BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #314737 przez ruzyczka18
w 30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314741 przez beadka7
Ojej, a to tak można tak szybko ?? nie ma niebezpieczeństwa wtedy dla dziecka?? oczwiście pytam bo nie wiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314819 przez akciak84
Różyczka
to odpoczywaj teraz

ale też myślałam, że jak na cesarkę to wcześnie, ale czasami jest to podobno dla dziecka lepsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314824 przez akciak84
Różyczka
a te ciśnienie wysokie to od tzw.zatrucia ciążowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314864 przez ruzyczka18
Nie żadnego zatrucia nie było tylko nadciśnienie tętnicze indukowane ciążą tak napisali.
Gdyby ciśnienie utrzymywało się dłużej na tak wysokim poziomie trzeba by było zrobić cesarkę bo zagraża dziecku u nas na szczęście leki wystarczą. a cesarkę już robią w razie czego od 28 tyg jak dziecko waży koło 1000.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314867 przez ruzyczka18
niebezpieczeństwo zawsze jest ale wtedy przez dwa dni przed cesarka podają lekarstwa na rozprężenie płuc dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314869 przez ruzyczka18
Ja tez się przestraszyłam ale tak sobie myślę co dopiero kobieta co koło mnie leżała i z bliźniakami w 30 miesiącu przecież to dopiero maleństwa bliźniaki są zawsze mniejsze.Mam nadzieje że tez przetrzymają ją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314877 przez akciak84
Tak słyszałam zawsze surfuktant podają. Różyczka leż i bierz leki. Jeszcze 4 tyg. do 34 i już to prawie żaden wcześniak. Neantolodzy z instytutu matki i dziecka już się tak nie martwią i dziecko ma 2 kilo. Podobno już zaraz z mamusią dzieciaczek.

Dziewczyny a ja to mam jakąś schizę i odliczam te ygodnie do 34. Jestem jakoś niespokojna ostatnio :( Mimo tego, ze wszysko u nas w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314886 przez labelo
ruzyczka18, cale szczęście,ze wszystko ok, przesyłam gorące pozdrowionka!!!!

no tak,coraz bliżej maja już:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314889 przez labelo
Dziewczyny z 4,5 maja z Warszawy, w którym szpitalu rodzicie, chodzicie na szkole rodzenia??




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314902 przez ruzyczka18
No wy też się trzymajcie i bez nerwów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315007 przez HappyMummy
Labelo ja jeszcze nie zdecydowałam ale rozważam poród na Inflanckiej lub Szpital Praski (tu uczęszczam do szkoły rodzenia) z tego co pamiętam to ty masz zamiar rodzić na Inflanckiej i chodzisz tam do szkoły? Pls o info na temat Inflanckiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315008 przez KAMI
ruzyczka dobrze, że już lepiej, ja też na początku ciąży miewałam skoki ciśnienia do 150 ale od grudnia biorę leki i ciśnienie jest książkowe. Na pewno będzie dobrze :)

Ja dzisiaj po wizycie u dentysty trochę podłamki załapałam, bo okazało się, że moja górna ósemka jest w bardzo kiepskim stanie i jak zacznie boleć czeka mnie wizyta u chirurga dentystycznego i wyrwanie zęba. Wszystkie wiecie jak "leciutko " wyrywa się ósemki :huh:
na razie mam opatrunek zęba i liczę, że tak się skończy. Dobra wiadomość, że jeszcze tylko 1 ząbek wymaga kosmetycznej interwencji przed porodem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315094 przez labelo
HappyMummy
tak,ja zdecydowanie na Inflanckiej. Chodzę tam na szkole rodzenia, jest super,położna prowadząca, rewelacja. Ogólnie mam tez tam lekarza prowadzącego,jestem zadowolona. Szpital po remoncie (jedna z czesci jeszcze w trakcie), dobrze wyposazony.
rozmawiałam takze z paroma juz Mamusiami, ktore tam rodzily i nie mialy żadnych zastrzezen.

ALE okaże się w praniu, jak to zawsze bywa:P




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315600 przez Martita
różyczko ja też trzymam za ciebie kciuki i bardzo wam współczuję, ale wierzę, że wszystko przyjdzie w najodpowiedniejszym momencie :)

Dostałam wynik glukozy..po 2 godzinach norma jest 70 a ja miałam 58, co to znaczy?Może być czy nie?Bo ten mój miejscowy lekarz stwierdził, że dziewczyny tak mają..a do Warszawy jadę dopiero 16 marca. Trochę mi się nie chce wierzyć, że jest normalnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl