BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 3 miesiąc temu #65591 przez asia26
ja czekalam na 1 mama jak na dedszcz na pustyni :laugh: mowila wszystko tylko nie to ale jak juz uslyszlaam to oszlalam :kiss: lekarz tez mowil ze ona to taka mala gadula zreszta kazdy tak mowi bo moze ruchowo to oliwka slabo rozwinieta ale pod wzgledem mowy to starsze dzieci oga jej zazdroscic bo caly czas cos sobie opowiada pod noskiem :) ale ma to po mnie mi tez buzia sie nie zamyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65593 przez martela89
Tak jak moja Vanessa po mnie :)

Cały czas dyskutuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65597 przez asia26
ale to jest takie slodkie :) ja tam wole zeby szybciej mowila niz chodzila :) komunikacja dla mnie jest wazniejsza niz ruch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65600 przez Gosiaczek31
Asieńko a jak mama? Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze. Troszkę wiem co przeżywasz bo 10 lat temu mój tato był w krytycznym stanie (tętniak mózgu). Wygrał tę walkę czego i Twojej mamie życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65605 przez asia26
Gosiu dziekuje za pamiec :) mama dzis skonczyla kolejny cykl chemii jeszcze jeden i badania szczegolowe, nie nawidze tego czekania... lekarz co cykl robi jej okreslenie poziomu markerow nowotworowych i mowi ze w koncu jakis przelom ich poziom spadl o 30% wiec chyba lepeiej choc nie chce sie zbyt cieszyc do czasu tych szczegolowych badan bo lepeiej byc nastawionym na gorsze i milo sie rozczarowac niz stwarzac sobie nadzieje a tu wiesz co... niestety trudno uwierzyc ze jest lepiej bo wyglada coraz gorzej i od paru dni ma problem z myciem sie chodzeniem i wogole a mi tez ciezko to robic bo ciezko patrzec jak ktos bliski tak chory jest ale daje rady dla niej zrobie wszystko by tylko bylo lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65612 przez Gosiaczek31
Na pewno będzie dobrze, trzeba w to wierzyć. Buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65621 przez asia26
dziekuje i dla Was tez :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65638 przez wola82
No to Vanesska gratulacje pierwszego zabka i mama-brawo!
U nas byla taka sytuacja kilka dni temu, ze maz przyszedl spracy pochylil sie nad Lukaszkiem on TATA powiedzial i od tamtej pory powtarza czesto i tez mi sie wydawalo ze to przypadek ale dosc czesto to powtarza, :laugh: To ja z nim calymi dniami siedze i tez powtarzam mama, a tu takie cos :silly:
A co do jego gaworzenia to tez mala gadula z niego i to czasami takie slowa wychodza ze pasc mozna ze smiechu. :laugh:
No i zaczal sie przekrecac z pleckow na brzuszek i na odwrot, juz coraz wiecej te dzieciaki potrafia :lol:

Renia Twoja Natalka bardzo psotny wzrok ma na tym drugim zdjeciu- super :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65642 przez asia26
"mowi tata bo chce brata" tak mi wszyscy mowili :) moja jak jej mowilam powiedz mama a ona na to tata :) smiechu bylo co nie miara a teraz juz i to i to i nawet baba i dada i nana i gigi i gaga :) czekam na pierwsze swaidome slowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65727 przez Renia2108
U nas Dawid powtarza malej tata, mama a ta sie chichra jak glupia heh.
I uwielbia jak ja ja na rekach trzymam a maz udaje ze nas goni i wkoncu ja lapie, ale smiechu wtedy. Albo robi jej a kuku zza koldry ze go nie widzi. Raz bil sie chusteczkami po glowie to myslalam ze ta mala peknie nam ze smiechu tak sie smiala :D
Ja takich slow nie slyszalam... raz mi sie chyba wydawalo ze mama powiedziala ale raczej nie ;)

Asiu oby Twoja mama wygrała ta walke, trzymam mocno kciuki. Napewno bedzie dobrze :) To okropna choroba ale mozna z nia wygrac! Mowia ze jak nagla poprawa jest w tak ciezkich chorobach to tak jakby na ostatnie pozegnania.. Wiec lepiej zeby sie stopniowo poprawialo :)
Znajomy tak mial... tez walczyl kilka lat (mial chyba 17 jak wykryli u niego) wygrał 1 raz, za kilka lat wrocilo no i niesety... Nie chce tu Cie smucic. Twoja mama wygra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65745 przez Groszek
Hej dziewczyny
Martela no tak CI zazdroszczę tego "mama" że szok... :lol: Muszę się pochwalić Misiak przespał całą noc :) a my z mężem chorzy... :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65748 przez raczek10
Cześc dziewczyny :)

Martella gratulujemy pierwszego MAMA :laugh: Vaneska wola pewnie siostrę ;) u nas Zuzia wołała tata tez jak miała gdzieś 6 ,czy 5 miesięcy no i Jasia zawołała :lol:

Groszku bardzo ci współczuje ,że jesteście chorzy ale może to choróbsko minie . A ja z moim EM. to aż 8 lat się docierałam , aż dorósł do bycia ojcem na pełen etat :laugh:

A w tym roku mamy 15 rocznice ślubu i jest całkiem nieźle . Rozumiemy się beż słów :laugh:
Wiadomo czasem są kłótnie ,ale to też potrzebne ,do normalnego związku. Ja lubię się kłócić ,a jeszcze lepiej godzić :blink: więc trzymamy łapki ,żeby wam się udało :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65759 przez Renia2108
Raczku ja to w ciagu tych 8 lat bym sie dawno chyba rozwiodła :P Przynajmniej jesli bylby taki jak wczesniej.. ale na szczescie coraz lepiej, a jak wyjedzie o ile wyjdzie to mysle ze bedzie jeszcze lepiej ;) Doceni to co ma:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65761 przez Groszek
Reniu fakt :) na odległość był taki słodki a teraz wrrrr no ale i tak Go kocham :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65764 przez Renia2108
Dlatego chce zeby wyjechał :D Ojjj jak ja bym sobie odpoczeła wtedy :D Nikt by mi tylka nie trul, nie marudził, wyszlabym sobie wieczorem i nie sluchała zadnego stekania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl