BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 9 miesiąc temu #161987 przez madziaska
No Emma juz sie martwilam ;) Dobrze, ze wszystko ok, a z mdlosciami to dopiero poczatek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162063 przez emma
wspaniale, madziu! ;) czekam na wiecej... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162278 przez martyna123
u mnie super byłam u lekarza mam termin na 8 marca zdjecie też mam i dzidzuś ma 14 mm serduszko bije dobrze dostałam prezent od lekarza z płyta cd o pierwszej kąpieli przewijaniu karmieniu i rózne kremy i książeczki. mdłości mineły jak leciałam samolotem to ssałam tabletki lokomotiv one mają skład z imbiru i lot był bez niespodzianek ;D a teraz mdłości i wymioty tylko rano i wieczorem a przedtem całymi dniami ;/ więc teraz czuje wkoncu że jest dobrze ale połtora tygodnia było straszne ;D pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162667 przez marigra
witam marcówki, dołączam się do was. konkretnego terminu jescze nie znam - pisałam w innym wątku - mam małe problemy z plamieniem - biore Duphaston , pilne USG, ale zobaczymy jak to dalej się wszystko ułoży.
Według moich obliczeń termin mam w połowie marca, ale zobaczymy przy kolejnej wizycie jak rozwiązą się moje problemy, więc poinformuję was na pewno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162717 przez sylka
FAjnie coraz więcej marcówek :) Pozdrowienia od marcowej a co do czego lutowej mamisi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162788 przez martyna123
marigra musisz być dobrej myśli a wszystko się ułoży. Życze powodzenia i żeby wszystko było dobrze. pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #163610 przez luucy
Także dołączam do grona przyszłym mam na marzec. 27 lipca idę na pierwsze usg. Póki co dwa pozytywne wyniki HCG - 611, a 48 godzin pozniej 1821. Czekam z niecierpliwoscia na srode...Jest tu moze przyszła marcowa mama z gdańska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163770 przez emma
wow, fajnie, robi sie tloczno! :) widzisz, martyna, a obawialas sie, ze jestes osamotniona ;)!
ja swojego misiocyta zobacze dopiero za miesiac na usg, tymczasem wszystko jest ok (niech zyja mdlosci - fuj!). pozdrawiam wszystkie marcowki, bede sie odzywac! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #163771 przez emma
wow, fajnie, robi sie tloczno! :) widzisz, martyna, a obawialas sie, ze jestes osamotniona ;)!
ja swojego misiocyta zobacze dopiero za miesiac na usg, tymczasem wszystko jest ok (niech zyja mdlosci - fuj!). pozdrawiam wszystkie marcowki, bede sie odzywac! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #163809 przez luucy
Ja mdłości nie mam...nie wiem czy to dobrze czy źle, ale zawsze miałam dość mocny żołądek...z kolei męczą mnie wszechobecne gazy ... jak nie górą to dołem...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163822 przez sylka
lucy nie martw się brakiem mdłości ja takze pezez cała ciązę nie miałam. 0 jakichkolwiek objawów prócz sennośi i roztargnienia (a zawsze zorganizowana byłam)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163866 przez madziaska
luucy to dopiero 6. tydzien wiec mdlosci moga dopiero sie zaczac... U mnie tak bylo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163894 przez luucy
Spodziewam się, że może być różnie z tymi mdłościami, póki co w miarę spokój, bardziej dokucza mi pociąganie nosem, które mi się nasiliło od paru tygodni. No i że czasem brak mi tchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163987 przez boniucha
Witajcie marcóweczki! :*

Ja jakoś akurat rok temu dowiedziałam się o ciąży :blush: chciałam jak najdłużej pracować i nie poszłam od razu na zwolnienie, ale pod koniec sierpnia zaczęłam mieć takie mdłości :X i potrafiłam przesypiać większość doby, więc od września poszłam na ZLA...mdłości odczuwałam jeszcze przez cały wrzesień i trochę w październiku :) potem apetyt wrócił :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164001 przez martyna123
u mnie mdłości przeszły tylko tak wieczorami i rano się źle czuje teraz to mnie zęby bolą ;)i głowa czasami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl