BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672811 przez gaabrysia
Dorota jeszcze nie mam az takich planów., ale kto wie;) skoro będę tak blisko to aż żal tego nie wykorzystać, może Wy podjedziecie np nad jezioro...;)

Nie chwalilas się, ze Maja chodzi, ale widzialam na zdjęciach;)
Adek też już biega, zazwyczaj w druga str niż ja chce iść... Ale może na dobre mi to wyjdzie, co to za ćwiczenia ? O chodakowskiej głośno, ale o tym jesZcze nie słyszałam.

Justyna to Bartus chodzi a sam nie wstawał? Gratulacje dla niego.

MARTYNA niezłą fura;) nie dziwię się, ze mają taka zabawkę Twoi mężczyźni:)

Tak z ciekawgości ile cm mają stopy waszych dzieci? Adek 14, kupiłam teraż buty 15,8 i nie wiem czy nie przesadzilam, ale z tych wyrósł bardzo szybko, a też były trochę większe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672960 przez ewelinda83
hehe Dorota dzieki :silly: teraz to juz napewno zapuszaczam, chcilam miec krotkie wlosy zeby zobaczyc jak to jest, czy mi pasuja itp. ale te sa zdecydowanie za krotkie :dry:

Dorota ile treningow robisz z Mel B ???
moze jutro z rana mi sie uda cos pocwiczyc bo Kinia idzie na caly dzien do Kuby :)
chce wycwiczyc troszke cialko i zgubic centymetry w udach bo juz ledwo spodnie wkladam :ohmy:

emma a tobie udal sie dzisiejszy wypad na silownie ???
widze ze ta wasza niania to naprawde super babka, nie narzekasz na nia tylko chwalisz :) a o to ciezko w dzisiejszych czasach tzn chodzi mi o zaufanie do obcej osoby.

Gabi ja kupuje buciki rozmiar 20 i jeszcze Kinga ma w nich maly luz, 19 tez bym jeszcze wcisnela ale to juz na styk :silly: ale ile to cm to nie wiem :S cos ok 12.5 cm

Gosia trzymam kciuki za meza i jego egzaminy :)
dobrze ze kalosze dotarly, teraz mozecie korzystac z deszczu ;)

ewelina jak Michas chodzi to powinnas go juz uczyc chodzic w bucikach. a tym ze chodzi jak pijok to sie nie martw, bo moja pannica tez tak czasami chodzi ze rownowagi nie potrafi zalapac :laugh:

gratuluje dzieciaczka nowych umiejetnosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672964 przez strangerwold
Gabi wiem to śmieszne jego schemat rozwoju był taki stanie w lózeczku siadanie samodzielne chodzenie za rękę raczkowanie chodzenie samemu i na koniec póki co nauczył sie sam wstawać z podłogi. Wiem to śmieszne chodzi a nie wstawał :-D on wszystko od tylu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673233 przez ewelinda83
20 minut skalpela i padlam :dry: brak kondycji robi swoje :(
moze jutro bedzie lepiej :) najwazniejsze zeby zaczac cwiczyc regularnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673236 przez ewelinda83
jak wam idzie oduczanie od smoczka ? u nas dalej smoczek w ruchu i jak kiedys Kinga go wypluwala jak zasnela tak teraz cmoka ciagle - mi sie wydaje ze to jej lagodzi bol przy zabkowaniu :S

a siusianie do nocnika ? Kinga jakos sie jeszcze nie przelamala i nawet sie nim bawic nie chce :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673248 przez gusiag
hej
Gabi co do stopy to Ola ma 12,3cm jeśli dobrze mierzone.
Stranger no to brawa dla Bartusia za nowe umiejętności :)
Ewa zazdroszczę chęci do ćwiczeń, ja nie mam takich :dry:
nauka z nocnikiem przerwana bo tu jest tylko zwyczajny, więc Ola nie chce na nim siadać, ale jak tylko wrócimy do domu to będziemy kontynuować na jej nocniku na którym już kilka razy siku zrobiła. A co do smoczka, to kiedyś nie był potrzebny prawie wcale, ale teraz przy ząbkowaniu sięga po niego częściej - ale tylko jak idzie spać, w ciągu dnia nie używamy w ogóle. W nocy też śpi bez, tylko zasypia z nim, i jak jest wieczorem śpiąca to mówi aaa dostaje smoka i się wycisza.
no i dziewczyny te krople na brzuszek dałam 3 raz już na noc i dziś przespana cała noc do 7 30. Bez ani jednego wstawania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673413 przez ewelinda83
musze sprobowac z tymi kroplami tzn ja mam infacol ale to chyba to samo :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673648 przez georgette102
Gabi mam nadzieję, że uda nam się spotkać, będziemy w kontakcie :) o Mel B. dowiedziałam się jak prowadziłam swój "dziennik" na vitalii, tam dziewczyny zachwalały te ćwiczenia; są to takie programy na różne partie - zobacz sobie na you tube; ja robię rozgrzewkę brzuch pośladki i rozciąganie na koniec, z Chodakowską raz robiłam skalpel ale nie byłam zachwycona - chociaż postanowiłam teraz do niej wrócić

Ewa
a nie ma za co :silly: zapuszczaj włosy, bo było ci w nich bardzo ładnie a jeśli chodzi o Mel B to tak jak napisałam gabi robię takie ćwiczenia, po pierwszej serii miałam takie zakwasy... też nie mam kondycji
smoka nadal używamy ale tylko do spania, a nocnik służy tylko do zabawy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674090 przez emma
puchy, pustki, pusteczki! :silly:

od smoczka zaczniemy sie odzwyczajac w wakacje, jak bede miec wolne, bo teraz uzywamy do spania, a i tak spie po 6 godzin na dobe, wiec nie ma opcji ;) ale po wakacjach na pewno juz bedzie bez niego :). w ciagu dnia tez nie uzywa, tylko do drzemki czasem.

a na nocnik siadamy codziennie z sukcesami, czasem siku, czasem kupka, czasem obok nocnika, ale codziennie probujemy :).

dobrej nocy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674298 przez ewelinda83
Dziekuje za odpowiedzi nocnikowo smoczkowe :) w takim razie musimy brac sie z Kinia do pracy :blink: juz niedlugo bede miala cale dni tylko dla niej bo wlasnie wczoraj oficjalnie mnie poinformowano, za na chwile obecna nie ma dla mnie etatu :( dzisiaj maja mi podac wysokosc odprawy :dry:
Tak wiec nasze plany i marzenie legly w gruzach :( mam nadzieje ze szybko uda nam sie wrocic do tych planow .... :)

Co do marudzenie i braku apetytu u Kingi znamy 100% przyczyne :)
Wychodza jej 4 zeby na raz, 3 juz sie przebily :) a jak mnie przy tym sprawdzaniu pogryzla wrrrr :ohmy:

Dobra spadam pracowac ;) sprobuje odezwac sie wieczorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #674319 przez asiula2134
/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #674320 przez asiula2134
/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674436 przez gusiag
Emma super, nocnikowe postępy - gratki :)

Ewa no to przykro mi, że kończysz pracę, ale spójrz na to z innej strony, szukając nowej pracy poświęcisz dużo swojego czasu Kini. To wielki plus, a praca się znajdzie prędzej czy później :kiss:
zębiska idą jak szalone, nieźle bo u nas nic się nie przebija i nic nie wyłazi

Asia biedna nie płacz, kryzys dopada nasze małżeństwa po kolei, tak to już chyba jest, ale to nie znaczy że tak będzie dalej.. przyjdzie ten kryzys i sobie pójdzie głowa do góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674635 przez marigra
cześć dziewczynki

czytam was cały czas na bierząco ale ostatnio mam taki niedoczas ze mała głowa..... :S byłam teraz służbowo 2 dni we Wrocławiu, za tydzien jadę do Paryża w niedziele mamy chrzciny, później wesele, a jeszcze pranie sprzatanie gotowanie, masakra.... aleco tam daje rade

Asia - trzymam kciuki zeby szybko wszystko mineło...oj cos ostatnio szwenda nam sie kryzys po forum, a kysz ty dziadzie.... a kysz

Ewa - fryzurka ładna, ale tez uwazam ze jednak dłuższe lepsze :blink: a z pracą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Justyna - Bartek jest indywidualistą jak widać i wszystko tobi na przekór. nie mniej jednak gratulacje

smoczki - my nie uzywamy wogóle od urodzenia, wiec nie wiem co to :lol:
nocnik - narazie zbędny mebel - ani nie slusy jako zabawka ani toaleta.... gdyby pogody bardziej sprzyjaly to moze by i polatała z gołą pupką a takt tylko nerki mozna przeziebic

kurcze co tam jeszcze pisałyście....eh skleroza... wybaczcie

aha u nas dalszych zębów brak, nadal mamy tylko 7 :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675053 przez strangerwold
Witajcie znów przepraszam głupio mi że wam nie odp nie myślcie że was olewam..nie mam do tego głowy. Już nie pamiętam czy wam mówiłam że urosła mi jedna pierś i widać że jest różnica i zapisałam sie do ginekologa na pon..szczerze nie wiem co myśleć mama zapytała czy w ciąży jestem ale to niemożliwe gdy seks raz w miesiącu no a w najgorszym przypadku nie wiem co to może być jestem mega zestresowana wczoraj tak mnie brzuch bolał aż mnie rano na wc pognalo to będą mega długie trzy dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl