BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #267158 przez MartiO
znalazłam dzisiaj coś przesłodkiego :lol: allegro.pl/lozeczko-lozeczka-dzieciece-b...rac-i1997681739.html na razie łóżeczka tylko 120/60 ale na stronie firmy jest informacja, że rozszerzą asortyment o 140/70 (mam nadzieję że z wersją tapczanika) i komody, szafy do kompletu... mam nadzieję, że w miarę szybko... :lol:

po świętach nadal trwa takie lekkie rozleniwienie... nie tylko u mnie bo Maluśki też jakoś tak mało się odzywa... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267180 przez Martita
Witajcie mamusie :)
Chyba poczułam pierwsze ruchy (nareszcie!:)) Narazie delikatne, ale to na pewno to nie kiszki..:) My na sylwestra też siedzimy w domku,ale jeszcze nie wiemy w czyim :) (pewnie u znajomych).
KAMI zdradź przepis na kompot z suszonych śliwek, bo brzmi pysznie..
MartiO rzeczywiście łóżeczko jest prześliczne, chyba sama bym się na takie pokusiła po kołysce..
pozdrawiam cieplutko,ja i dzidzia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267279 przez katiuszka
Dobry wieczór dziewczynki, ja niestety nie zdążyłam złożyć życzeń świątecznych ale może z noworocznymi się nie spóźnię:)
Wasze życzenia były piękne, dziękuję. Spełniły się. Było ciepło, rodzinnie a przede wszystkim dostałam najpiękniejszy prezent, moje maleństwo dało o sobie znać. Nie były to żadne bąbelki, burkania czy pukania a przepychanie się bardzo delikatne:)
Byłam dzisiaj na wizycie, z dzidzią wszystko dobrze i raczej nie będzie to chłopiec a dziewczynka!:) Tatuś zbladł i do tej pory siedzi zszokowany, był przekonany, że będzie syn. No zobaczymy 17 stycznia, będę miała usg połówkowe, ciekawe czy się potwierdzi.
Jeśli nie to nie uwierzę już w żadną wersje, będę kupowała ciuszki unisex i poczekam do porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267405 przez aga2+1
KAMI ból pleców to moja zmora brrr:( Czasami tak mnie boli, że nie mogę się ruszyć, a to dopiero 5 miesiąc. Najlepiej działa ciepły prysznic i leżenie na prawym boku. Mój gin mówi, że najlepiej było by gdybym zaczęła chodzić na basen i chyba od stycznia zacznę:)
MartiO łóżeczka śliczne:) Ja na razie upatrzyłam sobie łóżeczko z opuszczanym bokiem, ale jest bardzo drogie allegro.pl/lozeczko-klups-120x60-rafal-i...bok-i1970066614.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267472 przez alicja891
Witam po świątecznej przerwie :D
Dzisiaj wybieram się na badania połówkowe, napisze Wam co tam się dowiedziałam i co Was też czeka na badaniu połówkowych. No i może dzisiaj się dowiem co będzie ? hm.. chyba że znów będzie pępowina między nogami i się nie dowiem ..
katiuszka ja również coraz intensywniej myśle o ciuszkach unisex bo koleżanka opowiadała mi że nawet do 8 miesiąca nie wiedziała co bedzie miała bo tak się chowało :D
No trzymajcie kciuki czy o 17 się dowiem co do płci bo ciekawość to mnie normalnie zjada:D hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267664 przez MartiO
my mamy powtórkę badania 5 stycznia... a potem jeszcze normalnie w przychodni też dostanę skierowanie.... tylko nie wiem na kiedy się uda... może też jeszcze coś się zmieni? na razie wiemy o tym, że będzie chłopiec... i niby to miałoby się nie zmieniać... zobaczymy...

aga2+1 też zastanawiałam się nad łóżeczkiem z opuszczanym bokiem bo takie byłoby najwygodniejsze, zwłaszcza, że na początku pewnie Maluśki będzie spał u nas w sypialni obok naszego łóżka... ale z drugiej strony chciałabym coś co później przerabia się na tapczanik dla starszej dzidzi... a takiego połączenia niestety chyba nie ma :( poza tym słyszałam, że to z opuszczanym bokiem jest później mniej stabilne jak dzidzia zaczyna wstawać w łóżeczku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267885 przez Majorka
Cześć Dziewczyny!
Widzę że trochę nas jest. Ja mam termin na 29 maja i strasznie mi brakuje wsparcia innych przyszłych mam.Moje otoczenie ma już trochę dość tematów związanych z ciążą i dzieckiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267935 przez alicja891
Tak więc jesteśmy już po badaniach i wszystko jest w najlepszym porządku, serduszko prawidłowe, wszystkie organy na swoim miejscu :D
a płeć to CHŁOPIEC :d:d:d:d:d::d:d:d było widać jak fika i wywija przedziwne figury w moim brzuchu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #267938 przez ewel7
witaj Majorka dobrze, że do nas trafiłaś, u nas nigdy dość tych tematów :)
ja też ostatnio łapię się na tym, że czasem jestem monotematyczna jeśli chodzi o rozmowy, ale to chyba normalne :silly: w każdym razie nie z każdym się tak da, a nawet mam wrażenie, że niektórych to drażni. W każdym razie dobrze, że mamy siebie tutaj i możemy się zawsze wygadać.

Alicja gratuluję Synka :) na pewno badanie musiało być niesamowite z tego co piszesz :) najważniejsze, że Malusi zdrowy i że wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267963 przez martynka790
alicja891 Gratuluję syneczka!!!!
Majorka Witaj!!

A My jutro na USG połówkowe!! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i dziewczynka pozostanie dziewczynką!!
Trzymajcie kciuki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268033 przez akciak84
Alicja

również gratuluję synka :laugh:

ja już nie mogę się doczekać...do 03.01.2012 jeszcze 5 dni ;) odliczanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268229 przez marzenieeee
alicja891 gratuluję synka :)
akciak84 my też 03.01 mamy wizytę :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268374 przez MartiO
Alicja gratuluję Synka :silly:

Majorka witaj :silly:

faktycznie nie z każdym można non stop na ten sam temat :silly: też się na tym łapię ;)

my mamy wizytę 5.01... Mężuś złapał bakcyla i nie wyobraża sobie, żeby nie mógł być na badaniu :silly: przy pierwszym w listopadzie wysłali go akurat w delegację... ale teraz się nie daje i z góry zapowiada kiedy go nie ma dla nikogo :silly:
może tym razem Maluśki będzie bardziej ożywiony... bo ostatnio nawet czekolada nie pomogła :( i spał ułożony na brzuszku tyłkiem do nas :silly: i niewiele pozwolił zobaczyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268379 przez Poziomka
Hej :)
Długo sie nie odzywałam :P My tez bedziemy miec synka :P a na wizyte idziemy 3 stycznia :PP Pozdrawiamy wszyskie mamusie i malenstwa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #268387 przez marzenieeee
Poziomka gratuluje synka...


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl