BezpiecznaCiaza112023

Moje dziecko krzywi główke w jedna strone

12 lata 5 miesiąc temu #232076 przez justyna84
Chodzi o to ze maly ma przekszywiona glowke ale nie zawsze sa takei dni ze patrzy prosto a sa takie ze zcaly tydzien patrzy krzywo ?Czy ktoras tego doswiadczyla bo nie wiem czy to jest powod zeby zglosic sie do chirurga? poniewaz on caly czas tej glowki nie krzywi (rodzina mi mowi ze przesadzam a mnei to martwi). Doradzcie cos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232079 przez sylka
chyba bardziej do neurologa lub ortopedy niż do chirurga. Ja bym poszła nic nie zaszkodzi a uspokoisz swoje domysły czy coś mu jest. Ja zawsze wolę wszystko sprawdzić jeśli coś mnie niepokoi. Mój prxzekręcał ładnie główkę w obie str. ale niechciał podnosić głowki na rączkach wsparty i okazało się że ma jednak lekką asymetrię a sama poprosiłam pediatrę o skierowanie do specjalisty by po prostu obejrzał maluszka bo niepokoiła mnie ta podnoszona główka(Kuba miał wtedy 4 mies) Cwiczyliśmy z rehabilitantem 1 w tyg i w domku, raczek to zabawa była niż ćwiczenia. Kuba w brzuszku leżał na 1 str (prawej) i się uleżał ;P. Musieliśmy wyćwiczyć rączkę. Już nie chodzimy na reh.bo wszystko wyćwiczone nie ma śladu po asymetrii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232081 przez justyna84
ale on daje na bok tak jakby chcial cos z boku zobaczyc . A do chirurga bo tak mi powiedziala pediatra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232085 przez sylka
jak masz skierowanie to idź, ja bym poszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232100 przez Marysia27
Pewnie że idź, jeśli chirurg Cię uspokoi, to dobrze, a jeśli nie będzie miał pewności, że jest ok, to albo sam coś zaleci,albo powie Ci do jakiego lekarza powinnaś od rodzinnego wziąć skierowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232172 przez natmur11
jakos ten chirurg mi tu nie bardzo pasuje:/ jak juz to neurolog bo moze to cos z miesniami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232189 przez justyna84
wlasnie bo moze miec naciagniety miesien nie ? no a ona mi dala skierowanei do chirurga i do okulisty ze moze jak tak przechyla glowke to dobrze widzi w tej pozycji. wogole ta moja pediatra to jest jakas do niczego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232202 przez natmur11
wiesz moze miec slabe napiecie misniowe i tez tak moze sie dziac. chirurg to wycina nie leczy:/ jakas dziwna pediatra:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232223 przez Marysia27
Ale zrobić i tak coś trzeba, więc albo skonsultować się z innym pediatrą, niech da może inne skierowanie, albo iść do tego chirurga, skoro tam Cię pediatra kieruje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232345 przez Moniq
justyna, czy to zawsze przekrzywia na jedną stronę? albo znacznie częściej na jedną? czy na obie przekrzywia główkę? czy dopiero teraz się to pojawiło? nie daj się zbyć rodzinie, że przesadzasz, Ty najlepiej znasz maluszka, bo spędzasz z dzieckiem najwięcej czasu, więc sprawdź; mi wszyscy, czyli rodzina, mówili że się przyczepiłam, jak wydawało mi się że Mała zezuje a okazało się że zezowała i dzięki szybkiej reakcji po kilku tygodniach było po problemie :) sprawdź, najwyżej się nachodzisz :D
z tym chirurgiem to dość dziwny pomysł, moim zdaniem, bardziej by pasował ortopeda lub neurolog; a z tym okulistą to może mieć rację,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #232402 przez justyna84
Z ta glowka to roznie raz w jedna raz w druga (na jakis czas) a pottem zas patrzy prosto .Troche sie z nim najezdzilam bo bylam juz u dermatologa , neurologa ,alergologa i teraz do tego chirurga :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233481 przez Moniq
i co powiedział neurolog?
bardzo dziwnie wygląda jak przekrzywia główkę???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233502 przez justyna84
No bo to sie zuca w oczy wyglada tak jakby chcial pod stol zajrzec i jak mu cieknie slinka to kacikiem. U neurologa bylam tylko dlatego ze pediatra stwierdzila ze ''jest za slaby '' ane neurolog tego nie potwierdzil powiedzial ze ''sprawia takie wrazenie ale nic mu nie jest '' ,ale jak ja bylam u tego specjalisty to oskar mial 4-5 miesiecy i wtedy jeszcze tej glowki tak nei krzywil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #240756 przez justyna84
MoniqNajgorsze jest to ze malyy moze miec cos ze wzrokiem teraz ide do tego chirurga ale standardowo :angry: wizyta dopiero na styczen ;) . Czy to cos pogorszy tym czekaniem do stycznia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #240763 przez Moniq
Justyna, a byłaś już u okulisty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl