BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #857676 przez bananamana
Forum jest publiczne

A dziecko to nie zabawka teraz sobie zrobie bo mi sie chce a teraz usune bo nie jest ten czas....
Pati to inna historia i nie chodzi o dogadzanie komukolwiek.... jej zycie i jej decyzja ona przynajmniej juz po sie nie rozmyslila i chodzby pod tym wzgledem jest lepsza matka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857677 przez Daarikaa
Nie zamkniecie ludziom ust, kazdy ma prawo napisac co uwaza, wiec i ja skorzystam ze sposobnosci chociaz wolalabym zeby taka sytuacja nie zdarzala sie!!!!!! Jesli z jakichkolwiek powodow nie mozesz sobie pozwolic na dziecko to NIEEEEE wspolzyj z partnerem i nie ma na to zadnego wytlumaczenia( seks nie jest niezbedna potrzeba ludzka, jest wspanialym dodatkiem ale tylko dla odpowiedzialnych za swoje czyny ludzi) NIKT nie ma prawa zabijac bezbronnego dziecka! Jesli kobieta decyduje sie na taki krok - nie mozna ja nazwac matka, jaki ty przyklad dajesz swojej corce, co to za rodzina ktora daje przyzwolenie i popiera taka decyzje....wrrrrrr Dziewczyno wroc po rozum do glowy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857679 przez bananamana
a no tak legalne wiec nie ma problemu to przynajmniej sumienie czyste PORAŻKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857681 przez Paulaaa
malutkamilka napisał:

michasia napisał:

Aborcja też za darmo nie jest, więc sorry, ale aspekt ekonomiczny chyba odpada.


Ta dziewczyna nie jest z Pl, i jest tam to legalne.



Darmowe tez na pewno nie jest.

Haniu, Pati to ZUPELNIE inna historia. Slabo Nas czytasz, zreszta nie tylko Nas :-)
Jest pozno. Dzis tylko Lutowki komentuja, zobaczysz co bedzie jutro..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857683 przez magdalenagal
Przykro mi jako kobiecie i matce czytać że inne mamy popierają tak nieodpowiedzialne podejście do życia- swojego i WŁASNEGO DZIECKA. Powinniśmy jako dorośli ludzie potrafić przewidywać konsekwencje swoich czynów i wszystki ich następstwa przyjmować, w myśl zasady 'Wypjj piwo którego nawarzyłeś'
Kakaszko pomyśl że Ty mogłaś być 'tylko taką fasolką'...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857684 przez dziubasek
No to ja tez zegnam sie z Wami moje drogie :angry:
po pierwsze: stworzcie sobie swoje prywatne forum i wtedy nikt nie bedzie was czytal i nikt nie bedzie sie na WASZYM forum udzielal
po drugie: chyba kazdy ma prawo napisac co mysli nawet na WASZYM forum
po trzecie: KAKASZKA twoj wybor i twoje zycie. Ja aborcji mowie NIE lub MOZE(ale w wypadku kiedy w gre wchodzi zycie matki lub dziecka)
a po czwarte dziekuje za uwage wiecej nie mam zmiaru sie tutaj udzielac. Zalosne jest wasze zachowanie (mowie tu o wyganianiu z forum innych dziewczyn)....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857689 przez vika
Darika święte slowa :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: zgadzam się z każdą która broni życia ludzkiego :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
tak sie nie robi a jeśli już to się nie rozgłasza tego na lewo i prawo....dziecinada kompletna :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Ludzie mają tyle problemow i daja rade a tu??????????? ja się pytam JAKA BIEDOTA??????? TATUSIOWI NIE CHCE SIE PRACOWAĆ ???????????/ A BZYKAĆ SIĘ CHCIAL??????????? MAMUSIĘ NIE STAC NA TŁUSZ DO RZĘS ??????????
TO NIE JEST BIEDA :( :( :( :( :( TO JEST NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857691 przez Ikunia1910
Ja jebe ile matek polek sie znalazlo.
Gowno wiecie o zyciu i cudownym macierzyństwie. Widocznie na wszystko was stac. Nie wiecie nic na temat naszej kakaszki i nic nas nie interesuje wasze zdanie bo was kuzwa nie znamy i raczej znac nie chcemy. I nikt nie bedzie sie tlumaczyl i streszczal swojego zycia, bedzie potrzeba zabiore swoje dziewczyny na koniec swiata i bede bronic. A tym co maja czelnosc nam obrazac tu jedna z nas i sie wpierdalac powiem "dziekuje nie trzeba"
Nagle wszystkie sie bogobojne zrobiły krzyżem w kościele z dupa na wierzchu a pfu...

Dziubasek nikt cie tu nie zapraszal.

Moje dziewczyny wszystkie co do joty prosze mi sie zameldowac na priv jutro wysylam namiary prywatne i sprobujemy wyciszyc sytuacje :*

Kurwa co za świat. Nigdzie spokoju czlowiek nie zazna.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857693 przez Gosia 2712
Sorry ale nie moglam tego zostawic bez komentarza... Ta cala KAKASZKA to dla mnie jest zwykla morderczynia inaczej jej nie idzie nazwac... A forum jest PUBLICZNE wiec moze kazdy tu pisac komu sie tylko podoba !!! Sama mam dwojke Aniolkow w niebie a teraz jestem po raz trzeci w ciazy i nie wyobrazam sobie mojego malenstwa skrzywdzic !!! Sorry ale to nie sredniowiecze wiec skoro laska sie umie kochac ze swoim chlopakiem to nie wie jak sie zabezpieczac?? A z Was co za matki sa ze jeszcze ja popieracie ? Jest tyle par ktore nie moga miec dzieci i oddaliby wszystko za taki cud a ona tak poprostu pojdzie i usunie malenstwo... Uwierzcie mi nie jest niczym przyjemnym chodzic ze zniczami na grob wlasnego dziecka !! Nie wyobrazam sobie usunac dziecko i zyc z tym jakby sie nigdy nic nie stalo :S Jak ona w ogole ta swoja corke wychowuje? jak traktuje ja tak jak to nie narodzone dziecko to wspolczuje temu malenstwu... !!!

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857694 przez Hania84
Dziewczyny powiedziałyście co chciałyście...więc na prawde prosze dajcie juz spokój...
to że my się nie wypowiadamy w taki sposób to nie znaczy że to popieramy...napisałyśmy że rozumiemy jej decyzję ...ale to nie znaczy że się z nią zgadzamy...zgadzamy czy nie zgadzamy...ona i tak zrobi jak uważa...więc my nie chciałyśmy jej nic narzucać. Każdy żyje i postępuje wg własnego sumienia...
nie wiem po co ta nagonka...powtarzam...ona i tak zrobi po swojemu...każdy ma prawo do swojego zdania...ale to nie pomoże raczej w zmienieniu jej decyzji...troszkę już tę dziewczynę poznałam. jej wybór, jej sprawa, jej życie i jej sumienie..nie przeżyjemy tego za nią...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857695 przez Daarikaa
Ikunia Ty spokoju NIGDY nie zaznasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857698 przez Paulaaa
Dziubasek zaraz bedzie nowy watek. Tak jak to bylo za czasow Wisni ;-)

Powtarzam, jesli pisze sie COS takiego na forum publicznym to trzeba byc przygotowanym na komentarze.

EDIT: Mowilam, Ikunia spec w zakladaniu nowych watkow :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857702 przez KaRoLkA
Owszem forum jest publiczne i kazdy moze swoje zdanie wyrazic , tylko po co Ją obrażacie? Przeciez to że my tu na Nią naskoczymy nie zmieni jej decyzji. Tak jak Hania napisała ma własne sumienie i najwieksza kara dla niej będa wyrzut y sumienia jak podejmie tak drastyczna decyzje.

I wiekszosc z Nas nie zabiła by własnego dziecka a to ze jej nie linczujemy nie znaczy ze popieramy!!!

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857703 przez vika
Laska niech się cieszy,że nie można jej zlinczować publicznie....
QRWA JAK MOŻNA TAK SPOKOJNIE O TYM MÓWIĆ I JESZCZE WYGŁASZAĆ TO PUBLICZNIE.....BO CHYBA NIE MYŚLAŁYŚCIE,ŻE NA FORUM JESTEŚCIE SAME :unsure: :side:
Ojjjjjj swoje odpokutuje a i niech widzi co inni o niej myślą skoro tak lubi się chwalić o swoich wyczynach :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
BIEDNY MALEŃKI ANIOŁEK..[*]..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857708 przez malutkamilka
Dziewczyny rozzumiem wasze zburzenie ale czego obrażacie inne dziewczyny? Bo nie limczujemy slowem tylko chcemy dalej funkcjonować jak funkcjonujemy? Opowiadać o swoich pociechach zadawać pytania.

a sama wypraszałam dziewczyny bo nie lubię wyzwisk- bez tego tez da sie wyrazic swoje zdanie. Chcecie czytac- cztajcie, chcecie pisac- piszcie nie mamy nic przeciwko ale bez wyzwisk, jesteśmy kobietami wiec badzmy kulturalne. A jak tak was oburza nasze nie zwracanie uwagi na problem aborcji to po co nas czytacie- tylko dlatego ze u nas cos sie dzieję?

Glosno o naszym wątku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl