BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #849373 przez gusiag
hej, nie wywiało mnie, byłam na basenie wieczorem i miałam nadzieję się wyspać, wróciłam po 22 położyłam się a o 1 wstała Ola. Zasnęliśmy po 4 i o 7 wstała. Głowa mnie boli i drapie w gardle.
wybaczcie ale chwilowo jestem nieprzytomna a Olka właśnie próbuje stanąć na głowie gadając przy tym bez przerwy...
do potem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849464 przez martyna123
hey

Asia- napletek widać ale on nie daje codziennie go ściagać drze się ała ała i ucieka w dwóch ciężko go trzymać.

Gosia- Ola super przebrana. Fajnie że ćwiczysz.

Meli- gratulacje kupna domu. A dzidzuś pewnie pojawi się w najlepszym dla Was czasie więc nic na siłe i powodzenia życze.

Ewa- super buty dla Kini.

które z dzieciaków budzi się w nocy ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849468 przez strangerwold
Hej juz jestem przywialo mnie:)
Pamietacie jak mowilam ze tesciowa twierdzi ze glodze dziecko?
Tak wiiec moje wyglodzone dziecko wazy ponad norme!:D
Co wy na to?:)
Nie mam listy wiec moze ktoras z was dopisze mojego bartka
Bartus 06/03/2012-88cm,13kg
Doktor powiedzial ze wszystko jest dobrze zgryz ma ladny mimo smoczka ,mowa prawidlowa i wszystko cacy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849531 przez ewelinda83
Asia zapomnialam o tobie, ale dobrze ze sama sie znalazlas :silly:
z ciasta raczej dzisiaj nic nie bedzie bo nie mam sliwek a pada deszcz :angry: ale moze zrobie z truskawkami bo mam mrozone :S

Justyna olej rady tesciowej :P nie wspominaj moze ze wazy ponad norme bo teraz powie ze go tuczysz, a to tez zle :ohmy: a jak tam twoje sprawy z D, uspokoilo sie cos moze, tzn rozmawiacie bez emocji ?

Martyna nic na sile, ale dla zdrowia Szymka :) bedzie dobrze :kiss:
kiedy wybierasz sie do Niemiec ?

Gosia dobrze, ze cwiczysz ale i nas czesciej odwiedzaj :silly:

ja sie biore za sprzatanie, tzn skladanie sterty prania, a pozniej segregacje dokumentow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849580 przez gaabrysia
Hej
Jestem, czytania nie za wiele wieć się nie udzielam
Młody zasypia, po długim spacerze.. Ale ta pogoda mnie wkurza, wczoraj cieplo slonecznie, dziś wietrznie i zimno..

Wczoraj też pobiegałam, ale nie wiem czy jutro będzie natchnienie.. Założyłam, ze co drugi dzień, ale chyba nie długi potrwa ta przygoda, chociaż bym chciala. To chyba wybiore rower!

Martyna Adrian wstaje..ok 2-3 na wodę i ok 5-6 na mleko i spi jeszcze trochę. Chociaż coraz częściej się zdaza, ze budzi się raż, tylko, ze on od malego nie mial tak żeby się rozbudzac tylko ładnie spi, pomijając noc ostatnio z katarem...

Jarek chory już od ponad tyg, doszło mu zapalenie spojowek, my odpukać zdrowi..

Gusiag a dlaczego Ola takie nocne tańce sobie urządziła?

Mam dylemat co do tortu młodego, miki cz tomek. Ostatnio pytam koleżanki, a ona spytaj Adka, a ten odrazu miki, wieć chyba będzie miki;) muszę się zorientować cenowo. Mam fajna babke co robi do 80 zl, tylko nie wiem czy się podejmie;)

Justyna ponad normę? Ostatnio w pazdzierniku ważylam młodego, ważył 13 i był ponad 50 centylem.. Każde dziecko jest inne, nie wyglada na zaglodzonego wieć się wogole nie przejmuj..głupie gadanie!

Aaaaa Ewa super te trampeczki;)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849603 przez Wiki81
Ewa ciasto możesz zrobić z każdymi owocami, tzn jak masz truskawki to zrób z truskawkami, a ze śliwkami zrobisz innym razem :lol:

Martyna nasza mysza też jeszcze budzi się w nocy, podobnie jak Adrian czyli około 2 i 5 i ostatecznie wstaje około 8.

Gabrysia skoro Adrian woli miki to musi być miki! :)

A my idziemy na bilans dwulatka 08.04 więc wtedy Wam napiszę ile waży i mierzy moja Dwulatka :laugh:

A teraz spadam ogarnąć kuchnię, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849618 przez gusiag
Gabi możesz też kupić normalny tort i dokupić opłatek allegro.pl/oplatek-na-tort-myszka-rozne-...k-i-i4010385925.html są różne wzory, wszystkie możliwe chyba :)
dopiero wstałam z Olą i znikamy, będę niedługo obiecuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849667 przez ewelinda83
Gabi nie poddawaj sie, jak zaczelas biegac to trwaj przy tym :blink:
tez dzisiaj rozmawialam z Kinga na temat tortu :S powiedziala ze chce ze strazakiem Samem :huh: :silly:
jeszcze bede musiala nad tym pomyslec ;)

Martyna Kinga tez sie budzi co kilka nocy, ale nie przez jakies koszmary tylko po to zebysmy ja zabrali do nas do lozka :dry: czasami tez przy tym chce mleko.

nici z dzisiejszego ciasta bo strasznie rozbolal mnie brzuch :( musze chwile odpoczac i zbierac sily na sprzatanie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849753 przez gaabrysia
Aj ale mi plecy doskwieraja;( i teraz nie wiem czy przez to, ze dziś jeszcze nie usiadłam- teraz, czy choroba? A może bieganie, ale w plecach? Hmmm
Muszę sobie masazyste chyba na wieczór zamówić;)

Pomyśle jeszcze nad tym tortem.. Ale chyba miki wygra;) wszystko co z miki jest super;)

Hihi no co? Może mięc przecież też strażaka;) skoro lubi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849762 przez gusiag
Ewa i dobrze, jak lubi niech ma ;) Ola za to nie była zdecydowana czy jest przebrana za Maję czy Gucia i skłaniała się bardziej do Gucia :) ich wybór, ja z Oli nie robię różowej landryny lubiącej tylko księżniczki i różowe króliczki. Ola lubi traktory, koparki, auta, ale i lalki też oczywiście, wiadomo. Za to koleżanka Oli tylko różowe, wszystko co różowe, jak Ola dotknie jej różowego czegoś to zaraz dostaje od niej po głowie :)

ciasto wygląda super, ale u nas nie ma komu jeść.
Gabi plecy może od biegania jak biegasz po chodniku
Ewa Ciebie już na okres? jeszcze z tydzień ;)
Justyna u nas lekarz powiedział, że Ola jest za lekka, a ma pewnie już 12 kg, to nie wiem czemu tobie powiedział że ma ponad normę a to przecież chłopak. Najważniejsze że zdrowy jest

z budzeniem się w nocy to się zdarza raz w miesiącu, tak jak dziś, wstała o 1 i przyszła do nas. Chciała spać ale coś jej nie dawało, kręciła się, kopała nas i w końcu wygoniła tatusia w nogi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849861 przez meli1990
dzięki dziewczyny za gratulacje. tez sie ciesze na ten dom bo ile można mieszkać w jednym pokoju w trzy osoby :) a co do ciąży mam nadzieję że się tym razem uda. w poniedziałek ide do lekarza co się zapisałam w styczniu i zobaczę co mi powie może będę musiała zrobić jakieś badania. coś kiepsko osiatnio z tymi dziciakami. to jest chyba jakaś plaga w mojej rodzinie bo cztery małżeństwa starają się o dziecko i nie wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849878 przez georgette102
cześć dziewczyny

ja tylko na chwilę, na początku spóźnione życzenia dla Zosi z okazji drugich urodzin :kiss:
impreza urodzinowa Mai się udała, więcej szczegółów jak będę miała więcej czasu i siły, niestety wszyscy się rozchorowaliśmy, do tego Majka dzisiaj była okropna a w pracy zapier*** nie mam siły i jestem rozdrażniona, więc nie będę psuła jeszcze wam humoru

dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849973 przez ewelinda83
Do konca tygodnia mam zapiernicz wiec moze mnie nie byc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850250 przez gusiag
ruch jak w ulu ;)

u nas zasypiania koszmar ciąg dalszy, zaczynam żałować, że Ola wyrzuciła smoczek. Sama nie umie zasnąć, wrzeszczy, rzuca się i woła mamusia tatuś.. nic nie daje to że do niej nie wracam, wyje jeszcze mocniej. Wczoraj wyła godzinę i poszłam już do niej bo to było takie paniczne przeraźliwe wołanie, nie mogła się uspokoić. Jak przyszłam i przytuliłam to powiedziała, tatuś niedobry, mama niedobra :(
moja mama nawet mówi, żebym kupiła jej smoczek, ale to bez sensu. nie wiem czy ta świecąca wielka Maja coś da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850289 przez ewelinda83
Gosia nie wracaj do smoka, to nie ma sesu bo za jakis czas znowu bedziecie to przezywac :dry: moze przy okazji zeby jej ida :S na nas tez Kinia czasami mowi ze jestesmy niedobrzy albo niegrzeczni, ale po chwili sie poprawia i mowi mama kochana, tato kochany :)

ja pracuje dzisiaj od rana do wieczora :dry:
a za tydzien lecimy do Anglii :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl