BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 1 dzień temu #108461 przez Renia2108
U nas tez raczkuje i wstaje co chwile :D Az sie boje jak zacznie chodzic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #108491 przez poziomka32
Wesołych Świąt!! Dużo zdrówka i pociechy z Maluszków!!!
A co do wózków ja kupiłam spacerówkę właśnie - x lander x raun jungle - dla nas pierwsza klasa :) składa się w 5 sekund i mało miejsca zajmuje w aucie, a do tego prowadzi się jednym paluszkiem :)
A mój Antek ma 8 zębów :P wiem, aż nie możliwe ale jednak, waży 11kg i ma 86cm i we wtorek wracam do pracy już....masakra jak ja to przeżyję, a Tosiek z nianią.
Całuski!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #108493 przez alutka1011
Jej ale on się szybko rozwija Maja 3 msc starsza a ma 6.
Kawał chłopa z niego.
Maja dzisiaj powtórzyła wyczyn z samodzielnym chodzeniem stała na łóżku i zrobiła 4 kroki pewnie by zrobiła więcej tylko głośno powiedziałam "ty patrz,patrz" i się wystraszyła i usiadła :laugh: Oh jaka jestem z niej dumna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 15 godzin temu #108504 przez MoNiaaa
gratulacje dla Majeczki :) swietnie sobie radzi :)
Antosiowi tez gratulujemy zabkow :) Julka ma juz 4 :) u gory wyszly jej praktycznie jeden po drugim :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 godzin temu #108551 przez poziomka32
Dziękuję Mamusie! Ale te nasze Szkrabiki rosną....jutro do pracy..pierwszy dzień po tak długiej przerwie!!! Jeszcze nie wyobrażam sobie jak na tak długo Tosia zostawię!!?? Będę pewnie wyła po kątach :( A niżej mój ogromny Syneczek :P jakiś miesiąc temu....całuski dla Was!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #108640 przez Renia2108
U nas zabkow brak :(
Ale w lozeczku wstaje juz! I przy meblach czasem zrobi pare kroków. Chyba sie rozwija najwolniej z wszystkich dzieciaczkow.. I jest malutka strasznie :P Kolo 7 kg bedzie miala moze wiecej i jakies 70-71 cm pewnie.

Jak dziewczyny swieta minely?
Zdjecia Wielkanocne :D


A tu dzielo Monami :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108971 przez iwkaa
renia Maja jeszcze nie raczkuje ani sama nie wstaje no i ani jednego zabka nie ma ale za to duuuza jest dzisisj w sklepie jakas babka do mnie mowi ze Maja ma 1,5 roku inna ze rok bo taka duza a jak im powiedzialam ze miesiecy to sie za glowe zlapaly moj maly smok mogl by juz przynajmniej raczkowac bo za ciezka juz jest;( ale moze bedzie bez raczkowania eee tam na wszystko przyjdzie pora!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #108989 przez paulinkaaa2202
iwka masz rację :)
każde dziecko jest inne i na każde przyjdzie kolej...

Moja też nie ma jeszcze ząbków, nie raczkuję nie potrafi z pozycji leżącej usiąść ...

To prawda że Maja to duża kobietka :) a to Judysia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109023 przez iwkaa
judytka tez juz duza dziewczyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109068 przez Renia2108
U nas Natala wstaje z lezenia ale tak jakby bokiem sie podpiera i siada. Tak pełzała kilka dni a potem w momencie zaczela wstawac i na kolanach zasuwa. Nie bylo mnie w domu i mala zostala z dziadkiem, przyszlam to mowie "chodz do mamy" a ta na czworakach startnela juz do mnie! A ja w szoku ogromnym :)

Tak samo z wstawaniem bylo. Nic a nic sie nie dzwigala do wstawania, ja zmeczona w swoim lozku przykrywalam glowe poduszkami zeby polezec jeszcze a ta sobie gadala po swojemu, wkoncu sie odwrocilam w jej strone i patrze a ona sobie stoi i zadowolona! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109130 przez asia26
dziewczyny nic sie nie martwcie ze dziewczynki nie siadaja czy nie raczkuja moja Oliwka tez jeszcze tego nie robi pamietajcie kazde dziecko rozwija sie w swoim tepmie :) coreczka mojej kolezanki usiadla po raz pierwszy jak miala 10,5 mies a zaczela raczkowac jak miala 11,5 a jest zdrowa jak ryba wspaniale sie rozwija wiec nie ma co sie martwic na wszystko przyjdzie pora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #109161 przez martela89
No pewnie,moja tak dobrze raczkować zaczęła w tamtym tygodniu jak tatuś wrócił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109185 przez MoNiaaa
no jasne kazde dziecko rozwija sie w swoim tepie i to nie jest powod do zmartwien :)
Renia sliczne zdjecia w wielkanocnej scenerii szkoda ze u nas nie ma takich pieknych zajaczkow :)

Judytka tez slicznie wyglada jak wiosennie sie zrobilo :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109271 przez paulinkaaa2202
OBY już tak zostało wiosennie :)

No Judytka waży jakieś 8kg a ciuszki nadal nosi na 74cm

Dzisiaj od rana świeci słoneczko :) chyba zapowiada się ładna pogoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109408 przez iwkaa
jeszcze wczoraj pislam ze Maja zabka nie ma nawet ale... wczoraj wiczorem taka marudna byla zreszta ostatnio caly czas taka jest niedobra i wlozylam jej palec do buzki i zabek nam sie przebija powali na dole jest kreseczka narazie ale chyba juz sie przebija bo takie ostre czuc i lyzeczka jak stukam to slychac dlugo ta przebijanie bedzie trwalo??? bo nie chiala w nocy spac tylko plakala mimo tego ze jej posmarowalam zelem dziaselka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl