BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839976 przez Wiki81
ewelinda to daj znać czy Ci smakowało :)

Ja też widziałam jazdę Bródki (trzy razy edytowałam jego nazwisko, taka jestem jakaś zakręcona):) i minę Holendra jak się okazało, że przegrał :ohmy:

czas na kawę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840015 przez ewelinda83
wiki mysle ze jutro sie pochwale swoim wypiekiem :blink:
Nie dziwie sie Holendrowi, ze mial nie zadowolona mine tam juz zadecydowaly setne sekundy :ohmy: no ale coz Polak okazal sie najlepszy :lol:

my po godzinnym spacerze, hustawkach i slizgawkach :lol: tak wiec limit tygodniowy wykorzystany :silly:
zaraz ide sie szykowac na wieczor z mezem w kinie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840100 przez Wiki81
Wow! wieczór z mężem w kinie to u nas marzenie ściętej głowy :)

mój mąż właśnie pierwszy raz od bardzo dawna próbuje uśpić naszą małą terrorystkę, bo ona toleruje tylko mamusię :ohmy: i jak mówię jej, że idę i że przyjdzie do niej tatuś to jest histeria :( a że zasypianie to nie jest jej najlepsza strona i zazwyczaj zajmuje jej to około godziny albo i dłużej to wieczory mam z głowy, bo jak wychodzę z sypialni to jest już 22 i już mi się nic nie chce.

No i mamy 2-gi złoty medal w ciągu jednego dnia :lol: chyba na długo zapamiętamy ten dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840199 przez gaabrysia
Ojjoj ale tu cicho;)

DZień Doooobrryyy;0


Spalam dziś ciurkiem ponad 7 h. Jak cudownie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840230 przez ewelinda83
Witam :)

wieczor kinowy udany, film ,, Jack Strong ,, godny polecenia :)
wykrakalam wczoraj i dzisiaj juz spaceru nie bedzie :( ciekawe czy zgadniecie dlaczego .... :unsure: :S :P

wiki kruche juz zrobione, mrozi sie wlasnie ;)

Gabi udalo ci sie pospac :) jak Adek lepiej juz sie czuje, czy dalej gilowaty ?

Gosia skrobnij cos, jak tam wczorajsza imprezka ? Na dzisiaj juz wszystko gotowe ?

ide sie lenic przed TV :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840238 przez gusiag
hej,
u nas super, wczoraj ze znajomymi było bardzo wesoło i głośno na oglądaniu skoków :) Ola zadowolona bardzo z Kamila :) krzyki i radość nie miała końca :)
torcik był dobry ale ten główny będzie dziś, jeszcze nie zdradzam jaki będzie :)
jutro!
a teraz sałatka zrobiona, babeczki upieczone i ciasto wyjęte z piekarnika :)
a babeczki za namową Gabi kupiłam do takiego zrobienia rachu ciachu i co najlepsze znalazłam babeczki pszczółki Mai a pszczółka Maja to ukochana postać mojej Oli :)
Wiki a nie próbowałaś nauczyć małą samodzielnego zasypiania, kiedyś już o tym było tutaj pisane, moja Ola od zawsze zasypiała sama, potem po szpitalu było gorzej bo bardzo się bała a potem znów w pewnym momencie zostawialiśmy ją samą no i zasypia sama każdego wieczora, wczoraj np śpiewała całą Maję sama sobie, bo jak nie ma smoczka to coś musi robić buzią no i zazwyczaj sama sobie śpiewa, śpiewała równo 10 min i przy "Maju cóż zobaczymy dzisiaaaaj aaaaa" ziewnęła i zasnęła :) wiem bo nagrywałam cały czas na telefon jak śpiewa wszystkie zdania bez mojego podpowiadania no bo sama w sypialni.
spróbuj może coś zmieniać bo się wykończysz, wieczór musi być dla rodzica/rodziców
Ewa super, że byliście w kinie! :) ja w święta też sama byłam na Hobbicie i też fantastycznie się czułam wychodząc sama :)

no poza urodzinami Oli przeżywam jeszcze te medale złote, wczoraj dwa złota polaków to jest kosmos :) ale ja się dodatkowo ogromnie cieszę ze srebra Noriakiego! uwielbiam gościa, należało mu się, gdyby nie to że kibicowałam i wierzyłam w Kamila to na pewno życzyłabym tego złota Noriakiemu. Ale chciałam bardzo złota dla nas a srebra dla mistrza Noriakiego. No i jeszcze nieładnie mówić, ale chciałam żeby jednak niemiec nie miał brązu ale Prevc :D małpa ze mnie!
no a jutro w urodzinki Oli będziemy kibicować mocno drużynie!! będzie nerwowo na pewno!!

a i wiecie co, nie wiem jak Olę ubrać bo ona sama decyduje co chce, wczoraj chciałam ubrać ją w sukienkę a ona zadecydowała, że wkłada błękitną spódnicę i nie mogłam jej w ogóle przekonać żeby sukienkę, i stanęło na tym, że dziś sukienka. tylko ja nie wiem jaka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840241 przez ewelinda83
Gosia tak to jest z babami, uparte jak ... :P
kurcze z tym zasypianiem to i ja sie zaniedbalam, bo kiedys przeciez udalo mi sie nauczyc Kinie samodzielnie zasypiac, ale moja mama umiejetnie to zdupila :angry: teraz leze z Kinia, glasniam, tule i jej spiewam :)
Fajnie ze imprezka sie udala, oby dzisiaj tez bylo wesolo :)
Dwa zlota w jednym dniu ... pieknie bylo, ogladalam i kibicowalam :lol:

mmmm jakie pysznosci :lol: a i Olenka pieknie wyglada :)

Fajny pomysl z tym nagrywaniem, pozniej zostaje na pamiatke :) ja w wolnej chwili w pracy sobie slucham Kingi i smieje sie do telefonu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840371 przez ewelinda83
Ohoho ale tu dzisiaj ruch :ohmy:

wiki ciasto zrobione, pyszne :P balam sie o bialko, ale sie udalo :blink:
a to dowod ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840417 przez gaabrysia
Ale słodko się zrobiło;)


Gusiag jeżeli to te babki co na zdjęciu, to super!!
No niestety skończyło się, teraz Ola będzie sobie kreacje wybierać;)
A co to za ciacho u Ciebie na zdjęciu?

O zdjęcię Twojego Ewa nawet nie prosze bo chyba bym nie zasnela;)

Faktycznie u nas jakoś niedzielnie dziś!
My bylismy długo na spacerze, bo cieplo;)
Młody nie mial kataru wsumie już na 3 dzień, ale dziś znowu mu coś tam zalega- odciagamy.

Ciesze się, ze spi tak super. W sensie, ze nie robi afer o mleko.. Dziś wstal o 4,30 i się zastanawialam czy podać mu mleko czy wodę, wybrałam wodę a mleko dostał tuż przed wstanie ok 7. Głupia ja ze już dawno się za to nie wzielam, wtedy na pewno bysmy unikneli dentysty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840464 przez gaabrysia
Ewa nie masz serca;)

A mnie nie wiem co podkusilo żeby tu wejść..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840486 przez Wiki81
Gosia (pozwolę sobie tak bezpośrednio po imieniu :) ) u nas z tym zasypianiem to jest trochę bardziej skomplikowana sprawa :( my od urodzenia walczymy z atopowym zapaleniem skóry, które charakteryzuje się zmianami na skórze, które swędzą, a żeby tego było mało to ten świąd skóry nasila się w nocy i generalnie podczas spania :( czyli spanie do niedawna równało się u nas z traumą :( teraz tzn od jakichś 3 miesięcy jest poprawa, ale pomimo tego, że bardzo uważamy na to co Ala je to są miejsca, w których te plamy dalej się utrzymują. Wierzę, że można nauczyć dziecko, żeby samo zasypiało, ale trzeba to robić systematycznie od początku, ale u nas ze względu na to dziadostwo nie wchodziło coś takiego w grę... bardzo często było tak, że Ala zasypiała i po 15-20 minutach budziła się z płaczem drapiąc nóżki :( i tak przez całą noc... zresztą do tej pory śpi bardzo niespokojnie i często się budzi, także jak będziecie miały kiedyś kiepską noc za sobą, to pomyślcie sobie, że są inni, którzy od urodzenia dziecka nie przespali więcej niż 2-3godz jednym ciągiem a od razu będzie Wam lepiej :)
to by było na tyle z marudzenia :)
ciasto i babeczki wyglądają baaardzo smacznie a Ola jak na prawdziwą 2-latkę przystało strój wybrała sobie sama i bardzo dobrze! :) nie martw się, Ala robi dokładnie to samo, jak sobie umyśli, że ma być bluzeczka z sową a nie z kotkiem to chociażby była brudna to tak ma być i już :)

Ewa ciasto wygląda przepysznie i pewnie tak samo smakuje :) ja dzisiaj piekłam sernik na lanym cieście :) jak mi się uda to wrzucę Wam juto fotkę :) a jeśli któraś chętna to przepis tez mogę podać, bo jest bardzo łatwy i szybki :)

gabrysia myślę, że nie powinnaś się tak obwiniać, bo problem z zębami wcale nie musi mieć związku z piciem mleka w nocy, może po prostu takie ma zęby i już... i czy podawałbyś mleko czy nie to problem i tak by się pojawił. Nie wiesz tego więc nie myśl w ten sposób, najważniejsze, że sobie z tym radzicie :) młody jest dzielny! :) a dla pocieszenia powiem Ci,że mój ssak do tej pory je cyca w nocy a zęby ma idealne :)

a teraz chwila relaksu z książką w łapce i lulu :) dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840524 przez ewelinda83
Picie red bulla o 18 to byl zly pomysl :ohmy:

Hahaha Gabi ciasto pyszne, pociesz sie tym ze mi idzie w dupsko :silly:
Jakos wczesniej przegapilam to, ze za problemy z zebami Adka winisz nocne karmienie. Wydaje mi sie ze nie do konca musi tak byc, bo u nas Kinga tez czasami ale tylko czasami dostaje jeszcze w nocy mleko :S wiec moze ten problem jest od czegos innego :S ale tak czy inaczej dobrze, ze przestawiliscie sie na wodę :) a zabki zaleczone :)

wiki korcze wy to macie dopiero problem :( jak to sie leczy, nie ma jakiejs masci zeby lagodzila te swedzenia, to sie wyleczy ?
ja od ok 4 miesiecy mam na dloniach malutkie krosteczki, ktore maja plyn (troszke swedza) jedne sie goja i pojawiaja sie nowe.
Z poczatku myslalam ze to przez kurz i brud z ktorym mam kontakt w pracy, ale bylam w PL 3 tygodnie i problem nie zniknal, czytam i czytam i znajduje co troche to nowe diagnozy :huh: probuje roznych masci ale jak narazie pomagaja tylko na chwilke, chyba bede zmuszona na wizyte u lekarza :(

wrzucaj przepis na sernik, zawsze ktos skorzysta :) moze ja za tydzien :silly:



Olenko z okazji twoich 2 urodzin, duzo zdrowia, slodyczy i kolejnych sukcesow

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy ... Kinia z rodzicami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840535 przez gaabrysia
Witam się, wstalismy po 6;/ ale dziś akurat lepiej bo idziemy do dentysty.. Adrian opowiada, ze dostanie naklejki, ze Pani zrobi bryyy bryyy.. ;)

Ewa i ja i dwóch dentystów obstawiali nocne karmienie, bo jednak mleko obkleja zeby, slina w nocy nie pracuje , nie myjemy w nocy zebow i tak się to wszystko zaczyna. Wiec ja myślę, ze od tego!

Też po wyjsciu ze szpitala po porodzie miałam takie krostki i nawet odczytalam, ze to swierzb.. Wieć może lepiej nie czytaj;)
Mi się dość szybko zagoily.

Gusiag, ucaluj Olenke. Wszystkiego najlepszego, dużo radości i zebys dalej była taka fajna dziewczynka buziaki;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840673 przez ewelinda83
Ale jestem nie wyspana, mam nadziej ze chwike sie zdrzemna z Kinga :dry:

Gabi skoro masz tak informacje od dwoch lekarzy, to juz nie draze tematu :silly: dobrze, ze problem znaleziony i leczony :) daj znac co i jak po dzisiejszej wizycie.
:huh: swierzba sie jeszcze nie doczytalam :huh: raczej znalazlam wyprysk potnicowy, egzeme, azs ... :dry: mam nadzieje ze i mi minie i nie wroci :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #840684 przez martyna123
d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl