BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #669644 przez emma
Georgette, dziękujemy za życzenia! :)
I bardzo dobrze brzęczy, przynajmniej z moich obserwacji wynika, że ponad 3 lata różnicy to już zupełnie inny kontakt, no ale pewnie reguły nie ma. Dziewczyny są trochę młodsze ode mnie, to mogą czekać, ja chcę już :-).
Pozdrowienia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669647 przez ewelinda83
Dla wszystkich naszych kochanych dzieciaczkow w dniu Waszego Swieta duzo szczescia, milosci, slodyczy, ZDROWIA :) :kiss:

Zosiu rosnij zdrowo :)


Odezwe sie pozniej bo ide piec ciasto dla siostry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669697 przez gaabrysia
No to Dorota gdzie się podziewalas???

Emma desperatka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669701 przez emma
Widzisz Dorota, teraz musisz się Gabi wytłumaczyć ;-)
Gabi, dlaczego desperatka? :-)

Pierwszy raz od roku włączyłam depilator - święto :P
Teraz to już chyba musimy iść na ten basen ;-)
U nas pogoda niestety nie zachęca do spacerów :-( a jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669745 przez ewelinda83
no i du... ciasto nie wyszlo :angry: musze robic od nowa wrrrr

Dorota no wlasnie ja mam te same obawy :( kredyt, mieszkanie nie skonczone i co to dalej bedzie :( nigdy nie bylam w takiej sytuacji wiec sie troche boje, no ale dziekuje wam za wsparcie :) to zawsze nawet na chwilke pomoze :)
Dorota trzymam kciuki za was :blink: maz dobrze brzeczy :silly:

Gabi dlaczego desperatka :unsure: ja tam emme podziwiam i pozytywnie zazdroszcze takiej decyzji :) oby wszystko szlo po waszej mysli :)

emma depilator :S a co to jest :unsure: u mnie jest gdzies dalej gleboko zakopany bo ja nadal slonca nie widuje :(
pogoda :unsure: nie jest zimno, deszcz nie pada ale jak juz wspomnialam slonca tez nie ma :dry: ale po drzemce King spacer wskazany :) pojedziemy do parku zobaczyc na impreze z okazji dnia dziecka :)

emma nowy watek mamusie ...... 2014 ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669746 przez georgette102
gabi ale ja przecież jestem cały czas, nawet wczoraj napisałam post a w zasadzie dwa :silly: pomijam fakt, że nawet mi na nie odpowiedziałaś :P

emma chyba takie wytłumaczenia wystarczą, jak myślisz? :blink: a tak przy okazji zapytam o depilator - jakiego używasz? ja mam taki najtańszy z brauna ale jak go używam to czuję jakby ktoś mnie rąbał siekierką a nie depilował i chyba muszę kupić jakiś lepszy, tym bardziej, że T. nie chce mi robić wosku a żeby golić nogi co dwa dni jestem zbyt leniwa

u nas nie pada i nawet nie jest jakoś strasznie zimno po obiedzie wybieramy się na miasto, zaliczymy plac zabaw itp, z basenu jednak chyba zrezygnujemy, bo Maja znowu zasmarkana i nie chcę jej bardziej zaszkodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669750 przez ewelinda83
Dorota ja tez mam juz stary z Philipsa, tez mnie boli poczatkowa faza depilacji a pozniej sie skora przyzwyczaja i jest OK
wosk :ohmy: jeszcze nigdy nie probowalam bo jakos sie boje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669754 przez georgette102
Ewa ja na początku też się obawiałam czy damy sobie radę z dzieckiem a ja bez pracy... ale wszystko dobrze się ułożyło, znalazłam inną pracę (do wymarzonej jej daleko ale zawsze to coś) i teraz mogę spokojnie przebierać w ciekawszych ofertach; zobaczysz będzie dobrze, bo jak inaczej :unsure:

ja tak jeszcze nie palę się do kolejnej ciąży (nawet nie wróciłam do wagi sprzed :dry: ) ehhh gdyby te dzieci bociany przynosiły... już bym miała nawet 3 :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669761 przez georgette102
Ewa wosk jest najlepszy - jedno pociągnięcie i cały pasek wydepilowany, dużo mniej bólu niż przy depilatorze, gdzie czuć każdy wyrywany włosek brrr

kupiliśmy Mai na dzień dziecka myszkę Mini w Biedronce, właśnie ją dostała, ależ się cieszy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669773 przez emma
Dorota, u mnie wosk nie działa :-\ zawsze zostaje mnóstwo włosów i trwa to wieki... Mam brauna silk epil expressive, czy jakoś tak. Polecam, mam go już ze 4 lata, fajnie działa :-). Mam wysoki próg bólu, więc golę nim wszystko (jak już włączę ;-)), nogi, pachy, bikini.

Ewa, no ba, jakby co, dam znać i zaraz zakładamy! :laugh:

Dobra, spadam do dzieciaka, zaraz pobudka :-)
Od dziś jestem na diecie, trzymajcie kciuki, czekają mnie 2 wesela przyjaciółek, więc muszę spiąć poslady i chociaż 3 kg tłuszczu upuścić :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669857 przez gusiag
melduje się
jestem czytam na bieżąco, do pisania nie mam weny. Pogoda do dupy, ja mam od tygodnia okres i codziennie bardzo mocno boli, mało śpię i dzień mija za dniem. Do powrotu do domu zostało nam niecałe 20 dni.
Ola rozpieszczona przez dziadka na maxa, ciągle na rękach, ciągle z nim na spacer, ciągle u niego na kolanach. Dziadek da paluszki, winogrona, jabłko, kiełbasę itp. a potem na obiadek nie ma miejsca :) ale dziś pięknie zjadła rosołek a potem kawałek kurczaka! pierwszy raz nie pluła kurczakiem i gryzła i połykała. Są dni, że nie chce nic tylko słoik ale są i takie kiedy słoika nie dostaje wcale tylko zjada domowo. Także jestem pełna nadziei, że małymi kroczkami do celu, a celem jest porzucenie słoikowego jedzenia.

Ewa a jak wyglądasz po tym fryzjerze? Przecież masz ładną buzię to nie ma opcji żebyś wyglądała źle, a jak ktoś tam gada pod nosem coś albo za plecami to niech się cmoknie w dupę, pamiętaj, że nie ważne co mówią o Tobie, ważne że mówią czyli jesteś górą ;) a zdjęcia Kini jak zwykle boskie, i jakie wygibasy! Kolczyki dodają tego uroku, jest to coś! :) Ewa no i przy tabletkach tak bywa z tymi plamieniami, ja poprzedni okres miałam miesiąc, więc też się spodziewam że ten też potrwa długoo :/ no ale ja się o dzidziusia nie staram, więc łykam i przyzwyczajam organizm do nich. A co potem czas pokaże.

Tee no niestety takich przypadków o jakim piszesz pewnie jest tak dużo że nam by się to w głowach nie mieściło, ale niestety tak bywa. Wspaniałe z twojej strony jest to, że pomagasz i namawiasz znajomych :kiss: A co do uzębienia to my razem z Wami na końcówce listy posiadaczy zębów, u nas nadal tylko 6 ale bóle i marudzenie rosną..

Gabi Emma zdjęcia dzieci rewelacja, warszawska riviera bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach ;) Emma no przeraziłaś mnie tym wypadkiem i sarną, strach pomyśleć co by było gdyby to był dzik albo jeleń. Miałaś szczęście w nieszczęściu, cieszę się, że tylko auto ucierpiało a Ty cała i zdrowa. To najważniejsze!

Dorota "pełny jest garnuszek mój, klocki kształt mają swój.." ;P ;P ;P żebyś nie zapomniała :) Majeczka mówisz, że aniołek tak? to miło, bo mój diabełek ostatnio ma akcje jak jest zmęczona, że chce bić.. może jej minie.

a wiecie, że te kalosze jeszcze do nas nie dotarły? dwa razy pisałam do człowieka i nie odpowiadał aż wreszcie jak napisałam że wystawie minusa, napisał że wysłał! 2 tyg po czasie!! bo miał ważne sprawy rodzinne.. szkoda gadać, ciągle pada i dziecko nie ma jak po dworze pobiegać bo jakiś pacan nie umie się zająć swoją sprzedażą..

Emma ogromny buziak dla Zosi z okazji 2 okazji i wielkie buziaki dla reszty dzieciaków na dzień dziecka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

aha Ewa udanego pobytu w ZOO i nie myśl o pracy, będzie co ma być, nic nie zmienisz, trzymaj sie
Emma dieta? a jaka? ja od miesiąca jem tylko chrupkie pieczywo albo wafle ryżowe zamiast chleba ale ruchu nie mam żadnego, dopiero jak wrócę do domu to zacznę coś ze sobą robić..

Ola śpi, deszcz leje a ja może wreszcie zacznę czytać książkę..

buziaki i miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669886 przez martyna123
hey kochane

Najlepszego wszystkim skarbom.

Emma- powodzenia w staraniu o dzidziusia ale Ci zazdroszczę :) a i dobrze że nic Ci się nie stało podczas zderzenia z sarną.

Gabi- cudne zdjęcia.

Ewa- pracą się nie przejmuj co ma być do będzie ważne żeby zdrowie było do pracy :)

Tee- smutne to co piszesz ale nie stety taka jest polska rzeczywistość że dzieci cierpią z powodu biedy.

U nas tak byliśmy oczywiście chorzy Szymon ma jeszcze katar. tata zrobił niespodziankę i kupił synowi auto Audi Q7 sterowane na pilot a jak bedzię starszy to będzie mogł sam jeździć tak że obaj ciągle się wożą znaczy się Szymon siedzi i kieruję kierownicą i włacza muze a tata za nim idzie i go steruje obaj mają uciechy. Ja dziś kalosze kupiłam w sklepie za 29 zł no i pasują i mały śmiga w kaloszach brzydka pogoda a szkoda bo chcieliśmy jechać do ZOO.

Gosia- mój ma to samo z jedzeniem tylko że są dni że on nie je nic wogóle nic jedynie co uda mi się mu wcisnąć to flipsa i mleko w kartoniku z słomką to wtedy wypije ale są dni co je ładnie byłam z tym u lekarza i powiedział że takie są dzieci polecił mi sanostol to poprawia apetyt a że nie je on owoców bo nie lubi to mu uzupełnia witaminy sanostol.

A czytam już Ciemniejsza strona Greaya super ksiązki pierwsza część przeczytałam w 3 dni i tylko po nocach żeby Szymon mi nie przeszkadzał i nie znisczył bo pożyczona mam ale chyba je sobie kupie bo sa piękne i kiedyś jeszcze przeczytam.

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669897 przez georgette102
emma jak kupowałam takie gotowe paski z woskiem to też efekt był marny, ale później zaopatrzyłam się w specjalistyczne urządzenie, w które wstawiam pojemnik z woskiem, on się rozgrzewa, smaruje się nogi i przykłada bawełniane paski - jedno pociągnięcie i nie trzeba poprawiać a jakbym miała depilatorem golić pachy i bikini to chyba wolałabym podpalić zapalniczką :silly: też wydawało mi się, że mam wysoki próg bólu ale ten depilator mnie powala, kiedyś oglądałam panią gadżet i właśnie polecała jakiś tam z nakładką chłodzącą i innymi bajerami co podobno łagodzi ból - niestety ten mój jest taki najzwyklejszy, najprostszy i dlatego zastanawiam się nad zakupem nowego
emma ty i dieta? z tego co pamiętam ze zdjęć masz idealną figurę... skąd ten pomysł?

gusiag z czasem Ola zacznie zjadać bez żadnych problemów wszystkie domowe obiadki i cel zostanie osiągnięty :) mnie nadal dręczy "lubię jeść ciasteczka są mniam mniam..." :P Maja faktycznie jest jak aniołeczek, chociaż były chyba ze 3 takie dni, gdzie myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok :dry: a z tymi kaloszami lipa, bywają niestety tacy niepoważni sprzedający

ewelinda faktycznie, nikt jeszcze nie widział twojej nowej fryzury, a bardzo ciekawa jestem efektu pracy "geja artysty" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669899 przez gaabrysia
Desperatka... ;) może dlatego, ze mi nie w głowie chodzenie znowu z brzuchem tym bardziej, ze waze jak w 6 mc teraż.,, ale wam oczywiście z całego serca kibicuje ;) bysmy miały więcej opcji na spotkania;)

Ja mam stary depilator i uważam, ze mniej bóli tatulowanie;)
Codziennie maszynka ale muszę przyznac, ze nie mam przez to jakiegoś mega owlosienia;)

Dorota w takim razie zwracam honor!

My wracamy ze wsi fajnie było i slonecznie, ale teraz wielką ulewa!

Wykupiliśmy dziś wczasy;) na mazurach domki , teraż muszę się modlić o pogodę! Swoją droga w ten czas wypada mi okres, muszę go jakoś przesunąć, zatrzymać? Którąś może robiła już cos w tym stylu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669943 przez emma
Chciałbym się wam rozpisać, ale na razie nie dam rady włączyć laptopa, ale późniejszym wieczorkiem na pewno :-)
Dorzucam za to mojego hipstera! :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl