BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 1 tydzień temu #109413 przez Gosia
No jakieś 2 tygodnie :( Masakra oj te ząbki! U nas dolne jedyneczki już są, ale coś mi się zdaje, że góra zaczyna się wyrzynać, bo od dwóch dni jest znów marudna. :( Oj a kilka nocy było spokojnie. Kurcze i zawsze w nocy to tym naszym maluszkom tak dokucza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109421 przez MoNiaaa
jak juz czuc ostre to teraz z gorki :) za jakis tydzien bedzie juz ladnie widac zabka :) gratulujemy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109433 przez paulinkaaa2202
Iwka gratulujemy pierwszego ząbka :)

Moja jak przesypiała całe noce teraz od 3 dni się budzi w nocy i nie wiadomo o co jej chodzi dam jej jeść i dalej płaczę...

rano mogłyśmy sobie poleżeć, pogadać, jeszcze troszkę pospać a teraz nic wyję, marudzi, stęka ehhhh

A co podajecie maluszkom do picia?
Moja już nie chce pić tej herbatki z kopru daję jej bobo fruta i czasami rozcieńczam z wodą mineralną. I tak się zastanawiam od kiedy dziecku można podawać wodę? wiecie może

a kaszki podajecie przez butelkę czy łyżeczką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109439 przez iwkaa
Majka pije tylko herbatke zadnych soczkow nie chce pic tylko herbata a wode dziecko moze pic od urodzenia:) ja dawalam Maji jak byla malenka ale teraz jakos nieew sumie to moim zdaniem lepiej zeby dziecko nauczylo sie pic wode jak te rozne soki oczywiscie woda przegotowana ja jak juz jej dawalam to taka jak do mleka czyli z kranu ale gotuje ja jakies 5min i wczesniej przefiltrowana ale jak jej dasz zwykla tylko przegotowana nic jej nie bedzie bo juz nasze dzieci sa duze!!! ja chyba tez przestane tak dlugo ja gotowac i bede dawac zwykla z czajnika gotowana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109440 przez iwkaa
a kaszke to z butelki szczerze to nie chce mi sie ta lyzaczka tak dlugo bawic obiadek i deserek jemy lyzaczka bo teraz nam troche schodzi z tym jedzeniem kiedys jadla szybciej teraz cuduje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109442 przez MoNiaaa
moze Judytce zabki ida mi Julka tez spi niespokojnie jak sie zbliza kolejny zabek.
juz ma 4 :)

a kaszke tez zbutli wole ac bo zje szybko :blink:
Julce do picia daje herbatki z hippa te granulowane ale wlasnie zastanawiam sie nad czyms innym bo one drogo strasznie wychodza a teraz jak sie cieplo zrobi to bedzie wiecej pila a w nich duzo cukru jest.a co myslicie o takich zwyklych herbatach granulowanych dla "doroslych"?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109447 przez iwkaa
monia ja bym odradzala te herbaty dla doroslych granulowane w nich tez jest cukier i sama chemia jak juz to zwykla herbate ale nie za mocna wtedy sama slodzisz albo nie no i na letnie upaly dla julci wode!!!:) takie moje zdanie i sama Maje bede do tego no powiedzmy "zmuszac";)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109498 przez paulinkaaa2202
woda jest najlepsza ! ale chyba już można dawać mineralną?

A do kaszek jakich smoczków używacie tych trójprzepływowych czy takich z krzyżykiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #109569 przez iwkaa
ja mam trojprzepływowy a wode mysle ze ja bym dala mineralna ale ta polecana z instytutu i nie gazowana rzecz jasna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110128 przez Gosia
Moja soczków też nie chce pić. Wody mineralnej też nie:( Robię jej zwykłą herbatkę ziołową, np.rumianek lub czasem melise z pomarańczą. Zaparzam tylko chwilkę wsypuję troszkę cukru i gotowe :laugh: Pije ze smakiem :laugh: Trzeba tylko zwrócić uwagę żeby na opakowaniu pisało herbatka ziołowa a nie herbatka aromatyzowana. Ja kupiłam zwykły rumianek w biedronce ten z Herbal Time imałej smakuje. :laugh: No i oczywiście cycuś non stop jak jestem w domu to nie ma mowy o żadnych butelkach :( Wieczorem chcę jej dać kaszkę z butelki albo mleko z kleikiem ale nie ma mowy :( No i wstaję potem co 2 godziny uch kiedy to się skończy!!!
Paulina a wodę mineralną możesz dawać bez żadnych obaw a wręcz polecają żeby uczyć dziecko ją pić. Tak jak Iwka pisała oczywiście niegazowaną.

Poziomka jak w pracy? Bo chyba tylko my dwie pracujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110193 przez iwkaa
oj Gosiu trszke ci zazdroszcze tej pracy:/ Juz chiala bym sie wyrwac do ludzi moze nie na caly dzien ale przynajmniej na 4-5 godz nie zeby mi bylo zle z Maja ale teskni mi sie za praca zwlaszca dlatego ze ja lubie ale sila wyzsza musze siedziec w domu i to do konca roku napewno no i swoja kasa tez by sie przydala lubie byc niezalezna a tu trzeba ciagle meza prosic o grosik ehhh;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110276 przez paulinkaaa2202
Iwka mam podobnie też chciałabym się wyrwać ... ale na razie to niemożliwe :(

Ja Judycie rozrabiam soczki z Bobo fruta z woda mineralną i piję ze smakiem spróbowałam dać jej samą wodę troszkę wypiła ze zdziwieniem ale nie bardzo to podpasowało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110280 przez MoNiaaa
musze sprobowac jej dac wode mineralna ale taka prosto z butelki mozna dawac czy podgotowac ja??

tez bym poszla do pracy nie lubie byc bez kasy czasem bym sobie albo malej cos kupila a np nie mam przy sobie i na meza musze czekac zreszta nie lubie go o wszystko prosic :(
a za niedlugo chyba bede musiala czegos poszukac az sie boje bo ciezko u nas o prace :( ale maz szuka czegos na miejscu w koncu a tu tyle nie zarobi wiec i ja bede musiala cos znalesc

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110287 przez iwkaa
u mnia to samo z praca nie wiem czy wroce do poprzedniej bo malo platna ale znoowu nie wiem czy znajde cos na miejscu tym bradziej ze wole w swoim zawodzie nie po to sie uczylam i ucze zeby pracowac w sklepie ale z drugiej strony jak by sie oplacalo to bym sie skusila chyba
monia no fajnie jest miec swojego meza przy sobie ale ja znowu sama caly dzien z mala bo mojego m nie ma w domu 15 godz tyle mu schodzi praca z dojazdem wiec tyle tylko ze idzie ze mna spac;P i tyle czasem Maja go nawet nie wiedzi a jak juz go zobaczy malo nie zwariuje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #110288 przez iwkaa
monia ja bym dala jeszcze gotowana nawet z buteli ale to moje zdanie jak by jej smakowala to za jakis czas sprobowala bym dopiero nie gotowna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl