BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 8 miesiąc temu #178499 przez Edyta
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz wiem ze opinie o pieluszkach sa rozne jednej pasuja takie innej takie zalerzy ja jeszcze nie mialal okazji uzywac ale zakupilam jedna paczke pampersow Active Fit Dry Max midi i oto wlasciwie mi chodzilo bo wiem ze papersow jest cale mnostwo ale czym one sie roznia...Gosiu czytalam watek ile Mam tyle opini :laugh: pieluszki Dady chetnie bym wyprobowala ale ja niestety jestem poza granicami naszego Kraju :dry: przepraszam ze tu wam tak zasmiecam pomyslalam ze spytam a ze mam sentyment do sirpnia bo sama urodzona w sierpniu to zajrzalam :lol: zycze udanych roczkow i sto lat dla waszych pociech... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178564 przez iwkaa
Edyta napisał:

Czesc Dziewczyny :) niektore pewnie mnie nie znaja jestem z sierpniowek tegorocznych i jak patrze jak zlecial wam ten rok i wasze pociechy sa takie duze i sliczne to az usmiech na twarzy sie maluje :) ja oczywiscie nadal czekam na moja coreczke...i w sumie wpadlam z zapytaniem do doswiatczonych juz mam czyli was :) czy papmersy Active Fit Dry Max midi ktoras uzywala jesli tak prosze o opinie :) dziekuje z gory...

ja uwazam ze sa ok cena zalezy jaka na poczatek polecam pieluszki pampersa sama uzywam jeszcze czasem zalezy jakie kupie na promocji czesto tez happy polecam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178567 przez paulinkaaa2202
Edyta napisał:

Dziekuje dziewczyny za odpowiedz wiem ze opinie o pieluszkach sa rozne jednej pasuja takie innej takie zalerzy ja jeszcze nie mialal okazji uzywac ale zakupilam jedna paczke pampersow Active Fit Dry Max midi i oto wlasciwie mi chodzilo bo wiem ze papersow jest cale mnostwo ale czym one sie roznia...Gosiu czytalam watek ile Mam tyle opini :laugh: pieluszki Dady chetnie bym wyprobowala ale ja niestety jestem poza granicami naszego Kraju :dry: przepraszam ze tu wam tak zasmiecam pomyslalam ze spytam a ze mam sentyment do sirpnia bo sama urodzona w sierpniu to zajrzalam :lol: zycze udanych roczkow i sto lat dla waszych pociech... :)


Edytko szczerze to nie słyszałam o takich pampersach ale to pewnie dlatego że jesteś zagranicą ja używam Active Baby od urodzenia i jestem zadowolona.

Pewnie każda mama to każda opinia, tak samo są różne dzieciaczki, różne porody itd.
Nie zaśmiecasz forum po to jest żeby pytać i doradzać :)
Ja też podczytuję wasz wątek z wielkimi emocjami w końcu to nasz miesiąc :)
buziaki Edytko i powodzenia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178655 przez asia26
Mamy tu dzis jakiegos roczniaczka :* ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178832 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczyny dostałyście może już paczkę z Nestle na roczek dzieciaczków?
Do nas dzisiaj dotarła książeczka, karteczka "to już roczek", balonik i próbka mleka Nestle. Trochę jestem zawiedziona wcześniej był soczek, słoiczek a teraz tylko mleko... ale cóż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #178945 przez Gosia
To fajnie, że chociaż soczek dostałaś hehe My dostałyśmy tylko próbkę mleka Enfamil po 1 roku życia! :(

Asiu dziś roczniaków chyba nie ma! Wczoraj miała moja Maja a następna jest chyba Natalka od Reni a potem Zuzia od Monami.

Zdjęć niestety nie miałam czasu wczoraj dodać - byli goście no a teraz organizuję sobotnią imprezkę, więc chyba dodam dopiero po wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178954 przez Edyta
hej Dziewczyny dzeki jeszcze raz za podopowiedz o tych pieluszkach... :) i ciesze sie ze wpadacie czasem na nasz watek sierpniowek o rok mlodszych :) przed nami to dopiero poczatki troche stresu jak to bedzie i czy sobie ze wszystkim czlowiek poradzi ale widze ze wy sobie radzicie wiec my tez damy rade :blink: pochwale sie wam dzis mam chyba ostatnia wizyte u gina pozniej bee rodzic chyba przez cc bo mala sie nie obrocila :dry: ale moze to i lepiej minie mnie ten bol i szycie krocza...jakos juz sie nastawilam na cc trzymajcie kciuki jak urodze obiecalam juz wczesniej ze sie pochwale :laugh: milego dnia zycze... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178980 przez paulinkaaa2202
Edytko czekamy z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie i od pozostałych mamusie

Gosiu mi chodziło o to że wcześniej chyba od 4-6 miesiąca dostałyśmy soczek z Bobofruta i słoiczek z Gerbera...
a teraz taka lipa ostatnia paczka i prawie nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179044 przez iwkaa
a to Majki urodziny
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179045 przez iwkaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179129 przez Gosia
Super torcik z Hello kity :laugh:

My będziemy mieli swojski torcik, więc na pewno nie będzie taki elegance aczkolwiek chyba smaczniejszy bo swojski :P Oczywiście bez urazki dla Iwki. Naprawdę super torcik :laugh:
Maja śliczna uśmiechnięta dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179160 przez Edyta
ivkaa Majeczka super i torcik naprawde swietny :) wpdalam wam powiedziec ze musze czekac do nastepnej srody bo moj gin powiedzial ze wtedy zadecyduje co robimy eh...to czekanie mnie dobija ale niby mam spac spokonjnie ale niby jak jak mala nie przekrecona a on odwleka fakt mam termin na 30 sierpnia ale tutaj nie ma czegos takiego jak przeterminowanie.. :) zla jestem bo najgorzej jak sie czlowiek nastawi...Paulinkaaa2202 no unas kolejne Mamusie dzis rozpakowane Asik urodzila Szymka 4090g 55 cm no i pewnie jutro bedzie kolejna Mamcia i tak bedziemy czekac do wrzesnia :) no nic rozpisalam sie tu uwas troszeczke pozdrawiam :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179178 przez iwkaa
Gosia napisał:

Super torcik z Hello kity :laugh:

My będziemy mieli swojski torcik, więc na pewno nie będzie taki elegance aczkolwiek chyba smaczniejszy bo swojski :P Oczywiście bez urazki dla Iwki. Naprawdę super torcik :laugh:
Maja śliczna uśmiechnięta dziewczynka

hehe nie obrazam sie ale :ohmy: ale torcik rewelacja!!!! dlatego zamowilam bo wiedzialam ze bedzie pyszny malo slodki i wygladal cudnie! polecona cukiernia i napewno nie ostatni raz tam zawitalam :laugh: jeszcze pochwalimy sie ciasteczkami tez z tej samej cukierni cudo! pyszne jak domowe!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #179218 przez monami
Ale fajne są nasze sierpniowe maluchy :) Aż trudno uwierzyć, że taaaak szybko rosną :)

Zuzia - dzisiejsze fotki :)



i coś jeszcze :)

.

zajmuję się też robieniem zdjęć naprawdę maleńkich dzieci:

.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179285 przez asia26
Monami zdjeica Twoje cud i miod juz polecilam Cie mojej kolezance z lodzi mam nadzieje ze glupia nie bedzie sie zastanawiac i sie zdecyduje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl