BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #841780 przez emma
Ewa, a może byś na priv zerknęła, hę??;-) wysłałam o 19!!!

A teraz mówię wam dobranoc! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841786 przez Wiki81
oj emma czemu od razu malkontentem? :) to miał być tylko taki żarcik, bardziej odnośnie tego, że na moim ukochanym Ursusowie to metra nawet w planach nie ma :)

ewa nasza Ala też niektóre słówka śmiesznie wymawia np. na mleko mówi niemko :)

idę poczytać książeczkę, dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841789 przez gusiag
hmmm
to i ja mówię dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841802 przez ewelinda83
emma przepraszam :P kochana jestes, dziekuje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841824 przez emma
Wiki, aaa Ursus! A ja zakodowałam Ursynów... no to insza inszość. W takim razie masz rację z tym metrem. No ale przynajmniej macie factory :laugh: :blink: .

/edit. Ale zgadzam się też z Gabi, że można spotkać się mniej więcej pośrodku, np. w Łazienkach :lol: . My niby mamy wszędzie blisko, ale nie na Ursus ;-). Ale autem da się wszędzie, wystarczy chcieć :).

Dobrego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842013 przez gusiag
cześć wszystkim :)
tańczymy i śpiewamy od rana z Olą bo póki co pogoda do bani

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842034 przez gaabrysia
Hej, u nas też pochmurno i siedzielismy w domu..
A Adrian jak nakręcony " do cioci, na dwór" i tak w kółko, nie wiem co to będzie jak wyjadą. Teraz spi, a później jedziemy zobaczyć maluszka;)) ; D

Emma jak nie trudny ten przepis to i ja poproszę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842051 przez Wiki81
Ja też, ja też! Liczyłam na to, że przepis na babeczki będzie na ogólnym forum, bo my z Alą się nie odchudzamy i baaaardzo chętnie wypróbujemy te cudeńka ze zdjęcia :laugh: także emma liczymy na Ciebie :)

Dziewczyny, poszukuję inspiracji... tzn chodzi mi o zupy jakie gotujecie dla swoich dzieciaków, bo u nas na tapecie cały czas w kółko te same tzn. rosół, pomidorowa, krupnik (ulubiony), ogórkowa i warzywna taka z kalafiorem, brokułem, marchewką i ziemniakami. Może macie jakieś inne pomysły na zupy, które smakują dzieciakom? Czasami gotuję jej jeszcze taką z buraczkami, ale ten smak nie podchodzi jej za bardzo.

Gosia u nas niestety tez pogoda znacznie się popsuła, bo wczoraj było pięknie i słonecznie a dzisiaj jest pochmurno, ale na szczęści nie pada :)

edit: Fajny blog, polecam. Jak ktoś lubi jeść i podróżować to lektura obowiązkowa :) Ja śledzę na bieżąco :) www.tasteaway.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842216 przez gusiag
słuchajcie dziś na placu zabaw sytuacja była identyczna jak tam wyżej wam pisałam w ukryciu, powiedzcie mi czy ja powinnam jakoś reagować czy ja powinnam coś mówić, czy tylko patrzeć jak tamta mamusia reaguje? nie wiem jak się zachować poza tym, że tulę wtedy Olę żeby się nie bała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842266 przez martyna123
Czesc ja na chwile.

Gosia- ja bym tylko powiedziała tej dziewczynce przy jej mamie żęby tak nie robiła bo jej mamie jest przykro i będzie płakać a ta mama powinna odejść i powiedzieć że idzie płakać bo jej przykro jak się zachowuje. Wydaje mi się że to nie wina rodziców takie zachowanie tylko dziecko taki ma charkter mój Szymon też mnie kopnie albo taty a żaden mu tego nie pokazywał wydaje mi się że jest taki złośnik nie wiem jak z dziecmi bo nie widziałam zeby ich bił ale wydaje mi się ze jak by któreś go wkurzyło to by im przywalił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842351 przez georgette102
gusiag urlop co prawda taki sobie, ale najważniejsze, że mam dużo czasu dla Mai, do tego pogoda znośna więc mam szansę pobyć na świeżym powietrzu, więc w sumie to trochę wypocznę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiki u nas też generalnie te same zupy co u ciebie, poza tym lubi ryżankę i zupę krem z dyni, robiłam z zielonego groszku ale nie podchodziła jej za bardzo

ewelinda dzisiaj Maja do swojego repertuaru dodała "halo" "cześć" i "serce" no słodziak mój kochany tak mnie ucieszył, ale jak poszłam na plac zabaw był chłopiec, który pięknie mówił, ale niższy od Mai o głowę, więc zapytałam w jakim jest wieku i okazało się, że jest tylko dzień młodszy od Mai

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842357 przez ewelinda83
Gosia masakra :ohmy: skoro dziecko nie reaguje na prosby i groźby mamay to moze zareaguje jak ktos obcy czyli TY zwrocisz mu uwage. Moze do ciebie poczuje jakis respekt :S
Kinga tez ma fochy i gorsze dni, ale tlumacze jej kilka razy co wolno a czego nie, czasami niestety na nia krzykne :( daje kare np. nie puszczam jej piosenek, albo bajki i czekam na przeprosiny.
Pozniej sama mowi ze tego nie wolno bo mama bedzie smutna.

wiki u nas te same zupy co u ciebie, czasmi jeszcze daje sloiki ( jak nie mam obiadu ), ale najbardziej lubi rosół i pomidorowa :)

Dorota zobaczysz jeszcze troche i Maja sie na calego rozgada ;)
korzystaj z urlopu i z wspolnego czasu z Maja :)

moja slicznotka rwie sie to samodzielnego ubieranai :ohmy: ubiera kapcie, skarpetki i spodnie :) czasami nawet jej sie udaje ubrać na dobre nogi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842399 przez mariola2041
hej wszystkim...spóźnione życzenia dla Oli i przepraszam ale ja często zapominam że miałam coś napisać...u nas wszystko dobrze jak na razie...Zosia mówi już całkiem dobrze i nie tylko po polsku ale też po niemiecku i łatwiej jej to przychodzi...a tak z chodzeniem robi postępy ale i tak musimy czekać na decyzję ubezpieczalni czy nam pokryją koszty tych protez dla niej i wtedy jej naciągną mięsień i powinna zacząć chodzić...bo teraz jest mi ciężko a gdzie jeszcze do końca ciąży ją nosić a potem jak przyjdzie drugie nie wiem jak sobie poradzę bo my tu sami jesteśmy i nie mam co liczyć na jakąś pomoc...ale wierzę że będzie dobrze...a co do tej dziewczynki co tak się zachowuję to najlepiej jak to ty jej zwrócisz uwagę bo u nas była taka sama sytuacja i mama tamtej zwracała uwagę a ta nic ciągle coś Zosi robiła i w końcu ja zwróciłam uwagę to przestałą tylko nie rozumiem jej mamy tłumaczenie nie możesz tak robić bo Zosia jest mała jak są w tym samym wieku i Zosia jest o 5 dni starsza więc trochę głupio tak mówić nie rób tak bo ta jest małą to że Zosia nie chodzi nie znaczy ze jest gorsza bo to tak jak by ona się wywyższała tez dużo Zosi nie pozwala robić jak jesteśmy u nich bo niby jest mała robi z mojego dziecka jakaś upośledzona ale jak kiedyś mnie wkurzy to jej coś powiem...
dobra to tyle co chciałam napisać...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842533 przez ewelina.zak.1991
hej :) oczywscie sto lat Olenko :) spoznione ale sa... :)

dziewczyny nie ogarniam tej nauki za duzo tego... a co dopiero bedzie pozniej,,,;/

co do zup to ja mam taki schemat: rosol, pomidorowa, brokulowa, krupnik, kalafiorowa, buraczkowa, warzywna(wszystkie warzywa),koperkowa, zurek na naturalnym zakwasie z jajkiem. Michas wszystkie lubi :) a moze wy pomozecie z rugim daniami? bo w tym to nie mam zbyt duzego repertuaru,... jedynie robie schab w kawaleczkach w sosie i pulpeciki z piersi kurczaka i kasza w sosie koperkowym i w niedziele kurczak alb piers... i to tyle, macie jakies inne?:) bede wdzieczna :)

Gosia u nas jest taka sytuacja wlasnie ze Alan( siostrzeniec mojego meza) ciagle leje Michala... i ja nie siedze cicho tylko zwracam mu zawsze uwage a nawet odciagam go od Michasia jesli jego mama nie reaguje, ale zazwyczaj reaguje. ale to jest inna sytuacja bo jestesmy rodzina. na Twoim miejscu wrocilabym tez temu dziecku uwage, moze wlasnie Ciebie sie przestraszy i przestanie to robic.
a tak w ogole to mam wielkiego dola i nie wiem jak czy w ogole kiedys z niego wyjde:/ ryczec mi sie chce....

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842824 przez gaabrysia
Hej, co tu dziś tak pusto??

Ewelina co to za dół?

Mariola, zwróc uwagę!

My wczoraj bylismy u małej Marcelinki, Adrian był bardzo ciekawy. Mówił, ze dzidzia jest, śmiał się, zaglądał, przynosil auta i zabawki i co chwilą mówił część:) ona taka śliczna i malutka;) kiedy to było...

Dziś już po spacerze, spi ;)

Miłego dnia

Aaaaa i zainteresowaly mnie pulpety z piersi, mięso mielisz? Bo jak inaczej? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl