BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #668914 przez georgette102
hej

tee fajnie, że tak się zaangażowałaś w pomoc tej rodzinie, na pewno oglądanie cudzego nieszczęścia na co dzień nie jest przyjemne, tym bardziej, że nie każdemu możesz pomóc; ja bardzo chciałabym pracować jako kurator społeczny, ale na razie przełożyłam te plany ze względu na to, że i tak mam zbyt mało czasu dla Mai

Ewa świetne zdjęcia :) 4 tygodnie plamienia? porażka :huh:

emma
dobrze, że nic nikomu się nie stało; wiadomo samochodu szkoda - mam nadzieję, że szybko Ci go naprawią

wczorajszy dzień uważam za bardzo udany, wycieczka była super, Maja w miarę grzeczna a dzisiaj to aniołek, obym nie zapeszyła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668923 przez georgette102
gusiag dobrze, że uszka ładnie się goją

gabi czyli liczba dzieciaków na forum pozostaje bez zmian :silly:

kurcze muszę coś zaplanować na dzień dziecka, bo jeszcze nie wiem co będziemy robić z tej okazji; może basen?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668925 przez strangerwold
Hej dziewczyny zazdroszczę wam pogody , u nas zimno deszczowo całymi dniami nie ma jak z domu wyjść masakra mam dość tej pogody Bartus też marudny ostatnio ostatnio gryzaka trzymał grubo godzinę w buzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668977 przez emma
Prawda, ślicznie było u nas wczoraj w stolicy i gorąco, gdyby nie chmury byłaby niewyróba ;-). Woda w wiśle zimna, ale dzieciom to nie przeszkadzało ;-). Dzisiaj też ciepło, ale pada. Niania włożyła Zosi kalosze i pojechały na spacer mimo deszczu. Ja czekam, aż pranie się odwiruje, rozwieszam i spadam do roboty (powrót ok. 19 :-\).

Dobrego dnia! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669028 przez gaabrysia
Jestem!

Justyna pociesze Cię, ze dziś i u nas pada;/

Dorota my też idziemy na basen, ale w nd jutro jedziemy na wioche, mam nadzieję ze pogoda będzie lepsza!

A tymczasem, chłopaki śpią a mama robi się na bóstwo ;)
Dziś wpada kolezanka, o tyle będzie fajny dzień no i oczywiście samo to, ze do pracy nie ide;)

Dorota i bogu dzięki! Dawno się tak nie cieszylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669441 przez gaabrysia
Nuda!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669518 przez emma
Ruch, aż miło ;-).

Zaocznie życzę wszystkim dzieciakom dużo zdrówka i wiele frajdy z okazji waszego święta! To już wasz drugi dzień dziecka! :-) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669522 przez emma
Wszystkie dzieciaki mają dzień dziecka, a Zocha za niecałe dwie godziny skończy 15. miesięcy! :-) ale to zleciało...
Miłego weekendu! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669547 przez ewelinda83
emma juz dzisiaj skladam zyczenia Zosi :kiss: jutro moge zapomniec :silly:
oj leci ten czas jak szalony ...

my na jutro nic szczegolnego nie planujemy tzn. rano zakupy, chwila w parku bo tam bedzie jakas polska impreza dla dzieci ( jak pogoda dopisze ) a wieczorem sie wybieramy na imieniny siostry * urodziny szwagra ;)

za to w niedziele specjalny dzien dla dzieciaczkow w ZOO :lol: juz sie nie moge doczekac reakcji Kingi na tyle roznych dziwnych zwierzatek :side: w Polsce bylam z nia w schronisku, gdzie bylo pelno szczekajacych pieskow, myslalam ze ona sie bedzie bala takiego halasu a ona biegala jak szalona od klatki do klatki i szczekala do nich :blush:

Dorota odpukac plamienie ustapilo dzisiaj ;) dostalam je zaraz po badaniu cytologicznym z ktorego dzisiaj akurat dostalam wynik - badanie w normie powtorzyc za 3 lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669554 przez ewelinda83
dla zainteresowanych :blink: chcialam sie podzielic informacjami z pracy.
no wiec w tym skladzie pracujemy do 21 sierpnia. bardzo duzo etatow zostaje zlikwidowanych :( do wtorku mam zlozyc deklaracje w jakich i ile godzin chcialabym pracowac, niestety biorac pod uwage to ze najstarszy stazem pracownik ma pierwszenstwo zostania mam nikle szanse na dalszy etat :( jestem chyba 3 od konca :(
pocieszajacy jest fakt ze jak nie bedzie dla mnie miejsca to dostane duza odprawe :)
no a smutne to ze po 5 latach bede musiala sie rozstac z firma i znajomymi :(
zycie ..... :( :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669560 przez emma
Ewa, dziękujemy za życzenia! :kiss:
Super, że zrobiłaś badania i że wyniki dobre! :-) od razu jest się spokojniejszym :-). Ja też po badaniach, od wczoraj łykam folik, no i czekam na urlop, a tymczasem sączę wino, póki jeszcze mi wolno ;-).
Fajnie, że takie atrakcje będą, my plany uzależniamy od pogody, oby dopisała! :-)
A pracą się nie stresuj, skoro i tak nie masz na to wpływu. Jak nie ta, to inna, wierzę w ciebie, brdzie dobrze! :-)

Jeszcze raz ściskam wszystkich świątecznie (o ile ktoś poza ewą, dorotą i gabi w ogóle to czyta :-P)! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669571 przez ewelinda83
no u nas tez o wszystkim zadecyduje pogoda :huh: ale wierze ze bedzie slonko specjalnie dla dzieci :)

emma czyli starania pelna para tzn przygotowania :) :unsure:
mam nadzieje ze i u nas tez sie wszystko tak ulozy ze i my bedziemy mogli zaczac kolejne starania :) oby juz niedlugo :)
a poki co trzymam kciuki za ciebie :kiss:

a z praca tzn z ewentualnym zwolnieniem zaczynam sie oswajac zeby pozniej tego nie przezyc podwojnie :( duzo rozmawiam z mezem ktory mnie wspiera i pociesza, wiec mysle ze bedzie dobrze i razem damy rade :)

pustki u nas straszne, dziewczyny nas opuscily :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669610 przez gaabrysia
Ja poszłam, a wy się rozgadalyscie...;)

ASIA,Gusiag,Justyna,Marigra,Asoid,Mariola,Ewelina... Odzywać się co u was, Dorota wyjechała wieć czekamy na relacje po powrócie;)

Wszystkiego dobrego, dla wszystkich naszych kochanych dzieci ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669614 przez emma
Może dziewczyny zaczęły wcześniej świętować ;-)
Ewa, dziękuję za kciuki, ja za was też będę mocno trzymać! :kiss: wchodź czasem na staraczki, a może niedługo założymy razem nowy wątek ;-) :laugh:

Jeszcze raz dobrego dnia! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669635 przez georgette102
hallo

wszystkim dzieciaczkom w dniu ich święta życzę dużo zdrówka, zabawy i w ogóle wszystkiego najlepszego

Ewa ufff dobrze, że badania wyszły ok, ja nadal się nie wybrałam :dry: a co do pracy... faktycznie sytuacja nie wygląda ciekawie, ale dasz rade jestem tego pewna! widzisz ja jak zaszłam w ciążę też nie przedłużyli mi umowy i po 4 latach pracy, z małym dzieckiem i kredytem hipotecznym zostałam na lodzie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło; myśl pozytywnie

emma 1000 buziaczków dla Zosi :) trzymam kciuki za starania o kolejnego dzidziusia, powiem Ci, że u nas to koncepcja zmienia się co jakiś czas - najpierw Maja miała być jedynaczką, później postanowiliśmy mieć drugie dziecko jak wkładce skończy się ważność (za 4 lata) a teraz T. coś brzęczy, że to chyba będzie zbyt duża różnica wieku :huh:

gabi ja wyjechałam i wróciłam tego samego dnia (w czwartek) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl