BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 7 miesiąc temu #30234 przez Emme
Przez parę dni nie będę wchodziła na forum...
Jestem jakaś nerwowa w ostatnim czasie, irytują mnie niektóre posty,a nie chcę być nieuprzejma :P
Trzymajcie się ciepło i dbajcie o o Wasze maluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30237 przez sunaja21
tez mam takie strzykanie ale to moj kregosłup i miednica :) a czuje sie bez zmian chwile dobrze a jak nie chwyci ten bol po lewej stronie to masakra...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30238 przez paulina2209
ja mam metr w obwodzie i na plusie 10 kilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30270 przez kakasia20
:( nadal mnie pobolewa jak do okresu......... i skurcze lapia brzuszek mam twardy..... ale mysle ze moze mi przejdzie w nocy..........choc watpie bo boli mnie znowu w kregoslupie.... wezne sobie nospe chyba....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30310 przez kakasia20
hej co tam u was slychas ????ja jakos odpoczywam mam nieco skurcze i boli mnie nadal tak jak by na okres nad pochwa .......dzis znowu w nocy nie dal mi michas pospac co sie ledwo przewrocilam na bok to zaczol kopac po plecach i bolało mnie.... a co tam u fredeczki pauliny violi i reszty?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30339 przez kakasia20
hej jak tam u was mnie nadal jakies skurcze trzymaja nieco ale miajaj....a tak to slonce swieci u mnie i jest nieco zimno bo 10 stopni...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30349 przez fredeczka
U mnie pogoda była ładna właśnie wróciłam ze spaceru wcześniej niestety mąż miał lenia a sama nie lubię spacerować :)Zauważyłam że już nie mogę dużo chodzić.Spacerowaliśmy ze 20 minut i zaczął boleć mnie brzuch jakbym nadciągnęła sobie mięśnie.Brzuszek coraz cięższy ale cieszy mnie to dobrze że skarb rośnie.
Wczoraj już myślałam że mnie coś bierze wstałam z łóżka z okropnymi zawrotami głowy ale domyślam się czxym były spowodowane (między nogi do spania włożyłam poduchę taką grubą na huśtawkę ogrodową i jeszcze ją na pół zgięłam.Dzięki temu ból krocza zmniejszył się aż do dziś ale miałam stracha jak mi się kręciło w głowie.Chyba krew dobrze sobie krążyła bez żadnych ucisków na żyły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30352 przez kakasia20
fredeczka ty to masz pomysly z ta poducha do hustawki tez chcialam sobie spac na niej ale boje sie ze sie ona zarabuje podemna...heee..moj maz od 3 dni mowi ze brzuszek mi rosnie staje sie wiekszy ...mowi do michałka a michalek go kopie:P..i tez maz zauwazyl ze opuchlam w kroczu nieco jak to powiedzial: jakos masz ten dol wiekszy..... ......

hmm tak mysle sobie kiedy sie michalek urodzi czy tak jak ja w 38 tygodniu ciazy i wazylam 2.900 i mialam 53cm nio ale michas bedzie wazyl wiecej zapewne niz jja wazylam....

pozdrawaiam was :****a jak to u was było??:wasza waga cm i tydzien ciazy w ktorym sie urodzilyscie???

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30354 przez Ewa26
Cześć Dziewczyny u nas wszystko ok byłam dzisiaj z moim Misiem na grzybkach połaziliśmy troszkę dobrze mi to zrobiło bo się porządnie dotleniłam a muszę przyznać że od paru dni mi się ciężko oddycha :dry: Co do mojej Niuni jest ok rośnie kopie mamusie i oczywiście nie daje pospać w nocy w ogóle każda noc jest trudniejsza do przespania ale na pewno macie tak samo jeszcze troszkę i nasze Maleństwa będą z nami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30355 przez alaq
hej listopadówki;)
ja dzisiaj prawie cały dzień spedziłam na dworze, w Jabłonnie k. Warszawy skąd mój mąż jest i niedaleko mojego miejsca zamieszkania - był festyn, ma śpiewać zaraz Robert Janowski i Demono, ale niestety nie posłucham i nie obejrze na żywo:/ padam na twarz normalnie, wszystko mnie boli od chodzenia, musiałam cały dzień biegać za moim szkrabem, który postanowił dzisiaj nie robić sobie drzemki w dzień i przez to jestem wykończona. Mam tylko nadzieję, że nie odbije się to na moim dzidziusiu w brzusiu i szyjce:/
Dodam, że na tym festynie mąż nalewa piwo, nie miał mnie nawet kto odciążyć, teściowa w pracy, teść gotował cały dzień grzyby a chrzestna - siostra męża wolała się miziać z chłopakiem niż mi troszkę pomóc, ehhh szkoda gadać, ale cóż nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Dobrze, że znajomi nas odwiedzili to chociaż oni mi troszkę pomogli, choć na chwilkę...pozdrawiam Was gorąco:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30368 przez kakasia20
mnie na sama mysl o lesie ciarki biora bo mam panike na kleszcze te male pajaczki takie co wie do czlowieka przyczepiaja i krew pija brrr :huh: :huh: :huh: :angry: ...a tak to dzis mialam noc nie przespana znowu biegunka... ciagle siku szlam ,michas kopal sie obracal,wypinal sie ...od rana boli mnie dol pachwina opuchla mi...chyba musze mniej chodzic i wiecej lezec juz....(ale tak sie nie da)...dzis spalam 3 h i w dodatku takie pierdoly mi sie snily ze szok ...ze zamach byl jakimis statkami na nasza kopalnie i hałde w rydułtowach ....ze kolezanka sie wlamala do mojego domu i chciala mnie zadzgac nozyczkami brrr zgroza az wstalam i patrze w okno i szaro mgla i myslałam czy sen to realnia ....masakra wam tez sie takie glupoty snuja jak spicie? :unsure:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30369 przez fredeczka
Dziewczyny jak się maluchy urodzą to dopiero będziemy zmęczone i niewyspane.Coś mnie niestety bierze:( mam katar i boli mnie gardło.To dopiero początki więc muszę pokonać choróbsko jak najszybciej.Nawet nie chce mi się z łóżka wyłazić mimo iż słonko pięknie świeci.Mam tylko nadzieję że dziecku nic nie będzie przez moje przeziębienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30370 przez kakasia20
fredeczka to zdrowka zycze ci duzo i siooo z choroba:))) :) :) :)

wiem ze teraz to bedzie nam ciezej .. ja sie zastanawiam czy nie pakowac torby do szpitala ..........bo na ostatni moment to nie dam rady..........zrobie sobie liste....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30373 przez fredeczka
Dzięki kakasia20 mam nadzieję że szybko wydobrzeje:)

Skoro o listach mowa to ja wkleję listę z pewnej gazety rzeczy potrzebnych dla dziecka.Może nie macie jeszcze wszystkiego a podobno z tą listą można uniknąć kupowania niepotrzebnych rzeczy.Może doświadczone mamy wypowiedzą się czy wszystko i w takich ilościach jest potrzebne?


UBRANKA
-śpioszki4-7szt
-body z kr.rękawem 7-10szt
-body z dł.rękawem 7-10szt
-kaftaniki 3-6szt
-pajacyki 5szt
-sweterki,polar 1-3szt
-czapeczki (2 cieńsze i 1 grubsza)najlepiej ze ściągaczem,wiazana.
-skarpetki 5 par
-cienkie rękawiczki 2 pary (chyba niedrapki)
-śpiwór z kapturem na chłodne miesiące

HIGIENA
-mydełko dla niemowląt (najlepiej z dozownikiem)
-krem przeciw odparzeniom
-oliwka
-chusteczki pielęgnacyjne
-paczka pieluch new born
-szczoteczka do włosów
-gumowa gruszka lub aspirator do noska
-małe nożyczki z okrągłymi końcówkami
-patyczki higieniczne
-wyjałowione gaziki oraz waciki
-pieluchy tetrowe 10szt
-ręczniki kąpielowe 2szt
-termometr do mierzenia temperatury wody
-wanienka
-przewijak
-proszek do prania niemowlęcych ubranek
-spirytus do przemywania pępka
-sól fizjologiczna

SEN
-łóżeczko
-materacyk
-ceratka pod prześcieradło
-pościel 2 komplety
-kołderka
-cienki kocyk 2szt
-gruby kocyk
-rożek 2 szt

SPACER
-wózek
-śpiwór do wózka
-torba na akcesoria małego podróżnika
-osłona przeciwdeszczowa
-fotelik do przewożenia malucha autem

ŻYWIENIE

Do karmienia piersią
-wkładki ochronne do biustonosza
-laktator
Do karmienia butelką
-butelka 125ml 3szt
-butelka 250ml 3szt
-smoczki pasujące do butelek
-szczoteczka do mycia
-podgrzewacz do butelek
-termoopakowanie do butelek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30376 przez Madzia89862
nie powiem bo dobra lista.taka nie przesadzona.ale ja mialam wiecej pieluch tetrowych,oliwka nie potrzebna bo ona zamiast w skore wchlania sie w ubranie i lepiej stosowac balsam moim zdaniem i ubranek mialam ogolnie nieco wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl