BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #246596 przez madziula39432
Hej dziewczyny a ja trafilam do szpitala :( zaczelam plamic :( jestem tu od godziny 14 o 16 zostalam przyjeta na oddzial i zbadana a teraz jest godz 19 i nawet nie mialam zrobionego usg :( nawet nie wiem czy z dzieckiem wszystko ok:( jak lekarz mnie zbadal to powiedzial prosze miec nadzieje ze najgorsze minelo i prosze sie polozyc :( i to jest lekarz? To jest smiech na sali ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246603 przez katiuszka
Marita bidulko, nie martw się na zapas. Ja to przechodziłam w liceum wysypało na pól twarzy, nie było żadnych komplikacji. Ja teraz takiej paniki narobiłam jak dowiedziałam się, że nie chorowałam na różyczkę i nie byłam szczepiona. I co zrobiłam? Zaczęłam szperać w necie o tej chorobie i przeczytałam najgorsze z najgorszych łącznie z martwym urodzeniem. Jesteśmy juz w drugim trymestrze i najgorsze za nami. Twoje dodatkowe nerwy szkodzą bardziej niż cokolwiek innego, uspokój sie i ciesz się ciążą każdego dnia. To najlepsze lekarstwo na wszystko, zobaczysz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246607 przez katiuszka
Madziula trzymaj się kochana, odpoczywaj i się nie denerwuj.
Jakie badanie Ci zrobili?
Tylko ginekologiczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246632 przez Martita
Katiuszka bardzo Ci dziękuję, takie wiadomości dodają otuchy..
Madziulko jesteśmy z Tobą myslami,pamiętaj, że plamienia nie zawsze kończą się tym najgorszym, bądź takiej właśnie myśli..może trzeba skonsultować się z innym lekarzem..?Zdecydujcie z mężem. A tymczasem trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246692 przez ewel7
Madziula będzie dobrze, myślami jesteśmy z Tobą :kiss:
a miałaś wcześniej takie plamienia? ja cały czas biorę leki na podtrzymanie choć plamienia miałam na początku ciąży. Trzymaj się dzielnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246712 przez gorla
madziula trzymaj sie kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246747 przez ajłona
Madziula, Martita trzymajcie się dzielnie!!!! buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246758 przez madziula39432
Dziekuje wam dziewczyny :* ja mialam krwiaka na macicy i plamilam ale krwiaka juz nie ma a ja dzisiaj znowu zaczelam plamic :( doktor zrobil mi zwykle badanie ginekologiczne. Jak przyszedl teraz na obchod poprosilam go zeby zrobil mi usg to powiedzial ze mi zrobi ale MOZE jutro. ( dupek) chcialam sie wypisac na wlasne zyczenie zadzwonilam do swojego lekarza zeby mu o tym powiedziec ale on powiedzial zebym do jutra poczekala bo on rano przyjedzie i mi zrobi :( tak sie boje ;( jedna ciaze juz stracilam w 9 tygodni ;( w tej mialy byc blizniaki ale w 8 tygodniu jedno poszlo i zostal mi jeden skarbek :( tak sie boje zeby go nie stracic ;( gdyby bylo juz wszystko dobrze to bym miala juz troje dzieci ;( dziewczyny ja tak chce tego dziecka ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246834 przez Martita
Biedna Madzia..moj polpasiec przy twoim problemie to wymieka..ale pamietaj, wspomnisz nasze slowa..bedziesz miala to dziecko!zobaczysz,ja w to wierze..ale przy czyms takim usg naprawde jest konieczne..daj jutro znac, jak sie sprawy maja..trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246864 przez misia88
Ojjj ja dzisiaj wcześnie wstałam, bo chciałam wcześniej sobie parking zająć przed zajęciami. Po zajęciach na zakupy (w weekend mała imprezka, bo męża babcia kończy 75 lat). Jak wróciliśmy to podłam jak mucha. :P

Madziula, jejku, mam nadzieję, że jednak porządnie się tam Tobą zajmą! Trzymam kciuki, będzie wszystko dobrze!

Martita, Ty też się nie martw, słuchaj lekarzy. Skoro półpasiec nie jest taki groźny to trzeba myśleć pozytywnie! :D

Ewela, współczuję Ci tych mdłości. Ja na szczęście nie mam z tym problemu. Chociaż też tak mam, że jak nie zjem i jestem bardzo głodna to muszę się położyć, bo padam na pysk. Fajnie, że tarczyca się stabilizuje :)

Mykam spaciu, bo jutro znowu trzeba rano wstać. Dobrej nocki wszystkim! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246868 przez dziewczyna84
Madziula
wszystkie jestesmy z Tobą. trzymaj się i bądź dzielna. wszystko będzie dobrze!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246874 przez Miki007
Madziula, Martita - trzymam mocno kciuki za Wasz szybki powrót do zdrówka.
Będzie dobrze, bądzcie dzielne i silne. Za chwile wszystko wróci do normy.

Zycze wszystkim miłego dnia i weekendu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246890 przez ewel7
Madziula czekamy na wieści po usg. Pamiętaj jednak, że musisz być silna dla swojego Bąbelka. Wierzę mocno, że będzie dobrze i że niedługo wrócicie domku. Trzymaj się :kiss:

Misia w takim razie miłej imprezki w weekend :) ja też się wybieram z mężem do rodziców bo tata w przyszłym tyg obchodzi imieniny. Mam nadzieję, że samopoczucie mi pozwoli. Jak będę się czuła w miarę to pewno dziś wieczorkiem ruszymy.

a tak w ogóle to wszystkim dużo słonka i radości na dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246989 przez katiuszka
Madziula daj znać kochana jak się czujesz?
Asiale gdzie jesteś? nie zostawiłaś Nam telefonu i nawet nie wiemy co i jak?
Mam nadzieje, że wszystko ok i na następne spotkano dotrzesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247127 przez madziula39432
hej kochane :* dziekuje za wsparcie :* bylam na usg z malenstwem jest wszystko ok ale zrobil mi sie nastepny krwiak :( tydzien temu lekarz powiedzial ze jeden zszedl a dzisiaj znalezli mi nastepnego :( niestety jest za lozyskiem i je odkleja :( mam calkowity zakaz wstawania z lozka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl