BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 4 miesiąc temu #250741 przez Emme
u mnie jest tak, że jak słyszy, ze ktoś idzie to sama zamyka i ucieka. wczoraj się z niej usmiałam, bo w szafce pod zlewem mamy pudełko ze sztućcami, których nie używamy i słyszę, ze tam majstruje, podchodzę, a ona mnie zobaczyła i szybko bez słowa oddała mi widelec (siedziała na ziemi i podniosła rękę z nim do góry)- komicznie to wyglądało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250745 przez Asiersa
hahaha, to znów Tomek jak weźmie coś "nielegalnego" (doskonale wie co jest "nielegalne") to też ucieka i nie wie gdzie ma się schować :)
Najczęściej ucieka z pilotem od tv ;)
Dzisiaj np wieszałam pranie w łazience i nie wiem kiedy Tomek zabrał szczotkę do włosów. Usłyszałam tylko jak ucieka i od razu pomyślałam, że coś zabrał :P
Wołam raz, drugi, trzeci. Nic, cisza :dry:
Wołam czwarty raz i słyszę, że biegnie :P a w ręce trzyma moją szczotkę do włosów :D Podbiegł do mnie, podał mi ją mówiąc DA DA DA :D




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250746 przez ilona
cześć Wam :)

Ja nie miałam od rana światła :angry:
Przyszedł filc :woohoo: ale negatywny komentarz i tak wystawię :angry: nie ma przeproś, wiem jestem złośliwa ale ta pani od filcu moja cierpliwość przetestowała na prawdę mocno.

M. pojechał do pracy, Wiktor i ja mamy dziś wolne :) i Wiktor jest dziś taki grzeczny i kochany, że normalnie nie wierze :)
Zaliczyliśmy już dzisiaj "spacer" Wiktor biegał po podwórku a ja grabiłam ostatnie mam nadzieje liście. No i wszystko mnie już boli . :(

My nie mamy blokad na szafkę, Wiki tylko swoje ubrania wyrzuca ale za nic innego się nie tyka i tak jak Tomek tez umie zamykać i tez go duma rozpiera jak go chwalę że udało mu się zamknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250767 przez Emme
Tola ogólnie bardzo jest grzeczna, słucha mnie jak coś ją poproszę, albo zaczyna zabawki sama sprzątać, kilka dni temu Tola postanowiła również posprzątać- mamy takie pudełko-pufę i tam są rajtuzki i wchodzę, a tam nie ma ani jednych, otwieram komodę, a tam wszystkie w jednej szufladzie

poza tym podoba mi się jak Tola zaczyna wymawiać dźwięki wyrazopodobne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #250790 przez Asiersa
Tomek ma skrzynkę z klockami :) otwiera ją i po kolei wyciąga klocki, żeby po chwili je tam włożyć :P
Albo chowa klocki pod wózek :P
W swojej ciężarówce wozi misia (od Ilonki :D ) i śpiewa aaaaaaa aaaaaaa :lol:

a jakie dźwięki wyrazopodobne wymawia Tola? :)

(my już jesteśmy po zupie i za niedługo (po kupie) idziemy na spacer :) Poza tym jestem w szoku ile moje dziecko zjada :ohmy: Rano wypił 180 ml mleka (do niedawna było tylko 120ml), później miska kaszki na wodzie, w między czasie zjadł makaron z dziadkiem a teraz miskę zupy (takiej gęstej) a jest dopiero 14:20 :ohmy: Boję się co będzie do wieczora :lol: )

Ilonko, to jak przyszedł filc to będą nowe dzieła ?? :P




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #250792 przez ilona
Wiktor przez ostatnie kilka dni tez jak szalony :laugh:
Dziś rano 250 ml mleka z kaszka, później kanapka z serkiem takim do smarowania, później jogurt, w międzyczasie nie wiem ile miskoptów bo ściągnął sobie z ławy jak się kapałam, teraz duuuuzo ziemniaków z kotletem mielonym i marchewka z brzoskwinia :laugh: i wypił dwie butelki picia. :laugh:

tak Asia będą nowe dzieła :laugh:
Tylko na razie nie mam pomysłu co mam uszyć a raczej nie wiem na co się zdecydować :laugh:
jutro będę na pewno szyć nagrody na konkurs ( bo kilka zabawek z galerii już nie mieszkaa u mnie i znając moje szczęście to wybiorą wygrani te których nie mam :laugh: )

A tak swoja droga to jest mi przykro, że nie wzięłyście udziału w konkursie. macie czas do jutra. Inaczej foch! :angry: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250799 przez carolin1
Kochane a dajecie już swoim pociechom kiwi? Ja na razie nie dawałam ze względu alergię ale chyba zacznę próbować z różnymi rzeczami. Jemy już pare dni po dwie łyżeczki jogurtu naturalnego - pierwszy w życiu Lilki jogurt !

Przyszły owsianki ze streetcomu i są pyszne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250861 przez ilona
Dziewczyny odechciało mi się wszystkiego! :( :(

Siedzę i ryczę, ze tak robią mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
z ta pralka, jeszcze nie dostałam odpowiedzi po tamtej awarii czy należy mi się wymiana a ona znów nie działa!
Gadam z jakaś pinda z infolinii i ona twierdzi, że zgłosiła awarie do serwisu a serwis o niczym nie wie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #251026 przez Asiersa
Carolin, ja już dawałam kiwi :) z resztą my jakoś po roczku dużo rzeczy wprowadziliśmy :) Tomek np uwielbia Kinder Mleczną Kanapkę :D daję mu raz w tyg :)

Ilonko, bardzo Ci współczuję :( ja też bym już nie miała siły walczyć, ale nie możesz się poddać :ohmy: Przecież to jest niedorzeczne co się tam dzieje :angry:

A co do konkursu, to bardzo będziesz zła jeśli nie wezmę udziału? Nie wiem czy zdążę coś stworzyć :blush: :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #251054 przez Emme
Asiersa a to różnie, powtarza przeważnie ostatnie słowo. Lubi mówić "jedzie",końcówkę "ja" (po Tola- Toja) i takie tam :D
Caro u nas w poniedziałek było kiwi- bo tort z nimi był, ale i tak najlepsze są mandarynki :D
Ilona kłóć się i już, ja jakbym nic nie ugrała, to wysłałabym moją mamę- ona zawsze wywalczy swoje :)
i próbuję wysłać Ci mój niekonkursowy projekt, ale coś słabo się ładuje :D

Asiersa lepiej zadzwoń :)

Kupiła Toli mikołajkowy prezent- ciężarówkę, taką niedużą, ale w sam raz do ciągnięcia na sznureczku- bo chciałam jakąś zabawkę do ciągania właśnie. a pod choinkę może taki zestaw do kąpieli z FP, był w carrefourze za ok 50zł (uważajcie na ceny! sprawdzałam każdą zabawkę, która mi sie podobała i prawie każda miła inną cenę!)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #251063 przez Asiersa
Kochana Tolcia :) :kiss:
co do mandarynek to Tomek też je lubi a najbardziej zgniatać :lol:

My mamy wywrotkę z Wadera :) sprawdza się super. Tomek wozi w niej misia, albo chce do niej usiąść i być wożony :) Przywiązałam sznurek, ale Tomuś się nim nie interesuje. Woli ją pchać :)

Ja się cały czas zastanawiam co kupić Tomkowi na Mikołaja i pod choinkę :unsure:

A z tymi cenami, to dobrze wiedzieć :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Z/W - idę uśpić Tomka :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251067 przez Emme
skarbymalucha.pl/index.php?main_page=pro...nfo&products_id=1853 takie coś

taką ciężarówkę z wadera kupię chyba już na wiosnę,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251093 przez gosiakw
Na wstępie :)
ILONKO cudne dzieła tworzysz z tego filcu :) POGRATULOWAĆ ZDOLNOŚCI i Chęci przede wszystkim :)

Oj u mnie Ala póki ci to na wszystko mówi Mama , czasem tez śpiewa aaaaaa aaa i mówi słynne yyymmaa ( czyli nie ma ) ,a jak cos chce to yy yyy.... lub aa.aaaaa....

Ali chyba , no nie chyba ale na pewno wychodzi lewa dolna piatka, mamy wszystkie jedynki i dwójki, a teraz ona :( strasznie mi popłakuje i jest niespokojna :( bidulka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251104 przez Emme
ehh te zęby, później będą bolały, później zaczną wypadać.. głupiego robota ;)
Gosiu może założysz sobie suwaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251121 przez mermide
I ja się witam z wieczora.

Ilonko baaaaardzo dziękuję jak coś mi się jeszcze orzypomni to napisze na pw :kiss: :kiss: :kiss:

Emme fajne te zabawki do kompieli. Ale ja Adasiowi na razie zabawek nie kupuje bo ma ich aż nadto i nie wie czym się bawić. Chociaż widze że lubi kiążki, i takie zabawki logiczne typu włóż mniejszy kubek do większego, albo odpowiedni kształt do odpowiedniej dziury czy ułożyć kółka na takim drągu też odpowiednią wielkością.
Na Mikołaja ja chcę mu kupić taki fajny komplet zimowy (kurtka +spodnie i rękawiczki) - co prawda ma już dwa, ale wydaje mi się że to może być za mało i jeszcze jeden dokupie. A dzisiaj przyszły dla niego czapeczki zimowe.
allegro.pl/kocham-czapki-kompelt-pilotka...-47-i1941839163.html
allegro.pl/kocham-czapki-nowosc-raster-d...-49-i1963069259.html

A siostra ma kupić mu na Mikołaja szlafrok i piżamkę.

I widzę, ze Ala na tym samym poziomie z mówieniem co Adaś. Ostatnio też na wszystko mama, mama i mama.
Ale dzisiaj zaczął powtarzać nie nie nie i tak tak tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl