BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #856211 przez Gochens
Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale przysługuje nam ulga na dziecko!!! ja mam do zwrotu ok 1000 zł Doszło jeszcze za chorobowe za Alana ok 600 zł wiec lepiej się dobrze zorientujcie ;) ja będę pit składać jakoś w tygodniu

Gabi nie widziałam Cie :) ale wystrojona fiu fiu! chyba randka się szykuje :)

Kakaszka a kiedy mówisz rodzicom?? no i chyba czas na aborcję tez jest do jakiegoś momentu nie?

Kasia co Smacznego robisz?

Rysa mój mężu zareagował bardzo dobrze, lepiej nawet ode mnie :silly:

Aleksia to zaskoczy się mężu jak mu obiad podasz :lol:

Haniu a jak rosolek robisz to taki rzadki?

U nas dziś makaron z kurczakiem, szpinakiem, czosnkiem i chilli ale dobre wyszło ;) teraz ja w kąpieli a mężu leży na kanapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856225 przez rysa
Gochens a za jakie chorobowe?sorry że tak pytam, ale ja rozliczyłam pit z jakiegoś programu z intrnetu i wyszła tylko ta ulga prorodzinna 92 z groszem za miesiąc czyli wyszło jakieś 650zł

Aha to 1000zł to poprostu twój zwrot? Mi te 650 od razu wyliczyło w PIT 37 i wpisałam tylko do PIT O

A Filip ma dwie dolne jedynki i w poniedziałek wysz ła mu dolna dwójka a nie miał spuchniętych dziąsełek, górne ma od dawna ale zębów jak nie było tak nie ma :angry:

Kakaszka a Twój facet będzie chyba w lekkim szoku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856238 przez Gochens
Rysa ja byłam na zwolnieniu jak byłam w ciąży od chyba lutego... wiec myślę że to za to bo chyba za macierzyński nie ma zwrotu.. ZUS mi przysłał pita wiec to musi być to zwolnienie ;)

U nas też nie od razu wyszły zęby od momentu aż widziałam opuchnięte także może niedługo się pokażą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856252 przez violcia00
ALE Wasze dzieci maja juz zabkow :ohmy:

Kakaszka ja tez tak mam ze zawsze wszystko odkladam na ostatni moment i gadaj z chlopakiem bo jestem ciekawa reakcji :silly:

Hania a ja uwazam ze dobrze zrobilas ze sie upomnialas,jestescie juz teraz rodzina i to sa chyba wasze wspolne pieniadze,a skoro Twoj nie potrafi to ktos sie musi tym zajac.

Gochens to ładnie zwrotu dostaniesz :silly:

My sie tutaj dopiero w maju rozliczamy,ale tu jest latwiej bo wpisuje tylko kwote ile zarobilam w ciagu roku,reszte Ci oni podliczaja :P

mysmy wrocili nie dawno ze spacerku,a zrobilo sie cieplutko,ubralam bluzke na 3/4 i na to kurteczke to musialam ja sciagnac bo takie goraco,bylismy w fajnym miejscu,gdzie cisze i spokoj,tylko troche pod gorke,to musialam sie troche nameczyc z pchaniem do gory,napstrykalam fotek troche ,to wstawiam


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856259 przez Hania84
My też wróciliśmy przed chwila ze spacerku...swieciło słońce ale wiał wiatr z PL i było tak średnio nie za zimno ale też nie za ciepło.

Gochens tak dałam jej takiego rzadkiego rosołu tylko do popróbowania smaku...a za chwilę i tak miała swój obiadek ;)

Ciekawe ile mi tu zwrócą...czy tu też jakas jest ulga na dziecko...chociaz połowę grupy na dziecko dodali...więc zobaczę. :)

Violcia no nie mogę się napatrzeć nigdy na te niebieskie oczka Oskarka i na jego nieskazitelną twarzyczkę :kiss: normalnie cudny :) a na zdjęciu gdzie stoi to chyba najbardziej zadowolony :lol: widac że uwielbia tę czynność :) A Ty świetnie wyglądasz w tych lokach :) i za każdym razem ciut inaczej wychodzisz na zdjęciach :) na tym z Oskarkiem teraz wyszłaś jakbyś miała ze 17 lat :lol: :blink: bardzo fajnie i młodo wyglądasz :)

dobra oddaję kompa mojemu na chwile bo CV chce pisać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856288 przez cordis
rany ile dzieciaczki Wasze mają zębów - dajcie trochę bo dzisiaj chyba mu dokuczają bardzo gryzie co popadnie tzn mnie...

woow violcia ale ładna babeczka jesteś i jak młodziutko wyglądasz, ile Ty masz lat bo ja nie pamiętam :)))
a synuś jak ładnie stoi, dobrze że jest siata bo by pewnie uciekał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856296 przez Gochens
Violcia super wyglądacie a Oskarek zapomniałam napisać ze jako tygrysek jest Uroczy no i na łonie natury świetnie się prezentuje. wow to niezła u was pogoda!

Cordis mój też się do mnie dobiera dziś mnie ugryzl w palec u stopy :cheer: Leżę sobie a ten bach z Zaskoczenia

Haniu dowiedz się niemcuchy są hoini wiec może coś uszykowali. :lol:

Uciekam na film miłego Wieczoru i nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856310 przez violcia00
Dzieki dziewczyny za miłe słowa i Oskarek tez dziekuje :blush:


Haniu to mi strzeliłas komplementa :woohoo: dziekuje,az sie zarumienilam :blush:

Cordis ze mnie juz starucha,w czerwcu 27 koncze ;) :(

Gochens milego ogladania :blink:


Ale ten weekend trwa krotko :( jutro juz do pracy,zaraz idde naszykowac zarełko,Oski o dziwo sam zasnal w łozeczku,teraz go klade troche pozniej spac,az sie porzadnie zmeczy bo tak to trudno bylo mu zasnac.

kakaszka jak tam rozmowa z Twoim??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856329 przez Hania84
No to jestem :)

...ale widze ze sporo dziewczyn dzis wywiało :P

Gochens to ci Ali gryzacz mały :D a zapomniałam pochwalic pomysła na obiados dzisiejszy :) sama bym taki wszamała :lol:

Lena własnie pije mleko z tatą i zaraz zaśnie :)

Violcia a prosze bardzo :) sama prawda :) i dobrze, ze kładziesz Oskarka później troszkę , wtedy będzie szybko zasypiał i nie będzie się tak męczył...dzieci muszą się zmęczyc przed spaniem...jak ja widzę że Lena jeszcze pełna werwy to jej nie kładę...robię to dopiero jak widzę ze sie uspokaja, wycisza i zaczyna trzeć nosek lub oczka...i wtedy 5 minut i nyna :)

Dziś fajnie się z Lenką bawiłam :lol: stała na nóżkach a ja ją w szyjkę łaskotałam buzią i udawałam ze chcę ją ugryźć :D ale się śmiała w głos...miała mega radochę :D

Agusia to juz całkiem zapomniała o nas :(

kakaszka właśnie rozmawiałas z Twoim????

...kurde...Lena wypiła tylko 80ml mleka :( :huh: ciekawe co się stało...ale nie płacze ani nic...zasnęła...może była tak juz zmęczona??? pewnie obudzi się w nocy w takim razie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856339 przez KaRoLkA
Jestem wkoncu i ja :)

Violcia lachonie juzvwiem po kim Oskarek ma taka buzie sliczna :) oboje pieknie wyszliscie :) i tak to Werka jest w ciazy i ma termin na pazdziernik :lol: to nastepnym razem odwiez swojego i przyjezdzaj do Nas pospacerujemy razem :)

Haniu ja tez lubie ta piosenke a ta piosenka tej samej grupy tez jest swietna :)


Gochens fajnie ze azctyle zwrotu dostaniesz :) my sie tu nie rozliczamy a szkoda bo tez troche zwrotu by bylo. Milego ogladania :)

Sophie gdzie Ty sie podziewasz ??? Czekam na foto fryzurki :)

Kakaszka jak tam rozmowa ???

Niedzielka minela bardzo milutko , bylismy na wycieczce i bylo super tak rodzinnie , pogoda cudna 16 stopni i zero chmur :) bylismy tez w MC na salatce cezara i kawusi bardzo mi smakowala :)
ogolnie to ja też uwielbiam muzyke kazda byle mi w ucho wpadala :) i najlepiej slucha sie w aucie na full i mozna jechac albo jak moj zabiera mala na spacer to na kinie basy i dawaj dyskoteka :)
Gabrynia moja nauczyła sie klaskac w rączki i cały dzień brawo biła i zaciesz przy tym niesamowity :)
Zjadla kaszke 5 zbóż z lipa i zasnela sama w łóżeczku juz przed 20 :)
takze matka odpoczywa :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856388 przez szósteczka
Hej my dzis robilismy palemki na konkurs do szkoly. Teraz bede was nadrabiac.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856393 przez Ikunia1910
przeczytałam ale nie mam siły już nic pisać.

Wszystkie dzieciaki cudaśne i Violcia ślicznotka :*

Dobranoc




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856395 przez Hania84
Karolka mój tak samo robi :angry: tez non stop ją bierze na ręce...a potem jak go widzi to wymusza...a ze mną sie ładnie sama bawi. Dziś na spacerze siedziała ładnie we wózku ale lekko się przekrzywiła to mój ją poprawił a ta w ryk bo myślała że ją weźmie na ręce ! I płacz niesamowity...musiałam ją czymś zainteresować by sie uspokoiła ale nie było to łatwe...a mój oczywiście chciał ją wziąć...ale mu mówie ze nie bo jak bedzie cięższa to już tak chętnie nie bedzie jej brał i co wtedy? lepiej nie uczyc noszenia za każdym jej płaczem (szczególnie wymuszanym). Przytulić owszem ale nie na rączki.
A Gabi sliczna z tym językiem hihi :) Lena ostatnio też tak robi...a szczególnie jak sie bawi albo jak chce cos zbroić :D

Oczy mi się zamykają już więc mykam spać
dobranoc

szósteczka wow :ohmy: ale śliczne palmy :cheer: piękne na prawdę :) aż mi gały wyskoczyły bo nie myślałam ze aż takie duże bedziecie robić :) a dziewczyny super :) Pati bidulka z tym gipsem :( ale widać ze już lepiej co nie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856399 przez szósteczka
My ogladamy na tvn Van Helsing dziewczyny co chwila podskakuja ale twardo siedza a ja z nich ubaw mam. Violcia zeczywiscie jestes sliczna i pieknie wogole na spacerku mieliscie. Wogole wszystkie dzieciaki sliczne czesc zalajkowalam na facebooku. My to mamybspora ta uge za nasze bable ale juz nie pamietam ike to muj sie tym zajmuje mamy z tego przydomowa oczyszczalnie zrobic lub grzejniki na parterze zobaczymy na co starczy .
Kakaszkabwlasnie jak tam gadaliscie ze swoim a jutro bdziesz mowic rodzicom ?
To pa dobrej i spokojnej nocki
No dzieki mialy wlasnie byc od 1 do 1,5 m i to sa najwyzsze, Pati juz znacznie lepiej jutri idzie juz do szkoly bedziemy jej kopiowc zeszysty a we srode na kontrol moze lzejszy gips nalozymy zobaczymy bo podobno nonstrasznie drogii jest
Sory za literowki ale t ten zakichany tablet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856408 przez Agusia83
Haniu, nie zapomniałam....od kilku dni boli mnie lewe oko i jest całe czerwone...do tego mniejsze...niechce mi sie jutro stać od 5w przychodni na przyjęcie, bo chyba tylko 2 osoby rejestrują...ale zapodam jakiś antybiotyk bo posiadam ....

staram się Was podczytywac i być na bieżąco...

Kakaszka, że tak zapytam...robiłaś test, wyszły dwie krechy? Bo chyab niedoczytałam, a z Twoich wypowiedzi stwoerdzam, że na 100% jesteś pewna, że jestes w ciązy...

Rysa, jesteś śliczną kobietą..

Haniu, dobrze, że się za to wzięłaś...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Srenka, a Ty kiedy pokażesz nam fasoleczkę?

Szósteczka super palmy :laugh:

Gratuluję wszystkim zębaczm :woohoo: my nadal mamy tylko 2 zęby...

Wszystkie zdjęcia cudne :lol: Nie chcę nikogo pominąć :silly:

musze się pochwalić...
Emi zaczęła wołać siku i pieknie to robi :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl