BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 7 miesiąc temu #190840 przez martyna123
Witam ;) Ja jutro zaczynam 15 tydzień i dalej wymiotuje i mam mdłości ale już się do nich nauczyłam lecz czasami jest cięzko jak byłam na ostatnim usg tydzień temu w piątek to moja dzidzia miała nie całe 8 cm a z nózkami lekarz powiedział że około 12 cm mnie też już widać brzuszek, za około 5 tyg będzie widać czy to chłopczyk czy dziewczynka już nie mogę sie doczekać bo chciałabym zacząć kupować ciuszki :lol: pozdrawiam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191242 przez georgette102
Witam marcowe mamusie! Bardzo się cieszę, że mogę do Was dołączyć. Termin porodu mam wyznaczony na 8 marca 2012r. Mam uczucie, że to jeszcze cała wieczność :(, tym bardziej że od kilku tygodni muszę leżeć w łóżku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191262 przez bombel779
W zeszłym roku,o tej porze to i ja z dzieciątkiem w brzuszku byłam :D A teraz mam już półrocznego ślicznego syna :lol:
Georgette -czas szybko leci,ani się obejrzysz a już będziesz leżała na porodówce ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191505 przez georgette102
Bombel - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Z niecierpliwością czekam na tą chwilę, chociaż przypuszczam, że jak będzie już blisko to nie będę się tak spieszyć :)
Za tydzień wizyta u ginekologa i usg - jestem bardzo ciekawa jak wygląda teraz moje maleństwo. No i oczywiście mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193080 przez marigra
Witajcie

Ja po USG genetycznym, na sczęscie wszystko ok, chociaż maluszek tak się wiercił, że ciężko było go złapać. Płci niestety jescze nie znamy , ale mam nadzieje, że na następnym badaniu już będzie widać.
Mam do was pytanie, czy was tez boli brzuch w jednym miejscu (jest to właściwie taki tępy ból, który pojawia się np po wyjsciu z toalety, albo po nagłym wstaniu?) Nie wiem co to moze byc i troche się martwie, aby nie zaszkodziło dziecku

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193100 przez martyna123
hey mnie boli brzuch często jak na okres i jak ide siku a dawno nie byłam to też tak boli przeważnie rano jak wstane to taki dziwny bol po zrobieniu siku ale da sie go wytrzymać czasami takie kłocie jak by ktoś mi coś wbijał w brzuch ale chyba to normalne jest :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193554 przez georgette102
marigra jakiś czas temu też miałam podobny problem z bólem brzucha i... oczywiście jak to ja zaraz zaczęłam szukać dziury w całym. Gdzieś tam wyczytałam, że może to być zakażenie układu moczowego, więc pobiegłam powtórzyć badanie moczu. Okazało się, że wyniki były ok a po jakimś czasie ból sam zniknął. Mojemu lekarzowi opadają ręce, kiedy zaczynam zdanie od: " przeczytałam, że..." i ostatnio poprosił męża, żeby odciął internet :)
Teraz jest tak, że od czasu do czasu gdzieś tam mnie zaboli, ale myślę, że nie ma powodu do niepokoju. To chyba rzeczywiście jest normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198851 przez georgette102
Hej dziewczyny,
ja już jestem po USG, z dzidziusiem wszystko jest dobrze, więc kamień z serca :). Kolejny powód do radości: nie muszę już leżeć w łóżku :).
Miałam nadzieję, że dowiem, się czy moje maleństwo jest chłopcem czy dziewczynką. Niestety, tak się ułożyło, że nie było szansy zobaczyć. A więc plany zakupowe (ubranek) przekładam o miesiąc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199217 przez marigra
witaj,

to bardzo dobrze, że wszystko się ustabilizowało i nie musisz lezeć. Widocznie dzidzia też czuje się dobrze, skoro zakryła pupcie i nie chciała ujawnić swojej płci. A w którym tygodniu jesteś

pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199219 przez marigra
sory ślepa jestem nie spojrzałam na suwaczek:)w 16 więc tak jak ja:) pewnie za 2 tygodnie też będe miała USG i moze się dowiem coś tam we mnie siedzi i mi dokucza:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199775 przez georgette102
trzymam kciuki, żeby maleństwo pozwoliło Ci poznać tę tajemnicę :), ja na swoją szansę muszę poczekać do 20 października i oczywiście z nadzieją, że tym razem się uda coś zobaczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199851 przez omen
Witam! :lol: Moj termin to 27 marca, wiec jeszcze troche czasu mam :) Pozdrawiam wszystkie marcówki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199899 przez marigra
Witaj omen bardzo serdecznie,
cieszymy się że dołączyłaś do naszego grona, odpoczywaj relaksuj się i rośnij zdrowo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200112 przez mely10
czesc dziewczyny :lol: i ja marcowka 2011,widze ze moja kolezanka bombelinka was odwiedzila :lol: ja tez mam juz "duza"sliczna dziewczynke :lol: a tez tak mi sie ciägnelo jak wiecznosc :lol: czas leci jak opetany.cieszcie sie wasza ciaza,napewno wszystko bedzie dobrze,i wspierajcie sie na forum :lol: mi to b duzo pomoglo,codziennie z dziewczynami opisywalysmy swoje radosci i rozterki :)
termin mialamna 28 marca a urodzilam 20 :) :) takze nigdy nic nie wiadomo :) jak macie jakies pytania to walcie do nas :lol: :lol:
pozdrawiam i trzymam kciuki za marcowe dzidziusie 2012! :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #200117 przez sylka
Dokładnie jak napisała Mely jeśli macie jakieś wątpliwości pytajcie nas mamy marcowe 2011 :) zawsze doradzimy i moze pomożemy :) Miałam termin na 14 marca, ale synek się pośpieszył i urodziłam 14 lutego- mam małego, no nie tak już małego walentynkowego chłopaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl