BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 8 miesiąc temu #28318 przez Ewa26
Dzisiaj mierzyłam brzusio rano mój ma 93 cm. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28320 przez fredeczka
Ciekawe ile będziemy miały pod koniec ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28349 przez sunaja21
witajcie mamuski - ja własnie spędziłam 5 dni w szpitalu- dostałam silnych boleści po prawej str ala na wyrostek /ktorego juz nie mam/ ze ani nie mogłam chodzic ani leżec bol straszny ... dzisiaj juz wrocilam do domku dostawałam leki i jest lepiej choc napina mi sie brzuszek od czasu do czasu ale to niby norma tymbardziej ze nie mam rozwarcia i macica jest wysoko wiec raczej nic sie złego nie dzieje!standardowo mowia ze wiezadła sie rozciagaja i powoduje takie bole teraz mam dużo odpoczywac i sie oszczedzac... maluszek czuje sie ok i już czasami tak mocno kopie ze cały brzuchol mi lata :)a naoglądałam sie tyle słodziutkich niemowlaczków że już nie moge sie doczekać naszego maluszka!pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28381 przez Ewa26
sunaja21 ciesze się że wszystko jest dobrze! Mi brzusio też się czasem napina ale nie jest to częste chociaż przyznam że na początku się wystraszyłam! Nie ma co bagatelizować objawów. Co do falowania brzusia hmm... moja Kruszynka też szaleje i to bardzo ale przyznam że sprawia mi to ogromną radość więc puki nie boli niech szaleje ile chce :laugh: Pozdrawiam Cie i Twoją Dzidzię. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28387 przez Emme
sunaja całe szczęście, że wszystko ok. teraz musisz się oszczędzać i odpoczywać na zapas :)
ja też czuję czasem jak brzuszek się napina, ale póki nie boli to się nie martwię, choć takie skurcze taż czasem mi się zdarzają.

Moja (chyba) Tola czasem tak fajnie się rozpycha i kręci, że brzuszek przybiera niesamowite kształty, ale nie ma mowy, żeby to uchwycić aparatem czy kamerą. Uwielbiam to :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28392 przez kakasia20
hej :) a moja dzidzia daje mi popalic :P od 3 dni boli mnie pod lopatka znowu i nieco nizzej ani spac ani chodzic........pfff nie umie sobie pozycji dobrac dobrej by nie bolało mnie pod lopatka:( a tak to jest ok z mirkiem mezem poszlismy do ginekologa poloznej dzis by posluchal serduszka malej malego:))) maz zachwycony :))) ja tez:) a kolejna wizyta 18.08 a potem ostatnie 3usg po 32 tygodniu ciazy:)pozdrawiam was i wasze dzidzie :) u was tez tak goraco??????ja juz nie wiem jak unikac tego slonca bo ilez mozna w domu siedziec pfff....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28395 przez frostie
kofane ciężaróweczki mam pytanie
drugi raz w krótkim czasie oblewają mnie zimne poty, robi mi się słabo po czym mam lekkie zawroty głowy, a właściwie to wszystko w tym samym czasie, jestem osłabiona, mrówki biegają po plecach i mam takie dziwne zaburzenia wzroku.... czuję się jakbym zaraz miała zemdleć.... po chwili -jak tylko zaczerpnę świeże powietrze wszystko mija.... mój biedny mąż się zestresował, bo taka sytuacja przytrafiła nam się dziś w trakcie podróży samochodem .. tragedia .
Teraz ślubny łazi za mną i sprawdza czy wszystko ok a jak tylko przez chwilę się nie odzywam [ bo dla niego jest dziwne gdy milknę .. taka ze mnie gaduła], to mówi, że mnie coś boli i już biega koło mnie ... :ohmy:
czy któraś z was ma podobne objawy ?

p.s jak tam z waszym ciśnieniem ?

Pozdrawiam Ania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28426 przez kakasia20
tez strasznie sie poce jak stoje i jest slabo mi np w kosciele... oi wychodze... ale to mozliwe ze malenstwo uciska naczynka krwionosne itp wiec dlatego sie moze tak dziac.........ja tez miewam mrowienia plecow i te tzw zacmienia tez miewam jak za duzo chodze stoje nie wazne czy w sloncu czy cieniu domu........ale narazie sie jedynie przejmuje moim krzyzem i kregoslupem bo strasznie boli mnie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28433 przez Emme
to są typowe objawy przed omdleniem. zawsze staraj się wtedy chociaż usiąść, a najlepiej połóż się z nogami w gorze. dobrym sposobem, choć trochę dziwnie wyglądającym, jest stanie z nogami na krzyż i stawanie wtedy na palcach. tak pompuje się krew do mózgu. aha, kiedy czujesz, że jest coś nie tak to nie panikuj, staraj oddychać się powoli i głęboko, bo kiedy ze strachu spłyci Ci się oddech to raczej na pewno zemdlejesz. kiedy mi się przytrafiło to w ciąży, to od tamtej pory nie wychodzę sama z domu. jak będzie się to często powtarzało to zgłoś to lekarzowi bo może to oznaczać jakiś ucisk, spadek ciśnienia lub cukru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28443 przez sunaja21
no u mnie najgorsze jest to ze sie napina i to czasem tak dziwnie "boli" jakby miało mi cos peknąc... zas juz nie wiem czy to dzidzia sie kładzie na dole i rozpycha czy ten brzuch sie napina... ahhh szkoda gadac ... strasznie sie tym denerwuje a moj gin jeszcze tydz na urlopie :(((


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28640 przez kakasia20
kobietki....... :( :( :( :( .. a mi dzis tak jak by taka nie to krew brazowa z czerwona lekko poplamila majtki ale co mnie zaskoczylo ze to tylko rano bylo lub w nocy i narazie nic nie krwawie ....... nie wiem co jest tego przyczyna......moja dzidzia strasznie kopie mocno i ciagle....az boli mnie gora brzucha....i zyly niebieskie zauwazylam na gorze ktore mnie szczypia bola.... nie wiem co jest grane....jutro mam wizyte.........ale chyba zjawie sie tam dzisiaj....pffffff............ehh...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28654 przez sunaja21
kakasia20- ja bym jechala juz dzisiaj nie ma żartow tymbardziej jak zauważylas dodatkowo wzmożone ruchy dzidzi!!!lepiej sprawdzić za wczasu!
ja od 2 dni mam ciężkie nocki tak mnie rwią biodra ze nie moge leżeć a spac to wogole bol niesamowity a wizyta dopiero w poniedzialek...
scisakm was


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28659 przez kakasia20
tak wiem zaraz sie wybieram tylko czekam na dziadka az przyjdzie i pojade autem..... mnie boli gora brzucha moze dzidzia kopie i dlatego boli i w dodatku boli mnie pod lopatka i zgina mnie na prawa strone....cala prawa strona mnie boli...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28673 przez frostie
kakasia20 uważaj na siebie i lepiej idź do lekarza jak najszybciej , ja też miałam takie plamienia ale lekarz powiedział mi ,że to dlatego , że mam bardzo nisko osadzone łożysko no i niestety muszę się oszczędzać i uważać na siebie !!..
od kiedy zaczęłam stosować się do jego zaleceń plamienie mi minęło (tfu, tfu, tfu) i mam nadzieję , że już się nie pojawi aż do szczęśliwego rozwiązania ...


p.s. wczoraj byłam na skanie mój synek , tak, tak , już wiem , że to chłopiec waży 1200 dkg i bardzo cierpliwie znosił podglądanie , bo oczywiście ten jego siuraczek tak się schowała w plątaninie pępowiny , iż już byłam pewna, że z ustalenia płci znów nici ...ale nie Pani wytrwale go gniotła i po ok 10 min. dostrzegła hmmmm jego przyrodzenie.
No i wreszcie dołączam zdjęcie mojego uśmiechniętego synka ...
Miłego dnia dziewczyny ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #28688 przez Emme
cześć Dziewczyny :)


jak Wasze samopoczucie?
mnie od kilku dni męczą nudności... już zapomniałam jak to jest :P


a, myślałyście kiedy będziecie chciały się spakować? ja bym chciała jak najszybciej mieć wszystko zapięte na ostatni guzik i nie zaprzątać niczym głowy.
i wózek kiedy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl