BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #857607 przez szósteczka
Sory ale ja ide sie modlić .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857608 przez Sophie25
kakaszka powiem Ci jeszcze bo nie daje mi to spokoju ze cały czas mysle o was i nie moge przestac ...
Bardzo chciałabym byc na Twoim miejscu ale wierze ze mnie spotka to szczescie po raz 2 ...
Kasia ma racje z tytułu samotnej matki troche Ci sie nalezy ale napewno Twoj by miał podwojnego powera do pracy i mialybyscie utrzymanie wiem ze nasze słowa nic nie zmienia ale ja dziewczyny nie moge łez opanowac bo szkoda mi tej istotki kakaszka nie badz na mnie zła przepraszam ale nie moge przestac plakac bo jak sobie pomysle to mna emocje trargaja .................
moze we mnie jakie hormony szaleja ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857609 przez bananamana
Przepraszam ze sie wtrace ale poprostu nie wytrzymalam

Nikt ale to nikt nie ma prawa odbierać życia poczętemu dziecku i kochana uswiadom to sobie to juz jest dziecko nie fasolka to sa zywe komorki mnozace sie z minuty na minute to juz najprawdopodobniej jest bijace serce dla mnie kobieta ktora decyduje sie na aborcje gdy nie ma realnego zagrozenia zycia jest zwykla morderczynia smutne ale prawdziwe moze i nikt nie bedzie cie osadzal z grzecznosci ale wierz mi osadzona bedziesz a nie rzycze ci zle ale pamietaj wszystko co robisz wraca ze zdwojona sila tak ze powodzenia .... ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857613 przez szósteczka
Przepraszam was musze to powiedziec ide sie modlić. ....
Na polsat cafe jest Steczkowska u rodziny z 16 dzieci....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857616 przez srenka_918
Szósteczka dołączam się do Ciebie. Jak złączymy siły w modlitwie może to coś zmieni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857620 przez katarinka1
Popieram Bananę. Jak kobieta a matka w szczególności może coś takiego pomyśleć, zrobić i jeszcze o tym na prawo i lewo rozgłaszać. Zwyczajnie chcesz zabić dziecko!!! Własne, nienarodzone i bezbronne dziecko, które na świat samo się nie prosiło! Jak się nie ma żadnych uczuć to nie należy powoływać życia kobieto! Jak się bzykasz to z głową. Masakra :((( I jeszcze ją rozumieją i popierają. Co to za rodzina?! Co za czasy... A inne kobiety przez lata się leczą, męczą i proszą co dzień Boga o dziecko własne.
Zwyczajna morderczyni przedkładająca własne wygody nad życie swojego dziecka :(((


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857622 przez Pliszka
:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857624 przez KaRoLkA
Sophie jestes nareszcie :lol: brakowalo Mi Cie hihi Trzymam za Ciebie kciuki zebys sie doczekala dwoch pieknych malinowych kresek ;) a Zosia cudna jest , tak sie zmienila , wloskibstrasznie jej zjasnialy :)

Kakaszka ja oceniac nie bede , masz ciezka sytuacje ale musisz sie liczyc z konsekwencjami.
Duzo sily Ci zycze bo teraz Ci bedzie potrzebna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857627 przez Hania84
Dajcie już dziewczynie spokój. Mówicie ze nikt nie ma prawa odbierać życia...ale też nie mamy prawa osądzać...od osądzania jest Bóg. Więc dziewczyny grzecznie proszę wróćcie na swoje forum.
Temat uważam za zakończony. Każdy żyje wg własnego sumienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857629 przez chomiczka
Post został skasowany - naruszał regulamin forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857632 przez anet-a-1401
sory ale jesteś zwykłą morderczynią może zabijesz to dziecko której już masz to któr masz w sobie też ma prawo żyć ... nie wiem po co sie bzykasz skoro nie chcesz kolejnego dziecka przecież wiadomo czy sie to może skończyć!!! powinnaś wpier..dalać suchy chleb a dziecku by nie zabrakło.Jest dużo instytucji które pomagają w takich sytuacjach , ale pewni ci wstyd pójść prosić o pomoc .WSTYD TO CI POWINNO TERAZ BYĆ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857633 przez bananamana
Hania my nie osadzamy a wyrazamy wlasne poglady a dlaczego ma byc publiczne przyzwolenie na cos takiego. Jakim bylabys czlowiekiem odwracajac sie gdy ktos np na ulicy chcialby zrobic krzywde dziecku? dobrze bys sie z tym czuła? życia poczetego nie nalezy przerywac nikt nie dal nam takiego prawa!!! i poki moge bede sie temu sprzeciwiac i glosno o tym mowić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857634 przez malutkamilka
Ale sie dzieje. Naskrobałam mega potężny wywód że każdemu co innego nawtykali do glowy i ze każdy dojrzewa do macierzyństwa w swoim czasie, niektóre przy wpadce, drugie po porodzie a nastepne w ogóle go nie czuja. Wiec nie powinnyśmy oceniac ani namawiać jak nie jesteśmy w sytuacji kiepskiej. Lepiej wyjsc na prosta i swiadomie podjąć decyzje o macierzyństwie. Ja bym nie usunęła bo mój by mi kark skręcił choć ze wszystkim jesteśmy na styk mimo ze pracuje za granicą, może nawet bym nie miała odwagi do takiego kroku. Do adopcji też bym nie oddała.

Kakaszka moje zdanie znasz i mialas czas na przemyślenie sytuacji więc jeśli taka jest twoja decyzja to moje zdanie nic nie zmieni pozostaje mi modlic sie by w końcu zaświeciło dla was słońce i natknelo do świadomego macierzynstwa- no bo kiedyś to nastąpi, tylko żeby wtedy nie bylo za późno.

Strasznie się zdenerwowałam bo chcialam wam pokazać jak moja wsuwa parowki- po tatusiu będzie mięsożerna ale akurat jak chciałam dodać post to akurat się forum zerrowalo!!! Więc ujrzycie jutro.

Poszłam do pokoju Wiki zgasić lampkę i wyłączyć kołysanki patrze a w tym miejscu gdzie ja zostawiłam jej nie ma, zaglądam do łóżeczka a ta leży wzdłuż dłuższej ścianki ze szczebelkami na boku i plecami na szczebelkach oczywiscie odkryta! Dziś praktykuję przykrycie kocykiem bo i tak jest ciepło i w sumie odkryta ale ciepła cała, może się w końcu wyśpię dziś. Na razie dwie godziny śpi bez zajęknięcia a to w większości przypadków zapowiadało jedną góra dwie pobudki w ciągu całej nocy. Jeżeli pierwsza pobudka była zaraz po godzinie od zaśnięcia to już wiedziałam że będzie ciekawa noc;)

Jestem po rozmowie z moim A. i jednak wróci z piątku na sobotę bo chce spędzić z nami cały weekend i rozstaniemy się dopiero w poniedziałek po obiedzie. Jestem mega szczęśliwa jak jakaś nastolatka.

Kurcze jakieś ciacho zdali by się zrobić. Chodzi za mna tiramisu ale musze znaleźć gdzieś serek maskarpone. No chyba ze któraś ma wypróbowany, dobry przepis bez tego serka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857636 przez Sophie25
chomiczka no teraz to przesadzilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie obrazaj naszej kolezanki i ładnie sobie pojdz do swojego watku zreszta nagle wszyscy nas tu odwiedzaja wroccie do siebie bo sie zagaopowalyscie zdeka ...

kakaszka wiem ze Tobie tez jest trudno wiec my juz zamykamy ten temat!

KaROlka ale mi sie miło zrobiło :* Dzieki kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857639 przez Hania84
banana to jest osądzanie! ja nie odwróciłabym się gdyby ktoś robił krzywdę dziecku jak pewnie i miliony innych osób ale też miliony innych by się odwróciły...ostatnio w DE właśnie był test robiony jak dwójka nastolatków popychało młodszego i z kamerami ukrytymi patrzyli na reakcję przechodniów to jeden na 4 zareagował.
Nie ma tematu...każdy żyje wg własnego sumienia i osądzony będzie u góry.


Sophie ja chomczki post zgłosiłam już do moderatora z prośbą o usunięcie jako obraźliwy i nie wnoszący nic do sprawy. Resztę też by się przydało. No właśnie nagle tyle osób nas czyta...dobrze wiedzieć :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl