BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #245151 przez HappyMummy
Teoretycznie 18 t.c. czyli już powinnam czuć ruchy a tu nic nawet nie wiem czego się spodziewać, podobno każda kobieta inaczej kojarzy ruchy. Gorla można je z czymś pomylić czy są specyficzne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245160 przez patrysiuniusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) HappyMummy to też moje pierwsze forum w którym mam przyjemność uczestniczyć i też jestem z Warszawy :) Dziewczyny moja kuzynka niedawno urodziła i jej pierwsze ruchy opisywała jako muśnięcia motylka ale podoobno kobieta doskonale wie i rozpozna pierwsze ruchy dziecka :) Juz się nie mogę doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245161 przez Miki007
Hej dziewczyny ;)
HappyMum witaj w majóweczkach.

Jezeli chodzi o zakupy dla malenstwa to ja zrobilam sobie na poczatku ciązy postanowienie ze zakupy zaczne dopiero po Nowym Roku, ale ale ale :) oczywiscie wszystko juz ogladam. Zmartwiła mnie tylko ta informacja o podwyzce VAT'u na ubranka od stycznia 2012, kompletnie o tym zapomnialam wiec cos czuje ze moze czesc rzeczy kupie jeszcze w tym roku. Nie mam zamiaru za bardzo szalec z zakupami ciuszkow, ale jak to wyjdzie, to sie okaze :)

Dziewczyny powiedzcie mi prosze, bo sie teraz zakreciłam, termin porodu mam na 04.05 (podobnie jak HappyMum i ajłona) na suwaczku wskazuje ze jest 17 tydzien i 0 dni.
To jestem w 17 tygodniu czy zaczełam 18 i mam patrzec tak jak lekarze na skonczone tygodnie, czyli skonczyl sie 17 ? Troszke sie pogubiłam ale wybaczcie to moja 1 ciąza ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245168 przez ewel7
HappyMummy witaj na forum :) widzę, że nasze grono Mamusiek z wawy się powiększa :)
Akciak co do wapna to nie wiem czy można brać, gotowa na spotkanko? ja się szykuję bo ok 13 muszę wyjechać od siebie coby dotrzeć do Was :) do zobaczenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245170 przez patrysiuniusia
Miki pewna nie jestem ale wydaje mi się że jeśli 17 i 0 dni to tak jak sie lata liczy u czlowieka, mowisz ze ma 30 jak ma juz skonczone więc się skończył 17 i wchodzisz w 18 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245173 przez patrysiuniusia
Miki pewna nie jestem ale wydaje mi się że jeśli 17 i 0 dni to tak jak sie lata liczy u czlowieka, mowisz ze ma 30 jak ma juz skonczone więc się skończył 17 i wchodzisz w 18:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245174 przez aga2+1
Miki skończyłaś 17 tydzień i teraz zaczyna się 18:) A ja dopiero w 15:( Już bym chciała, żeby był maj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245179 przez HappyMummy
Dokładnie w środę tydzień temu byłam u lekarza i pytałam o tygodnie trwania ciąży, powiedział że jestem w 17 więc Miki jesteś tak jak ja w 18 t.c.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245185 przez patrysiuniusia
ależ ja Wam zazdroszcze, u mnie dopiero 14... niby tylko kilka tygodni a jednak pierwsze ruchy już znacznie blizej Was... Ps. Dziewczyny mam prosbe, mam cos z klawiatura i kompem nie tak, widac moje wpisy czy są jakies zaburzenia? buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245188 przez Martita
Witajcie nowe dziewczyny!
happymummy słyszalam wlasnie ze vat wzrasta az o 20%!!!!To straszne..ale na artukuly dzieciece tupy pieluchy czy kosmetyki to chyba nie..a co sadzicie o rzeczach uzywanych dla maluchow??
Aga tego trzeba mi było :) w takim ukladzie w Sobote przywoze czesc mebli :) bo to prawda, ze nie mam gdzie trzymac tych malusich pierdolek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245190 przez Martita
Aa..i mam ten sam problem,tez juz w koncu tak sie zamieszalam ze nie wiem w ktorym tygodniu jestem..na opisie usg czesc opisana jest ze to 14tc a niektore 13tc a na suwaczku 15!wogole lekarz powiedzial ze mam duze to dziecko jak na te dni..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245196 przez patrysiuniusia
Witajcie majowe mamusie, powie mi któraś czy widać ten wpis bo mam coś z komputerem nie tak... buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245206 przez aga2+1
patrysiuniusia widać wpisy wszystko ok:)
Vat wzrasta na ubranka z 8 na 23 niestety i na buty dziecięce też więc będzie masakra cenowa. Trzeba się nastawić na przeceny i tyle. Jeżeli chodzi o rzeczy używane dla dziecka to jak najbardziej polecam. Za małe pieniądze można kupić super ciuszki dla dzieci:) Nie polecam jedynie kupować już później bucików używanych, bo każda stopa jest inna - nowy but dopasuje się do stópki dziecka a uzywany już nie co może prowadzić do różnych problemów. Na allegro są super zestawy dla maluszków za niewielkie pieniądze więc warto poszukać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245208 przez HappyMummy
patrysiuniusia wszystko ok twoje wpisy są widoczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245213 przez martynka790
Martita dzisiaj zaczynasz 16 tydzień. A te dane z usg to pomiary maluszka i one po prostu okreslaja na jakim etapie rozwoju jest płód, nie zawsze termin z ostatniej miesiaczki pokrywa sie z terminem z usg, tak jest bardzo czesto i nie ma sie czym martwic bo kazdy maluszek rozwija sie w swoim tempie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl