BezpiecznaCiaza112023

Mamusie (i nie tylko) ćwiczą ! :)

10 lata 3 tygodni temu #868771 przez tysiiiak
Super Katarzynka, że do nas dołączyłaś :) Ja mimo jednej ciąży mam duuuużo do zrzucenia ale DAMY RADĘ. Przy dwójce pewnie ciężej Ci czas znaleźć ale z drugiej strony wygospodarować zte 40 minut dziennie tylko dla siebie to chyba nie aż tak wielkie życzenie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #868884 przez Katarzynka
O czas to nie trudnbo ja moge juz z nimi, skacza razem :)Gorzej sie zebrać 4 dni byłam chora teraz @ i jakoś znowu nie ma jak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #868980 przez patka89
Ja np mam twarde postanowienie,ze jak tylko urodzę to odrazu wsiadam na rowerek ten taki stojący i będę ćwiczyć a wieczorkami,kiedy to tatuś będzie mógł się zająć mało będę sobie biegać po parku,żeby szybko zgubić ten brzuszek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869912 przez gabjee1992
Witam,

mam 22 lata i jestem mamą 3 miesięcznego Mikołaja - karmię piersią. Od jakiegoś czasu trenuję z Chodakowską, jednak teraz chciałam się przerzucić na coś troszkę cięższego - p90x.

Czy treningi mają wpływ na laktację? Bardzo zależy mi na zgrabnej sylwetce, ale przede wszystkim na karmieniu piersią :)
Czy któraś z Was karmi bądź karmiła i ćwiczyła jednocześnie ?
Czy przełożyło się to w jakiś sposób negatywnie na laktację ?

Pozdrawiam,
Gabriela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870103 przez tysiiiak
Gabjee witaj :* ja jak karmilam to nie cwiczylam dużo ale z tego co wiem to nie ma żadnego negatywnego wpływu na laktacje jeżeli się ćwiczy :) ważne żebyś więcej piła wtedy :)
Słyszałam o p90x :) jakim programem chcesz ćwiczyć bo chyba są 3. Podobno hardcore trochę :P

Kolana już mc nie bolą jutro wracam do gry :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870151 przez motylek19
Czesc wszytkim, mogę tu dołączyć?:)

Mam 20 lat i prawie 3miesięcznego synka. W ciazy przytyłam 20 kg teraz do zrzucenia zostało 5, ale moje wymowki są silniejsze od ćwiczen:p mam nadzieję, ze z Wami jakoś lepiej mi pojdzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #870200 przez tysiiiak
Motylek pewnie, że możesz :D :) Pomyśl o ćwiczeniach jak o czasie dla siebie, o przyjemności :) Poczatki są ciężkie a potem to sama przyjemność :)

Zrobiłam 3 części huraganu z Tomkiem Ch. i powiem że jest gorszy momentami od Ewki :P napociłam się nieźle. Zaczęłam jeszcze robić pośladki z Mel B. ale synuś się obudził :P wieczorkiem lecę jeszcze na zumbę :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #870377 przez Katarzynka
Ja dziś już też 40 minut z Mel B , może jeszcze cos wieczorem :)

Wieczorem szybki spacer z bliźniakiem :) a dzis z rana juz troche wygibasów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871282 przez tysiiiak
Skalpel Wyzwanie po tygodniowej przerwie to naprawdę wyzwanie :P :D
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872078 przez Katarzynka
No ja chodakowskiej wcale nie lubie wole Mel B :lol: zobaczymy czy znia bede efekty :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872188 przez tysiiiak
Jeszcze tydzień do miesiąca od mierzenia a ja dziś znów nie wytrzymałam i w obwodzie brzucha mam -9cm :cheer: :lol: :woohoo: za to biodra -1cm :( buuuuuuuuu
Za to uda -3 i -4 cm :D
a jak w niedzielę się ważyłam u rodziców to +1kg :cheer: Dobrze, że nie mam wagi bo bym w depreche wpadła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872225 przez Katarzynka
gratulacje :)
Bo u mnie słabo na wadze -6 ale w pasie to tylko -3 cm :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872238 przez Sevilla
Cześć, niektóre z Was mnie znają (siemka tysiak :silly: :silly: ), a niektóre nie, więc się przedstawię. Mam 25lat, wspaniałego prawie 11 miesięcznego synusia i ogromnego lenia. W ciąży przytyłam około 17-18kg, poród zakończył się cesarką. Po około 6 tygodniach od porodu zaczęłam troszkę ćwiczyć, potem przestałam, znów zaczęłam i dowiedziałam się o kolejnej ciąży, niestety pozamacicznej, zakończonej ponownym cięciem powłok brzusznych. I znów musiałam darować sobie ćwiczenia na pewien okres czasu. Dwa miesiące później ponownie zaczęłam ćwiczyć, jednak powrót do pracy spowodował, że ćwiczenia ponownie poszły w odstawkę, gdyż wracając do domu a. byłam padnięta, b. czas wolny wolałam poświęcić mojemu urwisowi. Teraz powiem szczerze, brakuje mi motywacji i wsparcia. Co prawda nie mam prawa zbytnio narzekać na kg (chciałabym stracić około 4 i znów ważyć 55kg), jednak, jak to już pisała jedna z Was ciało po ciąży to istna masakra: obwisła pupa, celullit, wiotki brzuch a cyckach już nie wspominając - wyglądają, jak dwa worki poorane rozstępami w rozmiarze F. Mam nadzieję, że z Waszym wparciem mi się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872342 przez Katarzynka
Witj Sevilla :)
U mnie juz dziś za mną40 minut z Mel B :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873094 przez Katarzynka
Dziewczyny jesteście u mnie dzis tylko jakieś 33 minuty z Mel B bo Matiś wstał i musiał koniecznie sie przytulać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl