BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #858165 przez meli1990
emma ja właśnie mam zamiar iść na ten monitorig jeśli dostane teraz @. i zobaczymy co to będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858167 przez emma
meli, na pewno jest to fajne z tego wzgledu, ze wiesz CZY owulacja byla i KIEDY i nie musisz snuc domyslow, czy testy owu byly wiarygodne, czy nie :) ale zycze ci, zeby w tym cyklu sie udalo i zebys nie musiala sprawdzac, jak to dziala :) chociaz mi sie podobalo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858177 przez meli1990
mam jeszcze taką cicha nadzieję że ja mam owulację później i byłby wtedy cień szans że się jednak udało. pożyjemy zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858243 przez gusiag
nie wiem czy są tu jacyś fani piłki nożnej ale i tak się pochwalę, Ola dziś dostała na swoim body autograf Mario Mandzukica :) przeszła - za moją namową oczywiście :laugh: przez bramkę ochronną i pobiegła do niego ze swoim body :) udzielał wywiadu do TV i się uśmiał jak ją zobaczył :D ochrona miała miny kiepskie ale Olka, Mario i ja byliśmy zadowoleni :) zdjęcia na fb do zobaczenia :) niby nic a gęba mi się cieszy :D

Emma no wszyscy tak mówią, że to mięśnie, nawet R mi wysłał taki obrazek z demotywatorów o mięśniach i tłuszczu, zaraz znajdę...
demotywatory.pl/4131088
trochę mniej się już martwię i ćwiczę sobie dalej :)
super, że zaczęłaś biegać, to strasznie poprawia humor, w sensie jakiś sport, człowiek robi się zdrowszy nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Tak trzymaj!
i buziak za tą laskę :kiss: kochana jesteś lasko :kiss: Ale Twoje zdjęcie z ćwiczeń nadal przyprawia mnie o kompleksy :)

Gabi wiadomo, nie każdemu wszystko musi smakować, więc jak Wam nie smakuje to ja widzę wielki plus! będzie więcej w portfelu bo jakby Wam zasmakowało to już gorzej, bo chciałoby się zjeść często a tanie nie jest... :)
fajnie, że dziewczynki przyjdą do Adka, będzie się cieszył :)

Meli będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #858292 przez ewelinda83
Gosia mam kilka zdjec, ale nie ogarniam bo znowu pracuje caly dzien :dry: cieszyła bym sie bo wiadomo kasa kasa ale jestem wkur... :angry: bo moja kochana praca nie wyplacila mi kasy w zeszlym tygodniu i powiedzieli ze w tym tez będzie problem bo jest cos nie tak z moim podatkiem :( dzwonilam do urzedu a oni mi mowia ze u nich jest ok i tak praca zwala na urzad, urzad na prace a ja jak nie miala kasy i odcinka tak dalej nie mam :angry:
dodatkowo konsultowalam moja sytuacje ze znajomym ktory jest kierownikiem u siebie w firmie i stwierdził ze jestem dyskryminowana :( i nie wiem co dalej z tym robic .... :(

dzisiejsza noc udana, Kinia zasnela sama ( trzymalam ja za raczke ) i spala do 6 u siebie, pozniej zabralismy ja na godzinę do nas :)

emma cos zle ostatnio przeczytalam bo pisalam ci o badaniu na droznosc jajowofow, a ty pisalam o monitorowaniu :silly:
trzymam kciuki za was a ty trzymaj za nas ;) tym bardziej, ze ostatnio jak sie do siebie dorwalimy to sie odczepic nie mogliśmy :P wiec mam nadzieje ze i u nas niedlugo sie uda ....

Dorota ja juz bulam wykonczona urlopem bo dwie nice bylismy u mojej cioci, pozniej jedna u znajomych na parapetowie i znowu dwie noce u Kingi chrzestnego :huh: bylo super, ale juz mialam dosc :silly: dumna jestem z Kingi bo ten urloo byl mega maczacy a ona byla bardzo dzielna :)

dzisiaj bede zamawiac torta z myszkami Miki i Mini ale dalej nie wiem jaki smak :S pytalam juz was kiedys ale nie dostalam żadnej odpowiedzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858500 przez georgette102
ewelina nie masz się czym martwić, u nas po dłuższej przerwie też stosunek trwa krócej, porozmawiaj z mężem, żeby w czasie gry wstępnej bardziej skupił się na tobie i jakoś dopasujecie swoje tempo, a najlepiej sypiaj z nim częściej i problem zniknie :silly:

emma podziwiam Cię, ja jestem strasznie niecierpliwa, więc takie oczekiwanie to dla mnie byłby koszmar, mam nadzieję, że tym razem się uda, gorąco wam tego życzę, ja też brałam luteinę i strasznie się bałam, że dopadnie mnie depresja (już kiedyś zachorowałam na to dziadostwo)ale na szczęście nic takiego się nie stało

gusiag no ta nasz Ola to agentka jest :lol: zdjęcia na fb po prostu super, życzę dużo zdówka :kiss:

ewelina u nas był torcik śmietankowy z warstwą malinową i dzięki temu nie był mdły, może coś takiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858521 przez gaabrysia
Ja też dziś zamówiłam torcik z miki i będzie z waflem na którym będzie gotowy obrazek, może i lepiej bo jak ogladalam na google jak można zeszpecic miki to aż się bałam;) biorę z tego miejsca co w tamtym roku i smak też taki sam, właśnie z malina, bita śmietana i nie wiem dokładnie ale ciasto takie czekoladowe chyba;)

Ruszyc się nie mogę.. I nie wiem czy ten kręgosłup tak od tych kregle mnie bóli czy łamie mnie jąkas choroba..

Dobrej nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858557 przez Tee
hej
u nas kwarantanna :angry: mam anginę... Zuzę też coś łapie. na razie tylko kicha i ma straszny katar ale nie wiem co z tego się rozwinie...
dwa dni po kolei była z M. i z ciocia na basenie i chyba ja przewiało- chociaż sama nie wiem bo to było tydzień temu a dopiero od 2 dni tak jej z noska leci :unsure:
My zamówiiśmy tort w kształcie piłki (taki 3D)- kolory biały i różowy z czekoladowa plakietką- 2 urodziny Zuzy. góra ma być śmietankowa a w środku czekoladowy.
chcieliśmy zamówić w kształcie jajka taki który przypominałby jajko niespodziankę... ale babka z cukierni nie mogła "zajarzyć" o co nam chodzi... i kazała nam projekt wydrukować- a że my nie codziennie jesteśmy w mieście wiec wybraliśmy jeden z pośród tych co dała do wyboru. Masakrycznie drogie te torty... 49,99 zł za kg. nasz ma mieć 1,5 kg (nie znam sie na tortach ale liczę, że to coś koło standardowego).
Nie planujemy jakiegoś przyjęcia tylko torcik przy kawie i herbatce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #858579 przez ewelinda83
Gabi widzialam te brzydkie Miki i Mini :ohmy: wiec dogadalam sie z babeczka ze najpierw wysle mi propozycje i cos wybierzemy. tort ma byc czekoladowy tzn biszkopt przekladany masa :)

Ewelina trenujcie a bedzie wam dane :silly:

tee zdrowka wam zyczymy :) Kinga tez troche smarkata, mysle ze to przez zmiane klimatu. Robimy inhalacje i kropimy nosek :)

emma no wlasnie dotarl juz do nas inhalator, Kinia chetnie sama uzywa ;)

Gosia widzialam zdjecia, ale wy jestescie przebojowe babki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #858644 przez gaabrysia
Na niektórych gdyby nie było podpisene ciezko by było pow co to jest.;)
Z tych wszystkich wybrałam dwa;) ale i tak będzie miki z pluto.

Tee to chyba nie drogo. Jak pracowalam w sklepie to piekarnia dla sklepu robiła za 47 plus marża 30%.
A 1,5 kg to będzie sporo. Ja tyle wzielam na 15 os. I zapłacę 85 zl i wydaje mi się, ze to tanio. Bo ta Pani robi w domu, ale pracuje też w cukierni.

Czekam na ta wiosne i idziemy na spacer;)
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #858943 przez Wiki81
Hej Dziewczyny,

Trochę mnie nie było, ale niestety kompletnie nie miałam siły ani czytać ani pisać, bo przeszliśmy mały kryzys ze stanem skóry Ali a co za tym idzie nieprzespane noce i rozdrażnienie w dzień :( załamałam się, bo już myślałam, że Młoda z tego wyrasta, bo skóra wyglądała naprawdę dobrze a tu taka dupa blada:( ale już jest lepiej tylko ubolewam nad tym, że nie bardzo wiem co spowodowała takie pogorszenie :unsure:

U nas 2-gie urodziny zbliżają się wielkimi krokami, ale ja o torcie nie myślę, tzn nie będę zamawiała tylko dzień wcześniej upiekę coś sama, po pierwsze dlatego, że lubię a po drugie ze względu na te durne alergie, żeby mieć pewność co w nim jest i że na pewno nie ma tam czegoś, czego Ala jeść nie może.

Przepraszam, że nie odpiszę każdej z Was, ale muszę nadrobić zaległości w obowiązkach domowych, bo przez ostatnie dni jak Ala spała to ja odsypiałam razem z nią zarwana noce :( ale liczę na to, że teraz będzie już ok i będę mogła pisać z Wami na bieżąco :)

Życzę miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859040 przez aisod
Cześć Mamuśki!

Wpadłam powiedzieć, że jeszcze żyję ;) Młode latorośle są bardzo czasochłonne :D

Mój W się ze mnie śmieje, że mam przyziemne marzenia, bo od tygodnia mówię, że dałabym wszystko za przespaną noc :P Niby narzekać nie moge, bo Kinga wyrobiła sobie już rytm spania i mamy pobudke o 2, a potem o 5, ale niestety zanim ją nakarmię i przebiorę to Michał się budzi i już nie śpie do wieczora :/ No wyrósł mi mały ranny ptaszek i nie da rady go przerobić, bo bym musiała go kłaść o 24 :)

Gratuluje rocznic! Fajnie obchodzić takie święta :)

Trzymam kciuki za Wszystkie Staraczki! Oby ten miesiąc okazał się owocny :)

Postaram się jeszcze wkleić jakieś foto, ale nie obiecuje, bo nie wiem czy zdążę przed pobudkami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859051 przez ewelinda83
wiki ze tak spytam, czy Ala miala robione badania co jej dolega ? pytam bo moj chrzesniak przez prawie 10 lat byl leczony na egzeme ... miesiac temu mial robione znowu badania ( w Anglii ) ktore pozwolily dokladnie zdiagnozowac co mu jest i dzieki temu dostal leki, ktore poki co pomagaja. dostaje sterydy, antybiotyki, specjalne mydlo i niestety tak bedzie wygladala jego najblizsza przyszlosc :dry: dobrze ze juz bezbolesnie ...

fajnie ze zrobisz sama tort, tak jak mowisz bedziesz miala kontrole nad tym z czego jest zrobiony :)
mi moze uda sie w likend zrobic te ciasteczko, ktore mi ostatnio polecalas :)

tee mi tez sie wydaje ze ta twoja cena nie jest jeszcze zla. ja nie wiem ile bedzie mial Kingi tort ale zamowilam maly na 8-10 osob, nie ma co porownywac ale ja zaplace 50e :silly: urodziny beda tylko w gronie rodzinnym tzn ja, maz, ciocia, wujek, babcia, Kubus i Kinia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #859075 przez aisod
Kinga dla ciotek :) Na fb też coś wrzucę ...może :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #859102 przez gaabrysia
Kinia i Misiek boscy;) super masz pociechy, a Misiek jakie loczki słodkie po kim? A Kinia maly Misiek;)

Wspolczuje Ci, ale wiem po sobie ze nawet jakbyś miala ta noc to byś się budzila.. Ja do tej pory wstaje do młodego dac pić wiec wiem co czujesz, ale potrafię się też budzić jak on spi;)

nie będę się wypowiadać bo nie umiem ukrywać na tel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl