BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 8 miesiąc temu #29693 przez wiola
Monami,no nareszcie cieszymy się razem z tobą,mamy nadzieję że urodzisz Zuzię juz w poniedzialek trzymamy kciuki,powodzenia,ból przezwyciężysz ,mysl że lada chwila będziesz z Zuzią doda ci wytrwałosci,życzymy ci tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29696 przez Renia2108
Monami kochana nic sie nie martw :) Zuzia bedzie juz w poniedziałek z Tobą :) Tylko sie cieszyc :)

alutka mi Natalka nie placze ale marudzi np po jedzeniu od razu przysypia a zaraz patrze oczka otwiera i buzke, a cyca wypycha a zaraz znowu lapie, i badz tu madry o co jej chodzi :P Tez ja ciasno tule do siebie to przewaznie usypia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29705 przez Groszek
Ja na porodówkę szłam 3 razy, 2 razy wychodziłam a dopiero za 3 razem Nas wywieźli :lol:
Na mnie oksytocyna nie zadziałała i tylko się z Misiem męczyliśmy po kroplówce...
Monami mam nadzieję że Tobie pójdzie gładko :)

Misiak figę zaciśniętą nadal trzyma :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29706 przez _aga86_
My rowniez trzymamy kciuki za Was monami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29707 przez Gosiaczek31
Dziewczyny mój Kubuś z grzecznego aniołka przemienił się w płaczącego terrorystę. Do południa domagał się noszenia na rękach a teraz płacze bez powodu. Podejrzewam, że to napad kolki. Przez cały dzień spał może z 3 godziny. W nocy budzi się co godzina na jedzenie i wcale potem nie chce spać. Jestem już wykończona. Nic nie mogę zrobić. Nie chcę go przyzwyczajać do noszenia na rękach więc muszę wysłuchiwać wrzasków. Sąsiedzi pewnie myślą, że katuję dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29712 przez alaq
Gosiaczek nic się nie martw sąsiadami, też pewnie mają dzieci tylko duże i pamiętają jak to było:) I rzeczywiście Twój maluch może mieć kolki skoro tak reaguje i w nocy tak często się budzi, albo może jakieś przeziębienie załapał, teraz pogoda jest taka sprzyjająca zarazkom.
A pręży Ci się i wygina? Jak tak to na 100% kolka. Spróbuj mu pomasować brzusio tylko tak nisko tam gdzie jelitka są i odwrotnie do wskazówek zegara. I przytulaj:)Życzę powodzenia i wiem, że dasz sobie radę. Pozdrawiam ciepło:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29714 przez Gosiaczek31
No właśnie pręży się. Jak ma napad to w ogóle nie mogę go uspokoić. Jak mu daję cyca do łapie łapczywie, że aż boli i ssie jakby nie jadł od tygodnia a po chwili wypluwa i wrzask. Później wymiotuje to co zjadł i od nowa domaga się cyca. I tak w kółko. Próbowałam masowania brzuszka, ciepłych okładów, kładłam go na swoim brzuszku, piję herbatkę na trawienie z Hippa i nic nie pomaga. Kupkę robi kilka razy dziennie ale na początku była częściej, przy każdym karmieniu. Mam kropelki na kolkę ale można je podawać po ukończeniu 3 tygodni a Kubuś jutro kończy dopiero dwa tygodnie. Tak bardzo chciałabym mu pomóc ale jestem bezradna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29715 przez alaq
a jakie masz te kropelki? Może spróbuj dać ze 3 kropelki na początek, nic mu się nie stanie od małej dawki a na pewno pomoże. A co do herbatki to po prostu kup sobie koper włoski w aptece i pij kilka razy dziennie ten napar, małemu też możesz dać troszkę tego naparu tylko żeby nie był za mocny. A pamiętasz co zjadłaś takiego, że ma aż taką reakcję zwrotną?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29726 przez paulinkaaa2202
ja mam Gosiaczku podobnie ale wydaję mi się że to przez to że tydzień temu miałam biegunkę i piłam w proszku taki napój smecta dla dzieci może to małej zaszkodziło bo nic takiego nie jem sama nie wiem :(

najgorsze że nie wiemy o co chodzi a malenstwa się męczą to jest okropne :ohmy:

Dziewczyny a wy jeszcze krwawicie jak te sprawy?

Mi szwy znaczy te końcówki odpadły ale cały czas mam takie plamienie brązowe to dobija ileż może lecieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29729 przez Madzia89862
paulinka mi do miesiaca lecialo ale jak juz masz brazowe tzn ze juz koncowka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29737 przez MoNiaaa
ja tez dalej mam to krwawienie mialam juz brazowe a teraz znowu czerwone raz mam bardziej a raz mniej juz tez mam tego dosc! a naciecie juz wogole mnie noe boli naraszcie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29746 przez Renia2108
Ja tez krwawie jeszcze, juz na brazowo, ogolnie chyba szybko mi sie goi, juz siadac umiem bez problemu. Troszke boli ale nie ma zle ;) Ja smaruje ktocze po kazdym umyciu Tantum Rosa mysle ze to pomaga, tak klade na chwile na to krocze na waciku. Jeszcze tylko ten brzuszek troche zrzucic i jak nowo narodzona :D Juz wogole chyba jestem szczuplejsza niz wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29749 przez Gosiaczek31
Ja też jeszcze krwawię. Raz więcej raz mniej. Położna powiedziała mi, że przy karmieniu leci więcej. Siadam na szczęście bez problemu, chociaż jeszcze nie wszystkie szwy mi się rozpuściły. Dziewczyny a wiecie jak często przychodzi położna środowiskowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29757 przez martela89
Hej dziewczyny my już po chrzcinach :)
Malutka była spokojna,a jak ksiądz polewał jej główkę to się uśmiechała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29767 przez Renia2108
U mnie położna była dzien pozniej jak wyszlam ze szpitala czyli byla w srode, a teraz przyjdzie we wtorek. Ale chyba czesciej chodzi tylko teraz urlop miała. wogole ta babka chodzila jeszcze do mnie jak ja bylam malutka ;) fajna kobita :D

My chciny chcemy zrobic za dwa tyg a niewiemy czy ksiadz sie zgodzi bo u nas sa chrzty chyba w ostatnia sobote :/ Ale wlasnie chrzesna z Holandii wtedy bedzie w Polsce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl