BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #857710 przez Sophie25
Nie moge usnac ...
Zrobiłyscie dziewczyny zamet na naszym watku,ale dlaczego nas obrazacie!? Przeciez nikt nie napisał ze popiera!?

Dziubasek na Tobie to sie strasznie zawiodłam poznałaś nasz troche sama chciałas tu pisac bo lipcówki Cie wkurzały!? Ikunia ma racje nikt Cie tutaj nie zapraszał!
NAjlepiej i najłatwiej jak jest głosno isc sobie i zliznczować!!!!!!!!!!!!!!!!
A idz prosze bardzo !

Tyle dziewczyn pisało i prosiło byscie juz skonczyły bo wiele osob sie wypowiedziało wystareczy! Dosc jesli ma to cos zmieni to zmieni juz wystarczy !

Daarikaa dlaczego napisałaś ze Ikunia spokoju nigdy nie zazna bo nierozumiem!???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857712 przez Ikunia1910
No to sie bede smazyc w piekle ale tam przynajmniej cieplo.
Śmiać mi sie z was chce juz teraz.
Jednego tylko nie kumam jesli tyle jest takich anty aborcyjnych to po chuj zakladacie gume bierzecie anty itp? Przeciez to zabojstwo. Sex mozna upawiac tylko w celach rozrodczych.
Mam prozbe do was pogadajcie od serca ze swoimi najukochanszymi matkami ktore was wychowywaly i z babciami ktore wychowywaly z kolei waszych rodzicow. Co druga szla na skrobanke bo chlop przyszedl wzial i poszedl. ciekawe czy tez bedziecie nazywac swoich morderczyniami. Troche chyba za ostre slowa tu padly a do mnie mozecie sie przyklejac jesli nie macie lepszych zajec spoko jakos zniese ten wasz ciezar. Watki sie zmienia, drzwi zamyka ale prawdziwy smrod i tak wejdzie przez najmniejsza szpare w oknie.

macie takie dobre serca wszystkie to sio do domu dziecka adoptujcie dzidziusie zeby do konca zycia nie siedzialy tam bez rodzicow i domu. Bo przeciez tam jak w supermarkecie nie chcesz rudego? A moze bladynke o brazowych oczach, bez chorob genetycznych i innych takich. O ironio.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857714 przez vika
ikunia najbardziej niewyparzona to Ty tu jesteś ....laska się pochwaliła,że chce zabić dzieciątko to dziewczyny napisaly co o tym myślą....czemu tak Cię to boli????? nie rozumię????mają prawo wypowiedzieć się w taki sposob...to nie jest antykoncepcja tylko aborcja chyba mylisz pojęcia i nie bądz aż tak prymitywna z tym porównywaniem .....jeśli ktoś zabija swoje dziecko to niech milczy i żaluje a nie pluje tym na lewo i prawi....to jest fakt ...a nie bajka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: czemu tego nie pojmujecie :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857715 przez Suzi
Forum publiczne, kazdy , nawet niezalogowany moze wejść, przeczytać , skomentować i tak sie wląsnie dzieje!!!
Aborcja to jest eufemizm, czyli slowo ktore ma zdejmowac cięzar wlasciwego znaczenia= MORDERSTWO, ZABÓJSTWO.
Człowiek ktory zabija drugiego czlowieka jest MORDERCĄ co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Jak zabił Trynkiewicz czy "matka"Madzi z Sosnowca, to nikt ich inaczej nie nazwał jak MORDERCAMI, nieprawdaż?
Matka zabijająca SWOJE BEZBRONNE dziecko jJEST I POZOSTANIE MORDERCZYNIĄ i nawet sympatia jej kolezanek tego nie zmieni. Ktoraś z koleżanek tejze oby niedoszłej MORDERCZYNI WLASNEGO DZIECKA napisala ze nie popierają.......dziwne....a czymze są slowa o "wspieraniu w kazdej decyzji ktorą podejmie???" Nie rozumieją co mowią? Co piszą?

Nalezy potepić czyn a nie czlowieka, ale jak to trudno rozgraniczyć.....
Nazywając. DZIECKO - "fasolką" tez jakby zdejmujemy z NIEGO powagę CZLOWIEKA. Mama oczekująca DZIECIĄTKA nosi w sobie CZŁOWIEKA, A NIE "fasolkę " fasolce latwiej odebrać CZLOWIECZENSTWO.

Piszecie ze ona nie z Polski, tam gdzie mieszka to za darmo......ehhhhh
Mam nadzieję ze to Holandia, tam i eutanazja za darmo .......a los bywa przewrotny..

Oby PAN BÓG i Matka Boża mieli w swojej opiece to DZIECIATKO a ciebie kakaszka niech Duch Swięty oświeci abyś we wlasciwym swietle ujrzala calą tę sytuację i rzeczywiscie podjęla WLASCIWĄ decyzję!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857719 przez malutkamilka
Musze powiedzieć ze podoba mi sie komentarz do sytuacji Suzi. Jest za razem rzeczowy, prawdziwy, kulturalny, emanuje od niego spokój ( moze sie myle) a przede wszystkim pokazuje roznice miedzy ocenianiem czlowieka a jego czynu taki jest jakby chcial nas czegoś nauczyc- edukacyjny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857721 przez vika
malutka ja juz to pisałam ale powtórze tyle razy ile trzeba
laska pisze o tym,że ZABIJE swoje bezbronne dzieciątko....
jeśli jest tak bardzo pozbawiona uczuć nie ruszy ją to co inni o niej myślą....a inni musili by byc tak samo jak ona pozbawieni uczuć by nie zareagować...
a to w jaki sposob to każdego indywidualna sprawa....nie każdy ma w sobie tyle spokoju.....mnie się qrwy i szmaty cisną ale nie zaczynam choc inne popieram ;)
jeśli chciala by każdy jej przytaknął to mogła pozostawic ta informacje tylko dla swojej rodzinki ktora ja wspiera w takich sytuacjach :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie możecie wymagać tego,że będziemy ją szczędzić w ocenie jak Wy...niech pamięta ta ocene do końca życia...niech jej dzwięczy w uszach AMEN
Suzi gratuluje wstrzemiężliwości :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857724 przez Ikunia1910
Ufo przejelo nasz watek.

Macie problem to zgloscie na policje ze morduja bo takimi szmatami i qrwami mamusie cudowne swiata nie uratujecie.
Ja mam dosc czytania tych obelg itp i wogole wszystkich nie naszych bo nie interesuje mnie wasze zdanie na ten temat. Gdybysmy potrzebowaly waszego zdania to zapewne bysmy do was napisaly.
A i pomyslcie o tym ze byc moze wy tez teraz jestescie po czesci odpowiedzialne za dalsze koleje losu tej dziewczyny jesli zrobi sobie krzywde bo mysle ze nie latwo jest podjac decyzje o skrobance nawet jesli ma sie nie takie bogobojne zdanie na ten temat.co wy. Tylko pogratulowac elokwencji.

Jeszcze raz powtarzam wszystkie moje panie na priw poprosze dnia jutrzejszego ja ten nasz watek juz oddaje tym co robic nie maja co u siebie niech sie bawia.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857727 przez vika
odpowiedzialna????? to ona jest odpowiedzialna za moje nerwy i moj bol glowy ...laska powinna z takimi rzeczami milczeć....a tak przecież chciala usłyszeć co inni myślą na ten temat w przeciwnym razie nie udzielała by się publicznie :ohmy: :ohmy:
nosz cholera chyba dobrze kalkuluje ......Brrrrrrrrrr jejuś co Ty wymyślasz z tą odpowiedzialnością ......... :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
ja pierdukam jak innym ciężko zrozumieć,że dla ludzi życie jest ważnie .....jeśli ktoś publicznie oglasza,że chce przerwać czyjeś życie liczy się z wypowiedzią tłumu i tyle .......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857747 przez szósteczka
rozumiem ze syttuacja was wzburzyla dziewczyny z innych forum ale czemu nas obrazcie u nas to nie tedy droga obelgi nic nie pomagaja tylko negatywnie nastawiaja i zamykaja czlowieka w sobie ja na miejscu kakaszki na takie wasze obelgi jeszcze bardziej bym sie zamknela i nie sluchala was. Wogole nie pojmujecie my ns spokojnie staramy sie przekonac ja do ne robienia tego . A wasz wrzask tu w niczym nie pomaga ani nie daje zadnego skutku.
wiec zegnamy was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857749 przez Marta1985
Witam,

nie wyspałam się ...

A Bartoszkowi idą ząbki górne i kolejne dolne - ale jest grzeczny :)

Nic zbieram się do pracy :*

Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857753 przez Gochens
Dzień dobry

U nas noc ok obudził się raz na smoczka wstał kolo 7

Wow chyba nie będę komentować tego co się tu wczoraj działo i Ika nigdzie nie idziemy tu jest nasze forum i ja zostaje ;)

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać co mi po głowie chodzi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857762 przez Marta1985
Gochens to już 9 tyg? :)

Skleroza w początkach ciąży pamiętam że też mi doskwierała :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857763 przez malutkamilka
Oj ale pogoda skacze a z nią mój ból głowy...

mala spała bez pobudek chyba do po 3 lub 4, później musiałam ją wziąć do siebie bo juz oczy otwierała:) ale zasnęła i pobudka o 7.

kurcze tyle się naliczylam tego zlomu ma budowę a tata mi dzis dzwoni bym policzyla i zamowila za jednym transportem na gorny wieniec i slupki bo i tak zaraz będzie potrzebne to lepiej niech leży niż później dwa razy za transport placic okolo 150 zl netto!

i zabieram sie za przeglad dokumentow poki mala się ladnie bawi sama, bo po 10 jedziemy do wielkiego miasta.

Ja tez sie sklaniam do zostania tutaj, jest mi tu dobrze, a za kilka dni wszystko wróci do normy.

pozdrawiam dziewczyny i do przeczytania pozniej- zapewne dopiero wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857767 przez Gochens
Marta skleroza nie boli ;)
o kurcze to już Rzeczywiście 9!! nieźle :) niedługo będę czuć mojego robaka :lol:

Malutka u nas szaro buro i ponuro wiec do dupy też. Heh " do wielkiego miasta" jak to Śmiesznie.brzmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857771 przez toska
Kakaszka tyle juz zostlo tu napisane ze matko moja, przepraszam ale nie moge przejsc obojetnie mimimo ze Cie nie znam to siedzisz mi w glowie.Modlilam sie za Ciebie i Twoje malenstwo i modlic sie bede jeszcze z nadzieja ze jednak przemyslisz jescze raz z milion razy swoja decyzje i mimo wszystko dasz szanse tej malej istotce na zycie tu na ziemi.

Dziewczyny to jest publiczne formu i kazy ma mozliwosc czytania tego co piszecie a kazdy zalogowany moze sie wypowiadac na takim watku na jakim mu sie podoba, chyba macie tego swiadomosc piszac Wasze posty.
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl