BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu #839833 przez martyna123
Maseczka dopiero wieczorem żeby moje włosy zaczły szybciej rosnąć i żeby nie były słuche znalazłam pare ciekawych na internecie przepisów więc wieczorem będę się bawić w królika na sobie :laugh:

Dziewczyny potrzebuje o radę jakie kupić Conversy to niższe czy te do kostki ?? jakie wy polecacie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839836 przez ewelinda83
Martyna ja lubie buty za kostke, wiec i conversy takie kupuje :) to wszystko zalezy od ciebie i od tego w jakim bucie ty sie lepiej czujesz . Ale mysle ze na lato sie skusze na krotkie, chociaz narazie sobie tego nie moge wyobrazić ... ;)

dobra ide na jakis spacer z Kinga bo zaraz we dwie zbzikujemy w domu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839839 przez emma
Marty, to zależy jak bardzo lubisz swoje nogi ;-) ja nie lubię więc wybieram te za kostkę, gdybym miała ładne, nosilabym niższe :laugh:

Ewa, z komórki ci nie napiszę, nie dam rady :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839844 przez martyna123
Dzięki to wybiorę te za kostkę bo nie cierpie swoich nóg. Jeszcze ino kolor wybrac i będzie dobrze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839860 przez gaabrysia
Hej, my po mega długim spacerze, na mega wielkim placu zabaw. Ze statkami, autami, rurami. Ach jak ja się zmeczylam;) młody właśnie zasypia, później obiad u dziadkow i przydalybysie jakies zakupy..

Fajnie, ze mam z kim teraz chodzić po tych placach, jeszcze z miesiac;D dzieciaki się fajnie bawią, a my wiadomo możemy pogadać;)

Emma chyba jest z plus 7, cieplo na prawde-przynajmniej u nas ;)

Z tego co wiem to dr. Oetker ( czy jak to się pisze) produkuje takie gotowce z tych babek, mnóstwo smaków, wsypać wymieszać dodać jajka olej i już ;) wiec polecam bo są bardzo dobre;)

Emma musimy się tak kiedyś wybrać koniecznie;) zobacz jak fajnie : www.muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje...0#fotogaleria_106089
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839887 przez gusiag
powariowały!! nie lubią swoich nóg to chodzą w butach za kostkę :pinch:

Martynaja mam 2 pary conversów i obie pary za kostkę, ale można wywinąć i zrobić niskie, nie mam nic do moich kostek i nie wiem czy to coś ma do butów, przede wszystkim Martyna zależy jak się ubierasz, jakie spodnie, wąskie rurki, proste nogawki legginsy czy rajstopy, nie każde pasują, wysokie wyglądają super do rurek, legginsów itp. a i polecam Ci aukcje na ebayu, ja w Gdańsku szukałam po sklepach conversów i ceny jednak są mega wysokie dlatego fajnie patrzeć na licytacje i kupić coś za pół ceny! mogę Ci pomóc jak coś.
Ewa u nas wczoraj też była jedna wpadka, karmiłam ją na noc i nagle zobaczyłam że pod krzesełkiem kałuża, chyba się zapomniała :) stopniowo, nic od razu ani nie na siłę, Ola też więcej w pieluszce, raz powie raz wcale i tak to wygląda.
Emma nosz kurde ale szkoda, że nie przyleciałaś do mnie, pozmywałabyś jeszcze moje podłogi i zdrowie wróciłoby Ci na dobre ;) a poważnie mówiąc, to szkoda, że jesteśmy tak bogate, żeby stać nas było na bilety lotnicze, żeby się odwiedzać, wszystkie forumowe mamuśki..
Gabrysia super, że macie tak fajnie i macie towarzystwo dla siebie na wyjścia na plac :) zdjęcie też fajne :)
ja dziś byłam z Olą pieszo w sklepie, nie da się w lekkiej kurtce wytrzymać tak ciepło, a z Olą po sklepie coraz lepiej bo ona rwie się do ciągnięcia koszyka i jest w miarę spokój, gorzej, że co jej się spodoba to do tego koszyka wrzuca :) no i teraz też śpi całe szczęście bo wczoraj spania w dzień nie było.
może i ja się na gotowce z proszku skuszę? znów do sklepu?!....
póki co studzi mi się ryż i jajka do sałatki, reszta już skrojona a i wzięło mnie na barszcz czerwony z białą fasolą, właśnie się gotuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839892 przez gaabrysia
No pewnie, zrób;) są różne, cytrynowe, jogurtowe, straciatella z nadzieniem, polewa.. Chyba sama też dziś zrobie;)

Ale mi smąka narobilas tymi pysznosciami, dobrze ze babcia na pewno nas uraczy dobrociami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839897 przez gusiag
no Wy macie lepiej, co weekend praktycznie możecie do nich iść i zawsze to Ty nam robisz smaka że takie pyszności robi ta babcia :)
masakra, wczoraj byłam w sklepie 2 razy, dziś już raz a idę jeszcze raz po napoje, co mnie sąsiedzi widzą to idę jak wielbłąd i jeszcze Olka wtedy najbardziej nie chce wchodzić po schodach i mówi że nie wraca do domu.. ;)
no ale wracając do babeczek, to zobaczymy jakie mamy tu smaki. To sie szybko robi? trzeba kupić wtedy te foremki papierowe na nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839898 przez Wiki81
Wrrrr!!! ale się wściekłam!!! nadrobiłam czytanie Waszych wpisów, naskrobałam do Was niemalże elaborat a pod koniec mój szanowny Pan Laptop nagle się wyłączył i zaczął jakąś durną konfigurację :angry: no masakra, ale w takim razie zaraz zaczynam od nowa a nieposprzątana łazienka czeka dalej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839903 przez gusiag
pisz pisz Wiki! łazienka nie zając :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839906 przez Wiki81
Jeśli chodzi o mojego doła to był on spowodowany comiesięcznym kobiecym stanem niedysponowanym :( nie wiem jak u Was, ale mi to wtedy tak hormony szaleją i chodzę taka wściekła, że bez kija nie podchodź :) ale było minęło, wróci za miesiąc :) albo i nie jak się z mężem lepiej postaramy ;)

emma co prawda temat swetra już nieaktualny, ale moim zdaniem wybrałaś dobry kolor i na pewno bardziej oryginalny niż kawa z mlekiem :) co do pieczenia to tez kiedyś nie byłam mistrzem cukiernikiem i dalej nie jestem, ale śmiało mogę powiedzieć, że pieczenie wychodzi mi coraz lepiej :)

co do Waszych figur to wydaje mi się Dziewczyny, że chyba wszystkie trochę przesadzacie :) z tego co kojarzę to wszystkie macie naprawdę ładne figury i nie jedna kobieta, która nie rodziła dzieci mogłaby Wam tych figur pozazdrościć :)

a na temat jedzenia dzieci to ja się nawet nie będę wypowiadała, bo ta moja mała latorośl to jest tak wybredna jeśli chodzi o jedzenie, że czasami to normalnie muszę się wspinać na wyżyny mojej i tak już mocno nadszarpiniętej cierpliwości, żeby ona zjadła a i tak wychodzi z tego dupa blada :) ma swoje jakieś tam ulubione dania a jak próbuje jej podać coś nowego to zamyka buzię mówiąc zdecydowane NIE i nic jej nie przekona... :(

a teraz idę posprzątać w końcu tę biedna łazienka :)

miłego weekendu Wam życzę i tak jeszcze tylko szybko dodam, że u nas dzisiaj iście wiosenna pogoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839908 przez gaabrysia
No nie ma co są i pozytywne strony tego, ze tak blisko mieszkają;)
Dziś zostawię młodego i zrobie na spokojnie zakupy. Rzadko zostaje bo oboje pracują, ale za tydzień po wiekach całych mam plan iść na disco i zostawic go na noc, a sama bawić się jak za dawnych czasów;))

Tak gusiag wszystko tam masz co trzeba, drogie nie jest. Tylko u nas zawsze zostają bo jest ich chyba 12 a na drugi dzień nie są już takie pyszne.

Spadam, wpadne jak wroce;)

Aaaaa ci do nerwów to ja też bym sama sobie włosy wyrwala taka chodzę wściekła przed.. Okropnie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839936 przez ewelinda83
My po spacerze ... po sklepach :dry: kupilam sobie doniczke :lol: i zaklepalismy miejsca w kinie ;)
Kiniula spi, a ja biore sie za obiad. Mial byc barszcz tak jak u Gosi ale stary wynegocjowal rosol, za którym ja nie przepadam :S ale niech mu bedzie bo na drugie danie bedzie poledwica w sosie :lol:

emma no trudno :( skorzystam z rady Gabi i kupie gotowa mieszanke :blink:

wiki dobrze ze nerwy ci juz przeszly, u mnie niestety ta atmosfera jeszcze trwa :silly:
Jeszcze raz dziekuje za stronke, ogladalam i mysle ze sprobuje nie jeden przepis :)

Gabi fajnie ze Adek ma kompana a raczej kompanke do zabawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839967 przez Wiki81
ewelinda polecam to ciasto: www.mojewypieki.com/przepis/kruche-ciast...kka-budyniowa-pianka
Piekłam je już kilka razy (w wersji z truskawkami, bo taka mi bardziej smakuje) i jeszcze nie znalazła się osoba, której by ono nie smakowało, a robi się dosyć szybko i plusem jest to, że kruche ciasto można sobie przygotować dzień wcześniej :)

a strona jest po prostu boska! ja jestem w niej zakochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839972 przez ewelinda83
wiki dzisiaj zaopatrze sie w produkty a jutro bede piec, podoba mi sie te ciasto i musze ci powiedziec ze lubie od czasu do czasu taka pianke zjesc ;)

Asia ogladasz Olimpiade ?
Ja ogladalam lyzwiazy i bylam swiadkiem kolejnego zlotego medalu dla Polski :side: co za emocje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl