- Posty: 819
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie MAJ 2012
Mamusie MAJ 2012
- akciak84
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
to fajnie
dziewczyny jeśli chodzi o obracanie się główką w dół czy też nie, to ja takiego ciśnienia nie mam. Dwa razy synek był w dół a raz do góry. Ostatnio tak mi esię przesmradza, że myślę że jeszcze sprytnie się przekłada raz w dół raz w górę. Mam wrażenie że leży w poprzek bo kopie prawie na plecach i to normalnie boli. Raczej mi na żebra nie wchodzi tylko z boku kopie jakoś. Tak się wyciąga, że nie wiem czy bym nie wolała ataku na żebra. Ostatnio jak miał czkawkę to na górze plumkał a nie w dole jak zawsze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- misia88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lili - 24.04.2012
- Posty: 1175
- Otrzymane podziękowania: 14
Ingrid Super, że z serduszkiem wszystko ok
Dzisiaj piękny dzień, a od wczoraj cukier na pięknym poziomie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ingrid29
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- dziecko-największy cud świata
- Posty: 1124
- Otrzymane podziękowania: 11
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Martita
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 428
- Otrzymane podziękowania: 0
wytańczyłam się na imprezie i jest wszystko dobrze
Ingrid życzę Tobie i dzidziusiowi dużo zdrówka!
Ewel za Was też trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze, dziewuszki
Aga to będziesz miała kołyskę czy łóżeczko? A powiedz mi, jak stoi u Ciebie łóżeczko to wyścieliłaś je pościelą od razu czy czekasz do końca? Bo mi mąż już kołyskę wiezie i zastanawiam się, czy jak ułożę pościel to czy się nie zakurzy..:/
Czy wy też macie spuchnięte nogi?bo mi na wieczór puchną, szczególnie jak długo siedzę, rano trochę opuchlizna schodzi, ale to nie jest stopa jaka była jeszcze 3 miesiące temu.. :/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Martita
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 428
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aga2+1
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1053
- Otrzymane podziękowania: 0
Nogi też mi puchną niestety i czasami dłonie:( Dobrze, że się wytańczyłaś
Dzisiaj kolezanka wyciągnęła mnie na zakupy do galerii to powiem szczerze, że po pół godzinie miałam już dosyć czułam się jak emerytka nogi bolały, plecy bolały no i siusiu co chwila masakra
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MartiO
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Czasem życie po prostu nas zaskakuje ;o)
- Posty: 510
- Otrzymane podziękowania: 0
zaczynamy remont w pokoju Młodego... na razie prawie opustoszał... tzn zniknęło to co sama dałam radę przenieść... reszta czeka na mężusia
Ewel trzymaj się
Ingrid29 dobrze że z serduszkiem w porządku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- beadka7
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Kochamy Cię Synku :*
- Posty: 996
- Otrzymane podziękowania: 2
Ja dzisiaj dosyć słabo się czuję, mierzyłam ciśnienie i mam bardzo niskie bo 109/51..
A ręce też mi puchną, musiałam pozbyć się obrączki i pierścionków z palców, bo np dziś rano jak się obudziłam to normalnie miałam jakby siny palec.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KAMI
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 804
- Otrzymane podziękowania: 0
Z tym puchnięciem to też niestety cierpię, nogi jakieś dziwne, ciężkie...Wczoraj byłam na paznokciach i ogólnym pięknieniu dłoni i nie potrafiłam zdjąć obrączki! Cóż peeling zrobiony był z obrączką
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- misia88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lili - 24.04.2012
- Posty: 1175
- Otrzymane podziękowania: 14
Dzisiaj mam wizytę u gina. Ciekawe czy będzie robił USG...
beadka Ja miałam ostatnio ciśnienie 105/60
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KAMI
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 804
- Otrzymane podziękowania: 0
u gina byłam wczoraj ale nic się nie działo, dopiero za 2 tygodnie będę miała te wszystkie posiewy bakteryjne robione, żeby w razie co zdążyć wyleczyć drogi rodne i nie zakazić Maleństwa.
W ogóle mój gin to spokojny strasznie człowiek, on we mnie wyrobił taki wewnętrzny zakaz panikowania przy każdym bólu. Może i dobrze ale póki nic się nie dzieje, ale to w końcu ordynator więc mu tak zaufałam ....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- beadka7
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Kochamy Cię Synku :*
- Posty: 996
- Otrzymane podziękowania: 2
misia ja zawsze właśnie miałam wyższe ciśnienie dlatego jak mam takie to czuję się gorzej.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- katiuszka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Kochamy Nasze Słoneczko:*
- Posty: 417
- Otrzymane podziękowania: 0
Aga czy mogłabyś mi sporządzić wyprawkę jaką robisz dla siebie i maluszka do szpitala?
Przepisałabym sobie i zaczęła powoli kompletować. Będę wdzięczna:) :*
Też dostanę łóżeczko i wózek i niedługo po nie pojadę. Nawet nie wiem jak one wyglądają
Z tego co słyszałam to prawda jeśli chodzi o badana na HIV ale o GBS nie słyszałam, lekarz pewnie mi powie 16 kwietnia bo wtedy mam wizytę i usg.
Mi póki co nóżki i raczki nie puchną ale w pierwszej ciąży tak miałam, że nawet kostek nie było widać więc współczuję. I fakt wbrew pozorom należy pić dużo wody.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KAMI
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 804
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja HIV musiałam zrobić już na początku ciąży, tak lekarz zalecił i nawet mnie to trochę oburzyło (wiecie poczułam się jakby mnie włożył do worka osób ryzykujących itp)ale cóż zrobiłam i mam spokój
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aga2+1
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1053
- Otrzymane podziękowania: 0
2 koszule jedna do porodu druga na później
szlafrok
kapcie-klapki pod prysznic
recznik kąpielowy + mały do twarzy
przybory toaletowe
biustonosz do karmienia
wkładki laktacyjne
majtki jednorazowe + 2-3 pary bawełnianych
podkłady duże (podpaski bella najlepiej te poporodowe)
wodę do picia
dokumenty - dowód, karta ciąży, ostatnie badania krwi, moczu, grupa krwi, usg, RMUA lub książeczka ubezpieczeniowa
DLA MALUSZKA
pajace lub śpioszki i kaftaniki(lub body z dł. rekawem) tak na 4 dni
2 czapeczki
2 pary skarpetek
łapki nie drapki
smoczek
pampersy
ręczniczek
rożek lub kocyk
kosmetyki (krem do pupy, mydełko do mycia, chusteczki do pupy)
No i dla siebie jeszcze ubranie na wyjście ze szpitala + dla dzidziusia ubranko na wyjście (+ fotelik samochodowy, ale to już tatuś musi przywieźć
To wszystko mam spakowane no oprócz dokumentów, bo na razie noszę przy sobie jak by co
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











