BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #311348 przez marzenieeee
Poziomka ja używam tego rossmanowego raz dziennie jak nie zapomnę :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311352 przez Poziomka
Z baby dream ? Bo ja tez go uzywam i jestem bardzo z niego zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311354 przez beadka7
A no i jeszcze się Wam pochwalę, dzisiaj z mężem (i jednym pasażerem na gapę :)) płyniemy w rejs do Szwecji :) Nie mogę się doczekać, bo jakoś przez ostatnie 1,5 m-ca nigdzie się razem nie wybieraliśmy.. niestety mąż dużo pracuje :( Wracamy w niedzielę, więc fajnie będzie spędzić inaczej weekend we dwoje :)
Także jestem cała podekscytowana, wręcz troszkę się denerwuje czy mnie tam za bardzo nie wybuja na tym promie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311357 przez marzenieeee
Poziomka tak z baby dream :) też jestem zadowolona :) z ceny również :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311363 przez HappyMummy
Dziewczyny pocieszę Was, że mi od początku wiązy już 12kg przybyło, zauważyłam, że moja dieta niewielki ma wpływ w chwili obecnej na przyrost wagi, mam nadzieję że do 20 kg nie dojdę. Maleństwo waży już 1400 g i najważniejsze w tym wszystkim żeby ono było zdrowe. Rozstępów nie mam żadnych ale smaruje się 2 razy dziennie oliwką lub balsamem z Rossmanna.
Rzeczywiście coraz częściej pojawiają się myśli o porodzie zwłaszcza, że od 2 tygodni chodzę do szkoły rodzenia- do szpitala praskiego (może ktoś z Was również).
Czy któraś z Was ma zamiar rodzić w Praskim lub na Inflanckiej w Warszawie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311392 przez akciak84
Poziomka
ja bym wpierdzielała non stop słodkie:)
a nawilżam skórę eucerinem na przemian z balsamem na rozstepy. Czasami mam suchą skórę jak sie budzę mimo że wieczorem się regularnie smaruję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311402 przez Poziomka
Ja się zastanawiam czy by od III trymestru nie smarowac 2 razy dziennie. A III trymestr zaczyna się od 28 tygodnia ciąży ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311403 przez MartiO
Witam Mamuśki :silly:


a u nas wg ważenia u ginki od listopada przybyło nam jakieś niecałe 2 kg... nie wiem ile od samego początku bo szczerze mówiąc nie znałam dokładnej wagi... ona i tak stwierdza że powinnam oszczędnie bo i tak mam dużo na plusie od normy... możliwe więc, że z jednej strony trochę gubię a z drugiej Maluśki przybiera... ważne, że rozwija się prawidłowo...

na rozstępy używamy oliwki z rossmanna... w sensie jak nie zapomnimy to raz dziennie... ale rozstępy miałam na brzuchu jeszcze na długo przed ciążą... po prostu taką mam skórę i nawet w okresie dojrzewania kiedy rosłam i np rosły mi piersi to od razu z rozstępami :( teraz też w okolicy pępka pojawiło się kilka nowych... na szczęście nie są za duże... ale z tego co mówili w "Mamo już jestem" takie objawy mogą sugerować, że nie ominie mnie nacięcie krocza... ale cóż jeśli ma pomóc... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311428 przez Brzuszek
Mnie póki co od początku ciąży przybyło 2 kg. Sama nie wiem czy się cieszyć, czy martwić.

O porodzie myślę już od dawna i jestem przerażona. Strasznie boję się bólu i fizjologicznej strony porodu.

Jak nie zapomnę i mi się chce to smaruję brzuszek, piersi i biodra oliwką z BabyDream.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311477 przez Majorka
Ja przybrałam jakieś 10 kg ale nie wiem gdzie to włazi bo oprócz warzenia jeszcze się mierze i raczej dużo nie urosłam, no może oprócz biustu bo tu mam 14 cm na plusie i w sumie tylko tutaj mam rozstępy.
Ja smaruje się przynajmniej 2 razy dziennie i u mnie sprawdziła się oliwka. Ostatnio gdzieś wyczytałam że bardzo dobry jest olejek z migdałów, podobno bardzo dobrze się wchłania ma dużo witamin i nie uczula (podobno jest bardzo dobry dla dzieci).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311558 przez ewel7
witajcie :)

My byliśmy u kosmetyczki na paznokciach i regulacji brwi, od razu jakoś tak inaczej jak człowiek zrobi coś dla siebie :) ;) i trochę się ogarnie :)

Co do balsamów to zakupiłam w aptece internetowej palmers masło kakaowe na brzuszek i smaruję na zmianę z oliwką ;) na razie rozstępów nie mam. Waga póki co 8 kilo na plusie także chyba tak nie za dużo, nie za mało.

Słoneczko moje ruchliwe mocno, ostatnio takie wygibasy w brzuszku, że szok. Czasem jakby chciał wyskoczyć z brzuszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311650 przez Ingrid29
Ja smaruje brzuszek, uda 2 razy dziennie kremem Perfecta Mama na rozstepy i piersi odpowiednim krem z tej serii od 4 miesiąca ciąży. Na razie nie ma rozstępów- tfuffu ;)

U mnie +4kg na Plusie, mam nadzieję,że max. 10kg będzie. Ginka mi powiedziała, że ma max. można przytyć 12kg, nie więcej. Jem owocki, warzywka,chude mięsko, jogurty i kanepeczki z dodatkami. Od czasu do czasu jakiś batonik. Oczywiście wczoraj był pączuś.

Ja też już się zaczynam martwić porodem. Dla mnie najważniejsze,żeby synek urodził się zdrowy i nic się przy porodzie nia stało. Naoglądałam sie i naczytałam o tych wszystkich komplikacjach, potem porażeniu dziecięcym itp. i strach mnie ogarnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311665 przez Dotka
i ja się przyłączam do posiadaczek rozstępów na piersiach już jakiś czas temu pojawiły się ale dzis właściwie nie dawno zauważyłam ze mam rozstępy na pupie takie troszkę dziwne miejsce ale tam akurat nie smarowałam tam gdzie smaruje na razie odpukać ok ale juz sie zmartwiłam tymi co się pojawiły :(
fakt nie smaruje się codziennie bo nie zawsze pamiętam a smaruje sie balsamem dla dzieci takim jak zawsze sie smarowałam ponieważ takie dla kobiet minie pasowały źle sie wchłaniały a te dla dzieci jakoś lepiej moja skora toleruje :)
co do jedzenia to mam teraz smaka na truskawki poki co są tylko mrożone i prawie codziennie wcinam truskawki z mlekiem zmiksowane :lol: mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311671 przez Dotka
a co kilogramów to pewnie już z 10 na plusie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311816 przez KAMI
Witajcie :)

Ja optymistycznie zakładam, że mnie uratują geny :) kobiety w rodzinie raczej nie miewają rozstępów, póki co smaruję się raczej codziennie oliwką bambino i balsamem z ryżem z Avonu. Tych kosmetyków używałam też przed ciążą. Jest dobrze bez rozstępów i oby tak zostało. zauważyłam też, że zniknęła oponka oczywiście na rzecz brzuszka ale cieszy to, bo zawsze miałam problemy z talią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl