BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #671383 przez georgette102
gabi bardzo chętnie, daj znać kiedy będziesz wczasować :lol: zazdroszczę wypadu na basen, bo też bardzo chciałam się wybrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671481 przez gaabrysia
Od 27 lipca w star dadaj-słyszałas może coś o tym ośrodku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671519 przez emma
Cześć, miałam tak ciężki dzień, że nie mam na nic siły :-(. W dodatku nie miałam czasu zjeść i ciągle jest mi niedobrze i mam zawroty głowy :-(. Uprzedzając sugestie: nie, nie jestem w ciąży, wczoraj skończył mi się okres :P
Matko, ledwo żyję, spadam odpoczywać. Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671694 przez ewelinda83
u nas dzien sloneczny :) wiec korzystalam z pogody ile sie dalo :)
z rana wybralismy sie do ZOO :) latala z Kuba jak oszalala, krzyczala do zwierzatek i sie ich nie bala :) mysle ze sie jej podobalo :blink:
wczoraj ten wypad nam sienie udal bo Kinga sie strasznie zle czula, bolal ja brzuszek i nie mogla zrobic kupki, normalnie sie skrecala z bolu - miala co jakis czas taki atak :( podalam jej infacol, herbetke mietowa i bol brzuszka przeszedl. dzisiaj juz bylo dobrze, nawet zjadla jeden obiadek w sloiku i zrobila kupke.

gabi fajnie ze i wam sie zabawa na basenie udala :) a jak Adrian nie bal sie wody ???
a grila zazdroszcze :P narobilas mi ochty na kielbaske :)

emma moze jakiegos wirusa zlapalas :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671710 przez emma
Ewcia, na szczęście to chyba nie wirus, bo tylko mi niedobrze, bez innych atrakcji ;-)
Zdjęcie super! Kinga szczęśliwa! :laugh: a co do fryzury, bardziej podobalas mi się w dłuższych włosach, ale ładnemu we wszystkim ładnie, a włosy szybko odrastają! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671754 przez martyna123
Hey pisse z tel i probuje dodac fotke. U nas tak wczoraj bylismy my na pikniku rodzinnej takiej zabawie w mojej miejscowosci no i pozniej byla dyscoteka wiec maly tanczyl nq scenie no i zaliczyl pierwsza dysce w tqk mlodym wieku. No a dzis nie spal caly dzien no i pod wieczor mielismy wyjazd i malego dalam do tesciow okolo 7 i oni nie zadzwonili ze placze i przyjechalismy a on plakal i go zabralam i sie uspokoil pozniej usypialam go godz i nie umial zasnac a teraz spi i caly czas tak pociaga oddech tak mi go szkoda ze szok.

Ewa fajnie ze zoo sie udalo co do fryzurki w dluzszych jest Ci lepiej.

Emma mnie ostatnie dni tez bylo nie dobrze i brzuch mnie pobolewal i nie wiem czemu ale wiem ze jelitowka panuje moze tak ja przechodzilam.

Nie pamietam co mialam napisac jeszcze komu brak mozgu postepuje ;-)

A ktos pisal o kryzysie w malzenstwie tez teraz mamy wiec chyba idzie po kolei na naszym forum :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671768 przez ewelinda83
Co do wlosow to zgadzam sie z wami w 100% w dluzszych tez sie lepiej czuje :) chcialam krotkie to teraz mam :/ dobrze ze odrosna :)

emma to dobrego samopoczucia zycze :) inne atrakcje juz niedlugo :P

Martyna fajnie ze maly sie wytanczyl, niech sie bawi poki mlody hehehe
biedactwo, Kinga tez czasami tak placze ze pozniej jeszcze przes sen siorbie noskiem :(
co do kryzysu to chyba masz racje ze leci po kolei :dry: musicie to przetrwac :) bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671856 przez gaabrysia
Hej u nas narazie kryzysu nie ma i mam nadzieję. Ze nie wróci przy tabletkach.

Ewa włosy nie ręką, podobnie się czułam jak byłam dzieckiem- mama mi ciągle robiła taka fryzurę, jedno co jest pewne to wygoda, ale chyba do takiej długości po traumie z dzieciństwa nie wroce;) a jaka fajna Kinia, my też mamy zoo w planach- ale nie wszystko na raż ;)

Kupiłam wczoraj używane lozeczko turystyczne z materacem za 40zl na zdjęciach wygląda super dziś odbieramy.

Zeby bardzo dają się nam we znaki chyba z 5 na raż;/

Wiecie co strasznie nogą adkowi urosła trzy pary butów już przy małe... Mam kupowac 3 nr za duże?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671988 przez gusiag
cześć Wam
u mnie leje tak, że szok, wczoraj połamało drzewa, grad bił w okna na poddaszu tak, że Ola płakała, a teraz zasypia przy tłukącym się przeraźliwie deszczu..
Kalosze doszły, ciut za duże ale mogą być, więc po deszczu można wyjść na dwór o ile przestanie padać :S
od dziś mamy stresujące dni bo mój mąż zaczął egzaminy - 11 dni, po 6 godzin pisania uzasadnień sądowych itp. Także kto może niech ściśnie kciuk :blink:
wczoraj byliśmy z Olą u jej pradziadka, spisała się na medal, nikogo się nie bała, śmiała się, tańczyła i opowiadała bardzo dużo. Także i pradziadek i babcia i mama dumne z dziecka :)
Słuchajcie drugą noc z rzędu dałam Oli sab simplex na noc po jedzeniu i cisza! ani nie krzyczy ani nie płacze ani nie opowiada ani nie wije się w łóżku tylko śpi a ja razem z nią! Przypomniało mi się to co Martyna mówiła o tej pracy jelit w nocy no i kurde coś chyba w tym jest bo dziecko spało spokojnie bardzo ładnie, zjadła dwa razy z rzędu o 5 i spała do 7 30 dalej.
Ewa bardzo ładne zdjęcia, Ty też wyglądasz bardzo ładnie, promieniejesz i to najważniejsze :) a włosy odrosną, buzia zawsze będzie ładna :)
Martyna to szkoda, że Szymon miał jakieś złe przeżycia, ważne że go odebrałaś. No i wstaw te zdjęcia jak tancerz się bawił :)
Gabi u nas buciki starczają na długo, bo odwrotnie niż u Was noga Oli rośnie bardzo powoli. Te kalosze są rozmiaru 20 ale są za duże, sandały kupiłam Lasocki kids roz 20 i też myślę że będą dobre za miesiąc. Za to kupiłam Befado rozm 19 takich domowych bucików i nie lubi ich, nie wiem czemu, potyka się w nich, chce ściągać, a rozmiar jest odpowiedni, wydają mi się takie ciężki i sztywne, ale może to dlatego że ona coś w nich wyczuwa złego, sama myślałam, że są fajne..
Emma jak się czujesz?
kurcze poplanowane macie już wakacje, fajnie, my też będziemy planować jakiś wylot póki Ola nie skończyła 2 lat, bo potem już będziemy za nią płacić. Jak coś zaplanujemy to dam znać
Aisod i Aliah chcecie żółte kartki? co z Wami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672033 przez gusiag
wiecie co, wczoraj usłyszałam okropną historię, jak młoda mama, pierwsze dziecko kąpała i stwierdziła, że wodę ma za zimną i podłączyła grzałkę do prądu i wsadziła do wanny z dzieckiem.. dziewczyny do tej pory jak myślę o tym to jestem w szoku.. dziecko zabite matka do psychiatryka po tym co się stało..
niewyobrażalna tragedia dla matki i rodziny, bezmyślność, głupota, ale tragedia przede wszystkim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672186 przez emma
U nas dzisiaj ładnie: słońce i gorąco :-). Mam wolne i nic mi się nie chce... Zosia śpi od godziny po spacerze i wyglupach na placu zabaw. Odkurzylam mieszkanie, przebralam się i mam niesamowitego lenia ;-). Czekam na nianię i wygrzebie się na siłownię, a przynajmniej taki jest plan ;-). Miłego dnia, dziewczyny! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672210 przez ewelina.zak.1991
u nas tez kryzys ! masakra ale mam nadzieje ze prztrwamy to jakos. co do bucikow to mam pytanie kiedy kupowalyscie dzieciom pierwsze buciki takie po domu? Michas chodzi juz prawie 2 miesiace i mysle ze juz powinnam zwlaszcza za bardzo nie umie chodzic w butach, na dworze sie strasznie potyka. w ogole gdzies ostatnio jest niestabilny i chodzi jak "pijok" :) nie wiem czemy ale zachowuje sie tak jakby dopiero zaczal chodzic:(

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672458 przez www.Lumpik24.pl
███████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

Body,pajacyki od 2-4 złotych
spodnie,sukienki do 8 złotych
bluzeczki do 4 złotych

oraz wiele innych ubranek w atrakcyjnych cenach.
www.Lumpik24.pl

███████████████████████████████████████████████████████

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672736 przez strangerwold
Ale wam dobrze dziewczyny z tymi urlopami zaplanowanymi chciałabym gdzieś we troje pojechać..mieć pracę i wgl. A my mamy rewolucję! Bartek sam wstaje na nogi dzisiaj przy mnie wstał pierwszy raz z przysiadu jak to widziałam o boże normalnie serce szczęśliwe to takie piękne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672755 przez georgette102
hej

gabi w star dadaju nie byłam, ale T. siostra pracuje tam czasami w sezonie jako masażystka i mówi, że ogólnie tam jest ok, podobno zabiegi na wysokim poziomie, w pokojach nie była, więc trudno coś powiedzieć, ale za to podobno jedzenie jest dobre i jest go dużo, mam nadzieję, że będzie Wam się tam podobać; a planujecie wypad do Olsztyna? daj znać

ewelinda ładnemu to we wszystkim ładnie, tak jak to napisała któraś z dziewczyn, ale też przyłączam się do fanek Twojej wersji w dłuższych włosach :) na pocieszenie dodam, że z małpą pomylić Cię nie można :silly:

emma
mam nadzieję, że czujesz się już lepiej; plan wykonany? ja dzisiaj znowu Ćwiczyłam z Mel B

gusiag jaka okropna historia!!! nie słyszałam o tym wcześniej, ale to naprawdę tragedia :(

stanger gratuluję Bartusiowi nowych umiejętności :)

a tak w ogóle to chyba nie pochwaliłam się Wam, że Maja już chodzi sama? teraz to już nawet biega :lol: kochana moja żabcia :kiss:

dobranoc mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl