BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 8 miesiąc temu #182322 przez asia26
Wolu ale Oliwka tez jest drobna ma 8800 wiec sama chyba widzisz :) ale w niczym jej to nie przeszkadza a wrecz przeciwnie jest aktywna jak malo kto :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183334 przez paulinkaaa2202
Dziewczyny muszę się pochwalić Judysia wczoraj się "puściła" tzw. zrobiła sama kilka kroczków :)
Ale jestem z niej dumna masakra :)
na razie jeszcze się boi ale już czasami puszcza się i próbuję iść tak śmiesznie jak robot ręce do przodu hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183408 przez asia26
Oliwka tez tak zaczynala a teraz smiga se fajnie :) Gratulacje dla Judytki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #183660 przez Gosiaczek31
Spóźnione życzenia dla Natalki :laugh:

Wróciliśmy od rodziców tydzień temu ale Kubie tak się poprzestawiało że nie miałam jak zajrzeć na forum. I do tego jeszcze te upały. Zaczyna się już puszczać ale to bardziej jak się zapomni a tak to śmiga za rękę. A 1 września zaczynamy żłobek. Aż sie boję :ohmy:

W moim rodzinnym mieście faktycznie fajnie są wyposażone place zabaw dla dzieci, nie to co we wrocku.
Kubuś na hamaku ;)


I przy fontannie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183902 przez wola82
Gratulacje Judytka :)
A Kubus wyglada na starszego jak roczniak.

A mysmy dzisiaj byli na wycieczce w zoo i Lukaszowi sie bardzo podobalo a zwlaszcza malpki.
I wyobrazcie sobie sobie ze spotkalismy tam wokaliste zespolu Modern Talking- Dietera Bohlana, ale nie mozna bylo sobie z nim zdjecia zrobic ani autografu wziac, byl ze swoja mloda dziewczyna i 6 miesieczna corka. Fjnie jest tak zobaczyc kogos z bliska kto jest slawny :laugh:
A tu Lukaszek z pingwinami w tle :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184209 przez MoNiaaa
HEJ :)
ale mnie dawno nie bylo
100 lat dla wszystkich solenizantow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
my w tamtym tygodniu bylysmy w krakowie i tez odwiedzilysmy zoo :) sulce najbardziej chyba ptaki sie podobali i malpy:) bylo super tylko goraco strasznie i niektore zwierzeta sie pochowaly :(
paulinko ja tez zawsze chcialam roznice wieku 2-3 latka ale kasa chyba nam na to nie pozwoli:(( ale maj to idealny miesiac:) ja z maja jestem :blink:
szukam teraz pracy ale nic nie ma :( choc nie wiem co bym z Julka miala zrobic ale kasa poczebna :( dobijajace to zycie :angry: ale jakos czeba sobie radzic

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184235 przez baby_55
WAŻNE!!
Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową! Okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184262 przez monami
Osobiscie nie polecam produktów NESTLE, ale...
Ta informacja jest przestarzała. wystarczy zajrzeć na ich stronę. Jest tam umieszczony komunikat:


www.nestle.pl/wiadomosci.aspx?ArticleID=123

15.07.2011 Oświadczenie o wycofaniu produktu dla dzieci i niemowląt we Francji.


Oświadczenie Nestlé Polska S.A.
15 lipca 2011 r.


Wycofanie produktu dla dzieci i niemowląt we Francji

Firma Nestlé France zapobiegawczo i dobrowolnie wycofuje z rynku jedną serię odżywek dla niemowląt i dzieci Nestlé P’tit Pot Banana, po znalezieniu szkła w jednym produkcie Nestlé P’tit Pot Banana.
Powyższa informacja o sytuacji na rynku odżywek dla niemowląt i dzieci we Francji, z którą mogliście się Państwo spotkać, dotyczy wyłącznie jednej serii odżywek na rynku francuskim. Seria ta była sprzedawana wyłącznie we Francji.

Wszystkie produkty dla dzieci i niemowląt sprzedawane przez firmę Nestlé na rynku polskim są bezpieczne. Sytuacja nie dotyczy innych serii produktów ani innych krajów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184279 przez Asiersa
Nigdy nie wiadomo, co kto ma w domu i skąd to pochodzi :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184288 przez baby_55
ja ją dziś dostałam więc tylko szybciutko wrzuciłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184294 przez monami
Hej hej,


Sierpień się kończy...a to znaczy, że jutro Zuzia ma urodziny :) Pamiętam, jak rok temu na nią czekałam...wszystkie sierpniowe maluszki były już na świecie a my wciąż w dwupaku trwałyśmy :)
Tak sobie dziś siedzę ( Zuzia śpi ) i wspominam tamte chwile...
Az łezka się w oku kręci :)

Jutro świętujemy :)


Buziaki dla Wszystkich :*

monami/Marta & Zuzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184381 przez MoNiaaa
oj dla mnie ten miesiac tez pelen byl takichg wzruszen czesto sobie przypominam jak to bylo rok temu :) a dzis Julka sie w piasku bawila taka samodzielna esh kiedy to zlecialo???? jak patrze na takie malenkie dzieciaczki we wozeczkach ...

buziaki dla Zuzi i udanej imprezki :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184595 przez monami
Dziękujemy :)

Imprezka niebawem a dziś świętujemy kameralnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184796 przez iwkaa
wszystkiego najlepszego dla Zuzi!!!
Majka rosnie jak na drozdzch z dnia na dzien coraz bardziej psoci ucieka i ma juz 9 moze 10 zebow 3-4 ida jej na raz masakra troche marudzila i goraczke miala jeden dzien ja bylam chora ale na szczescie odemnie sie nie zarazila na weekendzie bylismy w krakowie Maji spodobaly sie golebie na rynku karmila je i biegala za nimi jak szalona ale najlepszym jej zwierzadkiem jest krowa!!! caly dzien by z nia siedziala i sie na nia patrzyla ja nadal pracuje ale juz niebawem ide na urlop wiec i czas na forum sie znajdzie pozdrawiamy wszystkich buziak:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184797 przez sylka
monami 100 lat dla Zuzi, jak ten czas leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl