BezpiecznaCiaza112023

Chrzciny

14 lata 3 tygodni temu #10926 przez Scholastyka21
ochrzciłam Florka jak miał ponad pół roku, to było przed świętami Bożego Narodzenia. imprezy nie robiliśmy tylko małą kolację w domu dla kilku osób, nikt ze znajomych absolutnie nie miał pretensji że nie został zaproszony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11053 przez luska
becia co do chrzestnych to mi się wydaje ze znajomy może być moja chrzestną nie jest nikt z rodziny tylko koleżanka mojej mamy z młodości i powiem wam ze jestem z nią bardziej związana niż z chrzestnym który jest bratem mojego taty i wiem ze na moja chrzestna zawsze mogę liczy zadzwonić i mi pomocy nie odmówi:)
a co do tego ze musi być jedno z jednej rodziny drugie z drugiej to chyba nie jest żelazna zasada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11069 przez Madzia89862
my bedziemy chrzcic na pocztku lub koncu maja.w zaleznosci kiedy maz wroci.zrobimy maly obiad wdomu dla dziadkow i chrzestnych.i jakies ciacho.w domku.nic wystawnego.wazne bysmy ten dzien zapamietali jako mily i wyjatkowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14658 przez gold_butterfly
O z chrzcinami u nas ostatnio była wojna. Bo postanowiłam z mężem,że zrobimy tylko obiad dla rodziców i chrzestnych. U męża w rodzinie najchętniej wszyscy by się ponapijali jak świnie - niestety :-( No i już teściowa mówiła,czemu nie ochrzcimy miesięcznego dziecka - przecież już wtedy jest duże. No ale my mamy na ten temat inne zdanie. Niunia będzie miała 3-6 miesięcy,to dopiero ochrzcimy :-) A jak komuś nie pasuje,to niech nie przychodzi :-P

Nie mam zamiaru słuchać kiedy mam ochrzcić dziecko, co mam podać do jedzenia i kogo zaprosić. Niech lepiej zajmie się swoim własnym życiem. Całą ciążę teściowa się mną nie interesowała. Jak leżałam dwa razy po tydzień w szpitalu,to nawet nie raczyła mnie odwiedzić. Więc niech teraz się buja :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18276 przez kasiao1981
My bedziemy chrzcic w lipcu,maly bedzie mial 7 miesiecy.Chcielismy ochrzcic wczesniej,ale mieszkamy w Anglii i dopiero w lipcu jedziemy do Polski.Podobno lepiej pozno niz wcale.Maly bedzie mial na sobie biale ubranko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18287 przez sloneczko
ja planuje na 25.07 (meza urodziny) albo na 29.08 ( mala bedzie miec dokladnie 4 msc)

pisze ze planuje bo to zalezy od ksiedza, u nas chrzcza tylko raz w miesiacu.. i ja bede w Niemczech chrzcic.

wiec mala albo 3 albo 4 msc bedzie miec.

ubranko juz wybralam sliczna rozowa sukieneczke z opaska na glowke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18289 przez iwonan12
ja swojego synka chrzciłam jak miał 3 miesiące i cieszę się bo mały przespał całą mszę i nie płakał :) jak niektóre dzieci



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19435 przez sara125
a grzes jesxzcze nie ochrzczony. wlipcu lub wrzesniu bedziemy chrzcic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19439 przez _aga86_
Julke ochrzcilismy 22 maja (miala 7 miesiecy):) Byla bardzo grzeczna choc probowala zabrac ksiedzu dzbaneczek z woda swiecona:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19456 przez sloneczko
hahah dobra aparatka ;)

my zarezerwowalismy chrzciny na 28.08. wiec mala bedzie miec 4 msc.
mam upatrzona sliczna rozowa sukieneczke, az sie doczekac nie moge jak ja w nia ubiore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19457 przez sloneczko
sara125 napisał:

a grzes jesxzcze nie ochrzczony. wlipcu lub wrzesniu bedziemy chrzcic


moj maz chcial ochrzcic mala jak bedzie miec roczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19465 przez sara125
nomy jak we wrzesniu ochrzcimy to bedzie miala rok i 1 miesiac a jak w lipcu to 11 miesiecy... mi sie jakos nie spieszy tylko maz nalega

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19479 przez Manga
Żółwik miał niecałe 2 miesiące, gdy został ochrzczony.
Całą mszę przespał :)

A po kościele obiad, tort i grillowanie (bo to był lipiec i piękna pogoda) - wszystko dla 20 osób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19491 przez sylwus136
Kacperek miał teraz w sobote czyli niecałe 2 miesiace :)
połowe przespał a podczas lania wody wody patrzył na ksiedza z zachwytem i sie uśmiechał.
jedna dziewczynka która miała równo z nic chrzest tak płakała ze az sie zanosiła...a Kacperek w ogole nie zwracał na nią uwagi :)
a impreza była przed chrztem na 20 osob w restauracji a potem o 18 chrzest i do domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19498 przez sloneczko
no wlasnie my tez mamy o 18 chrzest, i sie zastanawiam kiedy zrobic obiad. przed czy po taka jak sylwus. hm..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl