BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #554857 przez Tee
gusiag napisał:

nie lubimy takiej ciszy..

co u Was?

u nas w nocy skoki temperatury sięgające do 39,6 stopni, wielka sraka o 4 rano, butla mleka i spanie do 8 20. o 9 temp 38 st zbite do aktualnych 37,5 st. Trzeci dzień, miejmy nadzieję, że ostatni.

Asiu czy Wy już w szpitalu? Macie tam internet? Daj znaki co i jak, ściskamy Cię mocno a Ola to nawet gorąco ;) taki żarcik sytuacyjny żebyś się uśmiechnęła :kiss:

Emma
czy ty już masz najazd? czy jeszcze się odezwiesz? ale wydaje mi się, że od piątku Was zaatakują..

Aisod i Aliah widziałam Was rano albo miałam przewidzenia, a cisza jak makiem zasiał

Ewa mam nadzieję, że cieszysz się śniegiem bo bardzo chciałaś śnieg w PL. Czekamy na zdjęcia Kini w sankach!! Buziaki

Dorota Ty coś napisz a nie tylko ćwiczenia i dieta ;)

marigra jak u Was?

martyna Ty dziś miałaś mieć wizytę u lekarza z Szymonem? wybaczcie ale wszystko mi się miesza po tej gorączce Oli..

gabi czemu się wkopałaś z zabiegami?? nie kumam, bo cieszyłaś się przecież

ewelina jak humor, mam nadzieję, że lepszy



napiszcie coś laski



Gosiu A ja? ;( ;)
mam zabiegany dzień ale jak tylko będę miała chwilkę wolną dam znać co u nas...
mała tragedia się "zdarzyła" - zmarł teść moje siostry :( :(
miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554865 przez marigra
eh nie moge wstawic zdjęcia czemu???....

Tee - ojej to smutne wiesci.....

Dorota - to ja zaczęłam wątek kłótniowo -mężowy, ale wszystkie dziewczyny się włączyły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554866 przez gaabrysia
Dorota pytasz i masz już opowiedz ;)

JA też jupi jupi bo Jarek ma od poniedziałku urlop :laugh:

ćwiczenia i ja będę testować. fajne są!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #554870 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554875 przez marigra
a u nas mąż ma wolny weekend więc też fajnie może się wkońcu dogadamy :lol: hihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554876 przez georgette102
aaaa aisod trójka dzieci? ambitny plan ;) ja też zawsze mówiłam, że będę miała przynajmniej troje dzieci, ale teraz zastanawiam się czy Maja w ogóle doczeka się rodzeństwa, czas pokaże

gabi
4 sesje to tylko 4 dojazdy a zabiegów i tak 16 :silly: czekamy na relacje a najlepiej zdjęcia "przed" i "po" :silly:

jeżeli jeszcze komuś nie odpowiedziałam, to przepraszam,a el tak namiętnie czytałam, że bateria pada mi w laptopie

miłego dnia wszystkim życzę
na pewno się jeszcze odezwę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554882 przez ewelina.zak.1991
gusiag Na szczescie juz ok:) zostalam przeproszona i udobruchana :p nawet dostalam wielkiego lizaka z napisem Kocham Cie :) to dopiero ponyslowy ten moj maz hhahahaha . Wlasnie.wrocilismy ze spaceru i ide gotowac malym zupke a potem obiad poki Michas spi :) milego dnia kobietki:*

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #554891 przez asiula2134
/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554900 przez gaabrysia
Dorota niby racja.. no zobaczymy, jak nie to wykupię coś jeszcze ;)

chłopaki oddelegowani , a ja po tych fajnych ale nie lekkich ćwiczeniach na brzuch.. Dobrze,że to tylko 8 min :P bo zwykłe brzuszki to się umywają przy tych.. czuć jak "wchodzą" hihi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554915 przez gusiag
tee przepraszam, nie gniewaj się, ale ja sama jak z gorączką chodzę, zresztą od tego niespania to boli mnie gardło i mam katar. Przecież wiesz, że i na Twoją relację czekamy.

dzwoniliśmy do lekarza i powiedzieli, żeby się nie martwić i jeszcze dziś zbijać, ale ja widze po Oli że już jest dobrze, torpeduje po domu, bawi się i gada jak najęta :)

Ewelina bardzo mnie to cieszy :kiss: lizak pomysłowy, milutko :) od razu widać, że masz lepszy humor, super. Miłego gotowania


teraz Wy tyle napisałyście, że muszę się wracać i patrzeć co kto napisał bo już zapomniałam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554924 przez gusiag
a i jeszcze widzę, że Dorota robi nam smaka i mi tu o serniku gada...

Gabi no tak mówią, że to normalne po tej szczepionce, może nawet wysypka wyjść jak skończy gorączkować. Ale nie ma co się chyba bać, trzeba szczepić i tyle. Znalazłam kalendarz szczepień obowiązujący w Niemczech i tu szczepią tym Priorixem od 11 do 14 miesiąca życia. a po 12 miesiącu szczepią na Meningokoki i 6 marca to mamy.

przepraszam, ale muszę uciekać, wpadnę do Was potem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555025 przez aisod
Hej!

Byłam rano, ale zanim zdążyłam coś napisać to Misiek się wtrącił :P.
Teraz też tylko na chwilkę, bo obiad muszę zacząć robić, a tyle już napisałyście, że chwilę zeszło zanim doczytałam :silly:

Postaram się nadrobić wieczorkiem :) Może mi wybaczycie :kiss:
Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555036 przez martyna123
hey kochane

My dziś jesteśmy w de. podróż fajna mały najpierw oglądał widoki a potem padł.


Co do lekarza nie poszłam bo jak zadzwoniłam i się zapytałam na którą godz mamy bo predzej zapomniałam to powiedziano mi że od 8 do 12.30 a ja że przecież mam prywatną wizytę i też mam czekać w przychodni co pełno chorych ludzi a ona że tak więc podziękowałam za taką wizytę. Tutaj pójde do lekarza już znalazłam paru.

Gabi- a to naprawdę naciąganie na te zabiegi ja też oglądałam różne i na wiosnę się skusze razem z mamą sobie wykupimy. A co do gwary wiem że idzie tym nasiąknąć bardzo szybko jak jestem w zakopanym to tam to język się pląta ale u mnie w okolicach Czestochowy gwary nie ma chyba że na wsiach. :laugh:

Wiecie że w de karnawał i się przebiera dzieci i inne dzieci dawają słodycze biliśmy już dziś na takim korowodzie małego wymalowałam na kotka pokaże zdjęcie i mamy całą reklamówke słodyczy i miśków. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555052 przez aliah85
Witam wszystkie:)) była u mnie dziś w odwiedzinach siostrzyczka;) i muszę się pochwalić,że..będę ciocią:):) jestem prze szczęśliwa bo starali się o dzidzie ponad pół roku i końcu się udało;) była dziś u lekarza i lekarz jej powiedział,że z uwagi na jej wiek (36lat) będzie musiała przejść dodatkowe badania i trochę się zestresowała..ale to taka standardowa procedura. hihi ja jestem najmłodsza z rodzeństwa a dorobiłam się już trójeczki :laugh: fakt, bracia są tuż za mną bo obydwoje mają już po dwójce-jeden dwie córcie, a drugi dwóch synów. Ahhh..tak się ucieszyłam,że nie mogę teraz przestać o tym myśleć:):) moja mama ma jutro ur, dziś u niej byli i dostała kartkę z życzeniami, a na końcu mały p.s. będziesz babcią. Mama podobno popłakała się ze szczęścia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555138 przez gusiag
Asia i Martyna jak czytam o tej polskiej służbie zdrowia, szpitalach badaniach itp to na prawdę szkoda gadać.. nie wiadomo co powiedzieć. Dobrze, że Ty Martyna masz szanse przyjechać do Niemiec i w cywilizowanych warunkach porozmawiać, zbadać małego itp. Ja też na szczęście wiem na czym polega ta różnica i cieszę się, że jesteśmy pod niemiecką opieką zdrowotną. Karnawał wiem, że jest ale żadna z moich koleżanek dzieciatych nic nie robi, a i my nigdy nie obchodziliśmy tego szaleństwa tak jak Niemcy. Także na spokojnie, ale zdjęcia pokaż koniecznie

aliah ogromne gratulacje dla siostry i dla Ciebie :kiss: oby wszystko dobrze było :)

Ola nie ma już gorączki nic już więcej też nie podawałam, o 9 ostatni raz dostała nurofen. Mam nadzieję, że na wieczór nie wróci gorączka i już wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl