BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 tygodni temu #112617 przez Groszek
Jesteśmy w domku u mamci :) Zdania nie zmieniam i tu zostaję... Dobrze mi tu :):):) Poza tym to wszystko ok. Michaś rośnie jak na drożdżach... jutro ma przyjechać teściowa, nie chce się z nią widzieć dlatego wychodzę a Miś zostaje z babcią :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112624 przez Asiersa
ojjj Groszku :( tak źle z teściową?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112631 przez paulina2209
tak sobie myślę Groszku że to chyba najlepsze wyjście jak wyjdziesz. po co masz znów usłyszeć np o skarpetkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112647 przez SISUNIA88
No właśnie Groszku nr tel :) my się wymieniałyśmy na priv..bo jak nam znowy zaginiesz to nie będziemy się martwić :lol: a byłaś z Misiem u lekarza??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112671 przez ilona
Groszek fajnie, że jesteś już :)

Misiek rewelka! :laugh:
A ja mam dziś wolne :) do pracy nie idę, a Wiktor z tatą na wycieczkę pojechali wiec pełen luz (poza domem do ogarnięcia) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112709 przez Emme
przyszedł mi przed chwilką strój. troszkę biust spłaszcza, ale ogólnie jest ok. oczywiście nie wyglądam w nim jak ta pani na zdjęciu, ale może być hiih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112769 przez SISUNIA88
Emme laska z Ciebie więc na pewno dobrze wyglądasz... ja też będę kupować sobie strój... narazie wymieniam biustonosze bo rozmiar biustu przed ciążą miałam 75 D a teraz 70 C więc muszę wymienić to i owo :) i postawiłam na dobre firmowe staniki...lepiej mieć mniej a takie które dobrze będą podtrzymywać biust...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #112771 przez paulina2209
mi to ciężko kupić teraz strój bo na razie karmię więc mam dużo większy biust

idę na spacer póki deszcz nie pada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112781 przez Emme
no ja też muszę wymienić na jakieś porządne, ale to niezły wydatek. poza tym bardzo lubię bieliznę ESOTIC'a, tam często maja dużżeeee promocje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112791 przez mariosponge
moje piersi po karmieniu są takie małe i obwisłe, że się boje co będzie jak przestane karmić. pewnie taka skóra wisząca zostanie z dwiema brodawkami. masakra.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112912 przez asia26
dziewczyny czesc :) wczoraj ogladalam sniadanie do lozka pl komedia romantyczna ale w sumie spoko :) i przedjde do meritum mojego wpisu GROSZKU wypiac mi sie tu i czekac na lanie!!!! jak moglas nas tak zostawic!!!! bez glosu od siebie!!!! ojojoj telefon na priv i to juz!!! a tak na powazne super ze jestescie :) bylas moze z malym u lekarza? Emme Oliwka tez zaczela jesc jak wsciekla :) zobacze efekty za tydzien mam nadzieje ze bedzie dobrze choc zdaje sobie sorawe ze w 3 tyg nie nadgoni calej swej masy jaka powinna miec :) bylam dzis prawie caly dzien u siostry urzadzialm Oliwi wyprawe autobusem i powiem Wam ze moje miasteczko od strony firmy komunikacyjnej wogole nie jest przychylne matce z malynm dzieckiem kierowca na poczatek nakrzyczal na mnie ze czemu nie weszlam z wozkiem przodem a ja pytam ze niby jak ze bym sie nie zmiescial a on dla chcacego nic trudnego :angry: ale od strony ludzi super zyczliwi sami garna sie do pomocy przy wnoszeniu i wynoszeniu wozka wiec takie wypady bede sobie czesciej urzadac nastepny juz w przyszlym tyg :) i o wiele mi lepeij jak porozmawialam z moja siostra o mamie tak jakos lekko sie czuje ale nie lepiej ale to i tak juz duzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112995 przez paulina2209
mariosponge napisał:

moje piersi po karmieniu są takie małe i obwisłe, że się boje co będzie jak przestane karmić. pewnie taka skóra wisząca zostanie z dwiema brodawkami. masakra.


też tak mam i o to samo się obawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #113044 przez Emme
Czemu ja nie wiem o co chodzi z Misiowym lekarzem?

Asiu ja też mam wątpliwości co do tego, czy moje miasto jest przyjazne mamom :P
niektórzy kierowcy autobusów specjalnie chyba stają tak daleko, żeby mama nie mogła podjechać wózkiem (mino, że autobus przystosowany), toalety przeważnie nie mają przewijaków, a w sklepach są tak poustawiane regały, że z wózkiem się nie wjedzie...

a co do piersi to jest gorzej, ale już powoli wyglądają lepiej (albo to złudzenie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #113075 przez Asiersa
Hej laseczki :)
Ja przed ciążą miałam 75 D :) Teraz też tak mam :) no i również zauważyłam, że piersi są bardziej sflaczałe :(

Kupiłam dzisiaj Tomkowi Pampersy Dady z Biedronki :) Są rewelacyjne! Wyglądają identycznie jak z firmy Pampers :) Zobaczymy jak będzie po całej nocy, czy spiszą się jak te, które Tomek miał dotychczas :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #113115 przez alutka1011
Ja może nie mam tak sflaczałe ale jedna się różni od drugiej nie wiadomo na która pierś kupować stanik :laugh:
Asiersa ja też się przerzuciłam na Dady ale na noc zakładam pampersa bo dady mi 12 h nie wytrzymują :dry: Ale potwierdzam są rewelacyjne tylko mniej chłonne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl