BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #841384 przez Wiki81
Ewa nam tez czasami się zdarza, że Ala budzi się zasikana :) ale na szczęście rzadko :)

Emma kobieto!!! ja jak patrzę na Twoje zdjęcia, które od czasu do czasu wrzucisz, to stwierdzam, że spokojnie mogłabyś startować w wyborach na "Miss Młodej Mamy" :) a Ty tu o jakimś gubieniu kilogramów :ohmy: a z tymi alergiami to fakt... przerąbana sprawa :(

Gabrysia powiem Ci, że i tak dzielny ten Twój kawaler! Ja to bym pewnie Ali na tym fotelu nie utrzymała, bo ona ma tyle siły, że czasami to aż mnie zadziwia :)

Szkoda, że nie mieszkam trochę bliżej Was tzn Emmy i Gabrysi, bo pogoda boska i mogłybyśmy wyskoczyć gdzieś z dzieciakami na plac zabaw i poplotkować :)

A teraz spadam zrobić jakiś obiadek dla Ali tzn jakieś mięcho, bo rosołek już zjadła :) PA! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841387 przez emma
Ewa, wrzuce ci wieczorem, bo teraz musze cos zjesc, a wieczorem na spokojnie przepisze :)

dziewczyny, wielkie dzieki za komplementy :kiss: , ale same widzicie po Gosi, jak to jest :silly: zawsze w glowie ma sie jakis malo realny obraz siebie, do ktorego sie dazy - inaczej przeciez byloby nudno :blink: bo jak kobieta nie ma problemu, to sobie zaraz jakis wymysli :silly: :silly: :silly:

Wiki, no szkoda, chociaz jak nam metro zrobia, to bedzie torche blizej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841388 przez gaabrysia
Wiki zawsze możemy umówić się gdzieś po środku;) żeby każdej z nas pasowało;)

Adrian też jest bardzo silny i myślę, ze jeszcze z pół roku i takie leczenie nie dałoby rezultatów, bo już wczoraj miałam problem go utrzymać, jarek się śmiał ze oplatalam go jak wąż;)

Mogę prosic Ewa o ten link do tego ciasta co robilas, nie mogę cofać str na forum bo mnie wywala z netu..;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841398 przez ewelinda83
W takim razie czekam na wieczor :lol:
no z tymi problemamy to sie musze zgodzic, jak jest dobrze to sie czegos szuka az sie znajdzie i znowu jest problem ... i tak w kolko :huh: ach te baby ... :silly:

ale ja ostatnio mialam bardzo mila sytuacje w pracy :) kolega dodal kolezance 3 lata ( przez makijaz ) no i sie zaczęła dyskusja na temat wieku ... a mnie odmlodzili o 7 lat :lol: dawali mi 24-25 , moze troche przesadzili ale i tak to bylo bardzo mile :silly:

my teraz idziemy na drzemke, obiad wczorajszy a ja bede skladac sterte ubran :dry:
A po drzemce kolejny spacer, o ile sie pogoda nie zepsuje :cheer:

Gabi prosze bardzo ;)
www.mojewypieki.com/przepis/kruche-ciast...kka-budyniowa-pianka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841432 przez georgette102
hej

my też byłyśmy dzisiaj na spacerze, Maja spotkała dwie koleżanki z bloku i bawiły się na placu zabaw, fajnie tak na nią popatrzeć jak bawi się z innymi dziećmi, po dwóch godzinach wróciłyśmy do domu i teraz śpi a ja ugotowałam obiad i mam czas na forum
dzisiaj mamy powtórzenie szczepienia na ospę i mam nadzieję, że do tego czasu T zdąży wrócić, on zawsze ją trzyma podczas takich zabiegów i wolałabym, żeby tak zostało, więc Gabi nie wiem jak przetrwałaś wizytę u dentysty, ja zbyt miękka jestem :dry:
po dwutygodniowej rozłące nie mogę się nią nacieszyć, coraz więcej mówi, wszystko już rozumie... kupiłam jej na Mikołajki takiego tableta gdzie na przycisku z każdą literką jest obrazek i jak się naciśnie to mówi co jest na obrazku, na początku kazałam jej pokazać gdzie jest serce, żaba, motyl itp czyli takie rzeczy które zna ale jak zapytałam gdzie jest encyklopedia i dobrze wcisnęła przycisk to szczęka mi opadła :lol: teraz już zna wszystkie obrazki

gusiag cieszę się, że impreza się udała, ale też chciałabym poznać szczegóły dotyczące atmosfery wśród dorosłych :silly:

emma no to dawaj zdjęcie w słynnym sweterku ;) kurcze kopnij mnie w tyłek, bo w przeciwieństwie do ciebie mi przydałoby się schudnąć

ewelinda jeszcze raz gratuluję zdanego prawka a odebrany dokument trzeba opić jak to się w polskiej tradycji przyjęło

tee super, że wróciłaś na łono forum, pisz co u was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841450 przez Wiki81
Ewa mnie jeszcze całkiem niedawno pani w sklepie poprosiła o dowód :lol: ale teraz Ali dodaje mi powagi więc nikt już mnie nie bierze za małolatę :)

Emma metro powiadasz... hihi to chyba spotkamy się jak Zosia, Ali i Adrian będą już pełnoletni a my umówimy się w jakimś klubie seniora na tak zwany dancing :lol: bo z tego co pamiętam to Ty niewiele młodsza ode mnie :P nie wiem co prawda jak Gabrysia, ale najwyżej wyrobimy jej legitymacje seniora i też ją wpuszczą :) istnieje co prawda ryzyko, że wyrwie nam najlepszych dziadków, ale cóż... takie życie :)

Koniec laby Ala wstała, spadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841478 przez marigra
czesc dziewczyny

Ja jak zwykle na szybko :)

Olenka - 100 lat złotko :)

emma - moja opinia na temat swetra tez już pewnie cie nie obchodzi ale tez wybrałabym ten zielony ;P

aisod - zdjęcie, zdjęcie, zdjęcie !!!! :) zartuje wpadaj jak tylko znajdziesz siłe

Wiki - to wy tez się biedni nameczycie i nastresujecie z tą chorboa...

skąd te dziadostwa się biora...

georgette - i jak masz urlop?


gabi - 2 cm to niewiele przy twojej długosci:) a wkoncu obciełas na prosto?? ja tez się wybieram do fryzjera i wybrać się nei mogę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841489 przez gaabrysia
Nie jeszcze nie mam.. Ale do wakacji będę miala, chyba ze coś mi się odwidzi;)

Nici z mojego ciasta bo mój zamrazalnik jest umarly;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841518 przez gusiag
ja napiszę do Was niedługo ale zaraz wychodzę do lekarza po wyniki badań, Ola nie spała dziś w dzień a w nocy bardzo mało więc myślę, że padnie już o 19. będę na pewno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841606 przez strangerwold
Hej kochane!
Gabi pamietalam tylko dopiero konto doladowalam:)
Olenka sto lat przepraszam Gosiu ze spoznione:*
Emma nie narzekaj wygladasz rewelacyjnie!
Ja dzis z Bartuniem bylam z dwie godziny na dworze ale grzecznie siedzial w wozku wczoraj bylam bez wozka poszlismy na plac to zjezdzal ze slizgawki bawil sie w piskownicy hustal a jaka radosc!
Dzisiaj uslyszalam od niego nowe slowo"Misiu" ale slodko to wymawia:)
Jutro i pojutrze do pracy i w sobote i 15 dni urlopu w tym ur bartka i dzien kobiet
Wiecie co chcialabym miec taka przyjaciolke blisko jak wy spotykac sie babski wieczor ale mi cos przyjazn nie wychodzi kazda przyjaciolka jaka mialam mbie zdradzila zawiodla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841662 przez emma
Stranger, ale ja nie narzekam, tylko zawsze chcę coś w sobie poprawić :blink:

Wiki, oj, chyba ktoś tu jest malkontentem :silly: na Ursynowie z tego co pamiętam metro jeździ od ponad 10 lat :blink: a u mnue będzie jeszcze w tym roku, no góra początek przyszłego :lol:

Nie ma was to idę na telewizję ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841715 przez georgette102
my już po szczepieniu, poszło gładko T zdążył w ostatniej chwili a w czasie szczepienia włączyłam Majki ulubioną aplikację w telefonie, że nawet nie zorientowała się co i jak dopiero po ukłuciu zapłakała chwilę, na kilka lat mamy szczepienia z głowy, więc się cieszę

marigra niby mam urlop, wczoraj tylko musiałam pojechać do pracy, dokończyć jeden przetarg i zamknąć kilka niecierpiących zwłoki spraw, wyszłam ok 12. i od wczoraj mam co najmniej 3 telefony dziennie

stanger ja też zawsze cieszę się każdym nowym słowem Mai, a co do przyjaciółek... ja mam to szczęście i od lat mam trzy prawdziwe, chociaż w moim życiu po drodze kilka może nie przyjaźni ale bliskich znajomości rozpadło się na kawałki

miałam gości, wpadli sąsiedzi na piwko, już poszli więc dołączę do emmy i zasiadam przed tv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841745 przez gusiag
jestem wreszcie
Ola dopiero zasnęła a nie spała dziś wcale, wstała o 7 rano, szkoda, że tak mało potrzeba jej snu.
Ewa to mówię
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
chyba wyczerpałam temat :) jak chcecie coś o to pytać to proszę w ukryciu dobrze??
Emma sweet focia w swetrze mile widziana :) podziwiam Cię że tak zgubiłaś te 3 kilo. brawo! ja też zgubię, na basenie świetnie, ledwo w nocy wstałam do kibelka na siku, wszystko mnie bolało :)
Gabi dzielny Adek, dobrze, że to już prawie końcówka. Mąż się wykurował ale dziś mi znów narzeka że go gardło boli, masakra, z tymi chłopami :)
Wiki kurcze przecież mieszkacie w jednym mieście, ja jakbym mieszkała z Wami w jednym mieście, to by Wam się znudziło moje towarzystwo bo na pewno jeździłabym do Was :woohoo:
Wiki ale mnie rozbawiłaś tym wyrywaniem dziadków przez Gabi aż sobie to wyobraziłam!
Ewa prawko bomba :) ja nie mam tak magicznej daty jak Emma ale ja zrobiłam prawko 13 lat temu! Masakra jak pomyślę, jak to było to tak jak wczoraj a to już 13 lat!!a może 14? nie chce mi się wstawać i sprawdzać ;)
Dorota brawa dla Mai za nowe umiejętności, kurde to szkoda, że urlop taki a nie inny, mam nadzieję, że jednak odpoczniesz
Marigra dziękujemy dobra kobieto za życzenia i odwiedziny na forum :kiss:
Stranger Wam też dziękujemy za życzenia. Co do koleżanek to lepiej mieć jedną a wspaniałą niż kilka a do dupy, takie życie.. ślemy Ci buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841756 przez ewelinda83
emma zapomnialas o mnie :(

Justyna jak stare przyslowie mowi ,, prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie ,, mi tez zostala jedna przyjaciolka i przyjaciel na odleglosc :dry: :) a takich na codzien to nie mam, no chyba ze maz abo siostra :) na nich zawsze moge liczyc :kiss:

Dorota teraz to nas beda dzieci zaskakiwac ;) z dnia na dzien cos nowego, Kinga zaczyna juz ladnie wyraznie mowic, zawsze mowila ,,mama konana,, a teraz mowi ,,kochana,, nawet nie wiem kiedy to sie stalo i ja bo raczej jej nie poprawialam :S
sa slowka ktorych nie poprawiam bo tak je slodko mowi :lol:
np : makaron to jest kamaron
kochana - konana ( ale juz mowi poprawnie ;) )
karpeta - kapeta

Gosia fajnie ze impreza udana :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja tez ,, zrobilam ,, prawko 2009 tyle ze w pazdzierniku :silly: , no ale w tym pelnym mam date z pelnego egzaminu czyli rok 2014 :) jestem sama z siebie dumna ze przezwyciezylam strach :lol: , no moze jeszcze nie do konca ale juz jestem na dobrej drodze :huh: :blink:

wiki widze ze masz dobre poczucie humoru hehehe dziadkowa impreza :blink:

ide usypiac Kinge a potem poprzytulac sie z mezem :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841761 przez gaabrysia
Przeczytałam , ale jakoś nie wiem co komu.

Wieć życze dobrej nocy.

Ciasto musi poczekac, az lodówkę rozmroze, bo zamrazalnik mam jąkis do d..
Może i lepiej;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl