BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 8 miesiąc temu #29275 przez MoNiaaa
Monami 3maj sie dzielnie teraz wszystkie bedziemy odliczac z toba i czekac na ten wielki dzien :):)

basik to widze ze w niezlym transie jestes juz :silly: ale fajnie ze jakos dajesz sobie rade i masz pomoc mamy :)

szkoda ze fotek dalej nie mozna wstawiac bo jestem ciekawa jak wygladaja wasze malenstwa.

ja praktycznie z dnia na dzien widze ja Julka rosnie i sie zmienia.jak sobie przypomne jaka mi ja przywiezli w szpitalu a teraz to jak inne dziecko :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29279 przez Gosiaczek31
Gratulacje dla wszystkich mam! Odkąd Jakubek jest na świecie kompletnie nie mam czasu na nic. Zwłaszcza, że maluszka nie można nazwać śpiochem :laugh: Na razie uczymy się siebie nawzajem. Powoli nadrabiam zaległości w spaniu. Monami trzymaj się. Życzę Ci szybkiego i łatwego porodu :cheer: Już niedługo Twoje szczęście będzie przy Tobie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29280 przez Gosiaczek31
próba wstawienia fotki mojego Jakubka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29281 przez monami
:) Dziękuję dziewczyny, czekam na ten sądny dzień z utęsknieniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29282 przez monami
monami napisał:

co do fotek - od jakiegoś czasu nie da się wstawić fotek na forum. jeśli chcesz pokazać Kaję - wygeneruj linka i wklej link do zdjęcia.

Linka możesz wygenerować tu : www.imageshack.us


Pozdrawiam.



tak jak wyżej napisałam - może spróbujcie wstawić link do zdjęć....z grafikami się raczej nie uda - jakaś awaria...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29296 przez Gosia
Monia żebyś wiedziała, że tak jest. Moja malutka ma dziś tydzień i już jest inna. Zmieniają się dzieciaczki a rosną w oczach. Właśnie wspominałam z mężem, że tydzień temu o tej porze jechaliśmy naporodówkę :laugh: No jak ten czas leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29303 przez basik_twins
No teraz jestem kompletnie sama ale daje rade powiem wam ze nie jest tak zle mam wrazenie ze male mi pomagaja albo ja robie sie juz glucha na plakanie

wczoraj Oliwia odrazu zasnela po kapieli takze nie sluchalam jej placzu kapiac Majke a dzis tylko z poczatku plakala zaaplikowalam jej smoka ktorego w koncu przyjela tuz przed wsadzeniem jej siory do wanny takze jakos tak bez stresowo poszlo tylko musze sie przyznac ze czasem strasznie sie denerwuje ale chwilke i pozniej przechodzi zaraz po uswiadomieniu sobie ze dziecko nie zrozumie jak sie mu mowi "kochanie badz cierpliwa Twoja siostra jest rownie ważna"

idza juz bo wzrok im sie skupia wiec rozmazane zarysy mamy poznaje :lol: i ciagle chca sie tulic placza jecza i sie wija na raczki i cisza
najpierw jedna dwa razy pozniej druga raz pomiedzy posilkami i 3/4 dnia zlecialo a reszta na wypiciu kawy i zjedzeniu czegos

ale i tak jest fajnie

nie wiem co bym miala robic gdybym ich nie miala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29305 przez _aga86_
basik pewnie byloby Ci nudno- jak kazdej z nas:D Tylko Ty pewnie z jednym juz bys sie nudzila:D Super, ze dobrze sobie radzisz:) Trzymaj sie cieplutko i ucaluj swoje ksiezniczki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29307 przez Madzia89862
zuch dziewczyna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29325 przez martela89
basik ja mam jedną i mam czasami nerwy jak muszę w nocy do niej kilka razy wstać bo ma kaprysy i nie chce spać,ale też mi zaraz przechodzi bo to przecież moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29327 przez MoNiaaa
tez tak czasem mam zwlaszcza w nocy ale jak zaraz sie usmiechnie to zaraz mi przechopdzi i zla jestem na siebie jak moge sie denerwowac na to malenstwo :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29330 przez martela89
No właśnie ten uśmiech :)

Moja niunia to główkę już podnosi,przewraca się na boki i ostatnio przewróciła się z brzuszka na plecki. Codziennie widzę jak bardzo się zmienia,nie mogę uwierzyć,że to już 17 dni minęło odkąd się urodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29333 przez MoNiaaa
moja jzulcia tez glowke podnosi i jak lezy na brzuszku to przekreca sobie na zmiane na jedna i na drugs strone :) zreszta ona bardzo lubi na brzuszku lezec wogole takie male dzieci moga juz tak spac na brzuszku??bo ja zasem sie zastanawiam czy dobrze ze ona tak spi na brzuszku???

a usmiech ma zabujczy tak slodziutko sie usmiecha ze az czlowieka chwyta za serce :):)
moja mala juz wyrosla z tych malutkich ciuszkow (tzn mialam takie 42/46)teraz zaczela 56 nosic i w koncu nie zwisa to z niej :P jutro Julka skonczy 3 tyg. jakos nie moge w to uwierzyc ze to juz tyle czasu.jeszcze niedawno w brzuszku byla i trudno bylo sobie wyobrazic jak wyglada ten maluch w brzuchu a tu juz z mamusia jest moja pieknosc :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29363 przez _aga86_
Monia lepiej na noc nie kladz malej na brzuszku- podobno nie jest to bezpieczne, gdyz dziecko moze sie udusic. W dzien jak masz ja na oku to bez problemu mozesz ja tak klasc. A co do nerwow to zgadzam sie z Wami. Czasami tez zloszcze sie na moj CUD - zwlaszcza jak jestem zmeczona, ale jak Ona na mnie spojrzy to mam straszne wyrzuty sumienia, ze sie zezloscilam- na ale taki los mam:D Dodam, ze moja Julcia juz wyczuwa moja zlosc i wtedy mowi ma-ma- ma-ma:D I ja wymiekam;)


Ps. Cos mi sie wydaje, ze przyszedl czas na Monami:) Nie ma Jej- o czyms to swiadczy:D TRZYMAMY KCIUKI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29367 przez monami
Jestem, jestem :) i cały czas w dwupaku :) Miło jest czytać, że tak we mnie wierzycie - kochane jesteście. Ja już nieco spokojniej do sprawy podchodzę..nie mam wyjścia. Zuzia rządzi hehe :)

Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl