BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 1 miesiąc temu #852644 przez ewelina.zak.1991
Ewelinda tez mam nadzieje ze beda sie super bawic na tej trampolinie tylko martwi mnie fakt ze Alan jest takim troche lobuzem i wszedzie go pelno i boje sie zeby sie nie zderzyli glowami albo cos...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852676 przez ewelina.zak.1991
wstawac spiochy :D haha zartuje dopiero lekko po swicie :) Milego dniaa :*

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852968 przez gusiag
hej wszystkim
Ewelina brawa za egzaminy :) co do trampoliny to jeśli będzie miała siatkę w około to nie jest źle, powinno się im podobać, a stukanie się głowami itp to chyba nieuniknione, trzeba ich pilnować. Moja Ola wczoraj skakała z masą innych dzieci na tych wielkich poduchach, też miałam serce w gardle bo dzieci były już duże ale nikt na nią nie wpadł nikt nie uderzył a Olka była w niebo wzięta :) także myślę, że nie będziesz żałować :)
Aisod jak piersi? ja przechodziłam coś podobnego w szpitalu i tam mi dawali gorące okłady to mleko samo sikało jak z kranu i była ulga, za to moja siostra musiała dostać antybiotyk bo miała 40st gorączki i zapalenie jednej piersi.
Gabi Ewa ja też w szpilkach wyglądam jak połamana bo nie umiem chodzić, najlepiej czuję się w trampkach ;)
Dorota to ja Cię będę motywować do działania sportowego a ty mnie do jedzenia więcej niż 2-3 posiłki dziennie, plisss. Jak się trzymacie? :(
Asia chora i ciasta pieczesz? odpoczywaj lepiej :kiss: daj znać jak łóżeczko, bo u nas był szał i radość i nadal mówi na nie "nowe łóżeczko" :)
Ewa ale ja wiem wszystko! różowy opanował dziewczynki a właściwie sklepy, co zrobić jak nie ma innych, przecież nie będzie chodziło gołe :) nie mówię, że to brzydkie i że to źle :) ale dziewczynki też ładnie wyglądają w zieleni, brązach czy niebieskim :)
ja mam 90% ciuchów odziedziczonych od szwagierki po dziewczynce i na szczęście wszystko jest w różnych kolorach, ale ostatnio tamta mała 4 letnia, rządzi co ma ubierać i już dużo ma różu i spódnic :) czyli zbierają nam się i różowe :)
a co do Homeland to skończyło się tak, że jakoś nie wiem co mogliby dalej wymyślić... ale podobno ma być...
a i powiedz nam dlaczego miałaś tatę do miski pakować?? :)

u nas wszystko dobrze, byliśmy wczoraj nad jeziorem i w parku ze zwierzętami, dzieci pobiegały, pojeździły na motorkach i zjedliśmy dobry obiad, tak w ramach dnia kobiet :)
ale Ola ma nadal bunt na spanie.. ja już nerwowo ciężko to znoszę, właśnie piję melisę.
wczoraj wstała o 7, spała 10 min w samochodzie i poszła spać o 20 30 dopiero i to z wielkim rykiem, że ona nie chce. dziś w dzień też płacz i wrzask że nie, a ledwo chodzi, potyka sie, oczy jak szparki ale nie, no i 40min usypiałam i zasnęła. Jak wstanie, zje to wyjdziemy bo u nas piękna wiosna za oknem i na termometrach.
nie wiem czy pójdę dziś na basen bo okres się pojawia, troszkę jestem osłabiona a w środę zaczyna się kurs Olki i muszę być zdrowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852978 przez ewelinda83
Gosia ja tez uwazam ze dziewczynki wygladaja ladnie w innych kolorach, tak wiec sie dogadalysmy :silly:
nie wiem dlaczego mialam L pakowac do miski, to bylo na pobudke :lol: oba lubi ogladac reklamy, i pewnie przypomniała sobie reklamę m&m i zrobila swoja wersje z mama i tatem :woohoo:
Nie wiem dlaczego ale mi sie wydaje ze nie powiesili Brodiego ( nie wiem czy dobrze pisze ) :unsure: ...

Gabi dobrze sie nie uleglas i Adek sam maszerowal, u nas tez coraz częściej zaczynaja się bunty, ale ja staram sie tlumaczyc a jak to nie pomaga to udaje ze jej nie slucham i po chwili sie uspokaja.

u nas tez piekne slonko, ja jeszcze godzinke pracuje, ale Kinga korzysta z pogody z babcia :)
jutro mam wolne wiec ja bede korzystac :P ( w pracy dalej mnie szef wkurza ale nie bede sie rozpisywac, juz mi puszczaja nerwy ... :angry: )
W srode Anglia z wiosenna pogoda wiec mam zamiar odpoczac psychicznie ;) najpierw jedziemy do mojej cioci, pozniej do znajomych a na koniec do Kingi chrzestnego :) tak wiec bedziemy jezdzic z chałupy do chalupy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852990 przez mariola2041

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 tygodni temu #853034 przez martyna123
ll

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853083 przez ewelinda83
Martyna Kinga nosi trampki od kad chodźi, teraz juz ma 3 pare. Kupuje jej je w ccc i nie narzekam :) buty ladnie trzymaja jej nozke, ktora jej nie ucieka i sie nie wykrzywia ( my mamy wysokie )

Gosia moje męki przyszły szybciej i juz sie powoli kończą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853146 przez gusiag
nie poszłam bo osłabiona jestem, miałam krwotok z nosa i zajad mi się robi :(
Martyna ja Oli kupiłam na tę wiosnę trampki z Zara i adidasy disneya z minie. Adidas ma profil stopy ale Zara to tak już średnio, ale jak była mniejsza to też miała Conversy ale mało chodziła jeszcze wtedy, a jak zaczęła chodzić to wszystkie buty miały miękką wkładkę gotową na jej profil stopy. Myślę, że jeśli to Conversy org to nie powinny mu zrobić krzywdy.
poza tym pamiętaj że na flohmarkcie można kupić nowe buty za grosze ja kupiłam właśnie tak Adidasa z Minnie za 5 euro :)

Ewa jak to tak, ja jeszcze a ty już po?? coś nam się rozeszły terminy ;) co do Homeland to skończyło się tak że nie powinno być dalej, ta gwiazdka, ten wyrok..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853149 przez ewelinda83
Gosia niby tak ... ale tam bylo tyle zagadek, ze mi ten koniec nie pasuje :( ja chce kolejne odcinki ;)
ja dalej w trakcie, ale juz przy koncu :blink:
ojej to nie dobrze, lykaj witaminę C :)
Te butki co ostatnio sie nimi chwalilam, sa wlasnie ze skorki i w srodku sa ladnie wyprofilowane pod stope :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853459 przez marigra
cześć dziewczyny

jestem i ja...dawno mnie nie było, ale czytam Was na bieżąco...

ja jestem w jednym wielkim niedoczasie, mam maaaase pracy w pracy, masę rzeczy w domu zaległych a doba tylko 24 h....więc wybaczcie

u nas w sumie ok chociaż weekend był ciężki, bo urodziny Zuzy wiec pełno gości, moja mama wyszła ze szpitala wiec tak w sumie biegaliśmy całe dnie....teraz trochę się pochorowalismy ale zuza najtwardsza ze wszystkich chodzi do złoba a my chrypimy i smarczemy:D twarda sztuka

Dorota - ogromne wyrazy współczucia...wspierajcie się wzajemnie.... tule
Martyna - jeśli dobre butki (a twój instynkt na pewno cie nie zawiedzie) to myślę, że spokojnie możesz kupić. U nas Zuza tez już w tamtym roku miała i trampki i adidaski. Teraz tez chodzi w adidaskach z Zary....

gosia - oj swinstwo Cie łapie...kuruj się

gabi - u nas Zuza tez strasznie wymusza ostatnio...ja się nie łamie i jest płacz i krzyk, chociaż zauważyłam z teraz już mniej, ale jak mąż się zajmuje to jest histeria niesamowita, bo on jej więcej pozwala i widać ewidentnie, ze ona wyczuwa na ile sobie może pozwolić...ja powiedziałam kilka razy nie i powiedzmy ze mam spokoj...

mariola - ale Zozia rośnie super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853651 przez mariola2041

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853803 przez Tee
hej
wczoraj byłyśmy na bilansie dwulatków - Zuza waży 12.900 i ma 88 cm wzrostu.
wredota( ;) ) nie dała się zbadać- mamy przyjechać za 2-3 mies... (wzrok, ciśnienie... darła się więc jej nie dotykali :laugh: )
Przepraszam, że tak rzadko pisze ale ciągle brakuje mi czasu- Zuza, dom, praca, szkoła... czasami wymiękam ale wiem że warto! Od marca uczestniczę w nowym projekcie i mam jeszcze mniej czasu ale jest oki.
Zuza miała w niedzielę urodziny, niestety musiałam jechać na zjazd. Żeby nie było mi smutno to wzięłam Zuzę i męża ze sobą... urodziny przełożone na 23 marca (niedziela)-pierwszy wony weekend od niepamiętnych czasów. A po za tym liczę, że moja mam wyjdzie ze szpitala i spędzi z nami 2 urodzinki Zuzy...
miłego dnia wam życzę...

Przesyłam (spóźnione) uściski i buziaki urodzinowe wszystkim solenizantom :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #853827 przez gaabrysia
Hej my wczoraj bylismy długo na dworzu później na zakupach buty dla młodego, to jest wyzwanie;)
Po drzemce pojechaliśmy po rowerek biegowy- ale frajda!
A Adrian chodzi i mówi, ze nie ma kasku, madrala. A fakt jest taki, ze nie ma bo ukradli;/ ale dziś wyjdziemy i tak jeszcze nie osiąga jąkis prędkości, chociaż myślalam, ze będzie gorzej sobie radził.
Zaraz idziemy korzystać z pogody bo podobno od pon zimą wraca..

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853833 przez ewelinda83
Czesc
my z Kinga tez wczoraj korzystalysmy z pogody i prawie caly dzien spędziliśmy na spacerze, hustawkach i w ogrodzie znajomych :)
teraz czekamy na samolot :)
Odezwe sie w wolnej chwili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853914 przez emma
czesc!
doczytalam was, chociaz nie bylo trudno ;) obijacie sie z poczatkiem wiosny ;) :lol:

Dorota, bardzo wspolczuje waszej rodzinie! przytulam! :kiss: trzymajcie sie cieplo!

zdjecia moze wieczorem wrzuce jakies, postaram sie.

u mnie tez mnostwo pracy ciagle, jak wracam, bawimy sie z Zosia, M tez do pozna poza domem, wiec jak juz wraca, to spedzamy czas razem, o ile on nie bierze zlecen do domu ;) tak jak np. wczoraj. ja odsypiam i oddaje sie nowemu hobby - nawlekaniu koralikow ;). w weekendy jak najwiecej czasu jestesmy na powietrzu. zostanawiam sie nawet, czy nie wziac wolnego na piatek, bo ponoc weekend ma byc do niczego :dry:. od marca oprocz pracy i poradni mam mnostwo szkolen, niektore 2-tygodniowe, plus nowe oferty pracy, nie przyjmuje, bo nie chce zostawiac Zosi na tak dlugo, ale wiecie, pokusa jest... ech... ciezkie zycie mlodej mamy ;).

dziekuje, kochane za mile slowa odnosnie do powiekszania rodziny :kiss: :kiss: :kiss:
w tym cyklu chodze sobie na monitoring, kolejna wizyta w sobote. jak nie wypali, M sie bedzie badal (ja juz przebadana i zdrowa :dry:), jak znow bedzie slepy zaulek, probujemy testu droznosci niestety, co ma byc, to bedzie :).

Gabi, jak tam biegi, moze przybiegniesz kiedys do mnie, nie jest daleko? :lol: jakie buty kupilas? ja nie wiem, czy w cos inwestowac, mamy trampki, zimowce i kalosze, na adidasy troche mi szkoda kasy...

Gosia, jak twoje zdjecia? pochwal sie jak wyszla sesja w koszyku :)

Ewa, jaki samolot? juz do tej anglii lecicie, tak szybko?? :lol:

Tee, trzymam kciuki, zeby mama szybko wyszla ze szpitala! :kiss:

od nas pozdrowienia i usciski! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl