BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 2 miesiąc temu #66283 przez MoNiaaa
alutka moja Julka tak na glowie staje :P nogam,i twardo przebiera a ze nie wie co z rekami zrobic to nie mal staje na glowie :)

dobrze wiem co czulas bo mi Julka spadla z lozka boze nigdy nie bylam taka przestraszona!!!!! normalnie w takim szoku bylam ze nie pamietam wogole kilku minut co sie dzialo i tak jakby nic wokol nie slyszala... na szczescie nic sie nie stalo guza tylko nabila i troszke poplakala ale juz jej nigdy nie ozstawiam na lozku odkladam ja do lozeczka albo do krzeselka jak musze wyjsc .

martela ale ci zazdroszcze !!!! Julka duzo po swojemu mowi buzia sie jej nie zamyka a najwiecej ma do powiedzeni jak ma cos w buzi :silly:

ja tez mam zdjecia zaraz po wyciagnieciu z brzuszka :):) dla tych zdjec tak chcialam zeby moj maz byl ze mna :side: ale chyba tak mu sie rece trzesly ze wyszly malo wyrazne ale pamiatka jest :)

ja jak poszlam pod prysznic po porodzie to zemdlalam dobrze ze poszlam z mezem ale sie przestraszyl obcknelam sie jak wolal pielegniarke ale nawet go nikt nie uslyszal :angry: i wyrwalam jakas rure jak mnie wyciagal spod prysznica :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66284 przez wiola
witam.AGA <dzieki za pamięc,u mnie zmieniło sę to że odeszłam od partnera,obecnie jestem sama z dziecmi,i jakos próbuję dać sobie radę, :) ,MADZIU,nie mama nie ma rodzinnego na Paulinkę ponieważ nie może bo jest to rodzina zastępcza,ale ma ine pieniazki na jeej naukę,ubrania,korepetycje,pozdrawiam,szkoda że teraz żadna z dziewczyn nie odezwie się ,mimo że udokumentowałam dochody,i nie kłamałam,jednak jest to przykre i bardzo mnie to boli.ze tak zostałam potraktowana,choc teraz widzicie że to była prawda..............,pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66288 przez _aga86_
Mi tez Julcia spadala z lozka (naszczescie nie jest wysokie). Stalo sie to w Wielkanoc i moje urodziny jednoczesnie... MAsakra trzeslam sie i plakalam. Polozylam Ja na srodku lozka mam naprawde duuuze lozko. Nie mialam pojecia, ze Ona potrafi zrobic tyle obrotow. Nigdy jej nie zostawialam samej na lozku, ale tym razem poszlam wyrzucic pampersa, w miedzy czasie kolezanka zapukala do drzwi i ja wpuscilam, a jak wrocilam juz lezala na ziemi - o matko do dzisiaj pamietam ten obraz... Od tamtego czasu zawsze wyprzedzalam mysla to co moze zrobic. Tak jak w innym watku pisalam lozeczko obnizylam na maxa jak Julka jeszcze dobrze nie siedziala. Do dzisiaj sie za to obwiniam- to byla ewidentnie moja wina (nie wiem co wtedy mialam w glowie)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66296 przez natmur11
wlasnie pisalam w majowkach ze dzis mi klaudia tez spadla z lozka bo probowala z niego zejsc. i wczesniej tez raz spadla jak miala 5-6 miesiecy odwrocilam sie tylko po recznik tak strasznie sie przestarszylam, ja plakalam ona plakala. ze lzami w oczach polecialam do osrodka (mieszkam na przeciwko) a lekarka do mnie ze to napewno nie byl ostatni raz ze jeszcze wiele potluczen przed nami i do kiedy dziecko nie mdleje, nie wymiotuje albo nie widac rozciec czy jakis ran to uspokoic dziecko ewentualnie podac cos przeciwbolowego bo wiadomo ze jak sie potlucze to boli. pocieszyla mnie tylko tym ze dzieci maja mieciutkie kosci i ze tak latwo sie nie lamia. oczywiscie mam na mysli tu zwykle potluczneia dziecka ktore i tak sa nieuniknione. mam nadzieje ze zle mnie nie zrozumialyscie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66340 przez alutka1011
Aguś ja ją zostawiłam na samym końcu łóżka a też mamy duże i nie sądziłam że w tak krótkim czasie się przemieszcza :laugh: ale dobrze że nic się nie stało.Mądry Polak po szkodzie!
A tu Maja miała k.tygodnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66356 przez Renia2108
Mi nie spadla z lozka bo daje ja na srodek i poduszki na okolo ukladam. Ale juz samej jej nie zostawie tak ;)

A jak spi z nami to klade ja obok mnie i przysuwam jej lozeczko zeby nie spadla w nocy. Dzis tak np robilam bo mi zasnac nie chciala o 5 to ja glaskac musialam z godzine :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66382 przez martela89
Moja niunia dzisiaj pierwszy raz tylko raz jadła i to o 5 rano.
Wytrzymała od 20 do 5 :ohmy:

Ale pierś to myślałam,że mi rozerwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66400 przez asia26
Martela a przebil sie zabek do konca? mi tez kiedys tak Oliwia spala :P ale te zeby mnie teraz probuja wykonczyc ale ja sie im nie dam :) mi dzieki Bogu nigdy nie przytrafila sie sytuacja zeby Oliwia spadla lub miala spasc z lozka ja to ja pilnuje za bardzo za duza panikara jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66499 przez poziomka32
WITAJCIE MAMUSIE!!!

oj dawno mnie tu nie było!!! U nas bez zmian. Młody śpi nadal od 20 do 7 rano :) ale wczoraj to miałam apogeum....krzyczał cały dzień biedaczek...ale mamy efekt...górne ząbki już są :)więc mamy już 4 ząbki :) Tosiek waży 9kg :)
poza tym nadal remontujemy nasze nowe mieszkanko, jesssuu ile tam jest roboty...a ile kasy trzeba jeszcze...masakra jakaś...wiec podstawowe rzeczy już mamy a reszta z czasem :)
Poza tym nieuchronnie zbliża się data powrotu do pracki :( :( :(

A tu moje GOLASYYYY... :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66534 przez martela89
asia26 napisał:

Martela a przebil sie zabek do konca? mi tez kiedys tak Oliwia spala :P ale te zeby mnie teraz probuja wykonczyc ale ja sie im nie dam :) mi dzieki Bogu nigdy nie przytrafila sie sytuacja zeby Oliwia spadla lub miala spasc z lozka ja to ja pilnuje za bardzo za duza panikara jestem :)


Tak przebił się,ma już calutkiego :woohoo:

I nawet cycuś miał już z "nim" pierwsze spotkanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66546 przez MoNiaaa
ja z placzem do mamy dzwonilam jak Julka spadla bo maz kazal do lekarza isc ale mama mnie uspokoila i powiedziala ze jak nie wymiotuje to jest ok.po placzu mala zasnela ale niedlugo ja obudzilam bo sie balam ze cos moze sie jej stalo a ona sie smieje i bawi jakby sie nic nie stalo. ja tez ja zostawilam na koncu lozka a mamy spore ale widac jak sie nie patrzy to w zawrotnym tepie dzieci sie przemieszczaja.

mi tez Julka spi cala noc :):):):) a dzis byla ciezka noc tak wialo ze i ja i Julka nie moglysmy spac mala sie ciale wiercila nad ranem wzielam ja do siebie i pospalysmy jesczze do 8 :)


monami gdzie kupilas tego misia do smoczka? kiedys widzialam na zdjeciu u Zuzi takiego a moj wlasnie pekl i musze nowego kupic :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66568 przez wola82
Ja malego zostawiam na podlodze jak wychodze z pokoju bo bardzo sie tego boje ze moze spasc a jak mi zasnie na lozku to na okolo niego ukladam poduszki :)

Poziomka to w blyskawicznym tepie sie synek rozwija, moj dopiero 7,200 wazy i jak na razie 0 zabkow- czekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66643 przez paulinkaaa2202
a to jest zawsze że pierwszy ząbek wybija się na dole? czy niekoniecznie ?
i zawsze po środku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66644 przez alutka1011
Niekoniecznie mojej koleżanki synek ma 2 trójki górne i wygląda jak wampirek :laugh:
A moja Maja dzisiaj już 7 miesięcy kończy!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66646 przez paulinkaaa2202
jaka laleczka :)
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl