

Kakaszka trzymam kciuki by to było cokolwiek innego, jakieś nie wiem zaburzenia hormonalne czy cuś. A mama nic nie zaczela podejrzewać? Ile u was kosztuje wizyta u prywaciarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857103 przez szósteczka
Widze ze sie zle dzieje u każdego po trochu wydaje mi sie ze to taki czas jest wielki post czekamy na zmartwychwstanie Jezusa i szatan w nas szczegóolnie udeza żebyśmy stracili w tak ważnym okresie wiatr. U mnie w niedzielę tez byla awantura i do tej pory nie moge sie pozbierac az dzis przeczytałam dzisiejsze czytania i doszlam do wniosku ze Bóg mówi mi x bym poszła do spowiedzi. Pożarlam sie z moim jak zwykle o bzudre ale bylo ostro i moj wyszedł a ja tego nie cierpień duzo miałam przez to wszystko przemysłem napisałam list do mojego i spisalam spostrzeżenia i umówilismy sie na jutro na dialog musze z nim poważnie pogadqc bo jaki my przykład dajemy naszym dzieciom na rozwiązywanie konfliktów nie chciał by moi synowie wychodzili z domu w czasie klutni i zostawiali swoje zony i dzieci bo wiem jakie to okropne ani aby moje córki uważały ze to normalne ogolnie mam kochanego meza i życzę takiego moim ciekim poza tym jednym wychodzeniem z domu w czasie awantury i zostawiamiem rodziny w rozpaczy. Wiem ze o szatan tak useza w nasza rodzinę żebyśmy my i nasze dzieci stracili wiatr ale nie poddany sie jak najszybciej wybieram sie do spowiedzi potem na rekolekcje z dziećmi i mam nadzieje na tiduum paschalne oczywiście cała rodziną w miare możliwości.
Haniu oi trzymaj się i nie poddawaj bedzie dobrze uwazam x dobrze zrobilas czasem trzeba pomoc facetowi podjac kroki w walce o swoje i to ta siostra twojego jest winna tej niezgody bo nie dopilnowala obowiązku oddania wam długu i gdy nie mogła oddać to powinna zadzwonić i ustalić raty i termin do kiedy wam odda i nie bylo by problemu a ty jako osoba dbajaca o wasz dom i matteoaca sie o utrzymanie wasze masz prawo upominac sie o te pieniądze bo sa one wam potrzebne do godnego utrzymania rodziny. Trzymaj się ciepło i szybko do nas wracaj .
Malutka kiedys nam te dzieci chyba urosna i bedziemy lepiej sypiac choc i tak te starsze mimo ze potrafia iść spać po 23 a wstać nawet w wolne przed 6 rano wiec wyspimy sie dopiero na starość ale wtedy podobno nie chce juz sie tak dość lubnie może sie spać
A na zdjęciu byla wiola najstarsza i patrycja - któraś pytała
Jakąśzka przemysł to bardo mocno abyś nigdy nie żałował swojej decyzji. Ściskanie cie mocno i zwiększenie by zły w ciebie nie uderzal.
ufortzał. no.
Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857128 przez szósteczka
Ojej ale mi sie głupoty w sesie literówki popisaly przepraszam to ten głupi nie mój tablet.
Mam nadzieję że mnie zrozumiałyscie . Papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857134 przez malutkamilka
Szósteczka spokojnie, ja zrozumialam o co chodzi ;) i myślę że dziewczyny też ;)

jeju jak mnie lopatka napitala, zaraz idziemy na spacer a potem mycie glowy... nie lubie ale lekkie i puszyste tak :D a pozniej leniuchuje bo obiad mam z wczoraj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857135 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)

Cordis ja tez kawe poprosze bo oczy na zapalkach ;/

Malutka wiem jaki to bol , wspolczuje :) ja w ciazy mialam taki bol pomiedzy lopatka a kregoslupem ze az mnie zatykalo i oddychac nie moglam , myslalam ze to cos z sercem i soedzilam dzien w szpitalu na ekg :/ a to byl kregoslup przeszlo mi po masci bursztynowej :)

A wlasnie Cordis może maść bursztynowa by Ci troche pomogła ??? I jakies masaże ???

Aleksia Ty jesteś the best normalnie , ja mam pamięć wzrokowa i wystarczy ze raz przejade i juz droge znam :)

Kakaszka trzymam kciuki zeby bylo po Twojej mysli :) a właśnie mama sie nic nie domysla ???

Haniu wracaj tu do Nas!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Szosteczka u Was tez kłótnie? ?? Masz racje co do rozmawiania i dochodzenia do porozumienia , w pelni popieram .

Sophie co u Was ???

Srenka???

No i przechwalilam , noc do bani :/ nie kumam tej dzidzi mojej :/ pogoda dalej śliczna więc zupełnie inaczej się czlowiek czuje jak słoneczko swieci :) uciekam na kawke :)

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857137 przez malutkamilka
A Aleksia mialam napisac ze mozliwe by dwa na raz szly bo mojej na gorze trzy na raz szly, ale najpierw przebila sie lewa jedynka a teraz przebija sie druga jedynka i dwojka na raz.

Macie tu moja dziołchę małą:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857140 przez cordis
to ja dzisiaj jestem głównym dyspozytorem kawy śmiało zapraszam :lol:

Karolka na te plery nic nie mogę robić, masaże, baseny samo musi wskoczyć znowu na swoje miejsce tzn jest jeden sposób ale nie wykonalny u mnie :) leżeć na płasko z jakimś ręczniczkiem zwiniętym pod lędźwiami wstawać tylko do wc ;-) 4 dni i jest w miarę ok. ale chyba Bartka musiałabym wysłać na kolonię jakąś najpierw ;-)
ale aż czytam o tej maści bursztynowej, może zakupię dzisiaj jak uda mi się wyjść, jaka ona tania wooow, a mi tutaj jakiś badziew za 300 zł chcieli wcisnąć.


a kto ma tą Camilę na ząbkowanie? sprawdza się to u Was?


Kakasza powodzenia u gina, zanim cokolwiek zrobisz przemyśl 100 razy, proszę.


Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z którą na sali porodowej leżałam, chciała kolejnego bobasa ale wylądowała w szpitalu w 6tygodniu poroniła a natomiast wczoraj psiapsióła ze studiów zakomunikowała że w ciąży jest i średnio się cieszy, ale życie jest przewrotne.

Srenki dawno nie było, no nie? Oby jej te dolegliwości minęły.

Malutka ale masz słitaśną różową niuńkę:)

ja tu nie mogę fotek dodawać wrzuciłam na pocztę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857143 przez malutkamilka
Cordis ja dość dlugo ją uzywałam ale czy jakoś poprawę widziałam? Trudno powiedzieć bo smarowałam tez dentinoxem. W każdym bądź razie lepiej w nocy nie spała a marudna mogła być jak była zmęczona i kiedys przez trzy dni nie smarowalam i nie dawalam camilli i róznicy nie widzialam miedzy dawaniem a nie. wiec na nas albo nie dzialalo albo to marudzenie nie bylo od zebow. od stycznia nic nie daje i zeby ladnie same wychodza jak swedzi to bierze co ma pod reka i jezdzi po dziaslach ale marudna nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857147 przez szósteczka
Malutka ale slodziaczek z tym misiem super.
No wlasnie tak to bywa jedni chcą inni nie ale ja mowie zawsze jakis plan i sens w tym jest.
Lece do sklepu papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857148 przez Hania84
jestem dziewczyny

postanowiłam nie opuszczac forum ani na chwilę...dodałyście mi wszystkie otuchy i wiary :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malutka, szósteczka macie rację - to jej powinno być głupio a nie mi. Ja gdybym pożyczyła od kogoś kase i ta osoba by sie dopominała to nie miała bym do niej żalu i byłabym skruszona i bym przepraszała a nie jeszcze się unosiła i robiła z kogoś najgorszą.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


szósteczka życze duużo cierpliwości do małża :) i powodzenia w rozmowie :) będzie dobrze...mąż to dobry człowiek :) każdy czasem popełnia błąd :blink: ja też wszystko zrozumiałam :) nic się nie martw za literówki

kakaszka powodzenia u gina - trzymam kciuki by to nie była ciąża tylko coś innego co da sie szybko wyleczyć :)

aleksiaa to miałaś przejażdżkę :lol: a co pozwiedzac czasem trzeba :blink:

dziś mamy znów pięknie...ide po doładowanie konta bo się kaska skończyła w telefonie.
jutro mamy mieć 22 stopnie a we czwartek 23 :ohmy: normalnie wiosna/lato w zimie :side:

Współczuję Wam dziewczyny tych pobudek w nocy...ja dzis tez mało spałam przez to wszystko i wyobrażam sobie jak się czujecie :kiss: życze Wam by wasze dzieciaczki w końcu ładnie nocki przesypiały :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857149 przez cordis
no to chyba sobie daruje zakup tego, bo mój też widzę że woli jakieś ostre zabawki niż smarowidła do buzi, chyba że dopadnie rogu od dywanu i pełnia szczęścia jest wtedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857160 przez malutkamilka
No Haniu teraz brzmisz jak Hania nasza ;)

Kochana ty nie ulegaj tej zołzie, jak ona na własnego brata najeżdża to partnerka brata to jak dla niej obca osoba. Taki już typ. Pokaż jej że jeste dorosła i wartościową osobą i to ty masz prawo sie obrazic- choc dorosla osoba tak nie postepuje.
Nie chce kontaktu z toba? to nie kij jej w oko ty tez kontaktu z nia nie szukaj na sile, bedzie chciala to sie odezwie i ty wtedy tez sie do niej odezwij.

Pamietaj ze jeśli ktoś zada Ci cierpienie , wiedz, że najlepszą zemstą jest - przebaczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857178 przez Hania84
Ojej dopiero teraz zauważyłam że Malutka wstawiłaś swoja królewnę :) ale słodziak :) i jak ładnie pozuje :lol: i widze, ze lubi maltretować misie :lol: jak Lena :D

Karolka dzięki też kochana za wsparcie :kiss:

brat i bratowa mojego powiedzieli tak " jak chcesz mieć wroga to pożycz kasę" no i to jest racja. Prawda w 100% No ale cóż niektórym rozumu się do głowy nie doleje.

Malutka masz rację...jak sie odezwie to będę gadać...ogólnie jestem gotowa by jej wybaczyć i wyciągnąć ręke do zgody. Może jest nieszczęśliwa, nie wiem...
Na siłę nie będę próbować...nie chce to nie...jak będzie chciała i okaże skruchę to czemu nie :)

Dobra lecimy na spacerniak :)

Jak wrócimy to Wam pokażę wczorajsza Lenkę bo dawno nie wstawiałam...i torebkę jaką dostałam na urodziny (przed urodzinami :silly: ) :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl