BezpiecznaCiaza112023

czy zmieniłyście się po urodzeniu dziecka?

14 lata 3 tygodni temu #9845 przez Manga
Robi się coraz cieplej... Kurtki zostawiamy powoli w szafie, zrzucamy ciuszki...
Nasunął mi się taki pomysł na rozmowę - Czy jesteście zadowolone ze swojego wyglądu, czy podobacie się sobie?
Czy zmieniłyście się po porodzie?
Mam na myśli głównie zmiany fizyczne typu zbędne kilogramy (a może wprost przeciwnie), wygląd piersi, rozstępy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9850 przez Mirella
Najogólniej rzecz ujmując: nie zwracam uwagi :P no brzuszek trochę wisi jeszcze, opuchlizna całkiem nie zeszła, trochę rozstępów jest, ale naprawdę o tym nie myślę, brzydko mówiąc mam to gdzieś, i bardzo mi dobrze z takim nastawieniem. Ja się sobie podobam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #9851 przez _aga86_
Ja moge sie pochwalic brakiem zbednych kilogramow :woohoo: Szybko wrocilam do formy i ciesze sie, ze wkoncu moge zrzucic plaszcz i ubrac jakies fajne ciuszki :blink: No jak tak wspomnialas o piersiach to chyba jednak nie sa takie jak przed ciaza- no ale pod ubraniem nie widac ;) Rozstepow nie mam nigdzie, ale zylak mi wyszedl na nodze i chyba juz nie zejdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9855 przez pip_ip
heh... ja już nawet mówiłam i żaliłam się strasznie, że jakoś sie zaakceptowac nie mogę, ale muszę przyznać, że już jest lepiej i mimo, że mała kończy jutro 2 miesiące i miałam do tego czasu zrzucić brzuszek zupełnie i się nie udało, to uważam że jest bardzo dobrze. Został mi niecały kilogram, rozstępy nieco na piersiach, ale maść z wit. A pomaga tak jak ćwiczenia i pas poporodowy, który kupiłam dwa dni temu. Najchętniej latałabym juz w krótkich spodenkach i już niczego się nie wstydzę:) Trzymam kciuki, żeby wszystkie mamy miały takie myślenie jak Mirella albo/i wracały do formy bezproblemowo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9898 przez sara125
ja powiem tak. mam 175 cm wzrostu przed ciaza wazylam 75 kg... w dzien przed porodem wazylam 85 czyli przytylam 10 kgw ciazy. wmomencie urodzenia dziecka waqzylam 79 a dzis waze kolo 78kg. wogole nie mam motywacji... ale jest wiosna i mam zamiar wziasc sie za siebie... z synkiem cwiczyc bedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9907 przez basik_twins
Sara ja mam 174 i 75 przed ciążą :) Tyle że ja wczoraj ważyłam u ginka 83,7 :lol:
Tak sobie napisałam żeby Cie pocieszyć bo ide się żalić w innym temacie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10207 przez Manga
No to póki co jestem jedyna, która teraz waży mniej niż przed ciążą. I wcale mi z tego powodu nie jest dobrze, bo przed ciążą wagę miałam idealną (174cm wzrostu i 60 kg), a teraz chudnę i chudnę, a wszystkie ciuchy na mnie wiszą :( To pewnie dlatego, że wciąż karmię piersią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10232 przez Madzia89862
tez bym chciala wazyc mniej niz przed ciaza a u mnie nie sprawdza sie teoria ze starasznie sie chudnie jesli karmi sie piersia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10246 przez andziaa35
ja tez waze mniej niz przed ciaza (3kg) ale mam grubsze uda i pupe, pewnie dlatego ze w czasie ciazy obzeralam sie slodyczami i przytylam 24kg a synus mial tylko 3280 :) dobrze ze urodzilam prawie miesiac przed terminem bo pewnie przekroczylabym 30kg hehe :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10258 przez pip_ip
Madzia to tak jak ja - musze ćwiczyć, żeby coś ze mnie schodziło a jakoś mam nadzieje, że jeśli bede karmiła piersią przez rok (taki mam plan na razie:P) to jednak coś dzieki temu schudnę, ale na razie nie widzę, żeby karmienie wspomagało odchudzanie... też bym chciała ważyć nieco mniej, choć fakt, że już nie jest źle (56.5kg/167cm)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10260 przez Manga
pip_ip napisał:

też bym chciała ważyć nieco mniej, choć fakt, że już nie jest źle (56.5kg/167cm)

Nie jest źle? Jest chyba idealnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10263 przez pip_ip
jeśli o mnie chodzi to nie jest źle... a to dlatego, że zawsze chciałam wygladać jak chłopczyca z wystajacymi kośćmi a Bóg dał mi biodra i cycki i takie tam krągłości, więc dla mnie idealnie nie jest, ale fakt, że jest już ok. Jednak właśnie wydaje mi sie, ze to nie przez karmienie tylko ćwiczenia, a że po urodzeniu córeczki zostało mi jedynie 3kg, wiec też dużo do "zejścia" nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10407 przez iwonan12
Mi niestety również zostało 3 kilo po porodzie ale od czwartku wracam do pracy więc zrzucę :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10409 przez jedynaczka
kurcze zazdroszcze niektórym z Was ;)
mnie zostało jeszcze aż 5 kg... i z dnia na dzień mam wrażenie że nigdy się ich nie pozbęde ;/
u mnie tragedia na wiosne.. zamiast lepszego samopoczucia, na które czekałam przyszła załamka...
ale może do lata chociaż ze 3 kg uda mi sie zrzucić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10422 przez Madzia89862
ja do lata mam zamiar zrucic 10 kg:)chciałabym wazyc 58/59.przed ciaza wazyłam 62 przy 175 wzrostu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl