BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 9 miesiąc temu #28568 przez Madzia89862
margot gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28570 przez Renia2108
Margot ogromne gratulacje! Koniecznie wstaw zdjecia Kaji :D
Gosia a ty badz dzielna , jak juz cos sie zaczyna to niedlugo bedziesz miala dzidzie przy sobie:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28572 przez Gosia
Mam taką nadzieję. Serio już nie mogę się doczekać zresztą wiem że wy czujecie to samo. Nic tylko cierpliwości nam trzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28577 przez _aga86_
Margot serdeczne gratulacje- czekamy na zdjecia:) A za Was dziewczyny trzymamy kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28578 przez MoNiaaa
Margot gratulacje!!!!!! szybko chyba u ciebie poszlo :) twoja coreczka bardzo podobna do mojej jak sie urodzila :)

a moja JUlka rosnie w oczach :silly: urosla juz troszke i caly czas sie zmienia. na szczescie dalej jest grzeczniutka i dzis w nocy nawet ladnie spala tylko na jedzonko sie budzila az bylam pod wrazeniem :silly:

niestety zostalysmy juz bez tatusia bo musial do pracy wyjechac :( jakos tak smutno bez niego. a niedlugo mamy zamiar sie wyprowadzic to juz wogole bede sama w domku z moja kruszynka.

dziewczyny a jak wasi faceci zajmuja sie dzieciaczkami??nie maja problemu z noszeniem przebieraniem itp??moj boi sie troszke nosic mala na rekach mowi ze boi sie ze cos jej zrobi bo ona taka malutka mam nadzieje ze jak podrosnie troszke to mu minie :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28579 przez MoNiaaa
a to moja Julcia :):):):)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28585 przez monami
Margot - Gratulacje :) Tryskasz radością, SUPER!

Renia - a my trwamy....heh...ciekawe, jak długo jeszcze....?..?..?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28609 przez martela89
Hej dziewczyny :)
Mój mężuś nosi malutką bez problemu i przebiera też :)


Jak tam u was z nocami? Ile razy wasze dzieciątka budzą się na jedzonko?

Moja w dzień śpi ślicznie,a w nocy budzi się tak 4 razy, też zależy od nocy ale akurat dzisiaj tak było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28681 przez iwkaa
moja Maja w nocy wstaje 2 razy ok 1-2 i 5-6 ale tez mamy problem z zasypianiem roznie z tym jest tylko w dzien spi ladnie bo na polku caly dzien praktycznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #28705 przez paulinkaaa2202
A moja malutka potrafi przespać w nocy po 5 godzin aż ja się wcześniej budzę i czekam aż mała wstanie żeby ją nakarmić :) w dzień jest różnie śpi po 2-3 godziny :)
Nie mogę narzekać czasem pomarudzi ale wtedy ma po prostu gorszy dzien jak każdy z nas

Mój tez bez problemu nosi małą, przewija, ubiera, ostatnio uciekł jak kupę zrobiła ale zdarzyło się to 2 razy tak to przebiera nawet kupkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28706 przez MoNiaaa
moja mala w dzien tez spi ladnie czasem nawet jedzenie przesypia.a nawet jak tlyko zje to od razu zasypia , dzis tylko strasznie marudna jest ciagle placze :( nie wiem czy teskni za tatusiem czy co???

a w nocy to wstaje ok 1 i 4 w nocy czasem zasypia od razu a czasem troszke z tym gorzej

a moj maz przebiera mala nawet kupke ale z noszeniem troszke gorzej i ubieraniem bo sie boi ze jej cos zrobi.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28707 przez monami
Dziewczyny..nawet nie zdajecie sobie sprawę z tego, jak Wam zazdroszczę tego, ze macie porody za sobą.

Ja właśnie jestem po KTG.
Cisza...nic się nie dzieje...i jeśli do soboty sytuacja nie ulegnie zmianie, prawdopodobnie czeka mnie test oksytocynowy już na oddziale...no i pewnie się zacznie, ale zobaczymy, co powie doktorro w sobotę. Właśnie wtedy jest mój termin porodu i tym samym wizyta u ginka.

A może...może jednak Zuzia zechce wyjść do weekendu..ma w sumie jeszcze troszkę czasu.

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28709 przez basik_twins
Nawet nie wiecie jak macie fajnie
Moje jedza regularnie co 3h po 2,5 zaczynaja juz chrzakac itp juz zaczynaja tez nie spac leza rozgladaja sie machaja lapkami sluchaja jak sie do nich mowi mierzylam je sama ostatnio tak byle jak ale zeby bylo wyszlo 48cm wyrosly juz z wszystkich mini ciuszków :)
wczoraj przy kapieli wazylam Oliwia 3480 Maja 3380
Placza tez czasem i trzeba wziasc na raczki potulic z pol godzinki minimum 10 min bo juz im milosci trzeba widza lepiej pewnie i dlatego potrzebuja bliskosci mamusi
dzis Majka caly dzien przeplakala gazy ja mecza i tulic ciagle sie chce ma czasem takie dni ze prawie caly spedza u mamusi na klacie
nie wiem jakby to bylo gdybym nie miala pomocy chyba bym czasu zjesc nawet nie miala ani za przeproszeniem w kiblu normalnie posiedziec a kompanie by bylo w spedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28713 przez iwkaa
hej dziewczyny renia do mnie napisala smsa ze byla wlasnie u lekarza bo bardzo boli ja brzuch ale niestety nic sie nie dzieje takze moze juz dzisisj w nocy kolejna sierpnioweczka sie nam rozpakuje;-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28718 przez Madzia89862
oj basiu..jak juz pisalam wierzew ciebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl